Opinie o Janów Park Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Janów Park Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Janów Park Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janów Park Sp. z o.o. w Katowice

NICK

dziękuję Tobie za wyczerpujący wpis. jeśli mogę prosić, napisz coś o nowym zarządcy. tzn jak to teraz wygląda gdy deweloper nie zarządza już budynkiem to oznaczałoby, że czynsz idzie do kasy nowego zarządcy i on ogarnia całość? jeśli tak to jak zrobiliście, że zakończyliście umowy z Home i kiedy to się stało. Bo chyba każdy mieszkaniec z z osobna musiał wypowiedzieć umowę i w oparciu o jakie podstawy to zrobiliście? To co napisałeś o słabej frekwencji na spotkaniu mieszkańców to brzmi smutno, bo skoro takie problemy mieliście to dlaczego taka znieczulica i brak mobilizacji?

mieszkaniec
@NICK

wszystko zrobiliśmy zgodnie z ustawami dot wspólnoty. Potrzebna kancelaria i dobra znajomość swoich praw :) Kasa nigdy nie powinna iść do "zarządcy", kasa idzie na konto WSPÓLNOTY. na "wspólny" nasz DOM. zarządca tylko zarządza pieniędzmi, opłaca rachunki itd itd. To co było w kwestii dewelopera - nadal takim pozostaje, czyt. niedoróbki itd. Słaba frekwencja wynikała przede wszystkim z tym, że HOME MEDIA nie POINFORMOWAŁO z wyprzedzeniem o zebraniu wspólnoty :) czy kogoś to dziwi? Mnie nie. Spotkanie dot. zmiany zarządcy odbyło się już tak jak miało być. Frekwencja była piękna :)

@mieszkaniec

wielkie dzięki za podzielenie się informacjami...wydaje się, że czeka nas taka sama jazda bez trzymanki jak Was na Kostuchnie osobiście nie wierzę, że deweloper zacznie II etap na Janów Park. skąd takie myślenie? no cóż, na stronie dewelopera wystawionych jest aż 29 mieszkań więc sprzedało się jakieś 60% inwestycji. Na mój rozum to aby zacząć nowy etap trzeba z banku wziąć kredyt ale żaden bank nie da kredytu z normalnym oprocentowaniem jeśli widzi że aż tyle mieszkań się nie sprzedało gdy wokół słyszy się, że mieszkania schodzą na przysłowiowym pniu. coś mi się wydaje że będzie to tak samo wyglądało jak u was tzn część mieszkańców będzie miała widok na gruzowisko pozostawione przez dewelopera tak jak wy dziurę na parkingi i II etap, który również u was był przewidywany. hmmm drugi argument...skoro u was była rewitalizacja starego budynku i nie wybudowali nic nowego i na JP jest to samo i raczej nie widać ruchów żeby II etap startował poza wyburzeniem starego fragmentu budynku, to kropla w kroplę wygląda mi tak samo chciałbym się mylić i życzył deweloperowi konsekwentnego działania w celu wybudowania wszystkich 5 etapów...cuda się zdarzają choć rzadko

NICK

napisał do wszystkich mieszkańców email, że jest gotów na przeniesienie własności i czeka na odbiory mieszkań i kontakt aby się porozumieć w sprawie wysokości dopłat. czegoś nie rozumiem, ale trudno jest logiką ogarnąć poczynania JP...skoro nie ma ogrzewania to jak można odebrać technicznie mieszkanie? jak po podpisaniu protokołu odbioru wymusić na takim deweloperze egzekucję obowiązków? masakraaaaaa

NICK

na moje oko, to deweloper skończy kotłownię w 2024 ???????????? a tak na poważnie to uważam, że gdy skończy kotłownie i ją uruchomi to na zewnątrz będzie tak ciepło, że nie będzie potrzeby włączania ogrzewania i test odbędzie się na jesień 2024. mogę się założyć o butelkę 18 letniej whisky

@NICK

Przy ew. Podpisywaniu aktów notarialnych radzę wziąć prawnika swojego lub samemu wskazać swojego notariusza. (usunięte przez administratora)

bidny
@Mieszkaniec

Chlopie co ty wypisujesz masz akt notarialny. W którym jasno wszystko pisze po pierwsze pisze o przyłączu z Taurona, po drugie dostarczenie ciepłej wody i ogrzewania. Podpisujesz ze spółką i bedzie ciepło skąd takie przepuszczenia. Budowa idzie pełną parą. Chyba widać, że jestes od konkurencji. Wszystkiego dobrego w nowym roku

@bidny

Budowa idzie pełną parą - do czasu. Od razu widać że nie masz bladego pojęcia o czym i o kim piszesz. O jakim patodeweloperze... . Wszystko wyjdzie z czasem :) powoli a zaczniecie odkrywać super niespodzianki przygotowane przez spółeczkę :)

@bidny

@bidny 1. nie będzie przyłącza z Tauron Ciepło bo gdyby było to nie byłaby budowana kotłownia. 2. kotłownia nie jest jeszcze operacyjna i tylko deweloper wie co dalej i kiedy będzie ciepło 3. @Mieszkaniec ma uzasadnione wątpliwości bo to co się dzieje na JP to kopiuj/wklej sytuacja z Kostuchny, z małym wyjątkiem a mianowicie teren na rozbudowę kolejnych etapów jest lepszy więc potencjalnie deweloper nie zwinie się z budowy. 4. @bidny. zapomnij, że wykąpiesz się w ciepłej wodzie jeszcze przez kilka dobrych miesięcy a biorąc pod uwagę fakt, że sprzedaż idzie im jak po grudzie to wątpię w kolejne etapy inwestycji więc będziemy mieszkali na gruzowisku pozostawionym po wyburzeniu drugiej części starej konstrukcji.

@Mieszkaniec

A mnie zastanawia jedna rzecz...przed dwoma miesiącami na stronie dewelopera w opcjach mieszkań etap I było 29 mieszkań dostępnych...od około 3 tygodni jest 28 mieszkań w dalszym ciągu nie sprzedanych. W czasach, gdy mieszkania schodzą jak świeże bułeczki a te gotowe od dewelopera w takich cenach to już błyskawicznie powinny, to jakim cudem sprzedaż idzie jak widać? Kotłownia nie działa i kto wie w jakim stanie wykończenia jest, klatki schodowe wymagają wykończeń, komórek lokatorskich nie ma nie wspomnę o garażach podziemnych. Natomiast co jest napewno - piękne wizualizacje w ogłoszeniach dotyczące zarówno 28 niesprzedanych mieszkań i masa ofert na "dziurę w ziemi" czyli II etap A kredycie bankowy zaciągnięty przez dewelopera jest i odsetki nabijają. zgadzam się z @Mieszkaniec - będzie jazda bez trzymanki z deweloperem jako zarządcą, mamy już przetarte szlaki przez Kostuchna więc możemy się w razie potrzeby posiłkować pomocą jeśli będą skłonni.

Alicja

Szanowny Panie Deweloperze kiedy odbędzie przekazanie lokali/mieszkań. Termin w byl do 30 września. A tutaj cisza i dalej nic. Jak tam niżej ktoś napisał kotłownia powstaje. To ja będę miała zimno w lokalu to super.

@Alicja

@Alicja. TAK, kotłownia jest w budowie a jej "planowany" termin oddania to koniec listopada...planowany to nie rzeczywisty, jak przynosi nam życie i doświadczenie z tym deweloperem. wpłaciliśmy pieniądze i teraz deweloper będzie nam tuż przed metą robił łaskę z przekazaniem własności, pozwoleniem budynku na użytkowanie czy ogrzewaniem i ciepłą woda w kranie

@NICK

Czy na Janów park mieszkania już są oddawane? Na kostuchnie do tej pory jest problem z kotłownią.

@Kamil

jak to nie macie jeszcze kotłowni na Kostuchnie? Czyli nie macie ciepłej wody? W zimę ogrzewanie elektryczne?....masakraaa idąc tym tokiem myślowym na Janów Park czeka nas powtórka z Kostuchny? Kotłownia konstrukcyjnie jest ale co z instalacją, uruchomieniem jej to tylko prezes wie najlepiej. Usilnie twierdzą, że do końca listopada hahahaaaa. Rozesłali informację, że budynek ma pozwolenie na użytkowanie i proszą o kontakt żeby oddać technicznie mieszkania aby przenieść własność na kupujących. na Janowie może pójdzie to lepiej niż na Kostuchnie bo teren ma potencjał na kolejne etapy i jeśli chcą je budować a później sprzedawać płynnie to powinni zadbać o "dobre samopoczucie" mieszkańców I etapu bo to ich opinie mogą nakręcić lub zrujnować sprzedaż na "osiedlu"

Piękna

Witam Serdecznie patrząc na ofertę otodom to widnieje w opisie, że mieszkania są dostępne od 30 września. Prosiłabym o informację. Zastawiam się czy kupić mieszkanie

