Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

l44

Co do Electroluxa zalezy gdzie sie trafi, obsadę kaptują na chybił trafił więc masz szansę trafić na coś znośnego lub takie cudo, że wyciągniesz kopyta. Oczywiście sam "zapał" to za mało narobisz dziury to po prostu nie przedłużą z tobą umowy + wieczne wrzaski - na kogo czekamy ?! czemu to nie idzie ?! Ten cały EMS o którym mowa na kursie bhp to wielka lipa coś się zepsuje to długo trzeba czekać aż ktoś raczy z tym coś zrobić (oczywiście nie mam na myśli urządzeń których uszkodzenia wstrzymują pracę tylko utrudniają - chyba powinno firmie zależeć by usprawnić wszystko do maximum a tak niestety nie jest). Szczera rada jeśli nie masz 100% sprawności manualnej i wytrzymałości nawet nie próbuj tam pracować szkoda twojego zdrowia i nerwów.

l44

Kokosów się nie spodziewaj około 1.5 tys. i przyznam szczerze E naprawdę pozwoli ci dobitnie na poznanie znaczenia słowa - cięzko zarobionych pieniędzy.

F3

Z tego co wiem, w ogóle nie zatrudniają teraz bezpośrednio, wyłącznie przez pośrednika. Ale kasa jest zawsze na czas.

Tom

Witam, man prośbę może mi ktoś podać nr tel do pani/pana co się zajmują sprzedażą pracowniczą

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Młodszy księgowy / Młodsza księgowa
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy ( PS ) Pracownik produkcji/ montaż AGD
Oława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
jan-482o2.pl

czy będą jakieś paczki na Wielkanoc

edith

Prawda o elektroluksie jest taka ze norma podwyzszana jest z dnia na dzien, sa zmiany ktore wyrabiaja norme i sa takie ktore dorabiaja. liderki jedne bardziek ok drugie mniej, wiadomo tam gdzie ma byc norma wyrobiona i kuj tam sa najgorsze zuki ktore nie licza sie z ludzmi. np pani bozena biala szefuje na lini 50 od miliona lat , mowia na nia gestapo bo mobing to jej drugie imie, nie liczy sie z ludzmi, jest nie kulturalna, wrecz chamska, ma swoich ulubiencow ktorzy jej donosza i z ktorymi pije wodke i to widac golym okiem, takie osoby jej przyjaciele maja wzgledy, nie musza robic szybko, dostaja pomocnikow, moga puszczac pralki zle zmontowane i nie maja zadnych problemow. jej kolezanka ta ktorawywalili za mobing blondynka jej maz pracuje na lakierowaniu tez taka cwana byla, i ta biala tez wywala w koncy, ja pracuje w tym chorym zakladzie ale na szczescie w grupie "dorabiajacych" norme i mam normalne liderki ale o tym co sie dzieje wiedza wszyscy a dyrektor nic z tym nie robi, ponadto zaklad wyzyskuje ludzi na sobotach, nadgodzinach, paczkach zwiatecznych i czym sie da, a liderzy maja imprezy co chwila w tawernie w siechnicach czy gdzies albo w karpaczu, za nasze pieniadze.

A kera to?

Zola

Każdy narzeka i owszem ma do tego prawo, ale jak patrze na opier..lanie się dziewczynek w biurku koło produkcji to mnie łamie. Pracują chyba tam za kare a czynności wykonują z taką prędkością, że można za ten czas zupę ugotować. Jedna zmiana potrafi zorganizować sobie pracę i na placu nie stoi po 10 tirów czekających na załadunek. Inna natomiast ma to w d. i mozolnie jak mucha w smole łążą i pier. głupoty z kolesiami, zamiast wziąść się za swoje.

anonimous122

czy agencja trenkwelder zabiera cos od wynagrodzenia ?i czy opłaca sie pracować przez nich?

F3

Co za głupie pytanie. Zależy od stanowiska.

darecki
@F3

dają telefon z górnej półki samochód służbowy i panią która potrzyma za pisiorka...

bezrobotna

Witam, czy mógłby ktoś przedstawić obecną sytuację w electroluxie, ile zmian, jaka atmosfera,jakie zarobki a przede wszystkim jak sie dostać czy przez agencje pośredniczącą czy bezpośrednio? z góry dziekuje za wszelką pomoc

Na pewno będą przyjęcia skoro mają być nocki.

marta90

Cześć. Obecnie szukam pracy na terenie Oławy, w moim mieście (Brzeg) nie ma perspektyw. Czy wiecie coś o przyjęciach do elektrolox lub innego zakładu? Bardzo dziękuję za informacje

ona

Nie rozumiem was, narzekacie na prace w electro a pracujecie dalej, niektorzy pracuja nawet po 6 lat ... przeciez nikt wam nie karze tam pracowac... i naprawde malo jest takich co sami z siebie sie zwolnili, malo tego ci co uniesli sie w jakis sposob duma i sie zwolnili to jeszcze chca wrocic, smiech na sali, sami nie wiecie czego chcecie, cieszcie sie ze macie co msc pieniadze na koncie bo jakby tak zabraklo nagle electroluxa to na bank by byl placz.... a praca taka sama jak i gdzie indziej, zadko sie zdarza zeby w innych firmach ceniono swoich przelozonych lub uwielbiano dyrektora, ja pracuje juz 7 rok w electro , raz jest lepiej raz gorzej , ale prace mam , umowe tez, praca od pon do ptku, czasem w soboty czy jakies nadgodziny czasem wpadna i wiem ze kazde swieta spedzam z najblizszymi, socjal jako taki tez jest ( chociaz niektorym dac cos to i tak beda narzekac ) - dostana paczke na swieta to beda komentowac ze oni kawy takiej nie pija a tego to nie jedza- to po co brali- mogli oddac osobie bardziej potrzebujacej. Dadza paczka na tlusty czwartek to zle bo dali tylko jednego (hahaha) a jakby niedali wogule to pewnie byl by juz wogule skandal... jednym slowem mowiac co by zaklad nie zrobil i jaki by nie byl to i tak wam zle! zwolnijcie sie i idzcie na zasilek albo do sklepu spozywczego na kase :D tam wam pewnie bedzie lepiej :D Pozdrawiam wszystkich narzekajacych co by wam szybciej czas do weekendu minal :):))))

mrówka
@ona

no cóż taką mamy sytuację w kraju, że człowiek wręcz musi pracować niestety nawet w takich obozach pracy, bo poprostu nie ma wyjścia. nikt sam z siebie nie zkazuje sie na męczarnie psychiczne z zadufanymi, fałszywymi pseudoliderkami z łąpanki. gdyby przełożeni szanowali pracowników to atmosfera byłaby inna, zapewne miałoby to pozytywny wpływ na jakość pracy, a tak to jest jak jest. mobbing i wykorzystywanie pozycji na każdym kroku. jak nie szanuje się pracowników to przy postępującym niżu demograficznym w Polsce, proponuję przełożonym rozglądać się za wczasu za przeniesieniem fabryk gdzies do Ameryki Południowej lub Chin.....bo niedługo nie bedziecie się mieli nad kim znęcać w naszym pięknym wrednym kraju

xbebe

co?! wykazac się w elektroluxsie nie warto wyciągną z ciebie wszystko i kto się pod tym podpisze? oczywiście liderki sama się na tym przekonałam i nie warto pokazywac na co cię stac

XXX

Wykaż sie ambicją i angażem w to co robisz a też Cie docenia , wiekszość z was [usunięte przez administratora] 8 godz i do domu .

mar
@XXX

czy uważasz ze zasuwanie po 10-16 godzin to według ciebie jest normalne???????????

krawaciarz

czesto sa jakies sobotki , setki itp zeby wiecej hajsu zarobic /

prawie 1500

krawaciarz

witam mam pytanie ile dostaje netto swiezy pracownik zatrudniony przez agencje trenkwelder

F3

Nie do końca tak jest. Chodzi też m.in. o lakiernie. Teraz większa cześć tajli z topów jest malowana na lakierni frontów a ta nie wyrabia, jeśli na jednej zmianie wszystkie linie idą szybko. Dlatego podzielili to tak, że na zmianie "A" topy idą wolniej a na "B" jedna linia frontów idzie pomału.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland