Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

Witam czy na Frotach jest ciężko. Czy są przyjęcia do pracy

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Electrolux Poland?

Od ubrania roboczego, poprzez telefon, komputer aż do Audi A6. Zależy, od stanowiska.

Peace nad love ❤️

Administrator powinien usunąć tę stronę bo można się zasłaniać wolnością słowa, ale hejt, szantaż np. " powiem ci jak dasz mi pralkę" jest przestępstwem. Ruszyła teraz nowa kampania " nie hejtuję- reaguję" i to jest lekcja pokory dla ludzi, którzy próbują wyładować negatywne emocje na tej stronie. Jest Nowy Rok więc życzę Wam więcej empatii i mniej nienawiści.

Do dyrekcji

Jeżeli chodzi o pracę pracownikow firmy to mam dla dyrekcji niezła informacje do przekazania oraz zdjecia i numer telefonu. Transakcja wymienna ja mam pralkę od firmy a wy macie cenne informacje odemnie. Proszę kontakt tutaj.

Hehe
@Do dyrekcji

To dlaczego nie idziesz od razu do dyrekcji i nie mówisz im tego, tylko tutaj piszesz? Może już byś miał pralkę i dodatkowe obudowy na zmianę hmm

Do Pana HEHE
@Hehe

Szczerze mówiąc nie za Bardzo wiem do kogo z Dyrekcji sie udać. Może od razu lepiej do innych służb

@Hehe

A ja chyba wiem o czym mowa. Nie powinna ta osoba dostać pralkę ale i również zmywarke za takie info. To by sie działo.

Hahahaha ;)
@Do dyrekcji

Nie zwrócę uwagi jeśli mi się coś nie spodoba ale mogę strzelić z ucha, oczywiście nie za darmo :D:D:D pozdrawiam

@Do dyrekcji

Do czego to doszło że człowiek zrobi dla pralki wszystko? Nawet się sprzeda? Padnij na kolana i zrób robotę dyrekcji:) :) :)

Hehe
@Do Pana HEHE

Widzę że jak wyszła niedawno afera to teraz lecą kolejne. Niedługo padnie Electrolux i tyle będzie. Aż szok co się tam wyprawia przez te wszystkie lata. Radzę iść odrazu do innych służb, bo tam nie ma z kim rozmawiać. Zniszczyli mi tyle zdrowia psychicznego... KAŻDY kto jest tam wyżej to kłamie, robi przekręty i większość pracowników o tym wie, możecie wierzyć lub nie. Rozmawiałem kiedyś z jednym kierownikiem (?) to mowil mi prosto w oczy same kłamstwa, gdzie ja dobrze wiedzialem jaka jest prawda. Szkoda mi ludzi na produkcji, którzy nie są niczego świadomi i robią jak woły.... przepraszam ale tak jest.

On praca 9 lat
@Do dyrekcji

Co znaczy do innych służb? Policja , straż? To co się dzieje takiego w tym zakładzie ? Chodzi o pracowników czy wyżej?

(usunięte przez administratora).dyrekcję dawaj info i foty jak będą dobre dam tobie 20 zł????gdzie ci przynieść?????

Pracownik 10 lat stażu

Nie jestem pracownikiem produkcyjnym, ale mam styczność z produkcją. Chciałabym powiedzieć,że miałam lepsze zdanie o pracownikach wychodząc na linię , ale po tych wpisach niestety , proszę zwrócić uwagę na inne działy. Czy wypisują tu i wylewaja na swoich liderów, kierowników pomyje? Nie! Ponieważ od tego wymaga kultura osobista. Nic dziwnego, że produkcja jest postrzegana przez inne działy źle, sami na to pracujecie. Może warto przemyśleć i nie wypisywać tutaj tych bzdur? I nie dawać innym satysfakcji i smiania się z ludzi pracujących na lini? Niech każdy zacznie od siebie, bo naprawdę nie warto. Pozdrawiam.

Pracownica

Jeszcze niech połowę tych pseudo liderów pozwalniaja albo zdegraduja bo juz całkiem im odjebało jak ubrali pomarańczowe koszulki. Święte KROWY

lider

"wkońcu" sie pisze osobno analfabeto, po jego zwolnieniu zobaczysz jaki dopiero będzie (usunięte przez administratora)

Bubel
@Pracownica

Pierwsza pozycja na liście zwolnionych to Ty pseudo pracowniku ????

Beka

Szkoda, że szybciej nie udało się jemu Ciebie zwolnić.

@Bubel

Widze ze trafiłam z komentarzem na jednego z wielu pseudo liderow skoro tak odpowiadasz na mój komentarz. A żeby Ci jeszcze bardziej głupio bylo mam umowe na czas nieokreślony i wątpię ze jestem pierwsza do zwolnienia bo już kilka dobrych lat pracuje.(usunięte przez administratora)

Mimi
@Pracownica

Ehh, szkoda ,że robicie sobie taką negatywną opinie. Skoro już nawet topy pracę sobie chwalą,gdzie tam kiedyś trafić bylo najgorzej. Pracuję na frontach 9 lat i nie narzekam. A pracowałam na każdej linii. Jeżeli komuś praca nie odpowiada, niech się zwolni a nie tylko narzeka. Cwani w Internecie a w pracy maślane oczy do lidera. Wstyd!

@Pracownica

Czego można się spodziewać po ludziach którzy potrafią tylko narzekać na pracę i na liderów. A sami nic w życiu nie osiągnęli? Nawet pisać się w szkole nie nauczyli :) Wypisują tu osoby które mają problemy osobiste, wszystko i wszyscy są źli, tylko oni cacy.

Jeszcze 2

Drugi na liście powinien być J.R. i z całego serca tego mu życzę. Ten to pewnie nie jeden przekręt zrobił razem z tym drugim kierowniczkiem. Może chociaż trochę byłoby poczucia sprawiedliwości. Mam nadzieję że to czytasz. Tyle ode mnie. Miłego dnia.

Hahahahahahahahahah
@lider

To stan liderku na lini i zapieprzaj to niektórych odciazysz. Zwłaszcza tych co robią za dwóch. No chyba że czekasz na bicz, co by było czym ludzi poganiać. Jeśli tak to sory.

J.R
@Jeszcze 2

Przeczytałem. Pozdrawiam

@Hahahahahahahahahah

Liderki tylko chodzą na papierosa,a pracownik (usunięte przez administratora) za dwóch.Bo jedni siedzą cały czas na telefonie albo powoli robią, bo mają gdzieś pracę i ludzi.

Dariookkk

Żal mi Was...a jak was się pytają, czy chcecie się uczyć na lidera to każdy przerażony i wystraszony bo każdy wie, że nie jest tak pięknie jak się komuś wydaje. Krytykować potraficie, sam się kiedyś uczyłem na PO i zrezygnowałem bo to więcej stresu niż to warte. Lepiej być naprawiaczem. Stawka podobna, a wszystko ma się w du... A z tą kawą sam się upominam bo jak automaty zżerają ostatni grosz to ani kasy ani kawy, a on nie chce oddać kasy tylko daje gratis kawę. Temat kierowników Frontowych...co to kogo obchodzi... pracowałem kiedyś w innej firmie i tam dopiero kiero mieli zryte łby, nasi są naprawdę SUPER GOŚCIE????????

@Dariookkk

Ja odmówiłam przyuczenia na lidera ze względu na to że jestem uczciwa, nie potrafię być arogancka, do ludzi mam podejście ludzkie, a na tym stanowisku wymagania są takie, że trzeba bym chamskim żeby NIE DAC WEJSC SOBIE NA GLOWE hahahah. Trzeba dużo kłamać i sciemniac-ja tego nie toleruje. A później taki liderek wczuje się w rolę i tak już zostaje do końca. Także chyba słabo byłeś uczony na PO :) PS. A co kogo obchodzi gdzie wcześniej pracowałeś :-D

Dariookkk
@Luzik

Ja się chociaż podjąłem, a ty od razu stchórzyłaś...hehe, a przy linii to tam dopiero (usunięte przez administratora) i obgadywacze. Myślę, że jesteś jedną z nich " ...co do ludzi ma podejście ludzkie"????

@Dariookkk

Podjąłeś się bo chciałeś być pANEM :D ale niestety robiłeś się czerwony jak trzeba było skłamać i no cóż, tak się twoje losy potoczyły a nie inaczej hahaha bidulek :(

@Luzik

Dobre, niezłą beke mam. Uczciwa się znalazła :) Po takich opiniach nie dziwię się że nikt tu nie chce pracować, sami sobie na to pracujecie:/

Brawo.

A
@Luzik

Z własnego kilkuletniego doświadczenia bycia liderem stwierdzam fakt: arogancja i (usunięte przez administratora) w pracy z ludźmi nie prowadzi do niczego dobrego... wcale taka nie byłam i być nie zamierzam, a pracuje mi się z ludźmi bardzo dobrze i to idzie w dwie strony! Także Twoja opinia jest zupełnie bez sensu ????

Barbara

Sami pracownicy zaproponowali paczki! Ludzie ogarnijcie się

Żaneta

Aneta, no ja się dziwię, no ja się mocno dziwię, że ty jeszcze dziś do pracy przyszłaś. Dziewczyno ty się ogarnij, ty pokaż że masz honor, ty pokaż ile jesteś warta, no naprawdę ja się mocno dziwię, że ty dziś tu z nami jeszcze jesteś. Powinnaś od razu ale to od razu złożyć wypowiedzenie. Żeby tak to zrobić, Anetkę oburzyć, cały zakład to widział, cały. No paczkę Ci kupili a powinni Mercedesa co najmniej. A i to za mało może dwa. No weź proszę pokaż charakter, pokaż swoją wartość, złóż wypowiedzenie. No dramat jest jakiś nad dramaty. Porównywalny z brakiem śniegu w grudniu, nie ma się w co ubrać, i płaszcz nie potrzebny. Aneta ja w Ciebie wierzę, jestem z Tobą , trzymam kciuki.

Test.
@Żaneta

Co się stało? *.*

Zołza

Jezu kobieto, weź się ogarnij! Były wigilie, narzekali ludzie, dali paczkę narzekanie!!! Ja osobiście wolę tą paczkę niż stanie za tymi pierogami niedobrymi! Nie pasuje, to do widzenia. Nie bierz!!! Albo się zwolnij i zatrudnij gdzie indziej żeby tam narzekać:) Pozdro

@Żaneta

Brawo Żaneta:)

Lider

Tak to prawda maja nas gdzieś my (usunięte przez administratora) a lidezy się bawią .Związki w naszym zakładzie to tylko fikcja robią dla siebie tylko dobrze .

Merida

Nie wiem co wy chcecie od elektroluxu ja obecnie pracuje i nie jestem pracownikiem z długim stażem,ale gdy pierwszy raz weszłam na linię myślałam że sobie nie poradze bo nigdy nie pracowałam na lini ,jest cieszko ale nie jest źle dobrze płacą ,sa benefity , pakiet socjalny czyli paczki na mikołaja oraz pieniążki na świeta ja jako pracownik nie miałam problemu by nauczyć sie na kilku stanowiskach w ciągu 6 miesięcy jak się chce to sie uda wszystko

Szczera opinia
@Merida

To właśnie popracuj troche wtedy zobaczysz o co tam wlasciwie chodzi. Mi na początku robiło się mega fajnie, 'fajni' ludzie koło mnie, niby pomocni. No kurde bajka, ale po kilku latach tak właściwie zobaczyłam jaka ja mam psychikę zniszczona. Ile ja w ciągu tych lat nalykalam się tabletek uspokajających. A ci niby pomocni pracownicy, to zazwyczaj panie z kilkunastoletnim stażem, które głowę mają wyżej chmur bo myślą że już im wszystko wolno i robią pozory na początku przy nowych. Tam jest wyścig szczurów, możesz teraz nie wierzyć ale wspomnisz moje słowa kiedyś. Pamiętaj tylko że jeśli będziesz miała choć cień wątpliwości czy TO jest mobbing to uciekaj. Bo z tym nikt ci tam nie pomoże, ale jeszcze obrócą wszystko przeciw tobie i będą gnębić bardziej. A praca faktycznie też mi się podobała, lubiłam to robić ale w końcu trzeba było odejść żeby zacząć żyć bez stresu i obgadywania za plecami. Powodzenia trzymaj się .

Ok

Ok

Karmen

Ja powiem tak jeśli ktoś szuka pracy to ja nie polecam Elecktolux

Dziwne jest to, że co roku w konkursach wygrywają te same osoby . Przypadek? Szczęście?

Tuziuniu

No właśnie, czysty przypadek????????????

Pozytywnie Nastawiona

Nie, nie przypadek-biorą udział i wygrywają. Ode mnie z grupy poszły aż 3 osoby na krzyżowke a grupa ma ponad 30 więc nikłe szanse by pozostale 27 a nawet więcej bo nie wiem ile grupa dokładnie ma osób wygrała. Nie sądzisz?? Pieniążki co roku na święta czy paczki dla dzieci też Bora te same osoby, ale te co złoża wnioski więc jak co roku pracując tam nie skladalabys/skladalbys wniosku to również była by to według ciebie wielka konspiracja??? Hahahaa!! Mało tego, urlopy dostają też te same osoby np przed świętami a wiesz czemu? Bo przyjdą i sobie zaznacza a te co przyjdą 2 dni przed to już szans nie mają. A wiesz o tym, że również te same osoby będą dostawały podwyżki w trakcie roku?? Bo są mądre i chcą umieć i zarabiać więcej.. Powiem Ci, że Opt procesu pewnie z Ciebie żaden jak siedzisz i uzalasz się na forum ale jak się stąd zwolnisz za 5 lat albo 8 lat (bo statystyki mówią że ci co narzekają to przeważnie maja bardzo długi staż w electrolux-przypadek??? Hahha nie sądzę) to pamiętaj, że detektyw też z Ciebie będzie żaden, pozdrawiam. Nie zapomnij dziś w pracy uśmiechać się w koło do wszystkich. Życzę pozytywnego dnia

