Opinie o Domgos 2 Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Domgos 2 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Domgos 2 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domgos 2 Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Spawacz

Śmiech na sali jeśli ktoś jest zainteresowany pracą jako spawacz to proponują za spawanie 5500 brutto i ze spawaniem min aluminium. Stawka głodowa

Zbyszek

Znalazłem ogłoszenie na operatora maszyn CNC, niestety w ogłoszeniu brak stawek wynagrodzenia. Jak obecnie wyglądają zarobki operatora CNC, chodzi mi i podstawę i czy są jakieś dodatkowe premie np. frekwencyjne, jakościowe od zysku.

Mia
@Omijać szerokim łukiem

Ta druga część przedstawionej matematyki mnie zastanawia. Skąd nagle wzięło się do ucięcie w postaci 1000 zł? Podstawa jest umawiana jako kwota stała popisana na umowie, tak? Co do wspomnianych premii jest szansa na szersze odniesienie? Jakie są ustalane normy? Gdzie można je zobaczyć?

cnc

Polecam firme, na stanowisku operator CNC są super zarobki porównując do innych firm, atmosfera zazwyczaj luźna, choć bywają i cięższe dni ale to jak wszędzie, z szefem zazwyczaj idzie się dogadać :)

O podwyżkę zawsze można isc zagadać. Co jakiś czas są

Za spawanie wychodzi jakoś z 5,5 tys brutto? Tak przynajmniej ktoś teraz napisał, co natomiast z technologiem produkcji? już wcześniej patrzyłem na te ofertę od firmy ale nie piszą wprost jakie są widełki placowe. To jest do ustalenia na rozmowie czy raczej i tak każdemu proponują to samo? doświadczenie ma znaczenie?

Spawacz Nowy wpis

I co, chętnie dają te cale podwyżki? pisali, że co jakiś czas można zagadać i teraz zastanawiam się jak często ludzie z tym chodzą? :D oprócz tego występują jeszcze jakieś inne problemy względem warunków pracy? o narzędzia do niej już kiedyś padło zapytanie lecz nie udzielono jasnej odpowiedzi, dlaczego? czym pracujecie?

@cnc

A możesz powiedzieć jakie to są dokładnie zarobki? Ktoś kilka miesięcy temu napisał, że podczas rozmowy o pracę proponują 4000 zł plus premia ale też zaznaczył, że premia to mit. Ty masz premie? Za co się je dostaje? Ile tej premii może wpaść w miesiącu? Bardzo proszę o konkretne stawki

Cnc

Premia jest zawsze, chyba że się coś większego zepsuje no to wiadomo miesiąc bez, ale generalnie jest. 15% od podstawy. Zarobki indywidualnie zależy kto na jakim poziomie jest.

@Cnc

Jak rozróżniacie u siebie poziomy? Lubię mieć jasność zwłaszcza w zakresie wynagradzania. Czy na podstawie osiąganych wyników na spokojnie można starać się w każdym dowolnym czasie o podwyżkę? Jak od tej strony sytuacja wygląda? kiedyś tylko wskazywali na „podwyżkę” po próbnym, ciekaw jestem jednak perspektywy na dłuższy staż

cnc Nowy wpis

O podwyżkę zawsze można isc zagadać. Co jakiś czas są

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Domgos 2 Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Zakupów (branża stalowa) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Jak wygląda praca na stanowisku Ślusarz? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Domgos 2 Sp. z o.o.?

Zbyszek

@Zbyszek

Temat premii na forum to przez wiele wątków z tego co zauważyłam się powielał. Odnośnie ogłoszeń mnie zastanawia dlaczego na stronie jedynie przy monterze jest napisane, że wynagrodzenie atrakcyjne... Wiadomo? I przy okazji jakie sa obecne zlecenia produkcyjne na CNC? była o nich wzmianka w ogłoszeniu

Omijać szerokim łukiem
@Zbyszek

Na rozmowie powiedzą panu przykładowo że dostanie Pan 4000 plus 1000 zł premii. Po miesiącu pan dostaniesz 4050 zł bo premia w tej firmie to jest mit, utopia, mydlenie oczu. Po okresie próbnym dostaniesz pan "podwyżkę". A w praktyce wygląda to tak ze z 4000 utną panu 1000 i zostaniesz Pan z ręką w nocniku.

Mia
@Omijać szerokim łukiem

Danuta

Co może oznaczać brak odniesienia się do zapytania o terminowość premii? Na stronie stale są trzy oferty, to rekrutacje otwarte? Opowiecie jakie warunki ma obecnie spawacz? Ilu ich potrzeba i jakie narzędzia do pracy są udostępniane? Kiedy w ostatnim czasie w cokolwiek inwestowano?

