Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

Liderka

Electrolux Oława : * Wynagrodzenie - najniższe w Oławie * Kierownictwo - grupa ludzi którzy oceniają pracowników w niesprawiedliwy sposób. Im bardziej wchodzisz w tyłek ???? tym masz lepiej * Kierownik produkcji montażu K.P. - nie nadaje się na tą funkcję ponieważ każda blondyneczka może zrobić z nim co chce ( kochaś ) . * Jakość produkowanych sprzętów - bardzo niska.... * Zastępca kierownika ( Krzysiu ) i jego zajączek ???? rządzą zakładem .

@Liderka

Brawo za słowa prawdy

W końcu ktoś zaczął mówić prawdę o tej firmie!!!!dziwia się ze ludzie przychodzą i odchodzą? Bo może czas najwyższy poszukać powodu w liderach! Czuje się to najważniejsze bo ma pomarańczowa koszulkę . Drze tego ryja bo przecież kto coś jej zrobi? . Ma poparcie wyżej u wyżej wymienionej osoby wiec może wszystko. Mam nadzieje, ze kiedyś ktoś tak samo potraktuje Ciebie. Trochę szacunku, chociaż pewne rzeczy wynosi się z domu. Nie pozdrawiam Pani wyszczególnionej w poprzedniej wypowiedzi.

Podliderka
@Liderka

Święta prawda, nawet nie ma tego komu zgłosić, związki zawodowe to też kpina, spróbuj się odezwać a wymyślą coś na ciebie...

Zszokowany
@Podliderka

W tym zakładzie wszystko jest kpina. Związki, szefuncio co popyla przez zakład i szuka głupiutkiej, zgrabniutkiej chętnej buahahaha. A o kasie to szkoda języka strzępic po kilkunastu latach pracownicy mają wielkie G. Żeby nie było że nowych bronie bo oni dostają 2550 . Oczywiście brutto. Wszystkie negatywy zakład wypracował sobie sam. Teraz ten zakład od 7 boleści to jakieś nieporozumienie .

Wyrażam swoją opinię nawiązując do filmiku wyżej, czyli merytoryczne :) Może inaczej by się pracowało gdyby na stanowiskach kierowniczych były odpowiedzialne, mówiące PRAWDĘ osoby, gdyby liderzy przechodzili testy psychiczne, gdyby były prowadzone rozmowy z pracownikami, którzy nie szanują drugiej osoby i robią drugiemu na złość w pracy. Ale wiem że ta ani żadna inna opinia stąd, nigdy nie została wzięta na poważnie. Nigdy nikt nie zastanowił się nad tym co tutaj jest napisane, a dlaczego? Dlatego że brakuje rzetelnej, uczciwej, rozsądnej, obiektywnej osoby. Jeden pod drugim dołki kopie. Po niekrotkim stażu pracy w Electroluxie śmiało mogę powiedzieć, że słowa takie jak-'przepraszam, proszę, dziękuję, tak miałaś/eś rację' zostają na parkingu, albo nawet i na rondzie ;) kIEROWNIKU, jeśli to czytasz to zastanów się poważnie nad sobą, nad tym jak kłamiesz, jak nie potrafisz mówić prawdy a jeśli tego nie potrafisz zrobić to może zmiana stanowiska na operatora linii technologicznej byłaby odpowiednia :)))

Czy firma Electrolux Poland w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

tak

Natix

@Wiola masz racje, ale to się dzieje nadal a o szacunku od liderów w tej pracy to szkoda się wypowiadać. Temat rzeka. Nie wiem do czego to dojdzie ale podejrzewam, że z czasem zostana tam same lizodupy.

Kleo
@Natix

Może zacznij od siebie, szanować innych, a później wymagaj! Bo tylko d.. potrafisz obrabiac razem z kolezankami. A jak którejś nie ma, to ją obgadujecie,a na drugi dzień udajesz kolezanke Macie tupecik, tupeciary :) ;)

@Kleo

Hmm Kleo ;o Czyżby koleżanka z 50 szybko roznosiła informacje :D Jeśli to czytasz, to pozdrawiam :]

Konik

Witam slyszalam że electrolux obchodzil 100 lecie czy mieliscie jakas fajna impreze albo jakas nagrode

@Konik

Dostaliśmy plecak sznurkowy i w tym dniu, jak się miało 2. zmiany, można było przyjechać godzinę szybciej dla tortu. Kpina!!!

Juzef
@Konik

Tak mieliśmy worki na ... No takie szmaty na plecy i napis elektrolux ma być jeszcze losowanie 100 rzeczy wyprodukowanych przez elektrolux na uwaga Ok 700 pracowników jak nie więcej ????????także 100 lecie super ????zamiast każdemu po równo to losowania ????

Ona

Hahahahaha, a co myślałeś że z tego powodu firma da 1600 pralek, premie dodatkowa i wolne? Najlepiej tylko jakby wam wszystkim dawać. Wzięłaś czy tam wziąłeś worek? Trzeba było nie brać i isc do biura i poprosić o wykreślenie z listy do losowania. Takie osoby nie powinny brać udziału. A i jeszcze jedno, nie zapomnij się zwolnić w najbliższy poniedziałek, otworz firmę i daj ludziom pracę za 5000 koła i pokaż jaki z ciebie dobry przedsiębiorca. A na 10 lecie kupisz im po chacie.

@Ona

A choćby, nie stać ? Koszt worka i ciasta wyniósł w przeliczeniu na jedną osobę grosze. 100 lecie to jest okrągła liczba o czym wiedzieli w biurze robiąc sobie "imprezę" w oławskim hotelu. Nigdy nie brałem udziału w losowaniu bo to jest ściema. 95% wygranych osób, które piastują stanowiska liderowskie/jakościowe/biura. W tym roku jak byłem w biurze bo nie chciałem iść na przymusowy urlop to usłyszałem, że nie muszę tutaj pracować. Także, ja potrafię się odezwać jednak czasami nie ma z kim rozmawiać. Nikt tutaj nie mówi o jakiś 5k czy mieszkaniu ale zwykłym podejściu do drugiego człowieka. 100zł jednorazowo do wypłaty idealnie się komponuje i wszyscy by się cieszyli.

Natix

Jeszcze muszę wspomnieć, że są stosowane wobec pracowników i tu uwaga: KARY. Tak dokładnie. I to się dzieje na każdej linii, wiem ponieważ mam znajomych na innych liniach. Jeśli pracownik sprzeciwi się liderowi lub najzwyczajniej w świecie wyrazi swoje zdanie ( a zdanie to jest niezgodne ze zdaniem lidera) to dostaje karę. A nią jest pójście pracować na inną linie na najciezsze stanowisko i co ważne, nikogo do pomocy. Radz sobie sam, ale linia ma iść cały czas i bufory pelniutkie po brzegi inaczej stanie szanowna pani lider nad tobą i wzrokiem zabija. Jeszcze niech firma załatwi im bicze ha ha ha ha . W Electroluxie w Oławie nie liczy się jakość tylko ILOSC . Więc niestety stąd bierze się tyle bubli, zwrotów i blokowania produkcji. Pozdrawiam.

Kleo
@Natix

Od tej ILOŚCI masz premię, jak nie rozumiesz to szkoda :(

@Kleo

Za wykonaną normę masz 2 procent dodatkowo. Teraz przykładowo, jeśli premia wynosi 250 zł to za wykonaną normę masz ok 33 zł. Fakt jest się o co zabijać, szczególnie w takie upały.

Poczytajcie opinie Ele Siewierz i sami zauwarzycie że nie ważne gdzie ale Ele to jedna wielka kupa g.....a.

Natix

Marta, te liderki były pracownicami Electroluxu. Pod tym względem jest naprawdę ciezka atmosfera, człowiek idzie do pracy zestresowany i z bólem brzucha. Nie pisze tego ze złości czy zeby wyladować nerwy, taka jest prawda tak tam jest. A jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to są całkiem spoko, płacą jednorazowo wczasy pod grusza, dla dzieci paczki na mikołaja dają, natomiast jeśli chodzi o podwyżki to z tym jest różnie, zazwyczaj przydziela je lider i tutaj jest tak; jeśli lider kogoś lubi to da mu ta podwyżkę, jeśli nie to tej podwyżki będzie od TRZECH do DZIESIECIU złotych. Moim zdaniem tam pracują desperaci, którzy mają kredyty na głowie, niestety też jestem jednym z nich, ale wszystko jest do czasu.

Pracownica
@Natix

Rozumiem , że jesteś operatorem procesu i wiesz jak wygląda ta druga strona medalu czyli bycie liderem ? Jezeli nigdy nim nie byłeś to jak możesz się wypowiadać za niego co do podwyżek i jego pracy ? W firmie electrolux nie ma "lubię, nie lubię" co do podnoszenia kwalifikacji oraz pensji i nie jest to żadna tajemnicą, chcesz zarabiać więcej to masz możliwość ucząc się i i umiejac więcej. Praca na produkcji tu jak i w innych firmach jest podobna - wszędzie liczy się bhp, jakość i wykonanie planu- wiec co sie dziwić , że jest na to nacisk ? Poza tym zauważ iż wielu tak myślących zwalnia się i wraca, dlaczego skoro jest tu aż tak źle ? I napewno nie jest to praca w której trzymają siłą, chcesz pracować to pracuj bo widzę że każdy mądry mając klawiaturę przed sobą.

