Opinie o Boryszew S.A. Huta Olawa w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Boryszew S.A. Huta Olawa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Boryszew S.A. Huta Olawa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. Huta Olawa w Oława

Robol

Ale co na to handel i służby handlowe ? Nie sprzedają tyle żeby fizol dostał zapłatę? Nie ma tam Bhp żeby zadbać o fizola? Chciolem tam zlorzyć papiery ale nie łapie co się stało z tom firmom ? Rodzice zawsze godoli ze to jest najlepsza firma do roboty! A wogule to przyjmujom ?

Technolożka

Czy Oferta na Technolga obejmuje takie podstawowe czynniki jak: atrakcyjne warunki finansowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, kartę MultiSport, , albo podobna możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, dla kandydatów spoza Oławy wsparcie w znalezieniu mieszkania.(dofinansowania czynszu)

Fami Qs

Firma szuka technologa z FAMI Qs , podczas gdy Baza firm z Fami-QS znajduje się w linku https://fami-qs.org/certified-companies.html Jeżeli w bazie nie ma firmy, prawdopodobnie certyfikat nie został przedłużony. A ta firma się nie pojawia Wiec o co chodzi ?

Technolog

A to FMEA nie jest jednym z narzędzi 6 sigma??? Całe życie w błędzie...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Boryszew S.A. Huta Olawa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy ( PS ) Pracownik produkcji/ montaż AGD
Oława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
Tytus

Zupełnie przestaliście korzystać z tego forum, czy jest tego jakiś powód?

Prezes L.
@Tytus

"Widzimy kilkudziesięcioprocentowe spadki zamówień na kwiecień i maj w dwóch zakładach produkcyjnych związane z ich realizacjami dla szeroko pojętego przemysłu motoryzacyjnego. W Baterpolu, który wytwarza ołów wykorzystywany do produkcji akumulatorów oraz w Hucie Oława, która jest częścią ZM Silesii, gdzie produkujemy tlenki cynku, które są wykorzystywane głównie w przemyśle oponiarskim" - powiedział Lisiecki. Inaczej mówiąc , ten wywiad mnie zirytował , wiec zabierzcie się do roboty , bo zamknę ten syf !

pytający

a co teraz się tam dzieje w dobie coronavirusa?

Ostatni prezes , najsłabszy zdecydowanie typ w ponad 170 letniej historii, tak szybko nawiał, ze nawet na stronie internetowej dalej funkcjonuje jako Prezes. Firma cierpi z powodu powiązań z zakładem w Katowicach, doprowadzonym do totalnej tragedii sprzedazowej, wiec lepiej by było działać osobno. Awansuje sie miernoty , ludzi z nowego układu, związki zawodowe zakompleksione, powstają kliki wiec atmosfera taka jak na stypie, nikt z nikim nie rozmawia. Pracownicy odwalają 8 godz jak za komuny i do domu. Ogólna spychologia. Wszystko cienkie jak Najman po walce z Pudzianem. Jedyny plus to fakt ze pensje są na czas. No i można odpocząć w ośrodku socjalnym nad polskim morzem.

Kazik
@Marek

(usunięte przez administratora) Strasznie po nim jadą w opiniach na Yaval, gdzie przeszedl :)

c
@Marek

Ale tego co był przed nikt nie przebije!

Wanda
@c

Na pewno pracujesz w Boryszew, a to bardzo dobrze by się składało, ponieważ chętnie dowiedziałabym się czegoś o warunkach zatrudnienia, na jakie można tam liczyć. Czytałam, iż firma obecnie jest największym w Polsce producentem tlenków cynku, ołowiu i kadmu. Czy praca w firmie o takiej renomie, oznacza też znacznie większe zarobki?

Podpowiedzcie czy firma ma jakąś ofertę pracy? Jaką macie atmosferę w firmie?

Evo

Tak ma przetop będzie szedł :)

Wiecie czy Boryszew S.A. Huta Olawa udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Administrator systemowy

Trudno odpowiedzieć , facet od komputerów się zwolnił , ale na pewno jakiś komputer sie znajdzie i telefon oczywiście z limitem danych zapewne tez , służbowy telefon .

Stefan

@Administrator systemowy Możesz podzielić się informacjami jeśli coś wiesz?

Administrator systemowy

http://hutaolawa.pl/pl/facts.html Dużo się dzieje ostatnio!

Jacek

Może ktoś mi podpowie czy firma rekrutuje aktualnie i czy trudno dostać się tu do pracy?

@Jacek

Nietrudno, wystarczy mieć dwie ręce , zgodzić się na wynagrodzenie takie jak w Lidlu i gotowe ! Firma oferuje tez socjal .

Brygadzista Mistrz

Związki coś mówią ze będzie dobry bonus, w Parkiecie napisali ze tylko Oława ma wzrost sprzedaży w grupie Romana Karkosika , zmiany idą na dobre , poza starym ch... hamulcowym !