Agata

Kolejny dzień brak zapłaty, upomnienia, maile wychodza z prośbą i telefony cały czas zero odpowiedzi zwrotnej!!!!! Brak kompetencji, pracownicy umywają rece od pomocy by płatność wyszła !!!

On

Jak z pensja czy jest w terminie?

Agata

Kolejny dzień upominania się o swoją zapłate, brak odpowiedzi, brak płatności !!!!

Agata

Brak płatności, faktura po terminie ! Nie polecam współpracy przeciągają płatności twierdząc, że faktura wyjdzie w kolejnym tygodniu ! Do dnia dzisiejszego brak kasy, usługa została wykonana na czas zgodnie z zleceniem !!!!

Danuta

Jest ktoś może na bieżąco z firmą i zdefiniował by mi ten “Chaos”, o którym ktoś pisał w ostatniej z opinii? widziałam na stronie że szukają kosztorysanta i przyszłam sprawdzić aktualne warunki. Nie ukrywam że finanse by mnie interesowały, więc czy ktoś może w przybliżeniu określić obecne możliwe zarobki? W socjalu pisali o gruszy aktualnie jaka by była? piszą także o możliwości rozwoju zawodowego więc chciałam się dopytać czy trudno jest tutaj o awans?

Mgr.inz
@Danuta

Firma jak firma trzeba robić nikt nikomu nie da nic za darmo. Organizacja firmy jak w większości firm ale nie jest źle. Ludzie pomocni nie ma tak źle jak pisali wcześniej. Zarobki są dobre napewno średnia krajowa zostanie przekroczona. Możliwość na premie przy angażowaniu. Ogólnie w rejonie dobra firma która się rozwija i ma potencjał.

@Mgr.inz

Super, dzięki za odpowiedź. Piszesz o przekraczaniu średniej krajowej... Bez premii jeszcze? A ile premia obecnie może tak naprawdę wynieść? Są jakieś widełki? I co firma rozumie poprzez pełne zaangażowanie?

Były

Witam na wstępnie powiem tak zero organizacji brygadziści nie znają się nawet na rysunkach żeby dać pracownikowi robotę. Dyrektor D łazi wprowadza chaos wynagradza premiami tylko swoich (rodzinę Prezesa) reszta dostaje grosze. Bhp tam nieistnieje rękawiczek brak okularów brak a jak się upomnisz to jeszcze cie (usunięte przez administratora) taka jest moja opinia

Danuta

A są tu jeszcze inne osoby o dłuższym stażu, skoro już to podkreślasz? Za tego typu czas pracy przysługują tu jakieś podwyżki? jak starsi pracownicy mogą być doceniani?

hyte
@Były

czy spolka nie powinna oglosic upadlosci skoro za ostatni rok ma strate

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednikiem. A jedno wielkie nieporozumienie. Aż dziw bierze że takie firmy istnieją i są w stanie funkcjonować. Chaos i (usunięte przez administratora).Tyle w tym temacie nie polecam nikomu !!!

A Kiedyś Cię znajdę

Uwaga! Osoba,która przyprowadzi nowego pracownika,który przepracuje cały miesiąc i nie ucieknie dostanie ".." jednorazowej premii netto. Z poważaniem,¥¥¥

@A Kiedyś Cię znajdę

Ty tak na poważnie? Jeśli faktycznie istnieje jakaś premia, chętnie się dowiem, ile wynosi :) Jeśli według Ciebie istnieje ryzyko, że pracownik ucieknie po miesiącu, napisz jakie miałby powody? Chciałabym dowiedzieć się więcej o warunkach pracy.

Aktualność
Witamy!

Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Cieszymy się, że możemy w tym miejscu się komunikować, pokazywać życie Domgosu 2, to jak funkcjonujemy na co dzień. Chcemy, by ta platforma pełniła funkcję informacyjną – żeby użytkownicy GoWork mogli zobaczyć, jak się u nas pracuje, jak wygląda organizacja i kultura pracy oraz nasze relacje. Z drugiej strony – zachęcamy kandydatów do zadawania pytań, śledzenia ofert i aktualności.

Wiedzcie, że uważnie śledzimy opinie, które piszecie na naszym profilu, ponieważ są one dla nas bardzo ważne – na ich podstawie możemy wyciągać wiele wniosków i wciąż się doskonalić. Dlatego serdecznie zachęcamy do dzielenia się opiniami o pracy w Domgos 2. Wierzymy, że wspólnie możemy budować ten profil na podstawie otwartego i rzetelnego dialogu. Zależy nam na jak najlepszej atmosferze wśród pracowników i nieustannym rozwoju.

