Opinie o Fundacja Akademia Rozwoju w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Akademia Rozwoju. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Akademia Rozwoju o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Akademia Rozwoju w Przemyśl

Karolina Nowy wpis

Akcja Cyfryzacja to projekt, który w dużym stopniu zmienił moje życie. Do tego czasu nie radziłam sobie zbyt dobrze z obsługą komputera, z radością stwierdzam jednak, że wszystko zmieniło się za sprawą Fundacji za co serdecznie dziękuję.

uczestnik a.k.d.s. Nowy wpis

uczęszczam na staż organizowany przez f.a.r., na ten moment wszystko w porządku, wypłaty na czas, do tego wsparcie koordynatora w przypadku pytań 5/5

M.P. Nowy wpis

Serdecznie polecam projekt AKDS organizowany przez Fundację, super szkolenia i staże, w okolicy nie ma tego tak na prawdę zbyt wiele także naprawdę warto skorzystać ;)

Pan Z. Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z decyzji o podjęciu się współpracy w ramach projektu organizowanego przez tę Fundację. Profesjonalne podejście do klienta, wszelkie formalności związane z dokumentacją przebiegły bezproblemowo, mogłem też liczyć na stałe wsparcie specjalistów. Zdecydowanie polecam ich usługi, projekty organizowane przez Fundację rzeczywiście mogą zmienić wiele na lepsze, warto z nich korzystać.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Akademia Rozwoju? Czy kandydat na stanowisko Kierownik Sklepu w Biedronce powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Katarzyna

Ogólnie jestem raczej dość zadowolona z jakości usług oferowanych w ramach projektu Akcja Cyfryzacja. Co prawda komputery mogłyby być trochę lepsze i szybciej działające bo czasem utrudniało to przeprowadzanie szkolenia ale mogło być gorzej, za to pani prowadząca bardzo sympatyczna...

uczestnik.projektu

uczestniczylem w projekcie akcja cyfryzacja, byly to profesjonalne kursy komputerowe i musze przyznac ze przerosly moje oczekiwania

marek

marek brałem udział i jestem zadowolony z efektów końcowych przerosły one moje oczekiwania zdecydowanie polecam

Joanna

Wszystko w porządku, bardzo fajny staż i kursy, pozdrawiam wszystkich uczestników :)

Sylwia

Fantastyczne szkolenia komputerowe, jestem bardzo zadowolona że skorzystałam

iza

podoba mi sie szkolenie polecam innym.

Danuta

Bardzo pozytywnie oceniam kurs komputerowy.. Polecam ..

Krystyna

bardzo dobre szkolenia komputerowe. Nauka była od podstaw. Polecam szczególnie osobą które nie miały kontaktu z komputerem. Takie szkolenie polecam każdej osobie niezależnie od wieku. Prowadzący dokładnie tłumaczył obsługę komputera. Dzięki temu szkoleniu można też poznać inne osoby.

Zofia

Jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim jest super.

AKDS

Uczęszczam na staż z tego projektu, wszystko przebiega jak należy i jestem bardzo zadowolona :)

Kurs przeprowadzony na profesjonalnym poziomie, podniósł moje umiejętności. Polecam.

Joanna

Bardzo pozytywnie oceniam kurs który podniósł moją wiedzę na temat komputerów i programów. Polecam.

xo

polecam z czystym sumieniem szkolenie tik na najwyższym poziomie

krysia

komputery to była dla mnie czarna magia, teraz już trochę mniej dzięki wspaniałej prowadzącej :]}

Janina

Dzięki szkoleniu komputerowemu nauczyłam się podstaw obsługi komputera i do tego poznałam cudownych ludzi, ciepło pozdrawiam i do zobaczenia na zajęciach

qwerty

akcja cyfryzacja – bardzo dobrze zaplanowany projekt, większość zagadnień rzeczywiście przydaje się w prawdziwym życiu, jedynie kilka kwestii było mniej przydatnych ale zgaduję że takie były wymagania programowe i nie dało się tego obejść :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Akademia Rozwoju - Przemyśl

• Jak się pracuje w Fundacja Akademia Rozwoju?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Akademia Rozwoju tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Akademia Rozwoju?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja Akademia Rozwoju
4.8/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Katedralna 5/20 lok. 3
    37-300 Przemyśl