Opinie o Minoti Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Minoti Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Minoti Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Minoti Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jak długo trwa proces awansu w Minoti Polska Sp. z o.o.?

@ona
@Karo

Miałam przyjemność być na rozmowie rekrutacyjnej w Minoti i muszę powiedzieć, że bardzo miło byłam zaskoczona spotkaniem. Otrzymałam propozycje zatrudnienia, jednak z bólem serca musiałam odmówić ponieważ siedziba Minoti mieści się na Pradze i jest to ponad godzina dojazdu w jedna stronę i to zdecydowało, że zrezygnowałam. Trochę jestem zdziwiona opiniami, ponieważ szukam nowych wyzwań zawodowych i jednocześnie odbyłam kilka rekrutacji i spotkanie w Minoti było jednym z najmilszych jakie przeszłam. Bardzo pozytywne wrażenia. Tak przeczytałam przed spotkaniem opinie z Gowork na temat firmy, ale chyba coś się nie zgadza. Zostałam poinformowana jakie będą moje obowiązki od już, ale jednocześnie powiedziano mi że są możliwości rozwoju i również jeden z Panów na spotkaniu określił jak to będzie wyglądało i nie poczułam w tym żadnego wyzysku, wręcz było to bardzo pozytywne. Warunki zatrudnienia, oczywiście chciałabym zarabiać 4x średnia krajową, ale niestety to jest nierealne. Zaproponowano mi około 25% wyższa pensje jak większość firm z którymi spotkałam się, aplikowałam na stanowisko Obsługa klienta w języku niemieckim i tak również wspomniano o premii rocznej. Oczywiście, mogę się mylić ale Panowie z którymi spotkałam się nie wyglądali na terrorystów. Ja bym bardzo proponowała aby każdy z nas podszedł do wydawania opinii bardzo szczerze, bo tylko tak osoby czytające nasze opinie będą mogły zasugerować się poprawnie słowami które być może zmienia ich przyszłość. Bardzo ważne jest to, że nie mowie o rekrutacji w Minoti bo ona jest jedna z wielu ale ogólnie, jeśli wydajesz opinie podpisz się pod tym! Masz problem idź do przełożonego! Kochani szanujmy się, nie szerzmy HATE! Jeśli ktoś chciałbym usłyszeć moja opinie przez telefon na temat rekrutacji w Minoti bardzo chętnie porozmawiam. Dbajmy o siebie ludzie!

Na obsłudze klienta działacie głównie na SAPie czy jakieś inne jeszcze oprogramowania do teraz trzeba byłoby znać? pytam, bo w ofercie dla specjalisty ds. obsługi klienta właśnie o nim wspomniano. Wiem też ze nie jest to warunek konieczny

@ela Nowy wpis

Sprawdziłam NIP firmy i to jest SEF ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Minoti to Minoti Sp. z o.o... Ktoś może sprostować?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Minoti Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Cześć, prowadzę własny profil na instagramie i jestem pasjonatką mediów społecznościowych, zdecydowanie chciałabym pracować w tej branży. Trzy miesiące temu firma miała ofertę na specjalistkę mediów społecznościowych,czy już wakatu nie ma wolnego? Chciałabym też wiedzieć, jakie dokładnie kanały trzeba na tę chwilę obslugiwać?

@XXX

Zapewne jesteś świetną osoba w tym co robisz, ale my jesteśmy mega szczęśliwi z suport jaki dziś mamy w naszej firmie!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Minoti Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista/ka ds. obsługi klienta – j. niemiecki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Minoti Polska Sp. z o.o.?

Bla bla car

Hej , tam nie ma możliwości awansu.

Domi
@Bla bla car

Dlaczego? Chyba czasami są wolne posady na lepszych posadach np. jak ktoś się sam zwalnia. Są czy nie? I co wtedy jak ktoś odchodzi, tylko rekrutacje z zewnątrz?

Bla bla car
@Domi

Domi dlatego,że awansem jest dołożenie obowiązku bez wyższej pensji czy wpisie w stanowisko.

Karo
@Bla bla car

Hmmm...to słaby deal skoro dają większą ilość obowiązków bez podnoszenia pensji...no ale tak też sobie myślę, może na start całkiem dobrze płacą? Podałbyś jakie są widełki płacowe u nich? No i widzę też po opiniach, że szansa na premie roczną też jest, także fajnie gdybyś też napisał ile ona wynosi i czy wszyscy pracownicy ją otrzymują.

@ona
@Karo

Czy w Minoti Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jest prywatna opieka medyczna, premia na koniec roku i nielimitowana kawa na co dzień ;) Nie ma multisporta, bo na razie za mało pracowników. Myślę że to kwestia czasu.

