Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

f4

Nie mam pojecia naprawde :) wczoraj mielismy wypadek dziadek rozcial sobie reke i oczywiscie wszyscy -2% premi to jest CHORE!

BHP--__

Pracuje u Was jeszcze(usunięte przez moderatora) od BHP i Ochrony Środowiska??

F3

\\\"Tymczasówką\\\" się nikt nie przejmuje. Na frontach co niektórym zrobili wypad z dnia na dzień. Jeśli na topach skończy się zapotrzebowanie, zrobią to samo :]

f4

I tym czasowka w grudniu robi wypad ??z topow?

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Oława
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy ( PS ) Pracownik produkcji/ montaż AGD
Oława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
bella

ta, 500 pralek przy pełnej obsadzie? hahaha, powiedz mi gdzie na topach na tej \"słabszej\" zmianie jest pełna obsada. Wszędzie ludzi brakuje, na kamiennym, na testach, na panelu bocznym, na klapach, nawet na programatorach jest ciężko, jak ktoś pójdzie na urlop. Ludzie biegają na dwa stanowiska, gdzie \"mocniejsza\" zmiana stoi w jednym miejscu i robi wszystko na bieżąco. Wiem, bo pracuję na tej słabszej zmianie, i powiem Ci, że wcale nie jest tak kolorowo. Owszem, mamy mniejszą normę, ale musimy biegać z jednego stanowiska na drugie, i jako człowiek robimy porównywalną normę ze zmianą mocniejszą. Najlepiej wpychać nos tam, gdzie nic się nie wie.

F3

f4 - 2012-09-20 10:40:36 tak tylko bardzo w to watpie malo ludzi chce tak otwarcie gadac kazdy boi sie o swoja(usunięte przez moderatora) Totalnie. Gorole boją się odmówić nawet pracy w sobotę :))

zwiazkowiec

a Ja mysle, ze moglibyscie sie zorganizwoac i utowrzyc organizacje zwiazkowa i zaczac rozmawiac o problemach z pracodawca, to dziala na innych zakaladach, ale musicie ruszyc tylki i zorganzowac sie, podac numer? czy sami znajdziecie , do kogo sie zglosic po pomoc? (usunięte przez moderatora)

f4

Chyba TY sam dybasz ta 3 zmiane hehehe (usunięte przez moderatora)

Na topach sa 2 zmiany przeciez

F3

jakośnietakoś - 2012-08-25 15:13:05 F3 - 2012-08-21 19:45:29 Tak jak i na frontach :) Są dwie zmiany. Zmiana A robi dziennie ok. 800 pralek a zmiana B tylko 400-500 ale jest mniejsza obsada.oj chyba ktoś nie wie gdzie pracuje ... Są trzy zmiany.... :PNa topach? Od kiedy? Chyba ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem ;)

jakośnietakoś

F3

Dla mnie one wszystkie są spoko, ale ja pracuję na magazynie. Lepiej niech odpowie Ci ktoś bardziej wtajemniczony :]

Ok a liderki sa spoko?

f4

czy wie ktos jak jest na topach??

bobi

Elektrolux w Oławie to wielka lipa liderki kabluja i sie robi za 1670brutto w 21 wieku jak komus pasuje za jałmurzne robic to ok , mi nie pasowalo i pracowalem tam az tydzien bo w ciagu tygodnia liderka mnie podkablowala ze po godzinach nie zostaje i ze w soboty nie bede przychodzil ktore sa do odebrania tam sie nawet porzadnego roweru nie dorobicie nie mowie o wakacjach czy urlopie nad morzem bo tam sie robi tylko na oplaty i na chleb ze smalcem i to trzeba oszczedzac a liderki tylko poganiaja inni tam tylko narzekaja po ci (usunięte przez administratora) i nic nie mowia ja powiedzialem co mysle o nich po to mam jezyk i trafilem na rozmowe ktora krotko trwala bo powiedzialem z mostu liderowi on oczy zrobil bo nikt nie narzeka , nie narzeka bo gdzie pojdzie robic wiec robi za grosze ale swoje ludzie mysla , syf dziadostwo (usunięte przez moderatora) ludzi w elektroluxie jednym slowem (usunięte przez moderatora) , nie polecam

F3

Z przerwą nie to jest najlepsze, bo 20 min. to i tak więcej, niż gwarantowane przez ten chory kraj 15 :P Najgorsze jest jednak to, że często zdarza się, iż ów przerwę dostajecie już po dwóch godzinach pracy, kiedy nawet jeszcze żarcia na stołówce nie ma. Zresztą, komu się chce żryć zaraz po rozpoczęciu pracy? A później zapierniczacie 6 godzin bez przerwy :) Ale Wy się na to zgadzacie, to tak macie :P Z sobotami też nauczyliście ich tego, że nie przychodzą pytać czy ktoś może czy też nie, tylko informują, że sobota jest pracująca a Wy tulicie uszy i jak to bydło idziecie do pracy czy się to Wam podoba czy też nie. Róbcie tak dalej :D

witam wszystkich wypowiadających się na temat tej firmy nie polecam nikomu tej pracy lepiej poczytać posty na temat danej firmy i się grubo nad tą pracą zastanowić ja na szczęście kończę karierę w tym zakładzie mogę wyrazić swoją opinię otóż człowiek musi być jak maszyna na pełnych obrotach jest na hali strasznie potworny upał gdzie temperatura sięga po wyżej 32 stopni a trzeba równo (usunięte przez administratora) aż cię poty nie źle obleją a już nie wspomnę o mdleniu przy takim upale jak człowiek ma robić tam przy takim skwarze i nie mieć trochę chłodu tam naprawdę idzie zemdleć ja tylko tam widziałąm może dwa wiatraki a z reszta pracowników gdzie ma trochę ochłodzenia gotujecie się kurki na rożnie he trzeba naprawdę mieć nie równo pod sufitem żebym liderom lizać (usunięte przez moderatora) ja nie lizałam im(usunięte przez moderatora) co robiłam jak mogłam wyrabiałam się i (usunięte przez moderatora) mi z tego wyszło dowiedziałam się że się nie wyrabiam a na mnie nikt nie narzekał ludzie czy wam coś daje to lizanie im (usunięte przez moderatora) myślicie że jak się podliżecie to bedziecie mnieli dobrze i lekko wg mnie to nie jest normalna praca na normalnych warunkach to już jest praca na akord ! a z przerwą co to jest ? dwadzieścia minut nawet człowiek nie ma czasu spokojnie zjeść bo już trzeba lecieć na Linke wg mnie przerwa powinna trwać ok dwadzieścia pięć minut do pół godziny tak żeby człowiek spokojnie mógł zjeść a tu jedno wielkie(usunięte przez moderatora) ludzi dajecie się w(usunięte przez moderatora) robić zamiast coś z tym zrobić ale no cóż jedni się boją żeby na zbity pysk nie wylecieć a zresztą co tu dużo mówić (usunięte przez moderatora) ludzie gdyby tam byli ludzie inni to może było by inaczej ale w co wątpie !!!

zażenowana poziomem

Wszędzie super gdzie Nas nie ma. A jak się nie podoba to nikt na siłę nie trzyma. Idealnie nie jest, ale okrutnie również. Pozdrowienia dla Tych którzy chcą pracować i mają odwagę powiedzieć jak coś jest nie tak, A tym co wypisują tutaj jak jest tragicznie to współczuję .

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland