Opinie o Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych o rekrutacji.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych w Olsztyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych poszukuje osoby na stanowisko Koordynator Zespołu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Ktos

Hahaha, widać, że góra się dowiedziała o tych opiniach i kazała pracownikom pisać coś dobrego. Prawda jest niezmienna - ludzie uciekali, uciekają i będą uciekali z miejsca, gdzie liczą się bardziej znajomości niż kompetencje.

Ilii
@Ktos

@ktos uciekają ludzie , którzy chcieliby za spijanie kawki dostawać krocie ...i najlepiej żeby nie musieli używać szarych komórek. Minimalny wkład , zero doświadczenia ( pierwsza praca po studiach) ale oczekiwania co do zarobków ogromne ...

Klasa Nowy wpis
@Ktos

Dokładnie, tak .....

Czy rotacja pracowników w Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych na Kierownik Działu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 6 czerwca na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Anna Nowy wpis

Wieczna rekrutacja, pracownicy cały czas odchodzą.

Kier Nowy wpis
@Anna

Nie ma się co dziwić, nikomu nie polecam . Szkoda czasu i energii. Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe.

Śmiech na sali

Laboratorium Innowacji Społecznych W G D Y N I przerodziło się nagle w Stowarzyszenie w Olsztynie.... to wystarczający komentarz do całej tej sytuacji, brak merytorycznych argumentów broniących jakiekolwiek dobre imię tej instytucji, bardzo to przykre:(

Socjolog
@Śmiech na sali

Książkowy przykład efektu Streisand,

@Śmiech na sali

Tak było od początku w całej tej nienawiści nawet tego nie zauważyłeś ????????

Gdynianka
@Haha

Proszę się nie ośmieszać i poczytać komentarze - nawet te przyklaskujące tej instytucji piszą wprost o LIS z Gdyni.

@Gdynianka

Widzę że ciężko z czytaniem ze zrozumieniem ...pisze że było stowarzyszenie od początku ...i ktoś rzucając błotem nawet tego w tej całej nienawiści nie zauważył co komentuje ...tak dotyczy to LIS ...ale od początku było to stowarzyszenie ..z Olsztyna nikt tego nie zmieniał w trakcie komentowania...JAK jest to sugerowane ....buahaha

Gdynianka
@Haha

jak to dobrze dokumentować pewne rzeczy i miec fotografie ze stanu wczesniejszego :) zastanawiajace jest tez najpierw straszenie sadami i prokuratura, a teraz pieniactwo, ze przeciez ktos zawsze pisal o stowarzyszeniu, ktore od wrzesnia 2019 jest zawieszone... oracie sie sami :D

@Gdynianka

Buahaha ale ty musisz być nieszczęśliwa ...

O dejm
@Gdynianka

Robienie skrinow i dokumentowanie goworka... oho... facepalm

Tiaaa
@Gdynianka

Przeciez wszyscy w LISie i po za nim wiedza ze (usunięte przez administratora)w tym miejscu robia trzy osoby. Zenujacy mali i dwulicowi ludzie z przerosnietym ego. Cala trojka myslala ze jest niezastąpiona i wszystko bez nich padnie, a tu klops. Wszystko działa i to duzo lepiej! Pouciekali jak szczury i nie maja cywilnej odwagi spojrzec w oczy kolegom i kolezankom z pracy. Obgadali wszystkich, skrytykowali wszystkich. Efekty Waszej doskonałosci wszyscy widzielismy i widzimy, bo musielismy i musimy po Was sprzatac. Pochwalcie sie tu jak obrzydliwie sie zachowaliscie i zachowujecie w stosunku do dawnych kolegow i kolezanek. Zaorajcie nas pod swoimi prawdziwymi nazwiskami bohaterzy ;). Nie musicie sie podpisywac i tak wiemy ze to Wy. Schowajcie bute w kieszenie i troche pokory bo niczym wielkim sie w pracy nie wykazaliscie. Miks partaniny, lenistwa i wyrafinowanego lawirowania. Ot komletencje! (usunięte przez administratora) i 10 metrów wodorostow. I ten Wasz ordynarny brak honoru... Ps. Tu nie trzeba nic dokumentowac. W sieci wszystko sie archiwizuje jak np webarchive, ale to trzeba miec ciut wiecej kompetencji niz umiejetnosc anonimowego (pseudo) rzucania(usunięte przez administratora) w sieci.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych na stanowisko Główny księgowy / Główna księgowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Rekrutacja

Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje na stanowiska związane z pracą z mieszkańcami? Podobno w ostatnim czasie nie ma chętnych do pracy, a informacji brak...

@Rekrutacja

Rozumiem że jesteś w kadrach i wiesz że nie ma chętnych ????...żenada nie ma to jak ktoś nie potrafi odejść z klasą i żyć swoim życiem ..musicie być bardzo nieszczęśliwi ..

Rekrutacja

Chcę podjąć zatrudnienie w LIS. W serwisie nie mogę znaleźć żadnych ogłoszeń, skąd ta agresja

Myślę, że LIS jak każdy podmiot, stawia coraz bardziej na efekty podejmowanych działań i z nich rozlicza a jak to zwykle bywa nie wszystkim się podoba. Zadania są ciekawe i przekrojowe ale też trzeba szczerze powiedzieć bardzo wymagające. Żeby je zrealizować potrzebna jest duża wiedza, często z różnych dziedzin, zaangażowanie, odpowiedzialność jak i otwartości, tj. patrzenie trochę dalej niż koniec własnego nosa. Bo są zadania, których nie da się samemu zrealizować. Ale najważniejsze jest chyba to, że wymaga się myślenia przy działaniu a nie mechanicznego odbębniania zadań. Więc pewnie tak: Jeśli szukasz spokojnej posadki gdzie nie musisz się angażować, chcesz przesiedzieć 8 godzin bez używania szarych komórek, robić tylko to co ci palcem pokażą, bez wychodzenia poza schematy i broń boże coś po 16 tej, to myślę, ze to nie jest dobre miejsce dla ciebie.

taaak

Proponuję jeszcze wytłuścić, ile się dostaje za siedzenie po godzinach oraz co tak naprawdę można zrobić, jeśli wizja pracownika nie wpisuje się w wizję kierownika :D

takk2
@taaak

Jeśli nie rozumiesz czym jest jednostka budżetowa, nie znasz ustawy o finansach publicznych, nie rozumiesz czym jest ustawa o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, to nie dziwię się, że piszesz takie komentarze.

tako rzecze
@takk2

a gdzie w ustawie o finansach jest napisane, ze praca ponad etat jest darmowa? radzę przeczytać ustawę o pracownikach samorządowych, tam jest wyraźnie opisana praca w godzinach nadliczbowych. a odnośnie tej ustawy tak tylko tu zostawię: "Art. 24. [Obowiązki pracownika samorządowego] 2. Do obowiązków pracownika samorządowego należy w szczególności: (...) 6) zachowanie się z godnością w miejscu pracy i poza nim;"

Fuj
@tako rzecze

@tako rzecze czy ktoś napisał ,że jest darmowa? O właśnie zachowanie się z godnością ....w miejscu pracy i poza nią... Szkoda że nie wszyscy się do tego stosują...

@tako rzecze

Przeczytaj cala to sie dowiesz

Firma przyjazna pracownikom, daje możliwość rozwoju i nie ogranicza inicjatywy. Do tego fantastyczni, ciekawi ludzie. Polecam!

Szach mat

@Nick Zgadzam się i zaznaczę jeśli ktoś chce się rozwijać ma taką możliwość i z niej korzysta, natomiast gorzej jak ktoś nie wie czego chce ....i ma pretensje do wszystkich na około że nie może się realizować natomiast kompletnie nic w tym kierunku nie robi....

Pracownik kadr

Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni to instytucja realizująca ciekawe, interesujące projekty, programy dla mieszkanek/mieszkańców Gdyni. To praca dla osób, które nie boją się wyzwań, nowych tematów. Tematy dynamicznie się pojawiają i znikają. Według mojej opinii są coraz bardziej rozwojowe. Bez zwątpienia jest to miejsce w którym mam wpływ jak wygląda nasze miasto Gdynia.

(ex)Naiwna
@Pracownik kadr

Pracowniku kadr nie obrażaj czyjeś inteligencji! Jaki masz wpływ, na swoim stanowisku kadrowym, na to jak wygląda Gdynia? I jakie ciekawe projekty realizowałaś w ciągu swojego zatrudnienia w LIS jako kadrowa? Najgłośniej krzyczą Ci, co nie mają żadnego merytorycznego wkładu w to co się dzieje w tej instytucji. Wszystkie negatywne wypowiedzi, które się tu pojawiły to fakty, które można udowodnić. Nieważne co umiesz (a nie daj boże więcej niż Twój przełożony), ale kogo znasz i czy jesteś np. kolejnym "gorącym przyjacielem" dyry - jak pamiętna Ewa G. (chwaliła się tym naokoło), albo obecny kierownik sekcji informatycznej "sławny z uwagi na wysyłane emaile" - JZ. KANDYDACIE - jeśli jesteś tak naiwny, by wierzyć w to, że tu w końcu zrealizujesz się jako człowiek, pracownik i mieszkaniec Gdyni to polecam Ci czytać z uwagą, to co piszą byli i obecni pracownicy oraz obserwować FB (konto p. Żmudy - Trzebiatowskiego) a także to, co się dzieje w tej instytucji (np. skandaliczne nagrody przyznane w pandemii dyrze i jej zastępcom!!!!).

Gorący przyjaciel
@(ex)Naiwna

Szanowny Panie, Szanowna Pani, zwracam uwagę, że podanie nawet inicjałów, ale będących w zestawieniu z innymi informacjami, które mogą pozwolić na identyfikację osoby, stanowią dane osobowe. Zgodnie z art. 4 punkt 1): „dane osobowe” oznaczają wszelkie informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej („osobie, której dane dotyczą”); możliwa do zidentyfikowania osoba fizyczna to osoba, którą można bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować, w szczególności na podstawie identyfikatora takiego jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden bądź kilka szczególnych czynników określających fizyczną, fizjologiczną, genetyczną, psychiczną, ekonomiczną, kulturową lub społeczną tożsamość osoby fizycznej; Korzystając z okazji chciałbym też zwrócić uwagę na treść Art. 212. § 1 Kodeksu Karnego. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Właściciel GOWORK, zgodnie ze swoim regulaminem posiada zapisane Państwa numery IP. Nie jesteście, jak się Państwu wydaje, anonimowi i wirtualna zmiana płci (bądź nie) na wiele się nie zda. Aktualne orzecznictwo idzie w kierunku udostępniania danych osobowych w postaci nr IP mimo oskarżenia prywatnego. Odsyłam: ZSPR.440.195.2019. Szanowni Państwo, jest mi niezmiernie przykro, że spotyka Państwa tyle nieszczęść w drodze zawodowej, że odreagowania szukacie poprzez wyładowanie swojej frustracji w Internecie. Jak rozumiem, jesteście Państwo byłymi pracownikami, w związku z czym Pani Dyrektor, czy każdy inny współpracownik, który Państwu ufał, który z Państwem rozmawiał każdego dnia na korytarzach, nie ma już wpływu na Państwa życie i niepowodzenia zawodowe. Jedynie mogą te osoby czuć niesmak, że Państwo pomawiacie ich i bliską im instytucję. Rozumiem Państwa frustrację, że nie udało się zrealizować Państwa ambicji i marzeń w tej instytucji, nie mniej, masowe wpisywanie wykrzykników, ani nie zmieni instytucji, ani nie zmieni Państwa - jak rozumiem - nieciekawej sytuacji zawodowej. Z Państwa kompetencjami i doświadczeniem, możecie Państwo robić karierę i odnosić sukcesy zawodowe w wielu innych miejscach. Lub - jeżeli się mylę co do kompetencji i doświadczenia - pisać komentarze w bagnach Internetu typu gowork. Ze swojej strony mam ogromną prośbę, abyście Państwo - jeżeli decydujecie się znów na pomówienia - mieli na tyle odwagi cywilnej, aby pisać przedmiotowe pomówienia pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Oszczędzi to czasu mi, portalowi, Policji i Prokuraturze. Czemu nie wpisałem swojego nazwiska? Z uwagi, że wiem, że Państwo żyjecie tym profilem (bo w ogromnej mierze go redagujecie) zaglądacie tu codziennie i liczę, że pojawi się refleksja i że napiszecie do właściciela o usunięcie Państwa wpisów, bo gdybym ja wpisał swoje nazwisko to Prokuratura już raczej by zajmowała Państwa komputery i telefony. Wiem, że ja Pańskiej / Pani inteligencji nie obraziłem. Jestem na 100% pewny. Oddaję pod rozwagę.

...

było minęło

zapomnijcie, że będziecie w pracy robić to, do czego zostaliście zatrudnieniu. Pewnie już po tygodniu przeniosą was do innego działu bo brakuje rąk do pracy a nim się obejrzycie to będziecie pracować we wszystkich działach na raz, a jeszcze się dowiedzie że pracujecie słabo i mało efektywnie. Kto może niech ucieka......

Ciekawe projekty, wspaniali ludzie, praca dająca satysfakcję. Oczywiście, że czasami występuje spiętrzenie zadań ale gdzie ono nie występuje?

Zero złudzeń

Przy LISie Cyrk to poważna instytucja, marne pieniądze za wygórowane oczekiwania, zdecydowanie odradzam!

Gracz drużynowy

Miejsce wyjątkowe - które łączy ludzi z pasją z ciekawymi wyzwaniami i działaniem dla miasta. Zespół o bardzo różnorodnych kompetencjach. Jednostka działa od 5 lat i cały czas się rozwija. Doskonałe miejsce dla osób ceniących współpracę, grę zespołową, (samo)rozwój, zmiany, odpowiedzialne zadania, prace na rzecz mieszkańców. Bardzo polecam

hm

przygoda z pracodawcą nierówna. w zależności od działu i twoich znajomości/pleców masz albo przej..., albo nic nie robisz. jednostka, w której zatrudnia się koleżanki z fitnessu, synów, wujków itp., a poza tym osłów, którzy - często popędzani batem - muszą ten wózek ciągnąć. hitem jest rozbudowana hierarchia, czyli kierownicy własnych 4 liter, a czasem dostają aż 1 pracownika. wiadomo, w czasach pandemii lepiej być przełożonym niż zwykłym specjalistą (tak, powstają nowe komórki z nowym kierownictwem). merytorycznie - co może ciotka-klotka wiedzieć na ten czy tamten temat, sprawy leżą miesiącami nieruszone... brak organizacji pracy, dziś to, jutro tamto, dyrekcja kompletnie nie ogarnia. stanowczo odradzam!

szacun
@hm

całkowicie się zgadzam

Inżynier

Typowa „budżetówka”, czyli byle do przodu, nie ważne w jakim stylu. Podstawowym problemem jest brak dobrego zarządzania. Sami kierownicy i główni specjaliści. Dużo mówienia o tym jak to jest super fantastycznie, a w rzeczywistości 3/4 pracowników jest sfrustrowana i z fatalnymi moralami (robiących dobrą minę do złej gry). Liczy się tylko dobry wizerunek i zadowolenie wiceprezydenta. Wszyscy wartościowi specjaliści odchodzą, widząc w jakim kierunku to zmierza.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych - Olsztyn

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Laboratorium Innowacji Społecznych
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gen.Franciszka Kleeberga 2 lok. 12
    10-693 Olsztyn