Opinie o Żaninwest Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żaninwest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żaninwest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żaninwest Sp. z o.o. w Rybnik

Egzekutor

Okazuje się że dłużnik nie dość że nie wywiązuje się z umów i nie buduje wcale - lub buduje ze sporymi opóźnieniami - to zalega w hurtowniach budowlanych na materiały które pobrał i nie zapłacił. A przecież dostał pieniądze od wszystkich inwestorów podpisując umowę !!! (usunięte przez administratora)

@Inwestor

Gdzies panowie pracują, ale nikt się nie odzywa u kogo są. Nawet z informacji p. Szymona wynika ze w 2 miejscach jednocześnie bo są dwie ekipy. Ja mam niewielki kontakt z p. Szymonem, prace postępują bardzo wolno bo co kilka tygodni ślimaczy się każdy etap.

Egzekutor

Ten budowlaniec śmieje się wam prosto w twarz. Może ktoś w końcu wykaże się inicjatywą i odzyska swoje pieniądze ??? Po cichu i bez rozgłosu ALE SKUTECZNIE !!!

Żaninwest - WYKREŚLENIE Z KRS

Witam , 8 stycznia w sądzie wydział krs zarejestrowano postępowanie wykreślające spółkę z krs, z urzędu przez sąd. Co to oznacza? Ano to że po wykreśleniu spólkj poprostu nie ma i nie ma długów. Skowronowi nic nie zrobicie bo nie macie nawet tytułu egzekucyjnego na spółkę a to jest podstawa aby go potem scigac jako czlonka zarządu. Dlaczego wykreślenie, sąd robi tak gdy spółka nie wykazuje aktywności tzn nie prowadzi działalności, nie ma obrotów jest martwa lub likwidacja nie przyniosła skutku ( o niej jakoś cicho także chyba nie było próby).Pewnie płaciliście do ręki, nie przelewami stąd 2023 jest rokiem o małych lub wogóle obrotach stądcdrcyzja sądu. Co wam pozostaje: 1. Prokurator i podejrzenie popełnienia przestępstwa na waszą szkodę jak i..na szkodę spółki przez Skowrona w tym prawdopodobne wyprowadzenie kasy z kont 2. Szybkie pozwy do e-sądu- niższe opłaty i szybsze postępiwanie. Poinformowanie o tym sąd KRS aby przychamował z tym wykreśleniem. 3. Pogodzić się z wtopą kasy, wadami budowy i żyć dalej i próbować zapomnieć itp

US wystarczy mailowo na sekretariat

Dobry budowlaniec

Nie rozumiem tych negatywnych opinii na temat p. Szymona Skowrona. Albo to konkurencja albo ktoś nie lubi p. Szymona. Buduje nam już drugi dom i nie mamy z nim żadnych problemów. Są oczywiście jakieś małe opóźnienia, ale nic poważnego w harmonogramie prac. Zastanówcie się po co wypisujecie takie głupoty i oczerniacie człowieka.

zadowolony Nowy wpis

Witam, ja od roku buduje się z tą firmą, z ciekawości grzebie teraz o opiniach i jestem zaskoczony nimi, roboty etapami z przerwami technologicznymi, nie widać niedociągnięć, dałem zaliczki ale jest to rozliczane za każdy etap otrzymuję faktury, ekipa zgrana 5 osobowa, sprzęt mają, dziwne co tu piszecie.

Zaskoczona Nowy wpis
@zadowolony

Tak? To z ciekawości odwiedzimy tę wspaniałą budowę i zobaczę te 5 osobową ekipę i ten ich sprzęt. Dzięki humor na cały dzień. Pozdrawiam

budowniczy Nowy wpis

Witam, ilu aktualnie jest poszkodowanych, chodzi mi o liczbę. Nastała cisza, czyżby S. nawrócił się. Czy jest możliwość wspólnego zawiadomienia do prokuratury czy już cos robicie i spóźniłem się.

Mart66 Nowy wpis

.....pytanie z innej beczki, czy ktoś z was wie od kiedy ptaszek jest rozwiedziony lub miał rozdzielność majątkową z poprzednią żoną Sabiną S. Do 2 lat od takiej umowy można egzekwować ich wspólny majątek w ramach postępowania upadłościowego - nie mylić z egzekucją komorniczą. To ciekawy wątek dot. upadłości którą każdy może zgłosić, problem to koszt wniosku i opłat ok.8-9 tys. Dzięki upadłości można lepiej egzekwować majątek prezesa dodatkowo uzyskać dla niego zakaz prowadzenia dział. Gospodarczej i bycie prezesem.