@Piękna

w opisie na ogłoszeniu jest napisane do 30.09 opis był zmieniany już kilkukrotnie w ogłoszeniach...(usunięte przez administratora) zależnie czego szukasz, czy mieszkania dla siebie czy na wynajem...jeśli dla siebie to bież pod uwagę, że na terenie kupionym przez dewelopera planowane są kolejne etapy budowy [razem 5 etapów] skoro jeden trwa niemal 2,5 roku to policz sobie że będziesz miała "pod oknem" lub w pobliżu pernamentną budowę przez kolejne 8-9 lat. Osiedle, które planowo ma powstać będzie miało lekko 500 mieszkań więc na tym terenie musisz liczyć na około 2,5 osoby x ilość mieszkań = 1200-1300 osób [dorośli i dzieci]. to prawie jak na osiedlach z wielkiej płyty. Deweloper "wywrócił się" na inwestycji Kostuchna Park a Janów Park już jest o 3 miesiące opóźniony, ale z tego co widać "finiszują" niech inni wypowiedzą się aby było obiektywnie

Ejo
@NICK

Jestem zadowolony mieszkanie super kontakt z deweloper ok. Dzisiaj każda budowa cierpi na brak fachowców. Młodzi to tylko komórka i zebranie od babci kasy lub od państwa

@NICK

no i minął 3 miesiąc od terminu oddania mieszkań 1. brak pozwolenia na użytkowanie budynku przez Nadzór Budowlany i Straż Pożarną 2. elewacja niewykończona w całości 3. klatki schodowe i korytarze nie wykończone [brak gładzi i malowania ścian] 4. BRAK KOTŁOWNI ....to są jakieś jaja w dosłownym słowa znaczeniu gdy jesień zawitała i wilgoć wda się w ściany (usunięte przez administratora)

Lady
@NICK

Skąd masz takie informacje. Jak dla mnie miejsce do mieszkania fajne. Człowieku puknij się w tą głowę co piszesz. Jak dla mnie jesteś konkurecjom. Mieszkania są super. Narzekać to każdy może.

@Lady

Skąd mam takie wiadomości? Byłem na budowie i widzę co jest do zrobienia. A skąd @Lady ty masz informacje, że mieszkania [liczba mnoga] są super? Czyżby ten nick był od Dewelopera Janów Park? prawda jest taka, że opóźnienia sięgają ponad 3 miesięcy, deweloper posyła powiadomienia o zakończeniu prac i prosi o wpłaty a roboty nie dokończył, czego dowodem jest brak kotłowni, która jest dopiero budowana. o reszcie nie będę już pisał NIE, nie jestem związany w żaden sposób z branżą mieszkaniową poza byciem klientem JP i jeszcze jedno. (usunięte przez administratora)

NICK

pisze to ktoś, kto ma nick "pp" ???????????????? jeśli opisywanie czegoś takim jakie jest jest szkodzeniem to tak, jestem szkodnikiem. idąc dalej ...komu szkodzi to co ja piszę? Deweloper po "akcji Kostuchna" powinien pójść po rozum do głowy i ogarnąć tematy żeby budować dobrą opinię o sobie... niech mi ktoś udowodni, że nie mam racji....pleaseeeeee ????

@Lady

A Pani kupiła tam mieszkanie? Orientuje się Pani w ogóle jak tam "to coś" wygląda? O kostuchna park nie wspomnę. Tu nie trzeba być żadną konkurencjOM. Wystarczy spojrzeć na tą patodeweloperkę.

@Ejo

zapytam wprost mieszkanie super? a masz ciepło z ogrzewania podłogowego?...a no nie, jako możesz mieć skoro nie ma kotłowni wykupiłeś podziemny garaż? jeśli tak to jak ci się w nim parkuje?... aaaa sorry, nie masz gdzie parkować bo podziemne garaże nie istnieją a masz może komórkę lokatorską w podziemnym garażu wykupioną i trzymasz tam "szpargały"? a, sorry nie masz komórki lokatorskiej jeszcze bo ona nie istnieje. a budynek jest oddany przez Nadzór Budowlany i Straż Pożarną? nooo chyba nie więc jeśli remontujesz to robisz to na własną odpowiedzialności i ryzyko a może już jesteś właścicielem mieszkania tzn przekazano notarialnie własność lokalu? człowieku, litości proszę....opóźnienie dewelopera sięga ponad 4 miesięcy a "Winter is coming" :-(

Walni

Dzień Dobry Patrząc na budowę już jest fragment elewacji położony i pytanie do dewelopera czy do końca miesiąca będę wydawane mieszkania.

