Opinie o Fundacja Akademia Rozwoju w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Akademia Rozwoju. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Akademia Rozwoju o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Akademia Rozwoju w Przemyśl

M.K.

Uczestniczę w stażu (projekt DDA) i jestem bardzo zadowolona, polecam z czystym sumieniem, warto skorzystać z projektów oferowanych przez tę Fundację :)))

Wszystko super, właściwie ciężko tutaj mówić o jakichkolwiek minusach. Polecam :)

MaReK

Zdecydowanie polecam usługi tej firmy, brałem udział w szkoleniach i stażach, rzeczywisty stan rzeczy pokrywał się z założeniami przedstawionymi w umowie ;)

Uczestniczka projektu AKDS

Uczestniczę w projekcie AKDS. Dał mi on możliwość dalszego rozwoju. Bardzo dobry kontakt z koordynatorką (Panią Justyną S.).

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Akademia Rozwoju? Czy kandydat na stanowisko Kierownik Sklepu w Biedronce powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
jakub23

Polecam ta firme zalatwili mi fajny staz z projektu i wszystko bylo ok

jg

Gorąco pozdrawiam Panią Paulinkę, zawsze mogłam liczyć na wsparcie i fachową pomoc z jej strony :)

Mariola

Wszystko bardzo dobrze zorganizowane i poprowadzone. Atmosfera przyjazna. Właściwie nie ma się do czego "doczepić". Pozdrawiam :)

Krzysztof K.

Brałem udział w stażu prowadzonym przez fundację. Dobra organizacja i solidne podejście. Polecam osobom zainteresowanym takimi aktywnościami.

KaG

Staż uważam za przydatny. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pozdrawiam

Basia W.

Chociaż początkowo nie byłam przekonana, to staż AKDS okazał się trafionym pomysłem. Zdecydowanie nie żałuję, że z niego skorzystałam. 10/10 :)

Natalia

Witam chciałam pochwalić i napisac że jestem bardzo zadowolona z projektu i wykładów ktore byly bardzo super wykładowcy wspaniali A najbardziej Pani psycholog Pani Paulina Mos jest bardzo mądra i super wyksztalcona osoba wyklady z nia byly najlepsze ma super podejście do osób po prostu w niej jest najwieksza moc pozdrowienia dla Niej od całej grupy Pani Justyna Stasierowska bardzo miła Pani i Pan Radoswal również dużo sily i zdrówka dla Was pozdrawiam serdecznie Natalia

Barbara Leżoń/

Super projekt. Ściśle sprecyzowane wymagania, przejrzyste i jasne dokumenty i terminy, miła obsługa i kontrola również. Polecam współpracę z Fundacją.

J. G.

Bardzo przydatne szkolenie, a przy tym wspaniała atmosfera! Pozdrawiam i polecam :)))

zdzislawS

Uczęszczałem na projekt "Akcja Cyfryzacja" i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim niezdecydowanym

maciej1980

Polecam tę firmę, nie mam zastrzeżeń. Kompetentnie prowadzone szkolenia :)

grażyna.g

Byłam na stażu i jestem bardzo zadowolona. pracodawca traktował mnie bardzo dobrze. pieniądze na czas. zostawiam 5 gwiazdek

Mietek

Szkolenie "TIK" na najwyższym poziomie, do tego bardzo smaczny catering. Będę to miło wspominał serfując po Internecie

Małgorzata S.

Super szkolenia komputerowe!!! Świetny kontakt z koordynatorem. Nic tylko korzystać!

Ewa S.

Pozdrawiam Pana prowadzącego szkolenie, miło się Pana słuchało :)

Jestem byłą uczestniczką w projekcie. Polecam, nie było większych problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Akademia Rozwoju - Przemyśl

• Jak się pracuje w Fundacja Akademia Rozwoju?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Akademia Rozwoju tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Akademia Rozwoju?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja Akademia Rozwoju
4.8/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Katedralna 5/20 lok. 3
    37-300 Przemyśl