Opinie o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NT Industry sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NT Industry sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

tak tak

ble ble ale ile placa

praca za średnie pieniądze. socjal = 0. nadliczbowe godziny = goła stawka. godziny na przerób z sufitu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zrobić cokolwiek z poprawą warunków socjalnych

CNC

Witam na jaką stawkę można liczyć na wytaczarkach cnc.Mam doświadczenie na tym stanowisku i czy jest socjal jakiś?

rekrutacja
@CNC

Witam stawki poszły mocno do góry zapraszam do złożenia Cv i omówienie się na rozmowę

Kler
@CNC

Zero socjalu a stawki symbolicznie po złotóweczce do góry ...

Elektryk

Jakie zarobki na start jako elektryk? na co można liczyć?

elektryk
@Elektryk

chcesz wiedzieć o warunkach = zadzwoń 607 140 633

Monter

Rozmowa krótka ,stawka powyżej 20/h, premia do h przerobionej,socjal ZERO brak

Uprawnienia Doświadczenie zawodowe

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bobek

Pionie jak tam:^^

Szwajser

Siema,jak z robotą na spawacza? Są zlecenia? (usunięte przez administratora) Mam zjazd do Polski i chce się gdzieś załapać na parę miesięcy ,

panna
@Szwajser

wbijaj (usunięte przez administratora)mozna:) do duńczyka zagadać :) "nie mylic z tunczykiem" a i do finlandii na poskrecane lifteki mozna wbic(usunięte przez administratora)

Dominika

@Nowy zdobyłeś wiedzę na temat zarobków na stanowisku pilarza? Może udało Ci się zaaplikować do NT Industry? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami odnośnie angażu w tej firmie. Będziemy wdzięczni za każdy merytoryczny wpis.

Dominika

@Stefan pracujesz lub pracowałeś w firmie NT Industry i mógłbyś opowiedzieć nam, jak wyglądają warunki pracy oraz atmosfera? @Elektryk czy udało Ci się uzyskać informacje odnośnie zarobków w tym przedsiębiorstwie? Daj znać co wiesz na ten temat.

Jakie zarobki za pilarza?

Stefan

Jak każda praca musi być wykonana w jakimś określonym czasie. Nic nadzwyczajnego.

Igor

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

jkl
@Igor

tu sie nie trzeba starac o prace

WidzeCie

Dokładnie zgadzam się:)(usunięte przez administratora) Myślą że tego nie widać:^^ Chodź i pana z (usunięte przez administratora)można spotkać w Jaśkowickich lasach ....ciekawe czego on tam szuka bądź na co"poluje" :) więcej info na priv:×

pETR
@WidzeCie

to jest kłamstwo !! nikt na na IBO nie chodzi z biurowca tylko na magazyn. nie oczerniajcie nikogo na tym forum, niby które nasze koleżanki ukrywają się na korytarzu hali IBO )ibo KTÓRE JEREK Z PREMEDYTACĄ ROZJEB........!! )

stefan grzyb stary
@WidzeCie

co może w lesie szukać ,(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) nie znasz zaszłości kto z kim kiedy i za ile..:) mogę sie pochwalić nie jednym :):):):) spojrzeniem(usunięte przez administratora) :)

