Opinie o Żaninwest Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żaninwest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żaninwest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żaninwest Sp. z o.o. w Rybnik

Poszk

Szanowny Panie, jako jeden z dłużników uprzejmie proszę o nie naśmiewanie, wyszydzanie dłużników ich sytuacji ich działań czy to prywatnych czy to poprzez pełnomocników. Każdy ma prawo tę sprawę rozwiązywać według własnego uznania. A słowa Pana krytyki wobec tych działań są również obraźliwe. Jeśli ktoś chce przez prawników to niech.sobie przez prawników działa, jeśli ktoś chce przez firmę windykacyjną to niech przez taką firmę działa. Napisał nie raz Pan tutaj na forum krytycznie o różnych instytucjach, po co to powielać, każdy wybierze wg uznania. Na obecną chwilę wielu wacha się z uwagi iż Skowron przeskakuje z budowy na budowę, ale wielu traci cierpliwość i kto wie może i spróbuje poprzez Pana zadziałać. Tylko niech Pan robi pijar pozytywny a nie poprzez różne aluzje o sądach, prawnikach i o nas jako niby naiwniakach. To trochę zniechęca. Jeśli został Pan urażony to proszę przyjąć słowa przeprosin i zacznijmy tu normalnie dyskutować bez obrażania jeden drugiego. Proponuję aby Pan.przedstawił jakąś ofertę bo ze strony nic nie wynika a my też już dużo potraciliśmy. Proszę o maila , przedstawić warunki współpracy. Pozdrawiam poszkodowanych tych już jak i tych niedoszłych i Egzekutora, może ktoś już z Panem współpracuje niech da jakąś opinie itp. Może napiszmy co wiemy o naszym wykonawcy bo przecież wielu co nieco już ustaliło, gdzie mieszka(Godów, własność matki), gdzie mieszkał(Syrynia- własność chyba żony pierwszej), adres Rybnik(mieszkanie matki), żonaty z Panią która ma własna działalność w tym budowlaną. 2 auta dostawcze VW- może ktoś nr rej zna, jeździe białym Bmw-nr, to ważne aby ustalić na kogo auta, choć ktoś wspominał że na rodzinę przepisane. Zacznijmy działać merytorycznie.

Xyz
@Poszk

Nikt nic nie powie, bo 3/4 tutaj się wypowiadających maja domy już na finiszu. Opóźnienia w budowie są 3-4 miesięczne albo u niektórych żadne. I taka jest prawda. U najbardziej szczekających tutaj firma jest na budowach bardzo często. Ale nikt się nie przyzna, ze u niego aktualnie firma pracuje.

...

Za większością negatywnych i kolokwialnie pisząc chamskich wpisów, wskazuje na to, że stoi jedna osoba. Człowieku skąd w Tobie tyle jadu... aż tak czujesz się niedoceniony w domu, że czujesz potrzebę obrażania i poniżania innych? To Cię buduję, smutne a zarazem mam wiele życzliwości w sercu dla Ciebie. Obrażanie nas tutaj, na forum - może być ukarane. Szanujmy się nawzajem.

Inwestycjactybnik

....ostrzegam, umowa na niekorzystnych warunkach, pobranie zaliczek, wykonanie początku robót a potem zniknięcie z budowy. Pan Szymon S. obiecuje a potem z zaliczkami znika.

Jaatez1
@Inwestycjactybnik

Tez podpisaliśmy umowę z tym panem ponad 2 lata temu-daliśmy tylko zaliczkę na termin, nie miałam zaufania żeby wyłożyć więcej aby cenę utrzymać- nie realna cześć umowy. Tak się porobiło że nie było kontaktu z tym panem w żaden sposób po zaliczce. Wysłaliśmy na adres firmy odstąpienie od umowy z powodu braku kontaktu. Każdy podpisując jakąś umowę ma starych czy trafi na kogoś uczciwego. Tego pana S.S. zgubiło w umowie- po wpłaceniu określonej kwoty cena nie zmienia się domu. A wiadomo jak ceny poszybowały do góry iwszystko trzeba opłacić. I stworzyła się piramida, brak możliwości ukończenia inwestycji, dotrzymania umów.... i można tak wymieniać

Co jaki czas w Żaninwest Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Żaninwest Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Egzekutor

Wymiana Państwa spostrzeżeń w internecie nie wpłynie w żaden sposób na to że odzyskacie Państwo swoje środki ani nie spowodujecie że dokończone zostaną rozpoczęte i porzucone inwestycje. Budujecie jedynie pewność u p. Skowrona że może się czuć absolutnie bezkarny. I nadal prowadzić swoją dynamicznie skuteczną działalność. Pozdrawiam Właściciel CD PROFIT www.cdprofit.pl

Do egzekutora

"Każdy ma wybór jak rozśmieszyć swojego dłużnika :::)))"- najlepszy ubaw to ma właśnie z takich samochwalących się windykatorów którzy skuteczni są do płotu dłużnika, z których nabija się Szymon ze swoją lubą.

Sokalan

Dzień dobry wszystkim mając na uwadze Firmę Pana Skowrona i jego ludzi co wykonuja pracę budowlana , jest bez nadzoru budowlanego Prawnego . Ukraińcy i nie maja pojęcie o wykonanie prac budowlanych , opóźnienia wykonanych pracy przez kilka miesięcy postoju nic nie działającą na budowie bez nadzoru. Nie skończone w terminie pracę budowlane , nie wywiozanie się z umową odanie terminie Domu powoduję odsetki naliczone za każdy miesiąc zwłokę opóźnienia, wadliwe usterki budowlane z powodowane przez pracowników,

Do sokalana
@Sokalan

...jak wczytasz się w umowę to niestety nie masz w niej karnych odsetek za opóźnienia. Tytułem wad to masz gwarancje ale musisz sobie wziąść na to biegłego a i tak w efekcie dochodzisz tego przed sądem, a tam powołują swojego biegłego. Jest jeszcze kierownik budowy, on odpowiada swoją polisą za zatwierdzenie prac, tylko czy kiedykolwiek pokazał ci dziennik budowy z wpisami. Kierownik jest od Skowrona, klepnie wszystko, możesz przed odbiorem prac opłacić sobie inspektora nadzoru budowlanego, przyjeżdża i punktuje co źle zrobione i robi wpis do dziennika. W jażdej chwili możesz taką osobę powołać.. Ogólnie wyrazy współczucia, ukraińcy z przypadku, liczne błędy których większość jest ukryta. P.s. prokuratura i urząd skarbowy z Rybnika już coś na Żaninwest prowadzi w tym na firmę żony, ktoś zainteresowany niech tam się zwraca....większość i tak cicho siedzi licząc na nie wiem co

Sokalan
@Do sokalana

Na umowie piszę wyraźnie do kiedy ma być skończony domu data i Rok ,więc jeśli jest jest nie skończone w terminie są odsetki za nie doczymania umowy pisemnej , każdy placi kredyty i chcę jak szybko się wprowadzić do nowego domu , a nie opłacać podwójnie nieruchomość i ta są straty dla inwestora nie doczymanie umow są karne pieniężna i spowodowane usterki nie zrobiona prace według projektu domu podwykonawcza.Jest jeszcze rejkomia za błędy podwykonawcza. Zapisane usterki powinny być wpisane do dziennika .budowy żeby był ślad

Do sokokan
@Sokalan

....wszystko się zgadza, ale aby móc dochodzić tych odsetek, kisztów zastępczego wykonawstwa musisz mieć na to tytuł wykonawczy- wyrok/nakaz z klauzulą na firmę, a po bezskutecznej egzekucji kkauzulę na Skowrona. Czyli 2 x koszty wpisów sądowych, i czas na rozprawy itp itp.

Egzekutor

Nie udzielamy żadnych informacji na temat firmy Żaninwest Sp. z o.o. osobom postronnym - ani w formie rozmowy telefonicznej ani mailowej. Z poważaniem CD PROFIT www.cdprofit.pl

Inwestor

Witam, czy coś się u Państwa na budowach dzieje, czy macie kontakt z tym Skowronem. U mnie nadal nie odbiera tel. Miał instalacje kłaść od 2 miesięcy nic.

?

Za szydzenie i wyśmiewanie publiczne jest paragraf. Mam screeny WSZYSTKICH twoich wypowiedzi egzekutor łącznie z tymi gdzie podajesz swoją nazwę firmy. Po IP łatwo znaleźć.

Olo

.....tak wynajmuje się firmy, byle nie Pana cidipr, która w gadce jest dobra a nie w skuteczności i nie gwaratuje odzyskania kasy. Bez umowy, na gębę, bez faktury itp ostrzegam, zresztą nikt nie da się na ich gadkę nabrać, fora o firmie pana M. są pełne ciekawych informacji...A Skowron ma ubaw z ciebie jak zza płotu prosisz o zwrot kasy.

Poszkodowany

Witam, ostrzegam tych którym Szymon S. coś robi, nie płaćcie czasem za pracę na inny rachunekniż firmowy, np. na rachunek firmy pani Iryny, żony lub bez pokwitowania w gotówce. Urząd skarbowy w Rybniku wszczął kontrolę skarbową i będzie sprawdzał faktury wystawione inwestorom pod kątem pustych faktur, płatności gotówkowej bez faktury i pod kątem działania na szkodę firmy z uwagi na "zniknięcie" z konta kilkuset tys złotych.

Poszk

Prokuratura ruszy jeśli conajmniej 2, 3 złoży, na razie 2 zgłoszenia są na etapie wszczecia. Zgłoszenie nic nie kosztuje, najlepiej osobiście do Prokuratury z 284 kk, prokuratura właściwa ze względu na miejsce zawarcia umowy, warto dorzucić art. dot. Działania na szkodę firmy bo niemożliwe jest żeby tyle kasy wyparowało. Członek zarządu nie może tak sobiexwypłacać kasy, przelewać na konta prywatne, może tylko za zgodą akcjonariuszy wypłacić dywidendę i opłacać rachunki za koszty.......

Poszk

Szanowna/-y opp, pozew mam złożony, nic nie proponuję o zbiorowym bo pan/-i najpierw musi wezwać go do zwrotu kasy pod rygorem rozwiazania umowy a następnie ją rozwiazać, to trochę trwa. Na marginesie, tak udzielam się, i to ja pierwszy tu na goworku poprosiłem o opinię i kontakt czy gdzieś robi czy nie i wtedy zaczęła się cała lawina. Wtedy to Wy próbowaliście mnie nakłaniać aby dać Skowronowi szanse bo wtedy wogóle nie będzie robił.......pobudował trochę i was nadal zwodzi. Swoje koszty prawników poniosłem, pewnie trudno cokolwiek będziexwyegzekwować ale przynajmniej coś robię i zawsze potem dług mogę sprzedać, pewnie coś tracąc na tym. Ja tylko zaproponowałem żebyście nie bali się i złożyli zwykłe zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa niekorzystnego rozporządzania mieniem, działania na szkodę spółki. Wzory są na necie. P.s. egzekutor, odpuść sobie komentarze, co ja robię moja sprawa i moja kasa.

Poszk

Człowieku czytaj ze zrozumieniem co napisałem. Ciekawe jak ty odzyskasz kasę nie mając ku temu podstaw w postaci nakazu/wyroku. Egzekutor ci namieszał że jak mu zapłaciszc10% wartości wierzytelnośvi to odzyskasz dług...... on może tylko pod płotem stanąć i poprosić w twoim imieniu. Czytaj ze zrozumieniem, nikt mi nic nie obiecał, a potrzebuję tylko nakazu aby to pptem odsprzedać ze stratą bo wolę odzyskać 80-70%% niż nic tak jak ty. Dopóki S.S. coś robi dopóty jest możluwość tego odsprzedania. A karnej sprawy nie odpuszczę jemu, najbliższym którym kasę przelał itp itd. Moja kasa moja strata moja sprawa.....może to dziwnie zabrzmi ale w odróżnieniu od ciebie...stać mnie na to.

Poszk

... I co zamierzasz robić, czekać, płakać.....co ci doradził prawnik jeden i drugi. Czytaj ze zrozumieniem, ja nie nastawiam się że nakazem/wyrokiem kase odzyskam, ale bez tego mogę sobie tylko pod jego płotem wraz z egzekutorem postać i prosić. Nawet podnieść głosu nie mogę bo mnie pozwie za naruszenie miru.domowego. Wytok/najaz można......sprzedać na giełdzie długów, oczywiście ze stratą ale lepsze to niż nic. Najważniejsze to prokuratura, śledztwo obejmujące jego, żonę, byłą, dzieci, matkę i wyrok karny, tego nie odpuszczę, choćby zwiał to Eur Nak Zapł ale spokoju mu nie dam. P.s. straciłem trochę, poświęcę trochę bo .....akurat kasa to nie problem

Olo

.....o jest i egzekutor, co tam słychać jak tam sukcesy, ile wyegzekwowałeś w tej sprawie....sam przyznałeś że nie działasz na zasadzie płatność za skuteczność bo w tej sprawie znikoma jest szansa na kasę, jak tam twoje tzw inne metody, szukasz naiwnych co uwierzą że jak postraszysz zza płotu Skowrona to on spłaci długi, gdzie ta twoja klientka co odzyskała dzięki tobie wszystko......no dawaj powyzywaj nas od naiwniaków, misìów, płaczków, bezrobotnych, biedaków, żebraków. Prawda jest taka że oprócz zastraszania dłużników nic nie możesz zrobić bez tytułu wykonawczego w tym chorym państwie. Jak jesteśctaki dobry, skuteczny to zaproponuj umowę od sukcesu w ściąganiu wierzytelności.....stać cię na takie ryzyko, nie także ...SKUP SIĘ, wyciśnij (usunięte przez administratora), spłucz i żegnaj

Do Szymona

Niech ma Pan odrobine wstydu i honoru i skończy Pan to za co Pan wziął pieniądze. Wiecznie Pan się chować i uciekać nie będzie. Ludzie Pana znajdą wszędzie. Nikt Panu nie podaruje pieniędzy za nieskończona robotę i niekupiony materiał. Nie woli Pan wziąć się w garść, pracować i ludziom spojrzeć w oczy? Nikt Panu nie zleci budowy i nikt Pana nie zatrudni wpisując Pana nazwisko w internecie jezeli Pan tak dalej będzie robił. Dostanie Pan łatkę złodzieja i oszu*sta. Na wsi ludzie będą mówili i palcami pokazywali. Tego Pan chce ? Czy spokojnego życia z nowa żona? Ludzie dla Pana pracują, oni tez maja rodziny.

Budowa

Z kimś się ostatnio kontaktował właściciel firmy? Gdzies na budowie coś się dzieje?

Egzekutor

oj nieładnie misiu tak ludzi wprowadzać w błąd - czyli inaczej mówiąc brzydko kłamać :) To że jesteś dłużnikiem któremu zrobiliśmy dużo problemów i skopaliśmy (usunięte przez administratora) to cię nie usprawiedliwia do wylewania frustracji :::))) Na pieniądze pracuje KAŻDY - my też nie bierzemy pieniędzy za NIC_NIE_ROBIENIE. Kancelarie prawne biorą kasę za przysłowiowe WYPICIE KAWY i nikt im nie zarzuca (usunięte przez administratora) bo to rzekomo instytucje zaufania publicznego !!! A tak naprawdę to każdy średnio rozgarnięty wie jak jest ::)) Długi się spłaca misiu kolorowy.

Egzekutor

Ten budowlaniec śmieje się wam prosto w twarz. Może ktoś w końcu wykaże się inicjatywą i odzyska swoje pieniądze ??? Po cichu i bez rozgłosu ALE SKUTECZNIE !!!

Kapriolo

Witam Ja już nawet dostałem list od Komornika Sądowego z informacją iż Firma Żaninwest nie zapłaciła faktur za szalunki na kwotę 18 tys. I teraz każdą należność mam przelać na konto komornika żeby tą należność spłacić.

Klient8
@Kapriolo

.....i niech Pani/Pan nie idzie na układ z p. S. żeby mu na boku płacić bo znając pana S. za jakiś czas po wzięciu do ręki kasy oficjalnie upomni się dodatkowo drugi raz o kasę. Są już zawiadomienia do Prokuratury i kwestią czasu jest kontrola jego firmowego rachunku i osób, które mu za dany etap płacili, choćby zidentyfikować ich i sprawdzić czy działał na ich szkodę lub też właśnie na boku brał kasę.

