Opinie o Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Koleje Śląskie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowice

Skorpionica

Skoro prezes jest taki zły i dzieje się tak źle to wyjścia są dwa albo zmienić pracę albo zorganizować taczki. Ponieważ wszyscy są mocni w gębie postanowiłam odejść i nie żałuję. Pozdrawiam byłych kolegów i koleżanki.

NaDniach
@Skorpionica

Spokojna głowa, byłem już w 2ch firmach pytać i dogadujemy szczegóły a przy okazji w każdej z nich dowiedziałem się, że jestem kolejnym z Kolei Śląskich z cv, a w pracy żaden nie piśnie słowa że był tam :) ... i każdego biorą... także coś czuje że pójdzie ładna seria wypowiedzeń za jakiś czas... a młody narybek który właśnie przychodzi lub kończy szkolenia tego nie nadrobi... good luck

Mądry Chłop po szkodzie

Dobrze mówi, ludzie od jutra robimy szum na zakładzie, a może wprowadzimy strajk włoski jak kolejarze we Francji ????

ChoryKrólik

Chyba chłop się minął z powołaniem ; ) jak chciał się zajmowac pszczelarstwem to do pasieki a nie na prezesa KŚ-u.

Realista

Ale wy wszyscy piszecie bzdury, jaki strajk.? Jakie działania? O czym wy piszecie? Tyle miesiecy minęło i co zrobiliście? Chodziliście potulnie do pracy! Godziliscie się na zmiany! Nie reagowaliście! A wystarczyło dołączyć do wąskiej grupy ludzi którzy jakoś potrafili pokazać swoje niezadowolenie w pewien sposób, ale niestety, większość z was potrafiła w rozmowie tylko marudzić a jakoś nic od siebie.. także będziecie już teraz mniej zarabiać! Będziecie pracować na gorszych warunkach! Podziękujcie sobie a dla tej garstki co próbowali to brawa! A ze związków to się wypiszcie a nie liczcie na strajk.. tyle... do zobaczenia na zmianie...

Anty Realista
@Realista

Realista to łamistrajk na tacze go wywieżć STRAJK GŁODOWY NA ZAKŁADZIE !!!!!!!!!!!!!!!

ZgadzamSię
@Realista

Wpis w sedno.. cała zgraja lamentuje jak to źle jak to źle a biura pracują bez przeszkód, hala furga bez przeszkód, rewidenty itp chodzą bez przeszkód, mechanicy jeżdżą bez przeszkód, kierownicy potulni... i kto tu chce coś zmienić.. wszystko śmiga wszystko pracuje... no poprostu praca wre.. jak w ulu ;)

@ZgadzamSię

Zgadza się. Najbardziej irytuje jak to narzekają konduktorzy i kierownicy pociągu....Żałosne..Ostatnio taki jeden narzekał ,jak to mu źle,jaki to zarobek niski....a 5 minut później zadzwonił dyspozytor i pan kierownik pociągu potulnie jak mały pudełek wyraził zgodę na pracę w niedzielę ,bo niby w domu by się nudził !!! Gdzie się rodzą takie potulne baranki ?

Marceloni

Czy przy rekrutacji wystarczy powiedzieć kogo się zna? Czy znajomy musi zadzwonić i potwierdzić znajomość? Czy CV jest wymagane? Czy można liczyć na tygodniówki? Jak prędko można awansować i na jakie stanowiska zarządzające?

Niezadowolony

Oho, kilka haseł o strajku i już podopieczni zarządu wpisują inne tematy... haha, bójcie się bójcie

Re
@Niezadowolony

Popracuj w innej firmie, najlepiej prywatnej. Widocznie zbyt dobrze macie. W normalnej firmie ludzie się cieszą że mają pracę w takim kryzysie. Widocznie coś chcecie ugrać. Pytanie co?