Albert

Ujmę to tak, w porównaniu z tym co było kilka lat temu jest widoczna poprawa, stawki poszły w górę, dodali bonus. Stawki wahają się od 20-30 wzwyż zł brutto w zależności od stanowiska i umiejętności, bonus średnio 2,5 zł do godziny, bo jak się ludziom nie chce i robią na odpierdziel to potem są poprawki i bonus mniejszy o 0,50-1 zł. Temat spawarek, spora większość jak nie wszyscy spawacze jadą na młodych modelach Migatronica lub Lincolnach Speedtec, monterzy za to używają starszych maszyn i tu akurat się nie dziwię, bo przy tylu ludziach z firm zewnętrznych, a w większości to właśnie monterzy, maszyny jeszcze częściej odwiedzały by serwis. Brak szacunku do maszyny którą pracujesz to wady tych ludzi. Kwestia pracy: robota jak robota, wchodzisz robisz 8-12 w zależności od ochoty, poza wiecznie nie wyrabiającą się przygotówką, bo tam co chwilę proszą ludzi o nadgodziny ale to już kwestie organizacyjne i brak hali z samymi wycinarkami plazmowymi i giętarkami. A propos kawy, telefonu i papierosa to do pracy chyba przychodzi się pracować, a od takich rzeczy są przerwy ale nikt nikomu głowy za kawę nie zetnie, a jak wyślesz smsa do żony, żeby już się rozbierała, bo wracasz, też nikt ręki nie udupi, grunt to zrobić to co masz zaplanowane, a same normy są, po pewnym czasie, łatwe do wyrobienia. Nie każdy przecież przychodząc w pierwszy dzień do pracy wie wszystko, mimo 99-cio letniego stażu w wieku 33 lat. Temat hali : hala stara ma ponad 40 lat, na plus to, że została ocieplona i jest w miarę możliwości ogrzewana, w zeszłym roku w krytycznych mrozach tj -15°C na dworze na hali było jakieś 10°C co przy tak dużej hali i imbecylach, którzy nie potrafią za sobą zamykać bram, jest chyba dobrym wynikiem, zazwyczaj temperatura waha się w okolicach 15-18°C w zimę, w lato jest ok bo hala jest dość wysoka. A propos brudu i syfu, zakład ma swoje lata, większość tego kurzu jest jeszcze z tamtych czasów, przy tak pojemnej hali ciężko utrzymać porządek na białe rękawiczki, a panom którzy takiej pracy szukają polecam szukać pracy względem tego kiedy hala była remontowana, bądź postawiona, a nie względem potrzeby pracy. Temat łaźni: no tutaj niestety się zgodzę z wszystkimi negatywnymi odpowiedziami, na sufitach przy wentylacji pod farba zbiera się grzyb, co jakiś czas jest zdrapywany o niestety zamalowywany na nowo, nigdy nie czuć środków grzybobojczych, prędzej świeżą farbę, najczęściej przed kontrolami. Ciśnienie wody pod prysznicami, gdy wszystkie kabiny są oblegane, jest bardzo małe, da się po "ludzku" wymyć, lecz nie jest to komfortowe. Temat toalet dla Pana światowego spawacza, właśnie je remontują, szkoda tylko, że pewnie chołota szybko je doprowadzi do stanu prawie jak z przed remontu. Minusem dla mnie bynajmniej jest rotacja ludzi, a w sumie firm zewnętrznych, przez to produkcja i sama organizacja nie jest w najlepszym stanie, kolejny to brak kabiny srutowniczej takiej, aby każda tajla była odpowiednio spreparowana. A największym o czym wolę się nie wypowiadać, bo brak na to słów to Podtrzymanie Ruchu. Ogólnie polecam pracę w firmie, ponieważ z roku na rok prosperuje co raz lepiej, stary jak widać w końcu zaczyna inwestować w firmę, a nie w jachty i swawole.

Na etacie
@Albert

No to mnie rozbawiłes, 12lat robię i z roku na rok jest gorzej, inwestuje strasznie, trzy pary drzwi i wiadro farby przed sanepidem, szatnie syf, przychodzisz na łaźnie po nie ogrzewanej klatce schodowej, w szatni jeden grzejnik elektryczny na taka duża powierzchnię to nawet symboliczne nie jest, okna nie da rady zamknąć bo Stare zbutwiale, coś mi tu czuć ze komentarz ktoś z biurowca napisał, no i nowa akcja 1000 za sprowadzenie jelenia do roboty, bo już nikt tu robić nie chce, a z plusów to jak normy wyrabiasz to siano na czas i znośne, i tyle w temacie plusów

Gal
@Na etacie

Kolega 12 lat pracuje więc nie może być tak źle. Skoro warunki pracy nie pasują to musi zgadzać się kasa. Chyba, że ktoś lubi być uciskanym pracownikiem.

Na etacie
@Gal

Pisze Jak jest. Siano jest w miarę ok, reszta to jesteśmy za murzynami, najlepsze są spojrzenia chłopaków co z firm przychodzą i ten szok, no ale człowiek to bydle co do wszystkiego się przyzwyczaić może, gdybym na dzień dzisiejszy miał podjąć tutaj pracę to bym podziękował, no ale wypracowana przez lata pozycja i przyzwyczajenie sprawia że jestem i nie narzekam, był czas przywyknąć, prawda jest taka ze kim dzong traktuje nas jak bydło, czego nim raz i nie dwa mieliśmy przykłady, przydał by się jakiś strajk żeby coś się w biurowcu ruszyło, ale mam to w (usunięte przez administratora) za dużo karierowiczow co na makowaca i delicje latają, a kto i gdzie to wszyscy na zakładzie wiemy, żadna tajemnica