Niko
@Pozytywnie Nastawiona

Zgadza się. Tylko nie zrozumiałeś przekazu. Nie chodzi tu o ludzi z produkcji. Zawsze kilka osób wygra, bo muszą pokazać że pracownicy też wygrywają. Mowa tu o osobach które od kilku lat mają ZAWSZE WYGRANĄ w kieszeni.

@Pozytywnie Nastawiona

K.M. z Króliczko- Zajączkiem co roku coś wygrywają. Już chyba mają wyposażone wspólne gniazdko ????????????

lider

Jak tak dobrze jest na testsch to czego nikt nie chce tu pracowac. A kto ms uklady to ma nie polacy .

@lider

Dobrze powiedziane ja pracuje na testach więc wiem jak to jest i faktycznie kto ma plecy ten ma

Joanina

Electrolux TO NIEZIEMSKI BAJZEL JAKIEGO ŚWIAT NIE WIDZIAŁ A LIDERKI Z PRODUKCJ TO SKOŃCZONE (usunięte przez administratora)

Grześ

Pytanie do wszystkich osób z negatywnym nastawieniem. Po co tu pracujecie, skoro jest tak źle?? Pracowałem w różnych firmach i u prywaciarzy. Wszędzie jest tak samo. To ludzie tworzą miejsce pracy, nie zrzucajcie winę na kierownictwo czy liderów. Pracowałem na różnych zmianach i w różnych gniazdach. Bardzo dużo osób obgaduje za plecami, czy to koleżankę obok czy lidera. Mimo że te osoby nie zrobiły nic złego, taka jest wasza mentalność. Może zalozcie swoje firmy i pracujcie sami na siebie? Wstyd, że piszecie w Internecie a w pracy uśmiechacie się fałszywie i niby wszystko jest dobrze, praca ,koleżanki, lider. Żal mi osób, które żyją taką nienawiścią do drugiego człowieka. Pozdrawiam i życzę lepszego nastawienia.

Zyga

Jezeli chodzi o liderow w tym zakladzie to brak slow ,jak ubiora ta koszulke pomaranczowa to juz lepiej nic sie niepytaj jej ,bo taka wazna jest i jakby mogla to by z biczem nad ludzmi stala i poganiala.Najlepiej (usunięte przez administratora).niesmiac sie i nierozmawiac ,bo wtedy wpadaja w szal i jest segregacja ludzmi.Z kazdym dniem ,gdy ide do tego (usunięte przez administratora) to jest coraz gorzej.Jeszcze troche to tylko ukraina bedzie tam ktora tez sie wykrusza i emerytki ,ale to wszystko dzieki naszym liderom i kierownictwu ktorzy maja nas za(usunięte przez administratora)

Nyku
@Zyga

Jeśli jest ci źle to się zwolnij i poświęć trochę czasu na ortografię bo zamiast się uczyć to na szkołę kamieniami się rzucało...co???????

Miętus

A jakie stawki mają naprawiaczem?

Bajor
@Miętus

Testowe to mają fuchę w tej firmie aż mi się nie chce pisać... i układy ze swoimi liderkami bo są nietykalne.

@Bajor

Nie wszystkie ;)

Pracownica

(usunięte przez administratora)W tym zakladzie liczy sie tylko ilość a nie jakość, wiec nie ma sie co dziwić że jest tyle reklamacji...

Nowa
@Pracownica

Żebraja kawę od gościa co się zajmuje automatem to jeszcze nic, najlepsze jest jak się podlizują naprawiaczą jakie to one kokietki nie są, jakich to one oczek nie mają maślanych.. a na koniec 'Zbysiu postawilbyś kawke' (imię przypadkowe). To dopiero żenada. Ciekawi mnie jak ten zakład będzie wyglądał za kilka lat, kto tam będzie tyrać. A jeszcze historia mojej koleżanki, która nie chciała się zgodzić ze zdaniem liderki to ta zawołała pewną czarna koordynatorkę, a ta CYTUJĘ: ty masz okres czy zawsze taka nerwowa jesteś?! . Także ten.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland