Opinie o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INTELUS ENERGY Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INTELUS ENERGY Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. w Katowice

klient

również polecam jak poprzednik, na pewno nie jest to firma typu sprzedać i zapomnieć, zawsze można liczyć na pomoc a jak jest konieczność podjeżdżają i sprawdzają czy wszystko na 100% jest ok

stefi

Polecam wykonawcę, porządnie wykonana robota, brak problemów, montaż w przeciągu miesiąca od podpisania umowy. Komplet dokumentów zrobili za mnie

Zap

Na jakie warunki może liczyć handlowiec?

@Zap

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, warunki dosyć atrakcyjne ;)

olo

Polecam pracodawcę, zwłaszcza teraz jak jest tak ciężko z tym wirusem, to tu przynajmniej o pracę nie trzeba się martwić

@olo

Bardzo dziękujemy za pochlebną opinię :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INTELUS ENERGY Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. OZE?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
qwer

czy pomagają może w otrzymaniu dofinansowania na panele fotowoltaiczne?

@qwer

Tak, pomagamy w otrzymaniu dofinansowania poprzez wskazanie odpowiedniego projektu oraz wypełnienie wszelkiej niezbędnej dokumentacji. ZAPRASZAMY!!!! :)

TG

Instalacja wykonana wzorowo, jestem bardzo zadowolony, polecam!

@TG

Serdecznie dziękujemy za pochlebną opinię :)

jędrek

Dlaczego "Ekipa" beszczelnie kłamiesz, firma istnieje od 19.12.2019 a Ty 02.01.2020r pracujesz dla nich od kilku miesięcy.?????????????

@jędrek

Drogi Jędrku bardzo proszę o podanie adresu e-mail prześle Ci faktury wystawiane za robotę :) co do bezszczelnego kłamstwa - akt notarialny a wpis w KRS to dwie rozne rzeczy. Powodzenia!

Mieczysław
@Ekipa

Wiesz coś więcej na temat tego miejsca pracy? Interesują mnie warunki płacowe, które aktualnie firma ta oferuje. Mógłbyś wypowiedzieć się w tym zakresie?

@Mieczysław

Stawkę mamy za kW - średnia na rynku, rozliczamy się po odbiorze, generalne na początku następnego tygodnia po zakończonej robocie. Przy uwagach wypłacają i dają czas na wykonanie poprawek

Franciszek

Instalacja wykonana wzorowo, Panowie naprawdę przykładali się do pracy, w 2 dni wszystko zostało zamontowane i uruchomione

jędrek

rzecywiście firma powstała 19 12 2019r a 07 01 2020 kama cieszy się z poprawnie działającej instalacji. nie ma szybszej firmy w polsce

@jędrek

Zgadza się, pracowaliśmy również w okresie międzyświątecznym i zaraz po nowym roku, a z racji instalacji trwających 1-2 dni nasz Klient ma prawo cieszyć się z działającej instalacji 7.01.2020r, jak jeszcze możemy pomóc?

Wiecie czy INTELUS ENERGY Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

INTELUS ENERGY

Dzień Dobry! Bardzo prosimy o wskazanie stanowiska na które się Pan/Pani ubiega, będziemy mogli udzielić fachowych informacji.

tomasz

polecam wykonawcę, fachowcy, krótki czas realizacji, polecam

Grzegorz

Firma się rozwija i naprawdę traktują wszystkich po ludzki za co duży plus

monter

praca jest stała, z nowym rokiem dużo zmienili także organizacyjnie ze sprzętem i towarem poszło mocno na plus. Warto.

Bolo

robimy na dachu, fajne jest to ze jak potrzebna jest jakaś kasa szybciej to nie robia problemu

kama

Jestem zadowolona z montażu, konkretni pracownicy, widać, że znają się na robocie

Bogdan

Firma godna polecenia, fachowcy w pełnym tego słowa znaczeniu :)

@Bogdan

Dziękujemy Panie Bogdanie za pozytywną opinię, ogromną wagę przykładamy do jakości, dziękujemy za zaufanie i prosimy o polecanie naszej firmy :) do usłyszenia!

Ekipa

co jeszcze jest ok, to można sobie wybrać miejsce zlecenia jak nam pasuje, na razie plus

@Ekipa

Dziękujemy za dobre słowo, do zobaczenia na instalacji :)

Ekipa

Od kilku miesięcy wykonujemy dla nich prace na dachu, z zaliczkami nie robią problemu, kasa jest w miarę szybko, grunt, żeby przykładać się do roboty bo wymagają wtedy problemów nie ma i nie trzeba jeździć na poprawki

@Ekipa

Dziękujemy za dobre słowo, do zobaczenia na instalacji :)

Zostaw merytoryczną opinię o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w INTELUS ENERGY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTELUS ENERGY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTELUS ENERGY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 24 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTELUS ENERGY Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 89 ocen.

INTELUS ENERGY Sp. z o.o.