Smakosz
@Niezadowolony

Ponawiam ważną kwestię bo u nas na naszym zakładzie posiłki regeneracyjne były, to teraz tak cz jest stołówka i czy można dostać w ramach posiłku : - Wodzionka -Zwyczajna Krakowska -Grochówka -Gulasz -Flaczki - Zupa Ogonowa - Kawa - Herbata odpiszcie tylko bez wygłupów wążne bo zaczynam tam robić od nowego miesiąca

Łakomczuch
@Smakosz

całkiem fajne to menu miał kolega na tamtym zakłądzie a jaki tozakład może ja bym się tam przyjął bo brzmi smakowicie

Pasibrzuch
@Łakomczuch

Witam kolegów tez bardzo lubię dobrze zjeśći zasadniczo mam podbne pytanko, który to zakłąd i czy w KŚ też tak dobrze karmią, no i czy przerwy na kawkę i papieroska są możliwe bo ja to tak jem średnio 5 razy dziennie, no nie moge się opanować, a najbardziej to lubie łakocie i smakołyki np: -Czekoladki z Biedry takie w bombonierce 9,99 za 30 czekoladek opłaca się - NApuj czekoladowy marka Biedra - Ryż preparowany - Ciastka z kremem z biedry bardzo tanie jak na takie dobre ciastka - Kawa oczywiście ta z pod znaku biedry bardzo dobra mielona - papieroski do kawki czestery Czy można przynieść swój prowiant jeśli nie podają nic w zakładzie i czy jest miejsce żeby sobie to skonsumować ?

G.H.
@Re

Synku, ciesz się ,że to nie Francja, jakby tu byli twardsi zawodnicy to byłby taki chaos w aglomeracji że stał byś na dworcu a nawet na przystanku i płakał jacy to kolejarze i kierowcy beee , bo nawet na stanie w korku byś sie nie załapał...na msze daj bo wozić tyłek fajnie co...

Maszynista

Na rozmowie był dyrektor biura trakcji, ktoś z kadr i maszynista instruktor. Każdy z nich udawał że zna się na swojej pracy. Żeby ta praca wyglądała tak jak obiecywali na rozmowie... Obiecanki nie mają nic wspólnego z tym co zastałem na gruncie.

Ile chcesz zarabiać Jakie były ostatnie zmiany w instrukcjach kolejowych

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ciekawa

Czy zrobicie z kś to co z śzpr? Pytam z ciekawości bo chciałam do was przyjść a pamiętam że tam też mieszano każdej władzy byle nic nie zmieniać.

Maciej

Witam wszystkich, możecie mi wytłumaczyć co się stało z pszczołami, którymi chwaliliście się na stronie? Byłem wtedy i oglądałem tą całą inauguracje i szczerze mowiąc przechodze przez raciborską bardzo często i jak na początku miesiąca były, tak teraz już ich nie ma ?

Mecenas
@Maciej

Ciekawe z jakiej puli poszły pieniądze na ule i pszczółki. Przekazywanie publicznych pieniędzy na cel nie związany ze statutem spółki jest karalne.

katowicki_robol
@Maciej

konserwowali podkłady i spryskali przy okazji ule. Pszczoły odeszły w gehennie. Idealnie obrazuje to panującą sytuacje w firmie.

ŚLĄZAK

DO WSZYSTKICH RELANYCH PRACOWNIKÓW. MAM INFORMACJE ŻE WSZYSTKIE POSTY OD JAKIŚ DZIWNYCH NICKÓW Z PYTANIAMI O STRAJK, ZADYMĘ, BUNT, ZAWIESZENIE ROBOTY,JAKIES KOMITETY STRAJKOWE I NIBY ZŁE WARUNKI PRACY ITP. POCHODZĄ OD BARDZO WĄSKIEJ GRUPY OSÓB POWIĄZANYCH Z DAWNĄ WŁADZĄ SPÓŁKI I SĄ TO DZIAŁANIA CELOWE. NAJPRAWDOPODONIEJ KTOŚ Z ODSUNIĘTYCH OD WŁADZY STWORZYŁ WŁASNĄ FARMĘ TROLLI POZA SPÓŁKĄ KTÓRĄ UWAŻAŁ ZA SWOICH RZĄDÓW ZA WŁASNY FOLWARK. JEST TO SYTUACJA SKANDALICZNA!! NAJPRAWDOPODOBNIEJ CHODZI O TO ABY ZACHĘCIĆ REALNYCH PRACOWNIKÓW DO NAGŁAŚNIANIA NIEPRAWDZIWYCH FAKTÓW O SPÓŁCE I SIAĆ DEFETYZM. KOLEŻANKI I KOLEDZY NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ!