Poszk

Kolejny nakaz tym razem za beton, ponad 3 tys. W hurtowniach w Rybniku i Wodziu firma spalona stąd nie dziwi fakt, że robi incognito przez firmę żony. Jeśli ktoś ma nakaz/wyrok tak jak ja proszę dać znać bo ja składam wniosek do prokuratury to podam sygnaturę wam jak otrzymam aby mogli nasze sptawy połączyć.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Żaninwest Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Oppo

To z związku z tym czy jeszcze składać zawiadomienie do sądu gliwickiego bo US jest złożone

@Oppo

Z czego wiadomo to już kilka poszkodowanych złożyło do US

poszkodowani przez Żaninwest

Witam Informuję że w Monitorze Sądowym i Gospodarczym nr 16/2024 pod poz. 3507 pojawiło się ogłoszenie o rozpoczęciu postępowania rozwiązania Żaninwest bez likwidacji. Tak jak tutaj ktoś pisał, po 3 miesiącach jeśli nikt nie złoży sprzeciwu Sąd wyda orzeczenie o likwidacji jej łącznie z wszelkimi długami itp itd. Najważniejsze jest w tym momencie złożenie sprzeciwu przez poszkodowanych i wykazanie że spółka w latach 2023 i 2022 prowadziła działalność. Do takiego sprzeciwu najlepiej dołączyć kopie faktur i potwierdzenia przelewu. Likwidacja jest prawdopodobnie z uwagi na brak majątku i oświadczenie Szymona S. że nie prowadzi faktycznie działalności w szczególności w 2023. za 3 m-ce spółka i długi .......wygasają.

@poszkodowani przez Żaninwest

Związku z tym monitorem rządowym to ponoć ptak nie prowadził działalność gospodarczą to gdzie ten (usunięte przez administratora) kasę schował co dostawał od nas przelewy przecież są i faktury

Bud

Co to da te spotkanie Chyba że przed domem ptaka wszyscy a po drugie to urząd skarbowy głosić i mieć faktury i wydruki że dostał przelew bankowy i faktury a przed domem ptaka żeby nie mógł z miesiąc (usunięte przez administratora) wyjść z domu

Dom

Panie poszkod mi chodziło o spotkanie jak największej ludzi zainteresowanych odzyskaniem swoich pieniędzy. Jechanie pod dom i proszenie o łaskę żeby wyszedł mnie nie interesuje. Interesuje mnie działanie i wyrażam chęć spotkania. Kiedyś dzwonilismy na policję powiedziano nam że możemy zgłosić Pana S o popeninie przestępstwa ponieważ jesteśmy pokrzywdzoni przez niego. Bo kwota która od nas otrzymał jest dużo , duzo większą niż etap domu jaki nam zostawił. Dlatego jesteśmy chętni by walczyć o swoje. I proszę o podanie jakiś namiarów ponieważ Pan mądrze cały czas pisze

Poszk

.....a czy ktoś zawiadamiał us, ja o tym od ok. miesiąca trąbię i co.... kto coś złożył, oprócz mnie nikt, tylko pisanie. Rozmawialiście z Policją, doradziła wam co robić, no i co, no i nic nie zrobiliście. Mnie prokurator powiedział że najpierw niech coś zacznę poprzez sąd a potem do nich, bo on chce mieć podkładkę że dochodzę należności cywilnie- jest to dla mnie do końca niejasne ale tak zrobiłem bo prawnik potwierdził że to zależy od prokuratury, jak jest "ambitna" to działa a jak "leniwa" to na siłe będzie dążyć aby umorzyć i wskazywać że najpierw sąd. W tamtym roku pisałem, rozmawiałem.z kilkoma osobami ale czekaliście i wierzyliście że coś ruszy. Jak jest teraz, sory średnio mnie to już interesuje. Jeśli ktoś chce abym się przyłączył to z miłą chęcią ale jak sami wy najpierw zaczniecie, złożycie zawiadomienie.

Poszk

Abc, to poczytaj sobie co od dokładnie roku tutaj robię (o jakich 2 latach piszesz, tutaj coś dzieje się od roku jeśli chodzi o forum). Us nie był mi do niczego potrzebny bo po co, prokurator dopiero jakbym zakonczyl ścieżkę sądową. A rozwiązanie umowy zajmuje ok 3 miesiące, wezwania, awiza, rozwiązanie, awiza, wezwanie przedsądowe, awiza itp.A sąd mi się ciągnie 8 miesięcy. Jeden Pan zgłosił do prokuratury, 2 podwykonawcow do komornika i tyle. Pewnych przeszkód nie ominiesz. Teraz jest sytyacja patowa bo ten.kto nie ma nakazu/wyroku na spółkę to po wykreśleniu tylko będzie mógł iść do prokuratury i liczyć że zajmą się sprawą. Pozdrawiam

Poszk

....zgadza się, tylko us sprawdza spółkę a nie prezesa stąd adres rybnicki zg. z KRS. Co do ptaka, us ma aktualnie dane z Rybnika, Godowa i Syryni podobnie jak dane żony, byłej żony, synka, córki, matki, brata oraz byłego wspólnika ze spółki sprzed kilku lat. Podobnie Prokuratura z Rybnika. Co do wykreślenia niezbędne jest wykazanie że w 2022 i 2023 działał tj. Wystawiał faktury i dostawał pieniądze.

Oppo

Tak drogą mailową można do sekretariatu

poszk

...i tu jest twój problem zakompleksiony egzekutorze, bo to ty jesteś (usunięte przez administratora) bo nikt ci nie dał zlecenia i coraz bardziej stajesz się malutki, był egzekutor jest już egzekutorio zaraz będzie egzekucia a na końcu poprostu zwykła (usunięte przez administratora)

Budiwniczy

Nie polecam, fuszerka, błedy techniczne, pobrane zaluczki rozpoczęta robota i nagle zero odzewu. Unikać żaninwest, sxymina skowrona i firmę fasadach z godowa

Żaninwest - WYKREŚLENIE Z KRS

krs
@Żaninwest - WYKREŚLENIE Z KRS

A skąd masz takie potwierdzone informację ?

Poszkodowany

Skoro ty tych informacji masz więcej to podziel się nimi i pochwal co osiągnąleś. Czytaj ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem co osiągnąłem bo tu prawie nikt nic nie osiągnął bo nic nie robi. Ja i kilka osób jestem w trakcie dochodzenia należności i sam nie wiem czy cokolwiek uda się osiągnąć, nawet może być że nic, ale przy najmniej coś robię. Kiedyś tutaj próbowałem namawiać to odzew był żeby cicho siedzieć bo jednak coś tam robi co kilka miesięcy i żeby czasem się nie zwinął jak będziemy naciskać go. Potem pisaliście że prawnicy doradzali aby pisać pisma bo może się wystraszy a do sądu że koszty i pewnie nic z tego nie będzie. Ja rozumiem że nerwy i irytacja tutaj jest ale tak będzie dalej jeśli nic nie będziemy robić. Ja jestem gotów jeśli ktoś chce wspólnie pójść do prokuratury, nic za to się nie płaci, ale to musi być kilka osób. P.S. czy uwierzysz czy nie, a raczej nie, to ja pierwszy ruszyłem ponad rok temu to forum, a od ponad 2 lat on robił ten wałek i nikt nawet nie wystawił mu opinii, nie zapytał się o tę firmę. Pozdrawiam

qw

Aby został wykreślony musi złożyć SF i bilans za 2022 oraz za rok 2023. Dziwnym trafem jego biuro tego nie zrobiło bo albo nie płaci albo nie zgłosiło faktu, że nie wystawia faktur sprzedaży nie odprowadza podatku a na wyciągach jest wszystko jasne. Skarbówka tak łatwo mu nie odpuści tym bardziej, że ma wgląd do rachunku bankowego.

Poszkodowany
@qw

W linku który wam podałem jest również postępowanie dot. Sprawozdania za 2022 ( miał je złożyć w 2023). Sąd wydał przymuszenie do złożenia sprawozdania. Następnie sprawę umorzył, zapewne dlatego że firma oświadczyła że nie miała obrotów lub ... szczerze nie wiem bo orzeczenie jest nie publiczne. Za 2023 sprawozdanie składa się w 2024. Mogę domniemywać że np. wszelkie faktury wystawione w 2022 które płaciliśmy na duże kwoty nie rozliczał w US, bo przecież nikt z nas tym się nie interesował czy też nie zgłosił do US aby wszczeli kontrolę. W 2023 czyxwystawiał faktury za robotę, to pytanie do Was jak mu płaciliście. US może skontrolować ale sam od siebiextego nie zrobi. Zamiast pisać tutaj może warto wysłać pismo do Sądu Krs i US wskazując dowód tj. np nasze faktury i potwierdzenia wpłat.....tylko czy ktoś to zrobi...pewnie napiszecie żebym ja to zrobił bo się tutaj mądrkuję.

@Poszkodowany

To zrób sobie lewego mejla i daj jakiś namiar na siebie. My wiemy wszyscy że ma długi w hurtowniach, u podwykonawców, ale nikt z osób którym budował nie złożył żadnych dokumentów bo im wybudował po czasie ale wybudował. Możesz coś zdziałać z tym niedokończonymi budowami a takich jest 5. Pomijając te z których mu kasa spływa bo robi je w terminie pomijając te niedokończone.

Budowa

Ale w 2022 dostawał duże przelewy na swoje konto firmowe, wiec coś się nie zgadza. Oczywiście że na rządowej stronie można doczytać na temat likwidacji spółki, ale spółka w 2022 nie była martwym podmiotem. W 2023 ludzie wpłacali mu gotówkę i przelewy na inne konta. Dostawal w 2022 przelewy na setki tysięcy. Więc jaki martwy podmiot.

inwestor
@Budowa

jeśli robili przelewy na inne konto to niewesoło. Firma Żaninwest ma konto firmowe, było one opublikowane na tzw białej liście podatników VAT- teraz jak przeglądałem to nie ma konta. Jeśli płaciliście na inne konta to pytanie co to było za konto-prywatne pewnie, może na syna lub żonę i jej nowa firmę. Co do wykreślenia bez likwidacji - szczegóły może pojawią się na tej stronie z chwilą pojawienia się oficjalnego dokumentu sądowego, no chyba że nie będzie on publiczny. Do Budowa- faktycznie ktoś wcześniej podawał maila do kontaktu żeby coś robić wspólnie także twoje wąty są bezpodstawne. Proponuję jeśli jesteś zainteresowany to załóż maila a nie czekasz aż ktoś za ciebie coś zrobi. Ja też mam sprawę w toku dość daleko posunięta i robię wszystko sam........i sory może to egoistyczne ale nie zamierzam nikomu nic doradzać i pomagać bo kiedyś próbowałem to dostałem ochrzan że mam dać spokój bo coś robi, z opóźnieniem ale robi. Problem że mi nic nie wybudował a innym z opóźnieniem SSO lub SSZ. Teraz płaczecie i próbujecie sie zebrać. Jak coś zrobicie, sprawa zostanie wszczęta to mogę dołączyć się z własnym materiałem dowodowym w tym nagraniami rozmów z dłużnikiem które na potrzeby postepowania są materiałem dość bogatym pod względem dowodowym. Trzymajcie się, nie kłóćcie się tutaj i coś zdecydujcie albo odpuścćie.

@inwestor

Skąd wiecie że nie robię nic. Może nie chce działać wspólnie, kontakt był owszem. Ale po rozmowie z osobą która się kontaktowała nie wyszło z tego nic.

@Poszkodowany

Dowody są jeśli ktoś robił przelew bankowy i faktury brał na siebie nie na (usunięte przez administratora). Sąd dał mu nakaz sprawozdania i na pewno tego nie umorzy i na pewno będzie zawiadomi US a ta jego Ukrainka rozszerzyła działalność gospodarczą o budowę a pracownicy dostaną nocnikiem w (usunięte przez administratora)

Poszkod
@Oppo

Ja mam faktury na siebie, potwierdzenia przelewu. Co do sprawozdania tak jak powyżej i w tym prs-ie było przymuszenie z terminem pod rygorem grzywny. No i sąd to zakończył umorzeniem. Dlaczego ???? Niexwiem. Zamierzam ale jak mi czas pozwoli przejechac się do krs i przejrzec akta rejestrowe. Jeśli coś mogę zasugerować, to pozew przez sąd elektroniczny bo czasu mało, pozatym tańszy wpis i prosto się pisze- strony, rozwiązanie umowy, jakie faktury, na jaką kwotę, krótko zwięźle bez prawnika i kosztów zastepstwa...na razie. 2-3 tygodnie i nakaz jest. Jeśli odrzucą lub będzie sprzeciw to trafia to do sądu w gliwicach (sąd gospodarczy wydzial X) i uzupelnia się opłatę. Te wykreślenie to ok 3 miesiące także przez zwykły sąd nie uda się uzyskać tutułu. Prokuratura ( wg miejsca w ktorym podpisaliscie umowę) , warto choć będą pewnie próbować umarzać bo oni zazwyczaj wymagają aby najpierw do sądu cywilnego składać. Ale jak kilka osób złoży to będzie im ciężko odrzucić. I taka ciekawostka: jak wykreślą spółkę to jej pozostały majątek przechodzi na Skarb Państwa i można skarb państwa pozywać do wysokości przejętego majątku. Problemem wtedy będzie uzyskanie klauzuli na czlonka zarządu, stąd najlepiej wyrok/nakaz miec przed tym wykresleniem. Z tym Skarbem państwa niestety jest tak że odpowiada do wartości przejetego od dłużnika majątku, tak więc musi być jakiś majątek, a tu nie ma także będzie lipa. Wykreślenie to tak naprawdę jakby wyczyszczenie spólki z obrotu handlowego, poprostu znika ona i jej długi i zostajemy z niczym- takie chore prawo na korzyść (usunięte przez administratora) Na to liczy Szymon S. że wykreślą go i nikt nie zdąży z wyrokiem na spółkę a potem na niego. Pozostaje prokuratura i tutaj mozna dochodzic swoich naleznosci pod rygorem przede wszystkim odsiadki. No ale trzeba coś robić bo oni (prokurator, policja) są niechętni bawić sie w to i zazwyczaj zarzucają piszkodowanym że nic nie robią, nie wzywali, nie zlożyli pozwu itp itd. Może wam coś się urodzi jakiś pomysł co robić ?

Poszkod
@Poszkod

Proponuję najpierw uniemożliwić te wykreślenie, bo jak to mu się uda to firmy i długów...nie ma. Prpponuję i proszę o opinię: 1. Proste pismo do US z prośbą o sprawdzenie czy żaninwest w roku 2022/2033 spełniło swoje obowiązki podatkowe względem us z faktur: dołączyć kopie faktur i potwierdzeń przelewów. Wyeliminujemy podejrzenie czy rozliczył się z tego, bo być może wystawiał sobie na drukarce my płaciliśmy, a on się z tego nie rozliczył. W krs wykazał że nie było płatności i nie prowadził przez 2 lata (2022-2023) działalności. 2. Pismo do krs, z prośbą o wezwanie żaninwest do złożenia sprawozdania finansowego za 2022 (za 2023 składa się w 2024). Dołączamy.nasze faktury i potwierdzenia zapłaty w 2023- być może żaninwest na wcześniejsze przymuszenie opowiedział że nic w 2023 nie działo się, może dołączył jakieś xaświadczenie z us z 0 obrotami. 3. Pismo do krs, podac sygnature tego postepowania o wykreślenie, z prośbą o nie wykreślania bez likwidacji z uwagi że żaninwest prowadził w 2022-2023 działalność- dołączyć kopię pism z pkt 1 i 2. Nic nas to nie kosztuje oprócz kilku stron papieru i kser faktur. Jeśli to zadziała to będzie to świetny dodatkowy materiał potem do prokuratury. Od was zależy jak to się potoczy i tylko proszę jeśli liczycie na zasadę " poczekam, ktoś inny złoży, załatwi" to nie liczcie że potem bedziemy cos razem działać. P.s. ja niczego nie gwarantuję, nie wiem czy to się uda, ale na pewno nie zaszkodzi. Dodatkowo w pismach można poprosić o zachowanie anonimowości choć i tak Szymon S. Przecież wie komu zalega. Sory za literówki, błędy

US wystarczy mailowo na sekretariat

Poszk

Kolejna firma windykacyjna, tym.razem zero śladu w necie vo to za podmiot

Egzekutor

Tyle czasu minęło a ten Skowron was porobił jak małe dzieci. Nie zrobiliście zupełnie nic żeby odzyskać swoje pieniądze. Tylko jeden klient odważył się i odzyskał 80% całej kwoty. Masakra

komornik

Kolejne dwie sprawy umorzone-bezskuteczna egzekucja- przez komornika w Rybniku GKM 50/23 i GKM 53/23, łącznie na ok 21 tys zł. Jeśli jest ktoś zainteresowany i posiada prawomocny tytuł egzekucyjny zapraszam na odkup długu.

Oppo

On kasę bierze do ręki za budowę gdzieś niedaleko Godowa trzeba będzie wysłać służby od tego są

Budujemy z Szymonem

Witam pytanie jak z jakością i terminowością prac. Widzę że uspokoiło się i poprawiło chyba. Mam propozycję budowy dachu i ocieplenia, własny materiał tulko robocizna. Dobrze dach robią.