@Pracownica

Doskonale wiem jak wygląda ta druga strona medalu ;) a po drugie jaka jakość?? Ludzie tam się liczy ilość ! hahahahaha

Tosia
@Pracownica

Pracowałam na podobnym stanowisku jak Lider. W Holandii...To bardzo trudne zadanie..... I niech pseudo.. Liderzy się nie tłumacza.. Bo spora ich grupa to ludzie z łapanki... Zero inteligencji.. Zero szacunku dla ludzi.. Myślą że pomarańczowa koszulka to mogą ludzi obrażać Nie mają bladego pojęcia o kierowaniu ludźmi O budowaniu zespołu Naprawdę trudno zgadnąć kto co nie których wybrał na to stanowisko

Ja Grażyna
@Tosia

Dziwię się, że tak piszesz. Musisz być bardzo złym człowiekiem. Bo pracowałam w kilku gniazdach na FL, nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem przez lidera. Wykonują swoją pracę, tak jak Ty, ale skoro nie można zwrócić uwagi Pani. Ludzie sami się nakrecaja, obrabiają (usunięte przez administratora) między sobą, a takie koleżanki. Żal mi was. Na szczęście już Emeryturka I mam spokój:)

Jolcia

Praca nie jest zła . Najgorsi są tam liderzy.(usunięte przez administratora)Czuje się jakby była najważniejsza. Szmaci ludzi. To nie jest człowiek. Tylko jesli w firmie jest ważniejsza od Nas bo ma pomarańczowa koszulkę to jednak za brama już tak nie Jest. Ta osoba nie ruszy tylka by pomoc pracownikom nawet tym nowo przyjętym . Dyryguje palcem pokazując swoją wyższość. Nie miła wręcz chamska. Jednak karma wraca

Kierowcy traktowani jak śmieci, awizacje są na daną godzinę, a i tak trzeba czekać bardzo długo..

Ja.

Electrolux czyli electrosyf. To co tutaj sie dzieje jest po prostu śmieszne. Żeby Ukraińcy byli lepiej traktowani i zarabiali więcej niż Polacy to jakaś kpina. Podwyżki dla rodaków? Dobre żarty. Ten zaklad upadł na psy. Liderzy mają pozadzierane nosy do góry i podkreślają swoją wyższość na każdym kroku. Pracownicy po znajomości dostają wyższe podwyżki a zwykly pracownik pracuje i (usunięte przez administratora) ma. Morał jest taki że trzeba dobrze żyć z liderem i przymilac się aby mieć z tego korzyści. Woda która jest w dystrybutorach śmierdzi, nie nadaje sie do picia. W najwyższe temperatury zrobiona została tylko jedna dodatkowa przerwa 10min. Ludzie padają jak muchy. Z powodu wypadków potrącana jest premia z czego wypłaty sa śmiechu warte. NIE POLECAM!!

Jacek

Za leżenie nie będą płacić to pewne. Żeby zarabiać trzeba pracować a tu nie jest źle!!

Wkurzona jola

Syf,kiła i mogiła. Nie szanują ludzi,zmuszają do nadgodzin a na liderki bira mlode pndy ktore rozbijaja malzenstwa. pozdrawiam z tego miejsca trzy gwiazdy lipe,szwaje i mazurowa ktore mysla ze na lini sa boginiami,donosza klamia i (usunięte przez administratora) daja na kazdym kroku.

Zoska
@Wkurzona jola

(usunięte przez administratora) a może byś tak przyszła i tym osobom to w twarz powiedziała. Pewnie jesteś gruba i brzydka i zazdrościsz komuś, że aż musiałaś pozalic się w internecie. To dopiero klasę pokazałas.

Justyna

3 dni nadgodzin praca w 32 stopniach po 10h i brak dodatkowej przerwy bo szkoda im 20 szt. Chyba czas zmienic prace . Nie polecam nikomu .

Kartas461

Witam, jakich można spodziewać się zarobków na utrzymaniu ruchu po przejściu okresu próbnego?

Mati559

Dzisiaj przez nia stracilo prace 3 osoby brawa dla (usunięte przez administratora)ktore udaje ze nie widzi i wszystko jest ok. Zalosne jest co robicie z nami.

Arczi
@Mati559

Przez kogo jeśli można zapytać?

Mati559

Haha electrolux liderzy zmuszaja ludzi do napisania wypowiedzenia. Zero inteligencji ludzie bdz szacunku bo pomaranczowa koszulka wtf. Onlte sprawy naleza tylko do zlozenia do sadu pracy a w szczegolnosci na(usunięte przez administratora)

Sansan

Witam. Jakie zarobki w dziale utrzymania ruchu? Chciałbym złożyć podanie na technika u.r.

banach

można przyjść jutro na nadgodziny

Ggggg

Witam czy są przyjęcia do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland