Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

Xd

Jakie macie opinie na temat pracy na linii 50?

banach
@Xd

Duże wymagania

Xd
@banach

Co rozumiesz poprzez duże wymagania?

banach

wiecie czy maja uruchomić nowa linie

Alix
@banach

Nie. Jest to nieprawda

martyna 91

fajne odkurzacze i uj

Tomasz

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

@Tomasz

Tomasz to ta pewność błędna jest

Ktoś
@Natix

To po co tam pracujesz jak ci tam źle.

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy ( PS ) Pracownik produkcji/ montaż AGD
Oława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska

Jak praca w planowaniu produkcji? Kończę zip nie długo i szukam pracy

Pytam ponownie zapytuję
@Zainteresowany

Czy mi odpowie ktoś????

Ktoś
@Zainteresowany

Te miejsca pracy są nie dostępne.

Co jest produkowanie w tym zakładzie ?

Heniek

Mam pytanie czy jezdzi bus z Dzemikowic ?

Czy

W tej firmie praca jest lekka. Jak ktoś mówi, że jest ciężko, to nigdy nie pracował. Żal mi tych co narzekają. Lubię atmosferę w Electrolux Poland za: Strach Ukraińców.

Stefan
@Czy

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy i uważasz, że jest lekka. Napisz, czy można się rozwijać i z czasem liczyć na awans? Pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Myślę, że to dość istotny aspekt, który należałby rozwinąć dla wszystkich potencjalnych kandydatów.

@Czy

Można wiedzieć jaki staż pracy w firmie?

Subtelna

Nie polecam tam pracy.

braki

elektrosyfff nic więcej brak słów szczególnie linia 50 (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) zero szacunku doceniania pracowników bezczelność donoszenie na każdym kroku liderzy bez doświadczenia tylko kłamać potrafią i kombinować i gnoić człowieka biedni ludzie ;(

@braki

Klaudia?

@ja

Podejrzewam, że głównie chodzi o Klaudię ;)

@braki

Oj tak to prawda. Jest jedna liderka właśnie na 50 na którą można śmiało donieść kierownikowi ale ludzie się boją. Najzwyczajniej w świecie się boją, tego że ich zwolnią, tego że przeniosą na inny dział z zemsty. Byłem pracownikiem linii 50 i robiło mi się za***iście ! Ale pozniej dali tam taka liderkę, która ma zero ludzkich odruchów, jest bezczelna, arogancka i myśli że jej wszystko wolno... Rozwaliła taka fajna ekipę.. aż mam łzy w oczach, bo nigdzie mi się tak dobrze nie pracowało jak wtedy tam. No niestety jest jak jest .

Radek

Jak ktoś pracuje dłużej i da się poznać z dobrej strony to z pewnością nie narzeka.

Iro
@Radek

A da się pracować czy nie bardzo

LOK

Jakie zarobki ma automatyk w tej firmie?

Patrząc z zewnątrz na firmę Electrolux śmiać mi się chce a zarazem płakać,to co nie raz słyszałem od pracowników że dumę trzeba schować do kieszeni idąc tam do pracy, że liderki to Święte panie którym nic nie można powiedzieć , że ogólnie atmosfera jest bardzo opłakana to chyba prawda patrząc na te wszystkie komentarze,tylko nie rozumiem po co tworzycie reklamę zachęcającą do pracy i jak to jest wspaniale.Ja ogólnie jestem wół roboczy drugiego takiego nigdzie nie znajdzie się lubię ciężką harówę ale pewnie ze względu na atmosferę jaka u was panuje 0 szacunku itd nie zdecydował bym się na pracę u was.

Jakie są obecnie stawki na produkcji na wejście dla nowego pracownika ? mam rower nie potrzebuję autobusu interesuje mnie kasa jaka na wejście i czy jest / jaka wysokość premii

Łoś

Traktowanie / zachowanie

Łoś
@Łoś

Traktowanie / szacunek Moi drodzy, warunki pracy są jasno przedstawiane na początku i albo się na nie godziny albo nie, praca nie należy do najłatwiejszych bo skwar /duchota presja normy robi swoje ale za wszystkie godz płacą i ktoś kto chce zarobić to zarobi. Inną kwestia jest szacunek liderów do pracowników, pracowników do pracowników bo tu on jest niemal niezauważalny, prawda jest ę lizus są doceniani przez mało albo wcale obiektywnych liderów, a to właśnie od nich dużo zależy, ale jak określić lidera który wybiła siebie oczerniając innych? i jak ocenić kierownictwo wyszczego szczebla które na to pozwala - nie reaguje, i nie ma kontaktu z ludźmi operatorami dzięki którym mają pensje, premie itp niedopuszczalne powinno być zatrudnianie ludzi z rodzin na tych samych zmianach - gdzie obiektywne traktowanie wiele już widzialem mimo że nie długo prpracuje i to czy będę nadal pracować zależy ode mnie natomiast jedno wiem będąc człowiekiem spoza układu - nie pytajcie się jakiego bo jeszcze tego nie rozwiązałem, nie mogę liczyć na zmianę stanowiska, mówię prosto w oczy nawet jeśli coś jest niewygodne, staram się pracować na 100% i ręce opadają.... jedyne co pozostaje napisać do prezesa list i wręczyć go osobiście, jednak na zwiaski zawodowe do końca nie można liczyć - tak sądzę

Wiola

Nie nie nie i jeszcze raz nie dla tej fabryki! Pracowałam taM spory kawał czasu ale niestety moja psychika już nie dawała rady. To Co się tam dzialo to jest nie do opisania. Wszystko zamiatane pod dywan jak jakaś kontrola zewnętrzna miała być to pięknie cAcy, a na codzien to jedna wielka porażka. Ciężko było się porozumieć z tymi całymi LIDERAMI, brak szacunku do starszych z ich strony ale też i do mlodych, odpowiednia atmosfera w pracy to połowa sukcesu a tam jej brak.

@Małgorzata Dziakowicz czy wiesz czym jest podszywanie się i kradzież tożsamości? Chciałabym przypomnieć, że jest to nie tylko niewłaściwe, ale i karalne. @Natix bardzo dziękuję Ci za rozbudowany opis swoich doświadczeń z firmą Electrolux Poland. Zachęcam też pozostałe osoby tutaj zaglądające do pozostawienia komentarza z opinią o tym pracodawcy.

Olek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Warto aplikować?

Aron

O widze ze ktos tu jeszcze zaglada. To tez sie wypowiem,prawda jest to ze jest teraz bardzo duzo nowych hmmm i tu nasuwa się pytanie kogo nowych?? Liderek?PO? Jak kolwiek to nazwac to te osoby nie maja okreslonego stanowiska zero pojecia o maszynach i produkcji na codzien laza na pomaranczowo a jak zbliza się audyt to na niebiesko i na lini stoja. Powiem krotko JESTEM SZCZELIWYM CZLOWIEKIEM ZE ZOSTALY MI TYLKO 2 TYGODNIE PRACY W TYM CYRKU !!! ????????????

@Natix, czy te liderki, których ten post dotyczy zostały zatrudnione zewnątrz, czy jako pracownice Electrolux Poland awansowały na stanowisko liderów? Twój wpis jasno wskazuje, że pod względem atmosfery nie polecasz współpracy z Electrolux Poland. Czy o samych warunkach zatrudnienia masz inną opinię? Mogłabyś je krótko na tym forum opisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland