Opinie o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INTELUS ENERGY Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INTELUS ENERGY Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. w Katowice

Lyon

Wycenili całość zdecydowanie taniej niż myślałem, wszystko załatwione sprawnie i szybko. Doskonała firma, polecam.

Tt1994

Bardzo dobra solidna firma, ogarneli temat bardzo szybko i sprawnie. Polecam serdecznie

Adam Wilczyński

Zdecydowanie jest to profesjonalna firma, polecam współpracę. Jestem bardzo zadowolony.

Patryk

Wszystko ok, polecam.

Wojtek
@Patryk

Czy podzieliłbyś się jakimiś dodatkowymi wrażeniami? Brzmi enigmatycznie...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INTELUS ENERGY Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. OZE?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
TADEUSZ

Fotowoltaikę zakładałem pół roku temu, myślę że było warto. Polecam Intelusa, bo to dobra firma, która zna się na temacie. Zawsze pomocni.

Edyta
@TADEUSZ

A powiedz mi, czy jakieś dofinansowanie też łatwią?

Justyna

Jestem zadowolona z usług firmy, z instalacji korzystam od kilku miesięcy i jest ona kompletnie bezawaryjna. Bardzo się cieszę, że monterzy po zamontowaniu całej instalacji wyjaśnili mi wszystko co powinnam wiedzieć o moim panelach, bo początkowo bałam się, że będzie to dla mnie czarna magia. Muszę też pochwalić telefoniczną obsługę klienta.

Katarzyna
@Justyna

Zgadzam się, współpraca w moim przypadku była bardzo udana. Rekomenduję firmę.

marta

Moja instalacja pracuje od roku i chyba mogę już z czystym sercem przyznać, że montaż fotowoltaiki to był bardzo dobry pomysł. Jestem bardzo zadowolona zarówno z samych paneli, są bezawaryjne, jak i samej firmy Intelus. Monterzy poradzili sobie z zadaniem bardzo dobrze, robotę wykonali szybko i sprawnie, a panie z punktu obsługi klienta zawsze odpowiadały na wszelkie moje wątpliwości. Chciałabym by więcej firm działało równie sprawnie jak Intelus, bo niestety nie zawsze tak jest.

Artur
@marta

Brzmi bardzo fajnie. Co było instalowane? Rozważam inwestycję w pompę ciepła z powodu tych ostatnich newsów i nie znalazłem jeszcze firmy.

Bardzo polecam

Bardzo polecam współpracę z Intelusem.Skuteczna i profesjonalna firma.

mm_1987

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z współpracy, monterzy uwinęli się z zadaniem w ciągu jednego dnia. Nie widziałem, że to będzie tak szybko!! Bardzo profesjonalna firma

Adrianek
@mm_1987

JEstem w trakcie poszukiwania firmy fotowoltaicznej i widzę, że sporo osób wypunktowuje te same plusy. Zadzwonię sobie do nich i przegadam temat.

hubert

Faktycznie sporadycznie kontakt był utrudniony, ale zawsze po tym gdy pisałem maila, to Pani z biura do mnie oddzwaniała. Instalacja została zamontowana, działa dobrze i sprawdza się - a to w sumie wszystko co mnie obchodzi.

Roman
@hubert

Faktycznie, z tego co widzę po innych komentarzach wszystko jest ok. :D Dzięki za podzielenie się opinią, na pewno wezmę ją pod uwagę. :)) Właśnie szukam odpowiedniej firmy i chyba ją znalazłem.

Patka_L

Bardzo cenię sobie współpracę z Intelusem i zalecam ją wszystkim zainteresowanym OZE. Montaż paneli potrwał zaledwie parę godzin, kontakt z biurem też zawsze był na medal, zero opóźnień i innych udziwnień.

tomasz

Minął już miesiąc odkąd ekipa zakończyła montaż mojej instalacji fotowoltaicznej + magazynu energii. Długo szukałem odpowiedniej firmy, wydzwaniałem między innymi do Columbusa i cieszę się, że zdecydowałem się ostatecznie na Intelusa. Mogę szczerze mogę polecić firmę. Nigdy nie miałem problemu z dodzwonieniem się do Pani z infolinii, ani z brakiem kontaktu.

Dominik

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Intelusem. Firma działa prężnie i szybko uwinęli się z montażem instalacji paneli słonecznych. Dodatkowo ekipa monterska odpowiedziała na wszystkie moje pytania, nawet te, które pewnie dla nich wydawały się głupie. A to duży plus!

Dorota
@Dominik

No to super, że działają szybko. A tak z ciekawości ile dokładnie czasu zajął montaż tych paneli? Sama o tym myślę. Jak cena?

@Dorota

Ekipa monterska działa bardzo szybko i sprawnie. U mnie montowali 18 paneli na dachu i o16 już byli gotowi. Duży plus dla ekipy. Niestety sama firma nie działa już tak sprawnie. Montaż odbył się 2 czerwca a umowa podpisana 20 stycznia. Termin realizacji według umowy to 30 dni. Człowiek musie uzbroić się w cierpliwość, ponieważ klienta mają gdzieś. Liczne telefony z mojej strony nie dawały efektu. Człowiek musi prosić się o zrealizowanie umowy. Organizacja to porażka. Z ekipy monterskiej jestem bardzo zadowolony. Wszystko ładnie czysto i kulturalnie. Reszta firmy niestety pozostawia niesmak więc trudno byłoby mi polecić tą firmę. No chyba że ktoś ma dużo czasy i cierpliwości.

