INTELUS ENERGY Sp. z o.o.

4.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INTELUS ENERGY Sp. z o.o.

Czmochowski Nowy wpis
Klient

Ostatnio zamontowałem z Intelusem pompę ciepła i dokładałem paneli fotowoltaicznych do instalacji, która rok temu robiłem. Montaż na medal, zawsze mogę liczyć na kontakt ze strony pań w biurze. Jest ok.

Wszystko ok Nowy wpis

polecam serdecznie, prawdziwi fachowcy

Blaine
 Rekomendacja

Bardzo solidna firma, zaledwie 6 godzin im wystarczyło by panele zostały zamontowane. Zawsze mogłem liczyć na pomoc osób z infolinii, sami montażyści też byli mega profesjonalni. Polecam!

Kasia Nowy wpis
@Blaine

Wiem, że na fotowoltaikę można dostać różne dofinansowania. Czy firma w tym pomaga, korzystałeś z takiej pomocy?

Blaine Nowy wpis
@Kasia

Tak, Panie w biurze pomagają załatwić dofinansowania, ja akurat skorzystałem z mojego prądu.

Klient

Zdecydowanie polecam tę firmę, wszystko ok.

Olek
@Sandra

Czy mogłabyś napisać coś więcej? Właśnie szukam kogoś od paneli.

@Olek

Jasne. Firmę poleciła mi koleżanka, która robiła u nich panele rok temu. Realizacja umowy potrwała miesiąc, montaż pół dnia. Nie wiem jakie jeszcze masz pytania, jakby co daj znać. :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INTELUS ENERGY Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
udana współpraca
Klient

Musze przyznać, że wspolpraca z intelusem była bardzo udana, jestem zadowolony z pompy ciepła którą u nich montowałem. W razie pytań Pani z infolinii zawsze służy pomocą, więc jest kogo spytać jak ma się problem.

@udana współpraca

Faktycznie, Panie na infolinii dają radę! :)) Zawsze mogłam liczyć na pomoc

Jacopo
Klient

Jestem bardzo zadowolony z firmy, ponieważ działają bardzo szybko, bez problemów. Zainstalowałem z nimi Pv i była to świetna robota z ich strony. Jeszcze raz dziękuję - biuro i pracownicy.

Peter Mi
Klient

Wszystko ok. Fachowo, szybko i czysto. Polecam gorąco.

kasia noczyńska
Klient

Polecam firmę serdecznie. Kontakt z biurem na medal, montażyści też poradzili sobie z zadaniem bardzo łatwo. Fajnie by było, gdyby wiecej firm działało tak dobrze :))) ;)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z INTELUS ENERGY Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Beatrice
Klient

Szczerze polecam Intelus Energy, niedawno zamontowałam u nich pompę ciepła. Byli pomocni na każdym kroku, doradzili i pomogli dobrać odpowiednią do mojego domu. Cieszę się, że zdecydowałam właśnie na tą firmę i napewno polecę ją innym.

Loki
@Beatrice

Jeśli mogę zapytać jaki czas realizacji obiecali ?

Renatka
Klient

O Intelusie dowiedziałam się od koleżanki, bardzo była zadowolona i też zdecydowałam się skorzystać. Montowałam pompę ciepła, poszło szybko, sprawnie. Bardzo serdecznie polecam.

Joanna
@Renatka

Dzień dobry, muszę przyznać,że te wszystkie ostatnie podwyżki mnie przerażają i zaczęłam zastanawiać się nad fotowoltaiką. Ta firma wydaje się godna zaufania, opinie tutaj są przychylne. Czy można liczyć na dofinansowania takiej instalacji? Pozdrawiam serdecznie.

Kamil S.
Klient

Długo zastanawiałem się nad instalacją fotowoltaiki, bo tyle się negatywów słyszy o tym nowym sposobie rozliczania. W końcu przekonałem się i była to dobra decyzja, pierwsze miesiące wychodzą bardzo atrakcyjnie.

Michał R.
Klient

Muszę przyznać, że pomimo małych potknięć, instalacja została zamontowana sprawnie, szybko. Jest ok. Widać, że pracownicy znają się na swojej pracy, zawsze mogłem liczyć na panie w biurze.

Łucja44
Klient

bardzo dobrze wykonali instalacje. widac. że znają się na swoim fachu. panowie monterzy bardzo uprzejmii.pomocni. polecam serdecznie!!!!

Tomek B.
Klient

Bardzo dobra firma - fachowe doradztwo, pomoc i montaż paneli. Niech każda firma działa jak oni i będzie bardzo dobrze.

Edyta
@Tomek B.

Długo im zajął cały montaż? Ciekawa też jestem czy pomagają z dofinansowaniem do paneli? :)

Tomek B.
@Edyta

Sam montaż to jeden dzień pracy. I tak, pomagają z dofinansowaniami.

Weronika
@Tomek B.

Ciekawa jestem czy Panowie tu mają płacone od godziny czy od zlecenia? Bo cały dzień to trochę czasu jednak

Lyon
Klient

Wycenili całość zdecydowanie taniej niż myślałem, wszystko załatwione sprawnie i szybko. Doskonała firma, polecam.

Tt1994
Klient

Bardzo dobra solidna firma, ogarneli temat bardzo szybko i sprawnie. Polecam serdecznie

W firmie INTELUS ENERGY Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Dyrektor. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Adam Wilczyński
Klient

Zdecydowanie jest to profesjonalna firma, polecam współpracę. Jestem bardzo zadowolony.

Patryk

Wszystko ok, polecam.

Wojtek
@Patryk

Czy podzieliłbyś się jakimiś dodatkowymi wrażeniami? Brzmi enigmatycznie...

Zostaw merytoryczną opinię o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w INTELUS ENERGY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTELUS ENERGY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTELUS ENERGY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 19 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie INTELUS ENERGY Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy INTELUS ENERGY Sp. z o.o., to 132, z czego 127 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTELUS ENERGY Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii