Opinie o Ekdom Ewa Gajda Krzysztof Gajda sp.j. w Brzezina

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ekdom Ewa Gajda Krzysztof Gajda sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ekdom Ewa Gajda Krzysztof Gajda sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekdom Ewa Gajda Krzysztof Gajda sp.j. w Brzezina

Sąsiad Nowy wpis

Chciałbym was przestrzec przed działaniami tej firmy. Jeżeli wasze mieszkania, oraz rzeczy w mieszkaniach posiadają defekty, uszkodzenia, są kiepskiej jakości( a wszystko takie jest), zgłaszajcie problemy od razu, ponieważ przy późniejszym rozliczeniu zostaniecie pociągnięci do pokrycia wszystkich kosztów, nawet jeżeli nie są z waszej winy. My zostaliśmy tak potraktowani, rzecz w mieszkaniu była złej jakości i po prostu się zużyła, a całe koszty ponieśliśmy My wynajmujący, zostało nam wmówione, że usterka została za późno zgłoszona, i nie maja już gwarancji producenta wiec my musimy ponieść całe koszty, gwarancja była tylko na rok ponieważ rzecz została zakupiona na firmę, przez co automatycznie okres gwarancji ulega skróceniu do 12 miesięcy. Uwierzcie że z osobami pracującymi w tej firmie nie będziecie się w żaden sposób dogadać aby obie strony były usatysfakcjonowane, wygra zawsze strona FIRMY, a wam zostanie tylko pokrycie wszystkich kosztów, a nie są one małe. Jeżeli możecie to wynajmijcie mieszkania od prywatnych osób, bo z nimi nie ma takich sytuacji, a tutaj jest tylko maszynka do zarabiania pieniędzy, bez ponoszenia żadnych kosztów oraz zobowiązań. Gdy zaczynaliśmy wynajm mieszkania zostało nam zadeklarowane ze zostanie wykonana szyba ochronna w kuchni pomiędzy blatem a szafkami, przez rok wynajmu nie uswiadczylismy aby zobowiązanie zostało wykonane, a wręcz przeciwnie, przed zdaniem mieszkania musielismy odmalować ścianę ponieważ ubrudziła się od codziennego użytkowania. W mieszkaniach brakuje wielu podstawianych rzeczy takich jak mop, pralka, telewizor, wiec przy rozpoczęciu wynajmu musicie sobie wszystko sami kupić oraz zorganizować internet, co u osób prywatnych jest to w standardzie. Także pisze ten post ku przestrodze żeby inne osoby nie były potraktowane w ten sam sposób. Budynki tej firmy są tragicznej jakosci, ściany cały czas pękają, w progach na balkon nie ma ociepleń termicznych, wieje wiatr przez próg, ściany takie cienkie że słychać jak sąsiad obok oddycha, z instalacji wodnokanalizacyjnych śmierdzi, źle wykonana lub zaprojektowana. Mieszkania zimne bardzo dużo pieniążków idzie na ogrzewanie. Nie polecam tej firmy oraz współpracy.

Wilkszyn

Na głównej stronie firmy Ekdom, gdzie odbywa się sprzedaż nowych osiedli widnieje fantastyczna reklama oto ona "Marzyliśmy o tym od dawna. Dziś spełniły się nasze marzenia! Mamy własny dom, a do pracy dojeżdżamy w 20 minut. Ekdom, dziękujemy! Asia i Artur". Mam nadzieję, że Asia i Artur nie będą musieli się borykać z problemami takimi jakie mają mieszkańcy osiedla Kalinowa w Wilkszynie. Obecnie jeszcze nie zamieszkałam w moim wymarzonym domu takim jak "Asia i Artur", gdyż borykam się z wyegzekwowaniem od Ekdomu naprawy łazienki, którą mi zniszczyli oraz usunięcia zalanych ścian w wiatrołapie i ościeżnic drzwiowych w dolnej łazience. Po całkowitym wykończeniu górnej łazienki w momencie montażu baterii okazało się, że niestety kanalizacja wodna w górnej łazience przecieka. Jak się później okazało był to po prostu brak zamontowanej uszczelki między redukcją rury z 70 na 50. Zostawiłam klucze do domu pracownikom firmy Ekdom, którzy w trakcie usuwania jak to oni ładnie nazywają "usterki" zalali mi dolną łazienkę oraz sufit i ścianę w wiatrołapie. W tym samym dniu po pracy podjechałam zobaczyć jak wygląda usuniecie usterki, okazało się na wstępie, że drzwi do domu pracownicy zostawili otwarte (pomimo, że drzwi wejściowe zamykane są na dwa zamki). Po wejściu na górę stwierdziłam że rura została wymieniona (dziura zrobiona w 2 płytkach, gdzie jedna ma 120 cm na 70), i tak zostawiona w celu zalania jej betonem. Tak według Ekdomu wygląda usunięcie ich ewidentnego błędu jaki popełnili pracownicy przy montażu kanalizacji wodnej. To nie koniec problemu, bo gdy zeszłam na dół okazało się, że mam zalaną łazienkę dolną i przez to futryna drzwiowa w dolnej części nabierając wodę pomarszczyła się i rozeszła. Również wcześniej widoczne zalanie w wiatrołapie powiększyło się znacznie na ścianie i suficie. W momencie, kiedy zadzwoniłam do Pani Gabrieli ( pracownika firmy Ekdom), poinformowałam mnie, że pracownicy musieli puszczać wodę, żeby zlokalizować "usterkę". Słysząc histerię w moim głosie poinformowała mnie tylko, że następnego dnia przyjedzie obejrzeć to kierownik budowy. Następnego dnia przyjechał (wcale się nie spiesząc) kierownik zupełnie innej budowy, który nie umiał odpowiedzieć na żadne moje pytanie. Nie umiał odpowiedzieć w jaki sposób sprawdzona została wcześniej kanalizacja, że po zabetonowaniu przeciekała. Poinformował mnie tylko, że jest kierownikiem innej budowy. Po zalaniu betonem dziury w górnej łazience, zrobił zdjęcia zalanej futryny drzwiowej i wiatrołapu i poinformował, że mam czekać na odpowiedź od firmy do 14 dni. Oczywiście nikt ani dnia wcześniej nie pofatygował się na odpowiedź, w jaki sposób zostaną zrekompensowane moje straty. W e-mailu wysłanym do firmy informowała ich, że proszę o położenie dwóch płytek w górnej łazience, które zostały przez nich zniszczone oraz odkupienie i zamontowanie ościeżnicy i pomalowanie wiatrołapu. Po dwóch tygodniach (co do dnia) łaskawie P. Gabriela odpisała, że nie poczuwają się do winy gdyż oni "ustertkę" usunęli przywracając stan pomieszczenia do stanu deweloperskiego (czyli zalania dziury betonem). Nie jestem jedyną osobą poszkodowaną na tym osiedlu, w co drugim domu stwierdzano przeróżne "usterki", a to przeciekający dach, cieknące kaloryfery poprzez brak zalanych pionów, gdzie również zbito wcześniej już założone płytki pozostawiając lokatora z dziurą zalaną betonem. Jeżeli szukacie opinii na temat tego dewelopera, to proszę podjechać do Wilkszyna na osiedla Kalinowa, to osobiście usłyszycie słowa mniej ciepłe, niż te, jakie na wstępie wyrazili "wirtualni Asia i Artur". Mi nie pozostało nic innego jako egzekwować moje straty na drodze sądowej, a mogło skończyć się to zupełnie inaczej. Jeżeli Ekdom nie poczuwa się do winy i wszystkie swoje błędy budowlane będzie podciągał pod usterki lub wady budowlane to niech sąd to rozstrzygnie. Brak mi słów do tej firmy, jeżeli macie możliwość omijajcie ją szerokim łukiem.

Radosna Nowy wpis
@Wilkszyn

Potwierdzam iż Pani Gabriela za biurka wie najwiecej i sama rozstrzyga reklamacje bez oględzin uznając że to nie wina dewelopera. EKDOM podtrzymuje swoje stanowisko wygodne dla siebie. Odradzam zakup od „pseudo” dewelopera ponieważ do profesjonalizmu im bardzo daleko. Liczy się tylko sprzedaż i zysk. Nie uznają żadnych rękojmi, reklamacji.