Jednak chcemy zaznaczyć i przypomnieć, że równie istotna dla nas jest kultura wypowiedzi i szacunek – dlatego nie będziemy akceptować wypowiedzi, które nie będą się w te zasady wpisywać. Nie chcemy tolerować oszczerstw i pomówień. Każdy komentarz przepełniony agresją bądź znieważający inne osoby zostanie zarchiwizowany przez Administratora.

Pozdrawiamy,

Klient

POLECAM!!!! A ja polecam firmę Domgos2 profesjonalne podejście do klienta szybka realizacja jakoś nie zauwarzylem tego wyżej opisanego brudu brak narzędzi itd a jestem częstym gościem w tej firmie Takiego Banku Maszynowego mogłaby pozazdroscic nie jedna większa Firma nie tylko na Śląsku pozdrawiam

Olaboga
@Klient

Nie wiem czy chcę bazować na opinii człowieka, który nie potrafi pisać.

Adrian

Czy Wasze opinie sugerują, że osoby tam zatrudnione mogą mieć problemy z otrzymaniem należnego wynagrodzenia? Tak rozumiem Wasz dotychczasowy wpis, dlatego też mam nadzieję, że wyjaśnisz mi, jak to dokładnie wygląda. Czy mogę dowiedzieć się od Ciebie coś więcej w tym zakresie bo nie mam żadnych informacji na ich temat? Jestem całkowicie zielony, jeżeli chodzi o firmę Domgos 2.

Emilia

Może od Ciebie dowiem się, ile w Domgosie może zarobić elektryk na utrzymaniu ruchu? Jest teraz rekrutacja na wiele stanowisk, w tym na wspomniane przeze mnie wyżej. Wymagają świadectwa E do 1 kV, w ogłoszeniu nie ma widełek płacowych. Pomożesz?

Również złożyłem aplikację i czekam na kontakt. Ale z tego co napisałaś panuje tam ładne chamstwo. Poważnie proponują 3000 brutto?! Czy na rozmowie wyszły jakies dodatkowe oczekwania w stosunku do tego co było w ofercie zatrudnienia? Jakie były te jałowe pytania?

D.KJ
@Kandydat

Żeby było jasne - bo czytając to co wcześniej napisałem widzę, że można to źle zrozumieć - "kierownik KJ" to wydawał się równy gość, ale pod presją "dyrektora" w ogóle przestawał istnieć jako odrębna jednostka. To właśnie ten "dyrektor" zamiast pytać o konkrety, po trzykroć dopytywał co robiłem w czasie od zakończenia ostatniej pracy do teraz. Za pierwszym razem odpowiedziałem że robiłem różne rzeczy, ale że nie związane z zawodem, to nie pisałem ich w CV. W sumie więcej nie powinno go interesować, bo to w sumie moje życie prywatne, ale mimo wszystko po drugim pytaniu o to samo podałem więcej szczegółów, a ten dalej po raz trzeci o tym samym. Wtedy miałem ochotę już wyjść, bo widziałem z kim mam do czynienia i co przez te pytania chce osiągnąć, ale wrodzona ciekawość nakazała mi zostać dalej. Potem padły jeszcze dwa pytania na udowodnienie, że jednak zajmowałem się w przeszłości czym innym niż by chcieli. Następnie dowiedziałem się że oni to raczej poszukują kogoś, kto ustawi im całą produkcję pod względem jakościowym do branży automotive, tu cytat: "widzę że pan chce się u nas tego wszystkiego uczyć, a my szukamy kogoś z doświadczeniem, że to on by nas tego wszystkiego uczył". Wtedy własnie nie wytrzymałem i wygarnąłem, żeby lepiej klecić ogłoszenia o pracę. Bo ktoś kto może ustawić całą produkcję, to powinien mieć przynajmniej 5-letnie doświadczenie i być w randze kierownika z odpowiednią stawką, a nie za prawie minimalną krajową, jaką proponują. "Kierownik KJ" w tym czasie rozmawiał przez telefon i zanim skończył, to w zasadzie ja już wychodziłem. Plus dla niego, że próbował przynajmniej wyjść z twarzą z całej sytuacji i podziękował za poświęcony czas, ale to już ledwo słyszałem, bo już byłem praktycznie za drzwiami. Tak dla ścisłości to nawet nie dotarliśmy do kwestii pensji. Opieram się na tym co napisane jest w ogłoszeniu, ale podejrzewam że kokosów tam nie ma, bo kiedyś (chyba na wiosnę) byłem na rozmowie kiedy szukali konstruktora i pamiętam ten wyraz twarzy i zakłopotanie, kiedy na pytanie ile chciałbym zarabiać odpowiedziałem że 4200 zł brutto. Po chwili ciszy odezwał się że ok, u nas konstruktorzy razem z premią tyle są w stanie osiągnąć. Dla mnie to jasny komunikat, że zbytnio hojni to nie są. Wtedy rozmowę przeprowadzał zupełnie ktoś inny, wtedy przynajmniej było w miarę miło, ale też później nie raczyli się odezwać o wynikach rekrutacji. Mając to w pamięci teraz na rozmowę poszedłem z czystej ciekawości, nawet nie wiązałem żadnych nadziei z tą firmą, po prostu chciałem zobaczyć czy coś się zmieniło od ostatniego razu i czy zapewnienia że: "budują dział konstruktorów, wchodzą z pompą w branżę automotive, przenoszą się na większą halę" były wówczas prawdziwe. No to okazało się, że konstruktorów i technologów, których widziałem wtedy podczas weryfikacji umiejętności w Inventorze już tam nie było, w dalszym ciągu nie weszli w branżę automotive i chyba nie wiedzą jak się za to zabrać, jedyne co się zgadzało, to że przenieśli się na większą halę produkcyjną. Na jakie stanowisko aplikujesz?