Edi
@Albert

wam nic nie pasuje wymyslony program 1000 zas źle proponuję wszystkim którzy narzekają iść do konkurencji bo po co się męczyć droga wolna. Kasa lepszą niż u konkurencji i takie fakty inwestycje cały czas chyba że ktoś jest ślepy Ibo hala główna plac zaladunkowy namioty biurowiec teraz remont 2 e trakcie wc na hali czy to nie są inwestycje pamiętam czasy Zrembu a więc nie wypowiadakcie się ze nie ma inwestycji proponuję iść do korporacji tam zrobicie 2000 i będziecie happy robię tu 6 lat i jest znaczna różnica tego syfu co bylo kiedyś święta to paczka i wypowiedzenie teraz kierownictwo dba o pracowników i widać zmianę polityki a to duży plus i stabilizacja zatrudnienia wiadmo słabi wylatuje ale tak wszędzie

d

jezeli piszecie ze jest w tej firmie z socjalem dobrze to jestescie masochistami :) tak moze pisac tylko ktos kto nosi ciasteczka szefowi na pietro... dziwne ze w miare wykształceni ludzie tu jeszcze pracuja w biurowcach ?? chyba ze sa za słabi na rynku :)?

operator

szukocie nowych spawarek ????? som na dole w magazynie w pudłach ! czekają na lepsze czasy :))). na razie esab z bebechami KAZACH 220 musi robić a jakość o tym wie i nie mogą zatrzymywać spawania bo nie bedzie wysyłek.

fuj

o grzybie zadzwonione do sanepidu a miła pani obiecała pomóc.

Witam jaka stawka na wytaczarkę Tos.Posiadam kurs cnc chęci oraz wiedzę.

toska i cnc
@Zainteresowany

stary na piankach obok zarobisz więcej niż na cnc na nie dogrzanej hali pamietajacej edzia gierka :)! chyba że chcesz się bezkosztowo podszkolic i szukac czegoś ambitnego to przyjdź. a nauczysz się dużo na pewno bo tematów na przed wczoraj jest dużo które miały wczoraj wyjechać. nie przychodź w cywilkach do pracy bo grzyba z szatni do domu przyniesiesz to tak ku przestrodze....

pleśniok
@toska i cnc

Grzyba? To zgnielizna juz jest. Ja w piwnicy mam lepsze ściany

Obiektyw

@Doktor Szlifierka Płatnej przerwy na 8h pracy jest 15 minut przerwa ma 30 minut wiec 15 minut wiecej niz przepisy stad te 8h15 min proste -boli was te 15 minut? a kto wam broni dogadać się z zarządem i zrobić przerwy 15 minutowe zamiast 30 min @Dominika nie,nie będę się wypowiadał konkretnie bo forum internetowe to nie miejsce na załatwianie problemów NT industry od tego są spotkania z przełożonymi i wszystko by się może dało załatwić gdyby nie drobny fakt TAKICH SPOTKAŃ NIE MA i nie będzie bo nie są one na rękę nikomu z kierownictwa mogły by jeszcze wyjść na jaw albo dotrzeć do prezesa rzeczy o których ma nie wiedzieć

doktor szlifierka
@Obiektyw

Chciałbym Ci to wytłumaczyć w jak wielkim błędzie jesteś, ale widząc jak piszesz biorę pod uwagę Twoja inteligencje dlatego obawiam się, ze mógłbyś tego nie zrozumieć

Doktor Szlifierka

Czas przerwy to 30 min, gdzie później trzeba to odrobić, więc jesteśmy w pracy 8h i 15min, a nie 8h. Czy to legalne? Dodatkowo pracownicy ze stafu nie mają płaconych weekendów, a każą wybierać "nadgodziny"

doktor palnik
@Doktor Szlifierka

mamy pisać tylko o dobrych stronach i superlatywach !! nie ma tu miejsca na krytyke ! napominam wszystkich !. tylko my biurowy staf piszemy zgodnie z wytycznymi (usunięte przez administratora):) :) :) i reszta też musi się podporządkować :) ................ aż se bąka ze śmiechu puściłem /:)

Zostaw merytoryczną opinię o NT Industry sp. z o.o. - Orzesze

• Jak się pracuje w NT Industry sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NT Industry sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NT Industry sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NT Industry sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NT Industry sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NT Industry sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 321 ocen.

NT Industry sp. z o.o.