Opinie o Inter Play w Gdynia

Firma Inter Play zajmująca się zabudową pojazdów pancernych. Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Inter Play, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Play o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Play w Gdynia

Daro
Kandydat

Właściciel przeprowadzał rozmowę z jakaś jedną panią, już nie pamiętam kim ona była. Ona notowała, a on pytał. Pytania nawet na temat ale sami nie wiedzą kogo potrzebują. Niby asystenta konstruktor a realnie inżyniera produkcji, głównego magazyniera, brygadzisty, jakościowca i konstruktora w jednym. Na umowę zlecenie na początek i za mniej niż 3000 zł netto. Oczywiście jak mieli dać odpowiedź po tygodniu tak też mija miesiąc i dalej nie ma informacji zwrotnej. Tak więc mało zdecydowana firma kogo potrzebuje no i trochę gołosłowna.

Pytanie Nowy wpis

Czy Inter Play organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kandydat- Gdańsk Kokoszki Nowy wpis
Kandydat

Żona właściciela oraz inni pracowniki ochoczo rozmawiają o pracy, jakie obowiązki. Na rozmowie nawet nie zapytali o wynagrodzenie... Jak zazwyczaj mówili, że odezwą się w ciągu 2 tygodniu po czym dzwonią po 3 tygodniach czy nadal jestem zainteresowana - oczywiście rekrutacja jeszcze trwa itd. Mija już ponad miesiąc od rozmowy nawet nie napisali dziękujemy za poświęcony czas. Obecnie nadal trwa rekrutacja na to stanowisko... Jeżeli ktoś ma ochotę porozmawiać z ludźmi to można wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną natomiast jeżeli ktoś szuka pracy to nawet szkoda czasu na "pogaduszki" bez żadnego odzewu.

Daro Nowy wpis

Olga Nowy wpis
@Daro

A możesz napisać coś więcej o samej rozmowie rekrutacyjnej? Ciekawa jestem, czy miałeś na przykład do wykonania jakieś konkretne zadania.

majra

Jesteście pewni, że nie mozna napisać coś pozytywnego o pracy w firmie?

Konstruktor
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Monolog Prezesa nt tego co trzeba zrobić, długa lista wymagań, ale jeżeli chodzi o realizację pomysłów to bez kosztowo, śmieszna Pani dyrektor finansowa która nie ma pojęcia o firmie i jak to prawidłowo powinno być zorganizowane. Organizacja firmy na poziomie ''młotkiem i przecinakiem''

Pytania

Pytań brak

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GU

(usunięte przez administratora) Setki ludzi się tam przewinęły przede wszystkim takie które można wykorzystywać, ze względu na ułomnośc albo ciężką sytuację materialną rodzinną. Ten (usunięte przez administratora)nie daje umów. Wszystkich opłaca (usunięte przez administratora)tak żebyście pracowali w (usunięte przez administratora)warunkach ale żeby papier się zgadzał. Pracownik w tej firmie jest śmieciem. (usunięte przez administratora) tak samo ma wszystkich gdzieś jak on. Taka bananowa rodzina z pracownikami śmieciami.

kandydatka

rozmowa mało konkretna w mojej ocenie, chyba sami nie wiedzą kogo potrzebują, słabe wrażenie

xxx

firma nie szanuje ludzi

xxx
@xxx

przedstawiciel firmy po rozmowie kwalifikacyjnej miał dać odpowiedź w określonym terminie pozytywną lub negatywną, nie odezwali się

Olga
@xxx

Rozumiem, że takie zachowanie ze strony pracodawcy wpłynęło na negatywny jego odbiór przez Ciebie. Jednak z jakiś powodów wziąłeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Inter Play. Co możesz powiedzieć na jej temat? Możesz podać treść przykładowych pytań jakie zostały Ci zadane?

Olga

@Feliks, niestety nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy do firmy Inter Play. Jakie stanowisko Ciebie interesuje? Może warto po prostu wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Co sprawiło, że zainteresowałeś się akurat firmą Inter Play?

Feliks

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Robert

Jeśli komuś jest tak tu źle zawsze może zmienić pracę może uda się na lepszą?

Obecnie sytuacja w firmie jest taka: Nowa hala, maszyny, dobrze wyposażone stanowiska pracy i warsztat. Dużo się dzieje, ale to dobrze - nie ma nudy. No i branża ciekawa - mało jest w kraju firm produkujących bankowozy. Stawka ok. 14-16 zł/h na rękę (zależy od umiejętności i doświadczenia). Na początek umowa zlecenie na 3 miesiące, potem umowa o pracę. Pracuję tu już od dłuższego czasu i od przeprowadzki znacznie się poprawiło.

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Inter Play? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Wacek

Firma działa w nie odebranej hali. De facto na budowie. Bez ogrzewania. W bangladeszańskich warunkach. Ale(usunięte przez administratora) zadowolony Porsche jeździ. Śmieszna firma - nie szanują ludzi. Ludzi traktują jak parobków co bez umowy mogą pracować. Ważne ze (usunięte przez administratora) kasa się zgadza. Przestrzegam przed tą firmą.

Obiektywny

Firma ''zatrudnia'' pracowników na produkcję na zasadzie: (usunięte przez administratora) następnie 3 miesiące umowa zlecenie, następnie umowa o pracę. (usunięte przez administratora)- w pracy można ulec poważnemu wypadkowi - ostre blachy leżą na podłodze w ciągach pieszych, brak ogrzewania na hali, brak jakichkolwiek wyciągów spawalniczych - cała hala wdycha dym spawalniczy. Typowi (usunięte przez administratora)Jestem w szoku że w 2017 w Gdańsku (usunięte przez administratora)) w taki sposób funkcjonują firmy. Przestrzegam i odradzam. Nigdy nie piszę komentrzy ale to co zobaczyłem w tej firmie przeszło wszelkie pojęcię.

ANONIM

Brak profesjonalizmu. Osoby zatrudnione w punkcie obsługi klienta mało zorientowane. Kierownik placówki w ogóle niezaangażowany w pomoc osobom zatrudnionym w sklepie. Nie polecam !

XYZ

Kultura pracy na zerowym poziomie- nie polecam.

Byłem i nie polecam

Pracowałem tam jeden dzień jako monter elektronik, a i tak robiłem wszystko łącznie ze spawaniem. Śmieszna firma, nie polecam. Jeden pracownik powiedzial, że pracuje tam rok i nie ma jeszcze umowy :D

,jh

@KOT aż tak dużo zarabia spawacz stanadrowo? 25-40 zł / h netto?? Pytam bo kwota mimo wszystko wyjade mi się dość spora, jak na taki zawód. A czy Inter Play poszukuje aktualnie jakiś pracowników? Wiecie coś?

KOT

Nic się nie martwcie takie firemki co płacą 7-8 zł/h nigdy nie znajdą nawet średni wykwalifikowanych pracowników chyba że jakiś meneli co popracują do pierwszej wypłaty. Ja jak bym był szefem to bym się ze wstydu spalił proponując ludziom takie stawki. Spawacz zarabia od 25-40 zł/h a za te śmieszne 9zł to niech on sam spawa.

Son_of_Sparda

No rozmowa na przyzwoitym poziomie. Kierownik Produkcji wydawał się w porzadku. Jednak 7-9 zł netto za spawanie to jest jakies nieporozumienie. Tez podziekowalem i pojechalem do domu. Rozumiem na poczatek 14-17, ale 7 zł to sie w 2001 zarabiało. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Play - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Inter Play
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
Inter Play