Witam wszystkich
@ŚLĄZAK

miałam kilka telefonów od niby kogoś ze spółki, ze za halą potajemne spotkanie i ze komitet strajkowy poszłam z ciekawości zobaczyć kto tam przyjdzie z ukrycia i nikogo nie widziałam , ktoś kombinuje i chce obalić władze bo pewnie jak spółka zaczęła dobrze prosperować po latach w końcu to teraz kazdy chce być prezesem i członkiem zarządu ...

MArcello
@Witam wszystkich

pracuje na hali poznam się z jakaś fajną panią z firmy może być z biletów Preferuje wysokie blondyny długie nogi lubie też piegi czy są tu panie od nas gotowe umówić się na kawkę ?????

Kamcia <3
@MArcello

HEjo Hejo oo widze, że tu jakieś romanse w zakłądzie będa to i ja się dołączę i chciała bym poznać tajemniczego MArcello :P odpisz czy chcesz poklikać ROCCO xD gdzie pracuje dokłądnie zdardzę tylko jak się odezwiesz; p Kamcia

Ślązak
@Witam wszystkich

jak za halą to pszczoły. Nie chcą pracować po tym jak je ktoś niechcący potraktował chemia do podkładów kolejowych.

@ŚLĄZAK

Śmieszny jesteś..Czy wszyscy podzielają twoje zdanie ? Powiedz to ludziom którzy zarabiają grosze,brak premii ,obniżona pensja. Ważne że władzy dobrze,przepych i nowe auta. Wierne służysz swoim panom. Pewnie nie ominie cię nagroda .

robolem
@ŚLĄZAK

jestem robolem, robie przeglady tasmowo, firma ma mnóstwo uchybień, jednym jest skrajnie ignoranckie podejscie do pracownika i do rzeczy ktore mu sie naleza, tutaj wcale nie piszą byli pracownicy postawieni wyżej !!!

Siema Kamcia
@Kamcia <3

Może wyskoczymy po służbie na jakaś tzw kawę Nie ukrywam ze interesuje mnie przyspieszona randka niczym poranny czestochowa - Gliwice Dawaj znać Marcello

Piotrek

Jak tam pracownicy ? Posłowie właśnie sobie zatwierdzili wzrost pensji o 50-80 procent. A w KŚ ? Coraz bliżej pensji minimalnej zarobki się zbliżają. Ale ważne że od grudnia do lotniska i Krakowa będą codzienne kursy !

Man
@Piotrek

Brak szczelności nie jade, brak dokumentacji nie jade, usterka nie jade, zmiana godzin służby nie jade, powodzenia

Stiven Et22
@Man

W Cargo byś już nie robił z takim podejściem Tam jest tak Usterka- podpieramy i jedziemy Zmiana godzin - jedziemy Brak szczelności - normalne jedziemy A wy tu pirolizowanej farmazony

@Stiven Et22

Więc gratuluje. Wszystko co opisałeś to łamanie standardów bezpieczeństwa ,oraz łamanie wszelkich unijnych wytycznych dotyczących transportu kolejowego .To nieźle macie w tym cargo..Firma po części państwowa..Gratulacje ! Gdzie UTK i prokuratura ?

Arek 1987
@Piotrek

Mam pytanie z innej beczki Jeżdżę pociągiem z Myszkowa do Zawiercia i czasami spotykam taka śliczna blondynkę w okularach jako konduktorke i chyba się w niej zakochałem Tak na oko ok 26 lat Jak często można ja spotkać na trasie Myszków Kato? Bo chce zagadać ale się krepuje

Piotrek

W Cargo Juz się cieszą z twojego wpisu ! Będzie wesoło !

Stiven dynastia

Naprawdę ten zarząd macie wyrozumiały W innej firmie taki osobnik już by został wywalony(usunięte przez administratora)

Enrico Elf2

Z ta lista najładniejszych konduktorke w KS to dobry pomysł Wiec kto zacznie?

Roman Rlektryk

Czytając twoje wywody to nasz jakieś kompleksy gościu A odnośnie energetyków to pewnie masz temat opanowany jak robisz w 2 firmach i to z nadgodzinami

Misia

Na sprzątaczkę nie szukacie??

Nowa

Dzień dobry, wiecie może ile mniej więcej po zakończeniu składania aplikacji na stanowiska w KŚ można spodziewać się informacji co do dalszego procesu rekrutacji?

kończ waść wstydu oszczedz

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek zażalenia, wątpliwości co do działania spółki proszę o składanie maili pod tym adresem: rzecznik@slaskie.pl Znaleziony na stronie urzędu marszałkowskiego, może w końcu się zainteresują

Praco
@kończ waść wstydu oszczedz

Dokładnie, skończcie już lament, trwa to jakiś czas i g... o się podziało, pracusie na każde zawołanie robili usłusznie wszystko co trzeba było, a żeby wam jeszcze potrącili ze 20% z pensji jak w PKPC. Parobki a władza się śmieje a wręcz podwyżki sobie na całą PL szykują...

PANIE PIOTRZE A RACZEJ PANIE M
@kończ waść wstydu oszczedz

Witaj Piotrek ... a raczej Witaj M.... ; ))))))))))) zacznijmy od POCZĄTKU. PO PIERWSZE : Czy zdarzyło się kiedy w historii jakiego zakładu,żeby pracownicy: ludzie mający na utrzymaniu rodziny chętni do roboty,itd, na stałych pensjach i z umowami,z nie małymi pensjami jak na nasze POLSKIE warunki,i nie najcięższą pracą, sami z własnej woli oddolnie szkalowali zarząd i prezesa oraz członków rad pracowniczych i związków ??? CZYTAJ PODCINALI GAŁĄŹ NA, KTÓREJ SAMI SIEDZĄ ???? ODPOWIEDŹ BRZMI : A NO ZDARZYŁO, moda na to zjawisko panuje od lat 70 od czasów zamierzchłej komuny,i wypracowały je dawne środowiska, które umiały manipulować tłumem i posługiwać się argumentami dla własnych interesów, klany opanowały wówczas całe zakłady aż do dziś ale to wiedzą wszyscy, którzy pamiętają te dni, a młodym trzeba to od początku tłumaczyć, Dodajmy, że wielu zostało własnie w ten sposób oszukanych w latach 90 gdy komuna się waliła. TO TERAZ TAKIE PYTANIE,PYTANIE DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE ??? Młodszych kolegów pracowników proszę o przeczytanie dokładnie ze zrozumieniem !!!!!!! (usunięte przez administratora) CO TO MA WSPÓLNEGO Z NASZYM ZAKŁADEM ???? A NO MA : oto i naszym zakładzie taki ktoś się ukrywał, nie każdy bowiem wie, że swojego czasu członkiem zarządu był niejaki PAN M .. z dorobkiem czerwonej książeczki, PANU M, który skrzętnie przedstawia się jako PIOTREK nie powiodło się w warunkach NOWEGO, gdy wykształcenie kompetencje oraz wiedza i doświadczenia zaczęły odgrywać w firmie znaczenie, a nie pochodzenie i przynależność nepotyczna i polityczna, więc i PAN M bo poległ i przestał być ważny i potrzebny, i bardzo dobrze, bo w zasadzie po co nam ludzie bez wykształcenia KOMUNA się przecież skończyła. NO DOBRA TYLE O HISTORII A TERAZ SŁÓW PARE DO PANA M..... VEL PIOTREK ... JAK CI SIĘ NIE UDAŁO W ZARZĄDZIE I NIE POWIODŁO BO BYŁEŚ ZA SŁABY I BEZ WSPARCIA CZERWONEJ KSIĄŻECZKI NIE NADĄŻAŁEŚ ZA NOWYMI WARUNKAMI TO NIE TRUJ NIE PŁACZ NIE MARUDŹ, NIE LAMENTUJ TYLKO SKUP SIĘ NA SWOIM ŻYCIU ZAINTERESUJ SIĘ CO SŁYCHAĆ W PUP W NASZYM MIEŚCIE, MOŻE MAJĄ JAKIEŚ OFERTY PRACY I ZWYCZAJNIE ZŁAP SIĘ ZA JAKĄŚ FUSZKĘ TO ŁATWIEJ ZAPOMNISZ O PRZESZŁOŚCI POGODZISZ SIĘ Z LOSEM PRZEMIJANIA STAREGO SYSTEMU, BO WIDOCZNIE BYŁEŚ ZA SŁABY. OTWÓRZ SOBIE JAKAŚ FIRMĘ Z REMONTAMI ALBO IDŹ DO INNEGO ZAKŁADU GDZIE JESZCZE CZERWONA KSIĄŻECZKA ZAPEWNIA AWANS, LUB PO PROSTU ZŁAP JAKĄŚ PRACĘ, BO O ILE WIEM ŻADNEJ NIE MASZ A NAWET KTOŚ POWIEDZIAŁ, ŻE DO PUP NIE CHCIAŁO CI SIĘ IŚĆ, BO SKUPIASZ SIĘ NA MORDOWANIU TEGO FORUM PANIE M... I TAK WIADOMO JUŻ KIM JESTEŚ PO CO TE CYRKI ..... DAJ LUDZIOM SPOKÓJ ŻEBY MOGLI PRACOWAĆ I NAPRAWIAĆ BŁĘDY POPRZEDNIKÓW TAKICH JAK TY ....

Straciłem Prace Maciek
@PANIE PIOTRZE A RACZEJ PANIE M

Cześć : Ciekawy temat, chciałem się zapytać tak przy okazji tematu PUP, czy nie ma ktoś może jakiejś informacji,o jakiejś dopłacie z PUP na własną firmę, bo ciężko teraz o robotę orientuje się ktoś? A czy do was do firmy są przyjęcia i na jakie stanowiska ??? Jestem mistrzem zawodu - tokarzem. Byłbym wdzięczny za odpisanie bo mam rodzinkę na starcie 2+1 i jeszcze jedna dziecinka w drodze , jednak niedawno utraciłem pracę,przez pandemię i przestój w moim warsztacie,w którym byłem zatrudniony. Bardzo Was proszę : o jakieś podpowiedzi tu lub mailowo Pozdrawiam : Maciek - mój mail su152@tlen.pl

Praca na wesoło Cała Prawda
@PANIE PIOTRZE A RACZEJ PANIE M

Bo to jest tak... jak tylko przyszedł ktoś poważny z tytułami naukowymi, które bolą różnych nieudaczników jak napisał przedmówca, to dinozaury z czasów komunistycznych podniosły łeb......takie co to co to traktowały naszą firmę jako przechowalnie, i muzeum zawodu, im więcej wprowadza się porządku i zachodnich standardów tym więcej widać ujadania piesków z czerwonej hodowli. Obecnej głowie zakładu nie można odmówić umiejętności zarządzania.....ale ktoś nakręca podburza,no to proste ludziska się burzą. Co do tych niby złych warunków pracy to na naszym zakładzie to i tak jest nadal luz w bluz, w porównaniu z innymi.... Na tym forum to podburzają nastroje byli członkowie zarządu..... a na dole to zwyczajny brak dyscypliny bo lata złego zarządzania doprowadziły, że jakby się teraz przespacerował po zakładzie to by myślał, że jest w studiu filmowym, albo salonie gier automatycznych....jak tylko kierownictwo nie widzi, to co jeden to gra na telefonie podczas pracy ... albo tam inne rzeczy wyprawia ...ogląda nagrywa itd ...... brakuje już miejsca na ładowarki ....a telefony to im się już palą ....ostatnio to jeden już był tak zaangażowany w grę , że wystawili mu skład z telefonem w perony i mu odjechał , potem był płacz i lament tylko ....... jest jeszcze sporo takich artystów co to na tych zabawkach nagrywają wysyłają jakieś filmiki z roboty i pajacują .... jak chciał zostać jakimś gwiazdorem internetu jutuberem pato strimerem czy innym hohsztaplerem co tam gdzieś z bachamów nadaje wesołe filmiki w hawajskiej koszuli ...... to się chyba minął z powołaniem ....... to się mógł nie uczyć do zawodu i nie zajmować miejsc pracy w poważnym zakładzie .... lata zarządzania przez takich jak wspomniany przez przedmówcę członek zarządu i jemu podobni co to odpali jak weszli nowi, właśnie doprowadziły do nepotyzmu i bajzlu....... przyjmowania swoich i tolerowania takiego rozgardiaszu..... w zasadzie nie ma się czemu dziwić ..... jak już ktoś chce zrobić trochę porządku to jeszcze wielki problem .... ludzie wy przyszliście świadczyć usługę pracy na zakładzie, a nie na plaże w majami z drinkiem i telefonem .... jak wam się tak bardzo nie podoba bo wam głupot tu napisał jakiś wielce obrażony co to na własną prośbę wyleciał, to idźcie sobie na przykład do CARGO i zobaczycie jak się na prawdę pracuje bo tu macie labę i jest oko przymykane na wiele rzeczy .... wystarczy tylko pracować i stosować się jako takiego porządku i dyscypliny oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, nic więcej czy to tak wiele ??????????