Alan z Katowic

może nauczony problemami z Kostucha Park w lokalizacji Janów Park będzie lepiej. tego nie wiesz bo jesli nie będzie lepiej to deweloper się wyłoży i nikt od niego nie kupi mieszkań. a Kostuchna Park wygląda znacznie lepiej niż jeszcze na początku roku...faktem jest, że po drugiej stronie [od boiska sportowego patrząc] sprawa wygląda słabo. Na Janów Park nie będzie "przylepionego budynku" do tego z I etapu więc nie będzie tak źle. Faktem jest to że ktoś kto kupił parking podziemny, nie będzie go użytkował nim nie postawią II etapu.

@Walni

elewacja jest malowana, dziury w terenie zasypane tam gdzie parkingi przewidziane zostały...uważam, że mała obsuwa będzie ale za 3 tygodnie pierwsze odbiory będą umawiane.

@Walni

Czyżby deweloper usuwał negatywne komentarze? Nie potrzeba negatywów. Wystarczy że ktoś ma OCZY i obejrzy sobie inwestycje Kostuchna park i porozmawia z mieszkańcami.

@Alan z Katowic

z 3 tygodni wydłużyło się do 3 miesięcy + szkoda że nie ziściły się twoje przewidywania, ale to było do przewidzenia z "nimi"

@NICK

Na razie tylko 3 miechy. U nas na Kostuchnie niektóre rzeczy ciągną się już 3 rok. Nadal nie mamy wiadomości o garażach :) termin z aktu: marzec 2021 ????????????

@Kamila

na Janowie podziemnych garaży nie widać ....ledwo co się kotłownia buduje....ciekawe czy przed zimą będzie ciepło....wątpię

@NICK

Pytanie do dewelopera. Kiedy będzie gotowa kotłownia

@Piotr

tego chyba nawet Deweloper nie wie do końca...nie raz i nie dwa terminu nie dotrzymali...ja mam wrażenie że nie warto nawet pytać Pani "I" bo na poczekaniu wymyśli zmyślną odpowiedź...normalnie szkoda słów

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Janów Park Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Runa

Ciekawe kiedy będą oddane apartamenty do użytkowania. Bardzo prosiłabym o odpowiedź na zadane pytanie

AdamW.

podpisałem umowę z deweloperem ponad 2 lata temu TAK - widziałem te problemy na Kostuchna Park i miałem pewne obawy, ale w umówie na mieszkanie na Janów Park była opcja rezygnacji z umowy, więc zaryzykowałem. Zrobiłem pierwszy odbiór techniczny mieszkania z udziałem firmy pomagającej osobom jak ja nie znającym się na technicznych zagadnieniach budowlanych. Wynik - ściany proste i gładkie, podłoga wylana na ogrzewanie podłogowe równa i wszędzie w poziomie. Nie obyło się bez kilku wpisów w protokół do poprawy ale drobiazgów. Drugi odbiór prousterkowy umówiony. Oczywiście pełna zgoda co do nazywania zwykłych mieszkań apartamentami, tutaj niech się cała branża deweloperska puknie w główki i nazywa rzeczy po imieniu. Jak na razie z mojej strony pozytywnie, czekam na dopuszczenie budynku do użytku i rozpoczynam remont. to chyba tyle...dziękuję

Mariusz

Zdecydowanie polecam Janów Park. Deweloper ma duże doświadczenie w projektach mieszkaniowych. Dlatego są innowacyjne i wykonane ze starannością.

@Mariusz

Czyżby? Jakie to doświadczenie? Niedokończone słoneczne wzgórze i rozkopana Kostuchna Park? Starannie to my mamy pięknie urządzoną dziurę za oknem i brak NADAL komórek lokatorskich.

@Mariusz

Deweloper w lokalizacji Mysłowice Huta Amelii nie dokończył jeszcze inwestycji, żadne mieszkanie nie zostało oddane nabywcy więc pisanie o dbałości to KŁAMSTWO dodatkowo pierwotny termin oddania był ustalony na 31.12.2022 ale Zarząd przesłał pismo z wymówkami i przesunął termin wykonania prac na 30.04.2023....to również się nie dopełniło. Mamy koniec maja a kupujący nie mają informacji o terminie odbioru mieszkań. Uwaga na tego dewelopera bo stosuje w umowie zapis o waloryzacji ceny mieszkania o wskaźnik GUS, oczywiście sprytnie umieszcza możliwość rezygnacji z umowy bez strat finansowych co niweluje abuzywność zapisu waloryzacji.