Jacek

My pracownicy możemy sobie gdybać i nic z tego nie będzie więc może lepiej niech każdy robi swoją robotę najlepiej jak potraficie!

Zasłużony
@Jacek

Będzie okazja na Wigilii porozmawiać co Zarząd oczekuje od pracowników i co im za to obieca.

Zacznij od siebie

Były Prezes

Nazwa od kilku lat to ZM SILESIA SA ( podobnie jak zakłady mięsne Duda) , co najwyżej z dopiskiem oddział w Oławie (dawna Huta Oława). Niestety od tej zmiany wszystko się w firmie posypało. A właściciel jedyny cel jaki widział to eksploatowanie celem maksymalizacji zysków. Typowy przykład dojnej krowy w teorii zarządzania przedsiębiorstwem.

Zaszły zmiany w zakładzie, zwolniono jednego z dyrektorów, zmieniono prezesa zarządu, przysłano nowego dyrektora z zewnątrz i trzeba przyznać, że zmiany idą ku lepszemu. Zaczęły się jakieś ruchy ze stawkami, niewielkie ale pomału rosną. Zaczęto inwestować w park maszynowy. Nowy dyrektor bardzo interesuje się zakładem, wszędzie chodzi, każdego pyta. Jest bardzo wścibski ale jego sposób zarządzania może wyprowadzi tę firmę z dna. Z kierownikiem produkcji zawsze można się dogadać, zawsze pomoże ale dużo wymaga. Jeżeli zatrudnią jeszcze kilka osób i wykonywana praca rozłoży się na więcej par rąk to na prawdę będzie się dobrze pracowało. A co do poprzednich wpisów, rzeczywiście zapylenie duże, trochę brudno, ale są prysznice. Na razie mi się podoba

Tradi

Cala smietanka juz nie Praczuje ani w Oławie ani w Katowicach, oszczędzanie na każdym kroku nie sprzyja rozwojowi , kadra ze sobą nie współpracuje , brak motywacyjnego systemu bo nie ma wyników , inwestycja nieudana , do tego ciągną się procesy o VAT wyceniane już na 135 mln . Życzę powodzenia ! Do tego firma traci status wiarygodnego i czasem jedynego dostawcy . Park maszynowy nie reinwestowany od kilkunastu lat. Brak skutecznego BHP, o szkoleniach nie ma co wspominać , tym bardziej o integracji zespołu który napędza fabrykę. Brak jakichkolwiek programów typu dodatkowa pomoc medyczna, klub fitnes itp - co w korpo jest już standardem. Nowa władza się stara jak może ale parafrazując polskie stwierdzenie : z gowna bicza nie ukręcisz - można podsumować sytuacje jednym : równia pochyla (fizyka klasa 7)

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w BORYSZEW S.A. HUTA OLAWA? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Zgliszczak

tak o 150PLN brutto w tym, że robi się za 2 lub 3 bo ludzi brakuje.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w BORYSZEW S.A. HUTA OLAWA? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

Witam oferują 11,50 brutto,pracownicy ze stażem 20,30 letnim 15-16 zł. brutto ,komentarz nie jest potrzebny

właśnie odszedłem

Zakład katastrofa, brak wszystkiego, jedna para rękawic na trzech pracowników, BHP tam nie istnieje. Podejrzewam, że jak by tam wpadła kontrola z inspekcji pracy albo ochrony środowiska to by zamknęli zakład a dyrektorów posadzili. A najlepsze jest że tam pracuje społeczny inspektor pracy i oławskiej sławy behapowiec. Szkoda zdrowia i nerwów, nawet aby przez 3 miesiące pozwiedzać to muzeum przemysłu. Gdyby nie garstka mądrych mistrzów którzy jeszcze łatają niekompetencje dyrektorów, z którymi nie ma kompletnie o czym rozmawiać, to można by tam zgasić światło i zamknąć. To co dyrektorzy oferują i obiecują przy rozmowie to jest po prostu kłamstwo w żywe oczy. Premie, dodatki czy inne obietnice to poprostu sciema, może dasz się nabrać i zostaniesz. Jaka kolwiek rozmowa później nie ma sensu, jeden dyrektor to furiat, który uważa się za boga, a drugi to zahukany człowiek żyjący w swoim świecie, tak czy siak, o podwyżce czy o czym kolwiek nie ma z kim rozmawiać. Poza tym (usunięte przez administratora) brud, brak ludzi, jedyne co było tam miłe, to organizacja pracy bo bardzo mili współpracownicy ( oprócz kilku przydupasów i jednego jak to mówili "czopka"). Jak chcesz spędzić miło czas ( zależy od brygady) i nie chcesz za to pieniędzy a zdrowiem się nie martwisz to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. Huta Olawa - Oława

• Jak się pracuje w Boryszew S.A. Huta Olawa?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. Huta Olawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A. Huta Olawa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Boryszew S.A. Huta Olawa