Poszkod

Co to za głupoty Pani pisze, który to taki prawnik Pani doradzał. Rozumiem, że jest Pani tą z nielicznych u których Skowron robi i boi się Pani że i u Pani zejdzie z budowy. Prokutator ma narzędzia typu blokada konta bankowego, przegląd konta czy nie wyprowadzał i do kogo (swoje prywatne konto, konto żony nr 1 lub niwej) naszej kasy skoro jej rzekomo nie ma. Dodatkowo może zablokować wszelkie kroki w zbyciu majątku: 2 auta dostawcze, sprzęt budowlany i może ta jego biała wypaśna BMka.

Dobry budowlaniec

Nie rozumiem tych negatywnych opinii na temat p. Szymona Skowrona. Albo to konkurencja albo ktoś nie lubi p. Szymona. Buduje nam już drugi dom i nie mamy z nim żadnych problemów. Są oczywiście jakieś małe opóźnienia, ale nic poważnego w harmonogramie prac. Zastanówcie się po co wypisujecie takie głupoty i oczerniacie człowieka.

Egzekutor

misiu, ty nie potrafisz dachu znaleźć na swoim szałasie - bo tak cię zwykły budowlaniec porobił !!! Tak sobie radzisz i ty i pozostali - ale przecież "prawnicy wam pomogą" :) Przez takich jak wy cwaniaków, którzy oprócz gadania i biadolenia nic nie robią to tacy (usunięte przez administratora) jak ten tutaj funkcjonują i się tylko śmieją z naiwniaków od których wyciągnął kasę. Ruszcie w końcu te swoje tłuste tyłki coś zróbcie w swojej sprawie. Nikt za was tego nie zrobi.

Inwestor

Szanowny Panie, proszę nie wprowadzać w błąd poszkodowanych, że prawnicy nie są w stanie pomóc, proszę przykład podać, kto, jaki prawnik. Próbujecie ludziom wmówić że tylko wasza tzw twarda windykacja pomoże, tylko jakoś brak wam sukcesów, cisza w eterze o waszej firmie oprócz "kłótni" na różnych forach o windykacji. Proszę złóżcie oświadczenie że jesteście skuteczni i zapewniacie ściągnięcie wierzytelności na zasadzie umowy za tzw sukces- czyli płacę wam za sukces w windykacji. Z tą firmą jestctak, że część osób ma ją na budowę, a część nie widziała od miesięcy firmy i swoich zaliczek i obawia się że z nich są finansowane aktualne prace u innych.

Inwestor

....a ja akurat mam tzw. "prawnicze robienie", w tym rozeznanie co do majątku firmy jak i członka zarządu

Inwestor

Zgadza się, każdy zapłacił, ba nawet w sprawozdaniu za 2021 firma ma ponad 300 tys zarobku, tylko że od 2022 coś nie pykło, coś się porobiło, że gość robi przestoje, nie stać go na ludzi, zalega podwykonawcom pomimo kolejnych nowych umów z zaliczkami za ponad 100 tys. Ja mam.swoją teorię na to co się z kasą stało ale to tylko domniemanie i nie jest to miejsce aby tu pisać....."miłość jest ślepa i kosztowna".

Egzekutor

Okazuje się że dłużnik nie dość że nie wywiązuje się z umów i nie buduje wcale - lub buduje ze sporymi opóźnieniami - to zalega w hurtowniach budowlanych na materiały które pobrał i nie zapłacił. A przecież dostał pieniądze od wszystkich inwestorów podpisując umowę !!! (usunięte przez administratora)

@Egzekutor

Proszę o informację, czy Pan Szymon się z kimś z Państwa kontaktował w ostatnim czasie i czy u kogoś coś robi?

Budowa
@Inwestor

Gdzies panowie pracują, ale nikt się nie odzywa u kogo są. Nawet z informacji p. Szymona wynika ze w 2 miejscach jednocześnie bo są dwie ekipy. Ja mam niewielki kontakt z p. Szymonem, prace postępują bardzo wolno bo co kilka tygodni ślimaczy się każdy etap.

Zostaw merytoryczną opinię o Żaninwest Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Żaninwest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żaninwest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żaninwest Sp. z o.o.?

Żaninwest Sp. z o.o.
  • Gen. Andersa 24 lok. 5