GNIOTPOL Sp. z o.o. Zakład ZREMB Odrowąż

Malnia

Opinie o GNIOTPOL Sp. z o.o. Zakład ZREMB Odrowąż

Taki

JEST OK :-) praca popłaca "

Dominika

@Nadziejaczy długo już pracujesz w GNIOTPOL Sp. z o.o. Zakład ZREMB Odrowąż? Mógłbyś/mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda obecnie praca w firmie? Czy w ciągu ostatnich kilku miesięcy zaszły w niej jakieś zmiany? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Nadzieja

I nic nie wiadomo, jak naprawdę jest i ile można zarobić na produkcji przy normalnych godzinach. Są ludzie co potrafią docenić i tacy co wiecznie narzekają...

ŁYSY

WYZYSK ZA 200 GODZIN 2200ZŁ ŻENADA I PARODIA. Że nikt jeszcze inspekcji nie poinformował ale pewnie by to nic nie dało ponieważ już koperta by czekała. KURZNIE

elo

Gx8425tk' widzisz jjednka Ty jestes w stanie docenic chyba jako jedyny tutaj prace i byc zadowolonym z tego co masz, pomijajac fakt ze pracujesz tutaj ponad 7 lat, moze nie jest idelanie ale jest dobrze, a nie jak wiekszosci ciagle malo jest i kazdy anrzeka

Zniesmaczony

Mieszkam w Kurzniach i nie wiem jak tam jest,wiem tylko że szef to znaczy Prezes przez duże P nie bardzo chcę ludziom Dzień Dobry powiedzieć takim zwykłym na ulicy,kiedyś zawsze machnął ręką czy skinął głową a teraz co się będzie biedakom kłaniał.Pozdrawiam Prezesa.

Gx8425tk

tak czytam co tu piszecie a ja w Odrowązu pracuje od 5 lat, pracuje na producji, zarabiam ponad 14 złoty na rękę na godzinę, nadgodziny mam zawsze zapłacone. W rym roku dostałem 700 złoty na bożonarodzenie i 400 złoty na wczasy. Nie ma tak źle.Pozdrawiam i polecam firmę.

Zbyszek

Pracowalem tam, ludzie robia za najnizsza krajowa... wkoncu prywaciarz, na swieta dostana karpia i jakas mini premie. Najlepsze jest to ze kaza wykonywac prace ktore nie naleza do twoich obowiazkow! Zaklad Kurznie.

O ile Pan Robert to Pan robert to się troche dziwię że broni desantowców z opoltransu skoro nie pracuje wtej firmie.Drugi nie napluł na firme i jagby miał podać namiary to pewnie by stanoł przed wysoką komisją z firmy Dżeno w osobie Izaaka i Pati.A tak firma naprawde spoko oprucz tych nierobów asystentów którzy co wprawadzili?Może podwyżki?

qwerty

Wiecie jak jest ,to poco toczycie piane ? ........... Ludzie.

drugi

Piasałem w tysiącach .Za to że są tyle maja za miesiąc niby pracy.A siedzą i wpatrują sie w kamery piszą meile z nakazami,rządaniami i wmawiają królowej matce że są potrzebni i uzdrawiaja zaklad

Robert Psiuk
@drugi 16.12.2015 18:39

„DRUGI” … opisujesz tutaj firmę Gniotpol w swój tylko zrozumiały sposób , a nie masz odwagi się podpisać z imienia i nazwiska … pytam dlaczego ? ja nazywam się Robert Psiuk i moje słowa tutaj napisane nie są anonimowe a skoro jesteś tak dobrze poinformowany to wiesz kim jestem więc jeżeli jesteś taki odważny to do następnego komentarza w którym naplujesz komuś w twarz dodasz swoje nazwisko a nie z chowasz się jak TCHÓRZ za pseudonimem, może użyjesz nowego pseudonimu „KAPŁON” ( wolne tłumaczenie – kastrowany młody kogut – kogucik bez jaj ). Ponieważ najprawdopodobniej jesteś pracownikiem, firmy to dam ci dobrą radę, jeżeli chcesz wyrażać swoją opinię skierowaną do danych osób, rób to bezpośrednio i nie chowaj się na forum zasłaniając pseudonimem, szukasz sensacji, która niczego nie zmieni a tylko generuje niezręczne sytuacje i uderza rykoszetem w innych . Internet - Forum - Komentarz … wbrew pozorom nie jest już anonimowy i za takim wpisem idą wszystkie dane urządzenia z którego jest wysyłany. Pewnie masz tego świadomość i liczysz się z konsekwencjami . Nie sztuką jest anonimowo wyrażać swoje opinie często skierowane personalnie , warto jeżeli już to kierować je bezpośredni do osoby zainteresowanej, stając twarzą w twarz , uważasz że można bez konsekwencji pisać to co ci ślina na język przyniesie ? „ zły to ptak co własne gniazdo kala „

kierownik

Oj.Tu czuję panią Pati albo samą prezesową.

ff

Zejdz na ziemię 11zł netto to wyzysk, człowieku trzeba mieć dwie lewe ręce ,żeby pracować za 6zł.

Spoko Firma daje 8 na 10.

żenada i śmiech stawki jak dla pracowników zza wschodniej granicy robiłem tam długo i wiem jak jest wyzysk na maksa i zastraszanie,a pracują tam ludzie z pobliskich wiosek którym jest wygodnie i nie mają żadnych ambicji paczki i te inne dobra które wymieniasz to śmiech na sali chyba nic w życiu więcej nie dostałeś skoro ci wystarcza ta jałmużna no i 7zł/h buahhhhaaa radze omijać szerokim łukiem

jezus

Firma wykorzystuje pracowników gdyż na początku obiecują cuda a pużniej jak sie nie podoba to każą sie zwolnić. Nie płacą za nadgodziny. Umowe pdpisujesz na połowę stawki + do 100% premi i dostajesz na odcinku wielkie G. Spawacze zarabiają 7zł/g. Szczeże nie polecam.

@jezus 10.04.2014 19:48

pracuję tam już prawie od początku czyli ponad 6 lat i nie zdarzyło się abym nie miał zapłacone za nadgodziny wszystko zgodnie z przepisami, wypłata przez ten czas zawsze na czas, stawka jest oferowana na początku i albo pasuje albo nie, ja jestem po kilku podwyżkach, są paczki dla dzieci, na koniec roku też zawsze coś dostaniemy jak na dzisiejsze czasy myślę, że jest OK.

Zostaw opinię o GNIOTPOL Sp. z o.o. Zakład ZREMB Odrowąż - Malnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GNIOTPOL Sp. z o.o. Zakład ZREMB Odrowąż