Alan z Katowic

zostało pół miesiąca...prace na budowie są prowadzone i widać już to na zewnątrz tzn malowanie elewacji. wewnątrz pewnie klatki schodowe i korytarze też są dokańczane. sam jestem ciekaw. uważam, że deweloper musi się postarać w tej realizacji ponieważ wystawia na stronie mieszkania z 2 etapu z 5 przewidzianych do realizacji. Jeśli w 1 etapie spieprzy sprawę, to 2 etap nie będzie się sprzedawał dobrze

NickSzabo
@Alan z Katowic

albo sprzedaje budynek B, żeby dokończyć A, żeby dokończyć B będzie musiał sprzedać C i D, mówi to panu coś? :) podpowiedź: w Egipcie one występują :) to co robi ten deweloper to cyrk, nikt normalny nie kupuje u nich mieszkań, tylko ryzykanci lub ludzie którzy biorą to pod wynajem i czy będzie za pół roku czy rok nie gra roli, jeżeli ceny nie da się "zaklepać" i może rosnąć o wskaźnik GUS, to ta inwestycja w ogóle nie ma sensu i podpisywanie jakichkolwiek umów

@NickSzabo
@NickSzabo

hmmmm....no to chyba najlepiej być w budynku A, który już stoi. I choćby było tak jak na Kostuchnie to I etap już jest zamieszkany.

klient

Pytanie do dewelopera czy termin 30 czerwca pierwsze terminy odbioru lokali odbędą się. Zgodnie z ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych na stronie internetowej otodom jest 30.06.2023. Bardzo proszę o odpowiedź. Budynek od strony szkoły piękny, ale od od drogi głównej ten gruz pokazuje, że inwestycja długo nie będzie dostępna.

Karol Jankowksi

Ich projekty są zawsze bardzo estetyczne i funkcjonalne - spełniają wszystkie moje oczekiwania.

@Karol Jankowksi

Zapraszamy na kostuchna park. Proszę sobie pooglądać tą estetykę i funkcjonalność :) (usunięte przez administratora)!! Patodeweloper, (usunięte przez administratora)!

Omijać z daleka tego patodewelopera. Fuszera za fuszerą. Jak komuś potrzeba dowodów niech osobiście sobie zobaczy jego poprzednią inwestycje tj. Kostuchna Park i zapyta lokatorów tejże patobudowy. Tamtej inwestycji nie dość że nie dokończył to co zrobił już wymaga poprawy a zabiera się za kolejne. Mam nadzieję , że ktoś mu się w końcu dobierze (usunięte przez administratora)

George

Polecam zaglądnąć na skyscraper lub różne fora dzielnicy (Np Kostuchna) i poczytać opinie, zobaczyć zdjęcia… Janów park i słynna Kostuchna park prowadzona przez tych samych panów :) Albo lepiej zobaczcie na żywo, bo chyba komentarz jest zbędny… ktoś by musiał być ślepy żeby nazwać to wysokim standardem wykończenia bydynku i wysoką jakością materiałów ..

Damian

Deweloper na 5+. Zaangażowanie naprawdę duże, pomoc na każdym kroku no i super mieszkania

Mieszkanie Kostuchna park
@Damian

Super mieszkania ? Które mieszkanie pan kupił panie Damianie ? Mam wyciąg z ksiąg wieczystych i nie widzę pana na liście właścicieli? Zaangażowanie ? Na początku oczywiście że duże nawet obiecują wszystko naprawic, potem przelew za zakup mieszkania i pyk- sprzedawca widmo, deweloper widmo, zero kontaktu. Za takie zaangażowanie w pracy dostaje pan wynagrodzenie?

Kamila

Deweloper na +5? To są żarty? ???? Ludzie, jeżeli nie chcecie mieć problemów, nie chcecie utopić pieniędzy - wybierzcie inne inwestycje!! Od tego patodewelopera z daleka!!! Obiecują gruszki na wierzbie. Gdy już kupicie mieszkanie-urywają kontakt, już nie jest tak miło :)

krol

Super mieszkania, dokładnie takie jakich długo szukałem. Przedstawiciel zaproponował mi lokal i od razu się na niego zdecydowałem. Proces zakupu przyjemny, całkowicie mogłem liczyć na pomoc dewelopera. Nieruchomość kupiona i uważam, że był to strzał w dziesiątkę

Dorota
@krol

też jesteśmy zadowoleni z zakupu mieszkania w kostuchna park, deweloper zadbał o wszystko nalezycie, wiec odbylo sie bez problemow. a mieszkanie mega, wysoki standard i nowoczesnosc

Zostaw merytoryczną opinię o Janów Park Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Janów Park Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janów Park Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Janów Park Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Mikołowska 100
    40-065 Katowice