Darek Nowy wpis
@Wilkszyn

To następny patodeweloper

takietam Nowy wpis

Zdecydowanie nie jest to firma godna polecenia. Słaba jakość wykonania budynku i obsługa klienta na żenująco niskim poziomie. Odpowiedzi w stylu: "nie, bo nie" świadczą o tej firmie.

Dagmara

Strasznie dużo tu opinii klientów, a to przecież forum pracownicze.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ekdom Ewa Gajda Krzysztof Gajda sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Franek

Ludzi zadowoleni nie mają potrzeby pisania natomiast maruderzy bardzo ale jak widać brak ich w firmie!

Gregor

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem braku opinii na forum.

Jan Sauer

Witam.Współpracujemy od niedawna z firmą EKDOM i z całą odpowiedziaplnoscią stwierdzam ze to barzo dobra firma z dobrym, konkretnym i fachowym kieroownictwem.Na tele innych Developerow ta firma plasuje się wczolowce najlepszych firm.Rzyczę wszystkim podwykonawcą takiej wspołpracy.

Witam, Interesowalem sie zakupem domu od firmy Ekdom aczkolwiek spotkalem osobe ktora miala nawet podpisana umowe rezerwacyjna i zrezygnowala... przyczyna byly ukryte dodatkowe koszty plus informacja o odbiorze domu przez pewne ludzi i napotkanie kilkudziesieciu rzeczy do poprawki...(pracownicy na budowie nie rzadko pod % + inwestycja nie jest odgrodzona ) Wiekszosc ludzi kupuje dom na cale zycie i chca aby chwila zakupu byla najpiekniejsza a nie taka ktora dostarcza stresow i zmartwien.

jw
@Andrzej

to jest forum o warunkach pracy, a nie o tym jakim kto jest deweloperem

zaniepokojony
@Andrzej

Pytanie mam do pana Andrzeja: w którym miejscu budowa nie ma ogrodzenia :), czy napotkał Pan osobiście pracowników pod wpływem alkoholu i jakiego typu były to usterki ?? ... Czy zostały usunięte, czy wady trwałe. Czy deweloper nie dokonuje napraw w ramach gwarancji ??

Martyna
@Andrzej

Witam! Dodatkowe koszty? Też miałam umowę rezerwacyjną z firmą EKDOM i nie przypominam sobie by nie omawiali mojej osobie dokładnie, co za dodatkową dopłatą itd. Więc dziwne... Odwiedzałam nie raz swoją budowę i nie spotkałam nikogo pod wpływem. Budowa zabezpieczana wg mnie w porządku. Zresztą - każde przybycie na budowę wypadałoby "odmeldować" kierownikowi budowy, a nie bezpańsko chodzić sobie i wymyślać różne rzeczy [tak, o dziwo robotnicy też muszą spożywać napoje (bez %)]. Poprawki się czasem zdarzają i zapewne nie tylko firmie EKDOM (obracam się w budownictwie). Są odbiory, wszystko można zgłosić i naprawić + jak coś wychodzi w trakcie to jest gwarancja. Łatwiej splamić czyjeś imię niż potem wybielić... Ale cóż. Da się ludziom niektórym palec to wezmą całą rękę. Aha i uprzedzam złośliwe komentarze: nie jestem osobą z biura ani związana w żaden sposób z tą firmą - wystawiam TYLKO i WYŁĄCZNIE własny komentarz ze współpracy z tą firmą. Pozdrawiam ;)

Urszula

W naszej firmie nie ma dużej rotacji, a osoby raz zatrudnione pracują latami. Zatem stwierdzenie że jesteśmy złym pracodawcą i złym deweloperem jest bezzasadne. Budujemy od lat z powodzeniem, a duża część sprzedaży opiera się właśnie na poleceniach naszych zadowolonych klientów.

Jurek

zły pracodawca i zły developer

Janek
@Jurek

Zastanawiam się nad ich ofertą pracy. Dlaczego uważasz, że to zły pracodawca? Czego można się po nim spodziewać?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekdom Ewa Gajda Krzysztof Gajda sp.j. - Brzezina

Ekdom Ewa Gajda Krzysztof Gajda sp.j.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Krótka 1
    55-330 Brzezina

Ekdom Ewa Gajda Krzysztof Gajda sp.j.