@D.KJ

Dziękuję Ci bardzo za konkretny opis. Startuję na Inżyniera ds. Jakości, z wymaganym mocnym akcwntem na vt2 :) ale już widzę, że nie ma sensu. Mam doświadczenie w kostrukcjach i budowie maszyn (jakość, technologia) - ale jak automotive to podziękuję. Zamiast wynająć wdrożeniowca to chcą odwalić po kosztach i mieć kogo dojechać w razie niepowodzenia. Aplikowałem przez pracuj i tam słowa nie było o tym. Dziękuję Ci bardzo raz jeszcze, pozdrawiam i powodzenia. Ile czasu ludzie by oszczędzali sobie jakby oferty sprecyzować i dać ciasne widełki finansowe. To idzie się później na rozmowę i slyszy propozycję np. połowy obecnej pensji. I zdziwienie "no nienormalny! Chce więcej" Tak jest w Januszexach.

Niedoszły pracownik

To co piszecie jest bardzo interesujące. Również mam ciekawe doświadczenia związane z rekrutacją do tej firmy i się nimi podzielę. Wiosną aplikowałem na stanowisku konstruktora, na 1 rozmowie spotkałem się z project managerem, jednym z dyrektorów i działem technicznym w celu weryfikacji znajomości CAD. Rozmowa wydała się owocna, podałem wymagania finansowe, PM nawet namawiał, mnie żebym chciał więcej ze względu na niepewność premii, a było to ponad te 4200, ale netto. Słyszałem opowieści o rozwoju działu konstrukcyjnego i projektowania obrabiarek niemal od 0 (co ciekawe, nie mając nikogo kto się tym tak naprawdę zajmował). Po rozmowie dostałem zaproszenie na drugie spotkanie w celu dopełnienia formalności, myślałem, że jadę podpisać umowę. Na drugiej rozmowie udało mi się spotkać z prezesem, który zachowywał się jak król i niezbyt profesjonalnie zwracał się do podwładnych. Widać było, kto jest panem a kto sługą. Chyba nie przypadłem do gustu prezesowi, mimo to mój bezpośredni przełożony zapewniał mnie, że chcą mnie zatrudnić, ale musi jeszcze dogadać szczegóły i warunki finansowe z prezesem - szkoda, że wcześniej tego nie zrobił. Po drugim spotkaniu nieco zraziłem się do firmy, nie chcę wchodzić w szczegóły, ale warunki na hali i stosunek prezesa do pracowników trochę zniechęcały. Mimo tego dalej byłem zainteresowany tym stanowiskiem, i tak 2 miesiące bezpośredni przełożony zwodził mnie, że chcą mnie zatrudnić i kazał czekać. W końcu odpuściłem temat, bo zacząłem pracę w innym miejscu, ale widziałem na Linkedin, że ani PM, ani żaden z konstruktorów już tam nie pracują. No cóż, chyba pozostaje mi się cieszyć, że mnie nie zatrudniono.

D.KJ
@Niedoszły pracownik

Rzeczywiście po tym jak napisałeś, coś mi się przypomina o tych obrabiarkach, jedną taką rozbebeszoną pokazywał mi na hali. Chyba im nie wypaliło i ze złości wyrzucili cały dział techniczny wraz z project managerem. Poszperałem trochę w Linkedin i muszę zweryfikować osoby w moim opisie, a raczej ich stanowiska. Ten "kierownik KJ" jest z tego co widzę kierownikiem produkcji, natomiast "dyrektor" po twoim opisie to chyba jednak ten prezes-król.

Zostaw merytoryczną opinię o Domgos 2 Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Domgos 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domgos 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domgos 2 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domgos 2 Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.