Pytanko
@Praca na wesoło Cała Prawda

ja to robię w CARGO i chciałem się was tu zapytać jak wygląda robota przy utrzymaniu pojazdów ile idzie wyciągnać na rękę ,bo tam u nas to ciężko straszny za.... i z naszej firmy zrobiła się idotyczna ala korporacja bez rozsądnych menadźerów, a robota coraz cięższa i większa wymagania większe. Dlatego myślałem uciec gdzieś do prywaciarzy ale tam podobno też nie za ciekawie więc myślę o KŚ.

@Praca na wesoło Cała Prawda

Oj kolego, po prostu nie wierzę w to co czytam. Chyba czopkiem samego prezesa jesteś. O nepotyźmie piszesz i o Cargo..... Mam nieodparte wrażenie że dokladnie opisałeś aktualną sytuację w spółce. A jeżeli nie masz wiedzy o Cargo to nie wypowiadaj się. Lub Popytaj kolegów którzy mieli z tą spółką coś wspólnego...... Bo jeżeli twierdzisz że tam jest za.eb a w KŚ luz..... to Ty........ a nie kolejarz jesteś..... Trzymaj się chlopaku....

MECHANIOR2
@pracownik

Ten chłop się ukrywa pod połową tych ksywek na tym obsikanym forum i wypisuje, założę się, że całą tą dyskusje nakręca żeby wzburzyć ludzi , jak się wyleciało z ciepłej posadki z zarządu to właśnie potem rzeczywistość nie poraża, miał księciunio pensje z 4 ema zerami to teraz do 3 i 2 jki i przodu ciężko przywyknąć pewnie, żył jak król , do roboty się weź PIOTRUŚ !

Ryszard
@MECHANIOR2

na niku PRACOWNIK siedzi były członek zarządu miesza i katuje tutaj te wpisy (usunięte przez administratora) q.. z niego nie kolejarz siedział za biurkiem i brał kasę za nic teraz się zmieniło i trza robić to takich cwaniaczków, złodziejów i oboboków się pozbyto toi teraz zemsta w internecie, do roboty chłopie !!!!!!!

osoba nie ważna (pracownik)

zlozone.

AGAnieszka

Hej koledzy i koleżanki dużo ogłoszeń kolei Śląskich, a podobno da się zarobić i nie narobić. Tylko trochę szczęścia mieć przy rekrutacji. Może ktoś doradzi gdzie warto aplikować? Czy to prawda, że można iść do domu o 14?

@AGAnieszka

Tak. Można dobrze zarobić..Średnio pomiędzy 2600 a 3000 złotych brutto. Czyli prawie tyle co w Biedrze. Więc nie jest źle. Z tego wiem ,szczególnie dobrze zarabiają kasjerzy)kasjerki,kierownicy pociągu,konduktorzy. Myślę że aktualnie mają ok. Średniej pensji z biedry. Największy plus ,to że w niedzielę się nie nudzisz bo możesz iść do pracy. Nie dostaniesz za to żadnego dodatku a to dziwne bo nawet dozorca w oczyszczalni miejskiej ma dodatki za pracę w niedzielę. Za podróż pociągiem IC Pendolino zapłacisz 200 złotych za bilet ,bo żadna ulga Ci się nie należy. Ale ważne że władza auta ma nowe ! Powodzenia .