INTELUS ENERGY
@Paweł

Dzień dobry Panie Pawle, Bardzo dziękujemy za Pana opinię i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z pracy wykonanej przez monterów. Nie ukrywamy, że my również jesteśmy fanami naszych ekip monterskich. :) Oczywiście nie możemy pozwolić sobie na to, by nie ustosunkować się do reszty Pana komentarza. Jest nam niezmiernie przykro, że nie odczuwa Pan równie ciepłych uczuć wobec reszty naszego zespołu. Każdy pracownik Intelus Energy stara się jak najlepiej wykonywać powierzane mu obowiązki i osobiście mogę z czystym sercem przyznać, że Panie pracujące na Infolinii nigdy nie zignorowały żadnego telefonu i zawsze starają się odpowiedzieć na wszystkie obawy dotyczące inwestycji, a w razie potrzeby skierować klienta do odpowiedniego działu. Jednocześnie przyznam, że pozwoliłem sobie zerknąć na umowę i sprawa nie jest tak łatwa, jak Pan to przedstawia - termin realizacji umowy to wcale nie 30 dni. Treść umowy jasno wskazuje, że termin realizacji zawsze może ulec zmianie w zależności od wielu czynników niezależnych tj. sytuacją na rynku, opóźnieniem w dostawie komponentów, czy innych czynników losowych.

@INTELUS ENERGY

Tak i sytuacją na rynku będziecie tłumaczyć kilkumiesięczne opóźnienie. A tym śmiesznym tłumaczeniem, że czynniki losowe itd. tylko się ośmieszacie. Po co wogóle dawać termin na realizację umowy. Zawsze można go ominąć zwalając na czynniki losowe. A to pogoda A to brak materiału. Doskonale wiemy co tak naprawdę było przyczyną opóźnień. Za dużo podpisanych umów pod koniec okresu na stare warunki fotowoltaiki musiało tak się skończyć. Wzrost ceny na KW paneli na rynku sprawił, że realizacja umów z przed wzrostu cen nie była dla firmy opłacalna. Ale co mnie to jako klienta interesuje? Miałem tylko pecha być tym klientem, którego postanowiliście odkładać w czasie. Międzyczasie zrealizowaliście inne umowy, za które jak widać macie pozytywne komentarze. Ja niestety nie będę wspominał miło naszej współpracy. Kosztowało mnie to za dużo nerwów niestety. Niesmak pozostanie. Mam tylko nadzieję, że zamontowana instalacją sprawdzi się i nie będzie przykrych niespodzianek. Pozdrawiam serdeczne Panów monterów.

INTELUS ENERGY
@Paweł

Szanowny Panie Pawle, Bardzo dziękujemy za komentarz i szanujemy Pana determinację. Tak jak już wspominaliśmy, umowa nigdy nie zawiera sztywnych ram czasowych realizacji, ponieważ zbyt wiele czynników zewnętrznych może wpłynąć negatywnie na czas realizacji. Naszej firmie zależy na tym, by każdy klient otrzymał swoją instalację tak szybko. jak to tylko możliwe. Oczywiście rozumiemy, że dla osoby niezwiązanej z branżą fotowoltaiczną "sytuacja na rynku" nie brzmi wystarczająco jasno i budzi wątpliwości. Jednak Pana obraz rynku jest oparty na szczątkowych, nie zawsze sprawdzonych informacjach z Internetu. Problem o którym mówimy występuje w skali globalnej, jest o wiele bardziej złożony. Rozumiemy doskonale, że nie jest Pan tego świadomy, ponieważ nie ma Pan obowiązku wiedzieć wszystkiego. Jednakże musimy przyznać, że niesamowicie trudno byłoby nam kontynuować tę dyskusję, ponieważ bez znajomości zasad rynku fotowoltaiki, dyskusja zawsze będzie błędnym kołem artykułowania swoich racji, niezależnie od tego jak ważnych i istotnych.

dorota

Długo się zastawiałam nad instalacją, zwłaszcza teraz jak są te nowe zasady. Rozmawiałam z kilkoma firmami i szybko stało się jasne, że pracownicy Intelusa mają najszerszą wiedzę na temat warunków. Dlatego zdecydowałam się na podpisanie z nimi umowy i jestem bardzo zadowolona.

dobra robota

dobra robota intelus przyznaje szybko i sprawnie

MM

Instalację założyłem rok temu i jestem z niej bardzo zadowolony. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Wiem, że teraz zasady się zmieniły, ale przyjrzałem się sprawie i uważam, ze mimo wszystko panele się opłacają.

Ekomega

Polecam tę firmę. Instalację montowałem w zeszłym roku. Instalacja działa bezproblemowo, spełnia moje oczekiwania,

sylwia.t

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na współpracę z Intelusem, ponieważ jest to profesjonalna firma, która zna się na tym co robi. Instalacja idealnie dobrana do potrzeb naszego domu. Poza tym, panowie którzy zakładali instalację byli bardzo dobrze zorganizowani, uprzejmi i posprzątali po sobie okolicę. Wszystko działa na medal!!

klientka

Ja się swoją instalacją cieszę od pól roku, działa kompletnie bezproblemowo. Cieszę się, że zdecydowałam się na montaż fotowoltaiki teraz, kiedy cena prądu skacze jak szalona. Koleżanka też jest zainteresowana panelami, dlatego poleciłam jej Intelus.

pk_

Z Intelusem miałem przyjemność współpracować kilkakrotnie, za każdym razem mogłem liczyć na fachową obsługę, terminowość i bezproblemowe załatwienie spraw. Jeżeli komuś zależy na szybkim załatwieniu instalacji fotowoltaicznej, czy pompy ciepła, to zdecydowanie firma dla niego.

Zostaw merytoryczną opinię o INTELUS ENERGY Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w INTELUS ENERGY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTELUS ENERGY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTELUS ENERGY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 24 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTELUS ENERGY Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 89 ocen.

INTELUS ENERGY Sp. z o.o.