Opinie o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INTELUS ENERGY Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INTELUS ENERGY Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. w Katowice

Czy rotacja pracowników w INTELUS ENERGY Sp. z o.o. na Przedstawiciel Handlowy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 19 września na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

INTELUS ENERGY

Dzień dobry! :) Firma stale się rozwija, przez co wciąż szukamy nowych współpracowników.

Weronika
@INTELUS ENERGY

Ten wspomniany rozwój w firmie przekłada się głównie na powiększanie zespołu czy inwestowano w coś w ostatnim czasie? jak przekłada się to na potencjalne wynagrodzenie za pracę?

HR

Nie, stale poszerzamy zespół handlowców i montażystów stąd oferty pracy w renomowanych serwisach ogłoszeniowych.

Jestem zadowolony

Działa poprawnie i mam wystarczającą ilość energii elektrycznej

Zygmunt Szybowski Baligód

Fotowoltaika, która została zamontowana w naszym gospodarstwie domowym działa prawidłowo, jesteśmy zadowoleni z wykonawstwa i polecamy firmę

Teresa Lach

Jestem zadowolona z założonej instalacji

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INTELUS ENERGY Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. OZE?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Władysław K

Doskonała współpraca. Sprawa realizacji załatwiona i wspierana przez nich na każdym kroku - od planów, projektów, dofinansowań po samą realizację.

Piotr Sułek

Jestem zadowolony z obsługi, proces montażu błyskawiczny i profesjonalny. Dobry kontakt z klientem i możliwość wyjaśnienia niedomówień. Polecam.

Basia

Polecam pracę w Intelus Energy!! Naprawdę dobre miejsce dla osób, które szukają możliwości rozwoju i cenią sobie dobrą atmosferę.

Weronika
@Basia

Hej, widzę że rok temu polecałaś ze względu na rozwój itp., do dziś tu jesteś? Jeśli tak to jak konkretnie udało Ci się rozwinąć? Obecnie ze względu na co można polecić zatrudnienie? Trudno się dostać?

Fajnie by było, gdyby wszystkie firmy pracowały tak sprawnie jak ta - profesjonalizm i szybkie działanie. Jestem zdecydowanie na tak. Zdecydowanie będę polecać znajomym.

Smykała

Instalacja sprawdza się, działa jak należy. Wszystko jest OK. Firmę polecam

Marek Jakimiak

Takie opinie wystawia się z prawdziwą przyjemnością. Bardzo dziękuję ekipie Intelusa za udaną współpracę. Profesjonalne podejście do klienta żółtodzioba, który bez rad i porad zgubiłby się na przebiegach :-) Jeszcze raz dziękuję!!

RB

Bardzo serdecznie polecam współpracę z intelus energy, w zeszłym roku montowałem z nimi fotowoltaikę. Wszystko OK, instalacja działa bez problemów, a to najważniejsze.

Kamil S.

Długo zastanawiałem się nad instalacją fotowoltaiki, bo tyle się negatywów słyszy o tym nowym sposobie rozliczania. W końcu przekonałem się i była to dobra decyzja, pierwsze miesiące wychodzą bardzo atrakcyjnie.

Anita
@Kamil S.

Faktycznie nowy system nie taki straszny jak go malują :-) Sama też jestem zadowolona z instalacji i polecam wszystkim taką.

btrx19

Fachowa firma, która zna temat. Porównywałem ofertę z 3 innymi firmami i zdecydowanie byli lepsi niz konkurencja. Dlatego polecam.

Grobel
@btrx19

Hej :)) Racja.... zdecydowanie mają niskie ceny......konkurencyjne. Cieszę się, że na nich trafiłem.......Pozdrawiam serdecznie. Andrzej Grobel

Monika So

Kiedy zaczęłam poszukiwania firmy fotowoltaicznej, to na jednej z grup Facebookowych trafiłam na Intelus. Jak się zapoznałam z opiniami, to szybko doszłam do wniosku, że jest to firma z którą warto przynajmniej porozmawiać na temat paneli słonecznych. Doradca techniczny, który do mnie przyjechał był profesjonalny i odpowiedział na każde pytanie. BRAWO.

Pawlikowski

Jak zacząłem interesować się fotowoltaiką, to porównałem ofertę paru firm i intelus zdecydowanie wyszełd w tym porównaniu najlepiej.Bardzo sprawna realizacja, ekipa monterska na medal. Jestem ultra zadowolony i będę polecał znajomym, którzy mają domek letniskowy.

GT

Wszystko O.K. Instalacja działa, zainstalowania sprawnie i szybko. Polecam sympatyczne Panie z biura, które zawsze pomagają i doprowadziły sprawę do końca.

Polkowski

Jestem prawdziwie zadowolony z instalacji zamontowanej. Cieszę sie, że zdecydowałem się na współpracę z intelusem. Kiedy zdecydowałem się na instalacje, to porównałem parę ofert i właśnie oni okazali się dla mnie najbardziej odpowiedni. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za udaną współpracę.

KB

Niedawno z nimi montowałem pompę ciepła wszystko jak najbardziej w porządku. Są terminowi, słowni i zawsze mogłem liczyć na pomoc. Uważam że powinno być więcej takich firm

WK
@KB

Firma ma zdecydowanie pozytywne opinie, zarówno tutaj jak i w Google. Czy można prosić o podanie maila? Mam kilka pytań dotyczących realizacji.

Jola

Niedawno zakończyli u mnie montaż paneli. Bardzo dobrzy fachowcy, pomocni. Zapytałam montażystów o różne kwestie dotyczące instalacji i odpowiedzi praktycznie na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona.

hazri

Zdecydowanie rekomenduję. Kupowałem u nich na allegro, mieli spoko cenę i szybko otrzymałem zamówione komponenty. Zdecydowanie będę polecał ich znajomym.

Zostaw merytoryczną opinię o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w INTELUS ENERGY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTELUS ENERGY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTELUS ENERGY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 24 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTELUS ENERGY Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 89 ocen.

INTELUS ENERGY Sp. z o.o.