Ehhh
@Piotrek

Nie widzisz że to podstawione osoby pytają? Nie reaguj

Bezrobotny
@Piotrek

To idź na oczyszczalnie Po co zajmujesz stanowisko Ja mam3 dzieci i chce godnie żyć i uczciwie pracować Nie zajmuj miejsca pracy

Ślązak

DO WSZYSTKICH RELANYCH PRACOWNIKÓW. MAM INFORMACJE ŻE WSZYSTKIE POSTY OD JAKIŚ DZIWNYCH NICKÓW Z PYTANIAMI O STOŁÓWKĘ, GROCHÓWKĘ, WIGILIĘ, LGBT, KIBICÓW, Z BŁĘDAMI ORT. ITP. POCHODZĄ OD BARDZO WĄSKIEJ GRUPY OSÓB POWIĄZANYCH Z WŁADZĄ SPÓŁKI I SĄ TO DZIAŁANIA CELOWE. NAJPRAWDOPODONIEJ KTOŚ Z WŁADZY STWORZYŁ WŁASNĄ FARMĘ TROLLI W SPÓŁCE KTÓRĄ UWAŻA ZA WŁASNY FOLWARK. JEST TO SYTUACJA SKANDALICZNA!! NAJPRAWDOPODOBNIEJ CHODZI O TO ABY ZNIECHĘCIĆ REALNYCH PRACOWNIKÓW DO NAGŁAŚNIANIA NIEWYGODNYCH FAKTÓW O SPÓŁCE. KOLEŻANKI I KOLEDZY NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ!

@Ślązak

Zapewne chodzi też o to, aby to forum przestało być wiarygodne. Przyłączam sie do apelu.

Czesc PIOTREK VEL MATEUSZ
@Ślązak

No tak tak panie Piotrze vel M....usz na pewno te wszytskie momentarze to pisał i kreował sam Prezes KŚ i wszyscy członkowie zarządu, szczególnoie z naciskiem na słowo byli człnkowie tacy jak PAN PANIE PIOTRZE LĄZAKU HENRYKU I NIE WIEM ILE JESCZE MASZ PAN TYCH KSYWEK TUTAJ, niewątpliwie jak się idzie na stanowisko prezesa nie ma co się innego do roboty tylko pisanie komentarzy na forum, zdradzę CI MAteuszku vel PIOTRZE sekret pisał to prezes razem z Władimirem WłADIMIREM WŁADOIMIROWICZEM PUTINEM I NAWET POMAGAŁ SAM BASZKA ALEKSANDRIJ ŁUKASZENKA a całośc konsultowali z KIM ZON UNEM pod redkacją Prezydenta TRUMPA spisek międzynarodowy się zawiązał nad tym biednym forum, a ten spisek ma na imię MATEUSZ i jest byłym członkiem zarządu hcwilowo bez pracy bez rejestracji w PUP i nie zdziwiłbym się gdyby wszystkie te komentarze pisał właśnie ten pan co go wywalili z zarządu :)

Witek APELUJE
@Michał

to forum od dawna nie jest wiarygodne pisze tu były członek zarzadu i paru niezadowlonych pracowników średnego szczebla biurowców co ich pozwalniali dyscyplinarnie po cichu bo byli elementem wywrotowym we firmie i od tego się zaczęło wymieniam NIKI : SLĄZAK PIOTREK MICHAŁ HENRYK

Arek
@Ślązak

Ogarnij się i weź za swoją prace Już się tego słuchać nie chce Prezes jest jaki jest ale napewno ma inne zajęcia jak przesiadywanie na jakimś forum o pracy Widać ze nie masz pojęcia o firmie

Roman j23

Mam pytanie Ile idzie wyciągnąć na warsztacie przy jednostkach z nadgodzinami? Robię teraz u prywaciarza ale stworzyła się tam taka korporacja i nam dość słupki wykresy ,tak nie idzie robic

Poważne Pytanie

Ponawiam pytanie bo ŚLĄZAK odpisał na mój post nie na temat jest tu jakiś admin, żeby takich ludzi banować ???? Jezcze raz czy są posiłki regenracyjne w firmie : - kiełbasa -grochówka - fasolka po bretońsku -zurek -flaczki w mojej porzedniej firmie miałem to na aneksie o ekwiwalencie żywieniowym dopisane do umowy o zatrudnieniu ostatecznie praca ciężka jeść coś trzeba co z przerwami na kawę i papierosa ????? Ostatecznie jest ten rynek pracownika czy go nie ma

Samkosz
@Poważne Pytanie

witam jescze pytanie a czy gołąbki także ?

Becik

Szukam pracy a widziałam w pociągu, że koleje mają nabur. Chciałabym jakieś wygodne stanowisko za biurkiem gdzie sie praca nie pali i mozna zarobić na chleb. Czy do 4 z przodu potrzebuje znajomości czy moge bez problemów kandydować? Kolezanka pracuje w kasach ale ja wolalabym biuze. Czy mozna liczyc na jakies benefity? Karte multisport i dopłaty do zlobka?

Zbyszek

chciałem się zapytac bo chyba dostanę angaż niebawem u was czy buty mam sobie sam przynieść czy na hali mi dadzą jakieś bo mam takie z poprzedniej roboty olejoodporne działa tam u was komórka odzieżowa ?

Hosiek
@Zbyszek

Siema krótkie pytanie : czy na hali wolno korzystać z telefonu ? Mam kanał na YT u czasem muszę tam wrzucić coś moim widzą i fanom w poprzedniej robocie przymykali na to oko, prowadzę taki kanalik coachingowy o motywacji i sukcesie , oraz o tym jak się parować na PR., czy jest jakieś ładne pomieszczenie socjalne , albo chociaż jakaś ładna toaleta w kafelkach, potrzebuje takiego pomieszczenia bo na hali jest trochę ciemno i za głośno, nie za ładnie też, więc unikam nadawania z takich miejsc , składam papiery tam do was niebawem proszę o podpowiedź to bardzo istotne info.

Siema Artur

Miło mi że będziemy razem pracować, może chciałbyś wystąpić na moim kanale ? Może nadamy coś razem z nowej pracy ? ja jestem sympatykiem środowisk Gejowskich i Lesbijskich.

@Zbyszek

Tak . Obuwie jest sprowadzane ze stanów Zjednoczonych . Jest atest NASA plus dwa komplety zapasowych sznurówek z poliwęglanu .

Zainteresowana

a jak jest z pracą na hali czy maski na zakładzie trzeba nosic i czy je rozdają czy trzeba mieć swoje ?

ZIOMEK NIEBIESKI

Joł ziomuś dawaj do nas u nas są ziomki z Ruchu i z tymi z GKSY czasem som konfrontacje, ale jest pół na pół, ja robie na takiej miejscowce ze nie ma GKSÓW same swoje ziomy z RCH. raz z takim jednym miałem spine, po meczu i chciał na ustawke isc ale ja poszlem po kierownika i go pogonil do roboty wiec w sumie jest spoko w robo nie ma durzo konfliktow Arek - NIEBIESKI

Biało Niebieski HOOLS
@ZIOMEK NIEBIESKI

Ziomek to gdzie tam robisz gdzie warto iść do robo tam u was ? pisz tutaj !

GKS PANY !! GKS PANY !!!
@ZIOMEK NIEBIESKI

I co ziomuś nadal szurasz zdaje sie ze juz na hali sobie wyjasnilismy pewne sprawy i miales nie ziewac o tym bedziesz tak dalej robil to cie odwiedze tam na tej twojej niebieskiej miejscowie i zrobimy ustawke po robocie pod zakladem nie świruj pionek bo bedzie zle

ZAGŁEBIE PANY
@ZIOMEK NIEBIESKI

Ej piony co wy tu p...licie każdy wie że najlepsze jest ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC !!!!! Kto mówi inaczej moge się z nim nawet na hali ustawić na pogawędkę na ten temat ! ZIOM ZAGŁEBIAK

BIAŁO NIEBIESKI HOOLS

Siema ziomki : Ja się chciałem dowiedzieć kto za kim jest we firmie, bo ja jestem za ruchem i chce się przyjąć, ale nie chce kwasu bo podobno inni są za GKSą. To żeby potem dymu nie było.

Zostaw merytoryczną opinię o Koleje Śląskie Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 217.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 6 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koleje Śląskie Sp. z o.o.