Ewelina

Chciałam podpytać o ofertę pracy na Specjalistę ds. obsługi klienta z niemieckim. Podobno oferowana jest umowa o pracę z tego co czytam. Dotyczy to też okresu próbnego? Czy poza tym jest jakiś czas na wdrożenie? Jestem też ciekawa czy są jakieś regularne szkolenia dla pracowników? Będę wdzięczna za info!

Nie polecam, Atmosfera w firmie po zatrudnieniu, mimo zapewnienia o jej "rodzinności" mija się z prawdą. Przełożony nerwowy, wymaga umiejętności specjalisty od osób które mają początki styczności w danej branży. Chcąc się czegoś dowiedzieć zazwyczaj otrzymuję się odpowiedź, że powinno już się to wiedzieć a gdy zrobisz inaczej lub schodzi ci z tym więcej czasu pojawiają się pretensje czemu się nie spytałeś.

Łukasz K.
@brak

Panie Piotrze, Dziękuję za Pana opinię. W nawiązaniu do poruszonych kwestii potwierdzam, że nadal jesteśmy małą, ale dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną i przykro nam, że nie znalazł Pan u nas atmosfery spełniającej Pańskie oczekiwania. Umiejętności jakich wymagaliśmy od Pana z pewnością nie były specjalistyczne w branży Fashion. To czego oczekiwaliśmy, to podstawowej umiejętności uczenia się, zapamiętywania i stosowania nabytej wiedzy w pracy. Do sprawdzenia takich predyspozycji służy między innymi okres próbny. W trakcie okresu próbnego można również w praktyce zweryfikować umiejętności zadeklarowane w CV i na rozmowie kwalifikacyjnej – jak sam Pan wie, z różnym skutkiem. Uważam, że wystawianie negatywnej opinii tylko dlatego, że nie spełniliśmy Pana osobistych wymagań, jest niesprawiedliwe.

Iza

Rozmowa jak rozmowa, podstawowe pytania, całkiem miło. Niestety pracy nie dostałam bo poległam na podstawowym angielskim :(

Xenia

jakaś babka zrobiła szefa w trąbę - a przy takim podejściu jakie ma do kobiet, przynajmniej na rozmowie rekrutacyjnej - mam szczerą nadzieję, że zrobi to kolejna lol.

glamour

Rozmowa rekrutacyjna niezbyt udana. Takie przepytanko na okoliczność, ogromne oczekiwania, a w zamian cóż.... Cele biznesowe dla marketerów wzięte z sufitu i raczej nie do zrealizowania. Nie sądzę, by same ambicje szefa (ogromne mniemanie o sobie) tutaj wystarczyły. No i to wszechwładne podejście: ludzie pchają się tutaj drzwiami i oknami, a szef tylko wybiera, przebiera:-)

Jan

Jaki system zmianowy przyjęty jest w Minoti? Pracujecie też w weekendy? Macie zapewnione jakiekolwiek dodatki pozapłacowe (benefity/premia)? Jeśli tak, to dajcie znać jakie i od czego jest uzależniona premia - jeśli oczywiście jest. Dużo osób szuka takich informacji, także ja, więc będzie to bardzo użyteczne. Dzięki! :)

EM

Szef jest osoba ktora kompletnie nie ma pojecia o zarzadzaniu ludzmi. Ma za to kompleksy i potrzebuje na kazdym kroku dowartosciowania swojej osoby. Nie przyjmuje do wiadomosci opinni i myslenia ze strony innych osob. Uwaza iz podwykonawcy sa oszustami, klamia. Obgaduje kazdego za plecamiw tym swoich przelozonych.

Honorata
@EM

Z Twojego wpisu można wywnioskować, że relacje na linii pracodawca-pracownik nie są zbyt dobre. Czy istnieje szansa na to, że to się w przyszłości zmieni? Chętnie poczytałabym też o innych warunkach pracy w firmie, pomijając wspomnianą atmosferę.

EM

Szef nie zwrocil nawet pieniedzy za taksowki z wyjazdu sluzbowego, poniewaz nie uzylam firmy Uber tylko innej. Odmowilam zainstalowania aplikacji Uber na swoim prywatnycm telefonie poniewaz nie uzywam.

EM

Firma Minoti to oddzial firmy z UK,(usunięte przez administratora) Zdalna praca nie wchodzi w gre, sa dostepne komputery stacjonarne. Telefonu sluzbowego nie ma. Natomiast zmusza sie do instalowania i korzystania ze swojego prywatnego telefonu komorkowego. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Minoti Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Minoti Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Minoti Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Minoti Polska Sp. z o.o.?

Minoti Polska Sp. z o.o.
  • Anieli Krzywoń 2 lok. 155