Opinie o Ośrodek Szkolenia „Kursor” w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ośrodek Szkolenia „Kursor”. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ośrodek Szkolenia „Kursor” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Szkolenia „Kursor” w Lublin

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
ON Nowy wpis
Inne

Na stronie firmy widnieje informacja, że poszukują wykładowców i instruktorów z różnych zakresów. Chciałabym się tutaj zatrudnić, ale nie wiem, jakie wymagania muszę spełniać. Orientujecie się? Na stronie nie pojawiły się żadne informacje na ten temat. Poza tym, jeśli chodzi o zarobki, to w jakiej wysokości oferowane jest tutaj wynagrodzenie? Ile można tak mniej więcej zarobić? Proszę o widełki.

Karol Nowy wpis
Inne

Na stronie ośrodka szkoleniowego jest informacja że dają dorywczą prace przy rozdawaniu ulotek. Nie napisali jak stawka. W takiej pracy płaci się za godzinę czy od ilości rozdanych ulotek? Ktoś wie?

@kursor Nowy wpis
Pracownik
@Karol

Dzień dobry, Panie Karolu, przy samej informacji jest link do przesłania zgłoszenia. Wszelkie szczegóły można zawsze otrzymać kontaktując się z nami bezpośrednio ;)

Ktoś Nowy wpis
Inne

Nie polecam kursu obsługi kasy fiskalnej. Nie zapewniono skryptu tematycznego zawartego w ogłoszeniu na stronie internetowej tylko notatnik. Szkolenie nie zawierało pełnego opisu obsługi urządzenia czyli obsługi terminala płatniczego.

kk

nie polecam tej firmy ... wykorzystywanie i poniżanie człowieka .. psychicznie ledwo da się wytrzymać a otoczka to na prawdę tylko pozory

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wiko
Inne
 Pytanie
@kk

Nie polecam tej szkoły, rachunkowość kkz jest prowadzone przez nauczycielkę pod kątem zdania egzaminu a nie obecnej i uniwersalnej wiedzy z zakresu rachunkowości, kadr, płac etc. (Co przyznaje sama prowadząca po zwróceniu uwagi na nieścisłości i niedopowiedzenia) Wiedza porównywana ze specjalistami i osobami z branży nijak ma się do tego kursu. Ekonomia czy coś na kształt tego jest prowadzona na podstawie podręcznika ze szkoły średniej/kopiuj wklej Wikipedia--->marnowanie czasu. Komercyjne kursy z tego zakresu na rynku w porównaniu do tego w Kursorze są naprawdę profesjonalne i rzeczowe, dlatego też absolwenci mają o wiele większe szanse na pracę. Nie fair są zmiany organizacyjne w trakcie trwania kursu-ludzie mają swoje obowiązki, w trakcie rekrutacji były inne informacje podane, dzięki czemu więcej ludzi zdecydowało się na udział. Wypisać się nie można, bo kara. Za uczestnictwo w zajęciach w państwowych placówkach jest możliwa kara pieniężna za zrezygnowanie z czegoś, co nie spełnia wymagań i założen? Plus konieczność kupowania podręczników na których pracuje prowadzący oraz brak programu nauczania przekazanego przed kursem-to są kluczowe informacje dla uczestników przed kursem, nie w trakcie . Mając doświadczenie w kkz oceniam ten kurs w ten sposób, że po prostu jest nieuczciwy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ośrodek Szkolenia „Kursor”? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Nowa
Kandydat
 Pytanie

Czy polecanie kurs fryzjerski?

Marek
Inne

Czy ośrodek szkolenia ma zapewnione wifi pracownicze ?

aleala
Inne
 Pytanie

Czy zjazdy na studia podyplomowe rozpoczynają się od pt- do niedzieli ? i ile razy w miesiącu jest zjazdów ?

Mateusz
Inne

Jak ośrodek szkolenia radzi sobie z sytuacja w Polsce ?

kw

Mogę oceniać kurs florystyczny bo w nim uczestniczyłam. Co do jakości zajęć to najciekawsze z Mistrzem Marcem ale też mam mieszane uczucia bo w ramach zajęć praktycznych wykonywałyśmy dekoracje za które chyba ktoś wziął kasę. Reszta zajęć raczej miernej jakości - niewiele przydało się na egzaminie a wielu rzeczy zabrakło. Wyuczona teoria i to chyba bez praktycznego doświadczenia. Odniosłam wrażenie, że oni tu tylko dorabiają. Co do Pań z biura - niewiele mają do roboty więc się uśmiechają

Alicja
Inne

@U, to co piszesz jest bardzo zastanawiające, czy mógłbyś napisać co konkretnie się Tobie przytrafiło podczas pracy w Ośrodku Szkolenia "Kursor'? Czy byłeś kursantem czy pracownikiem tej firmy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nn

Zaprawde ciężko doszukiwać się pozytywow

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karol
Inne

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie? Czy potrzebujecie ludzi?Jak się pracuje, jakie zarobki można wyciągnąć?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
U

Nie polecam tej firmy lubią poniżać ludzi po egzamin czeladniczym nie umiem dojść do siebie zdecydowanie odradzam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Daria
Inne

Ja mam bardzo dobre wspomnienia z kontaktów z Ośrodkiem Szkolenia „Kursor”.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja
Inne

Ośrodek Szkolenia „Kursor” @paulina na wiele kursów w różnych dziedzinach stąd rozbieżności w odbiorze ich usług i komentarze tutaj, ale forum oprócz miejsca klientów to również miejsce dla pracowników. Czy ktoś z aktualnie pracujących mógłby napisać coś o opłacalności pracy w tym miejscu?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

Dziwne opinie o Kursorze. Ja robiłam u nich kurs z opiekuna w żłobku i po tym kursie zostałam zatrudniona jako opiekunka. Wszystko jak należy. Kurs bardzo długi, ale było warto. Panie wykładowczynie bardzo miłe i kompetentne. Na zajęciach miałyśmy zapewnione materiały plastyczne itp. Myślę, że poprzednie opinie bardzo krzywdzące. Ja robiłam kurs w tym roku i naprawdę polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja
Inne

@kk, co rozumiesz przez 'wykorzystywanie i poniżanie człowieka'? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony Ośrodek Szkolenia „Kursor”? Co jest powodem Twojej niechęci do firmy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja
Inne

A kto pracuje w Ośrodek Szkolenia „Kursor”? Czy pracownicy mają zapewnione szkolenia?

Kursantka

A ja byłam uczestniczką kursu Kadry i płace oraz księgowość i bardzo polecam. Wykładowcy na wysokim poziomie. Panie w biurze bardzo miłe.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Auauau12

najgorsza szkola jazdy. nie polecam. bardzo niemiły właściciel biura oraz bardzo niemili i niecierpliwi instruktorzy. żałuję że w ogóle zaczęłam prawo jazdy, od 3 miesiecy stoję w miejscu bo po ostatniej awanturze z panem instruktorem boję się wejść za kółko i cokolwiek kontynuować.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia „Kursor” - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ośrodek Szkolenia „Kursor”?

  Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Szkolenia „Kursor” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ośrodek Szkolenia „Kursor”
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • ul. Gabriela Narutowicza 62
  20-013 Lublin
 • NIP: 7120061775 REGON: 431013144
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Ośrodek Szkolenia „Kursor”
Przejdź do nowych opinii