Klient
@Budujemy z Szymonem

Nic się nie uspokoiło. Pan Skowron dalej domów nie skończył i kontaktu z nim nie ma. Oczywiście nie muszę dodawać że pieniążki za robotę dostał

Poszkodowany.
@Budujemy z Szymonem

Co można powiedzieć że to jest (usunięte przez administratora) złapał nową budowę i wnosie ma wszystkich i wszystko byle kasę pobrał a ty się martw o resztę.Nie ma co mu naprzód kasę dawać bo cię wydyma .

@Budujemy z Szymonem

Niech się pan ,pani wstrzyma z powirzeniem mu robienia dachu, chyba że przud zrobi a dopiero zapłata bo Można nie mieć dachu i pieniędzy

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Żaninwest Sp. z o.o.?

inwestor rybnik

Uwaga- aktualnie reaktywowano byłą firmę p. Szymona tj. Fasadach, prowadzoną teraz przez jego nową żonę z adresem siedziby Godów ul. Raszczykowiec- miejsce zamieszkania p. Szymona. Prawdopodobnie to pod tą nazwą teraz roboty budowlane będzie prowadził bo Żaninwest już jest "spalony". Żaninwest nadal nie przedłożył sprawozdania finansowego jako spółka.

Pokrzywdzeni

Witam, jeśli jest ktoś chętny wspólnie wystąpić o swoje należności czy to do prokuratury czy to do sądu to proponuję "zgadać się" i wspólnie to zrobić, taniej wyjdzie, prokuratura nie odrzuci zawiadomienia złozonego orzez wiele osób zawiadomienie jest darmowe nic nie kosztuje a przynajmniej pogrzebią u chłopa w temacie gdzie nasze pieniądze wydał, przekazał. A jeśli wyrok karny bedzie to też bedzie zobowiązany do naprawienia szkody. Co do sądu tu są już koszty opłat i pewnoe prawnik ale ważne żeby zacząć. Piszęxdo tych co chcą, coś odzyskać bo zapewnie kilka osób jest u ktorych coś robi i nie są zainteresowane. P.s. nie jestem slynnym windykatorem z tego portalu, ani Szymonem S., ani firmą co chce na tym.zarabiać, wspolnie ustalimy co robic, czy robić wogole. Mail do kontaktu (usunięte przez administratora) Celem weryfikacji czy nie jestesmy windykatorem/ Szymonem mozemy ustalic jakąś formę bo wiadomo sam.dłużnik może sprytnie próbować być ....kretem. pozdrawiam.....panu windykatorowi za opinie, oceny, nabijanie dziękuję

nieporozumienie
@Pokrzywdzeni

no to pan Szymon musi naprawdę teraz czuć oddech na plecach i z pewnością przestraszy się takich działań . Totalna piaskownica - schwyćmy się za ręce i zatańczmy w kółeczku. To właśnie dzięki takim ludziom z takimi pomysłami osoby pokroju tego Szymona S. z Żaninwest mogą czuć się bezkarne.

Do Nieporozumienie i dyzio
@nieporozumienie

...co tam u was Szymcio robi że tak boicie się że ktoś może przeciwko mu wystąpić i wtedy przestanie u was robic. Błagał was o to w zamian za robotę. Byli tu tacy co prosili dać mu spokoj żeby im robote skończył, teraz sami śpieszą się z windykacją hihi. Problem wasz jestvtaki że wodzisław i rybnik sprawdza konta Szymcia i po przelewach powoli wzywa na wyjaśnienia. Jak tam bez fakturki była robota, na gębę czy na firmę żony to dla was jeszcze gorzej.

ROW budowa

Omijać szerokim łukiem. Super umowa, super gadka, rozpoczęcie robót i firma znika na kilka miesięcy. Ekipa to zlepek przypadkowych ludzi w tym z Ukrainy oraz syn właściciela nastolatek którzy pojęcia o robocie nie mają. Fuszerka goni fuszerkę, prośby o naprawę prośby o kontynuację bez echa. Liczba (usunięte przez administratora) bardzo duża.

Xy

Tutaj nie masz co szukać przyjaźni bo tutaj każdy na każdego plotki wymyśla i jeszcze nie powie nic ze u niego pracują. Hieny żerują żeby ktos coś do przodu zapłacił i żeby za czyjeś pieniądze im budowac. Mam nadzieje, ze moje pieniądze które zostały wydane na inne budowy będą na tyle nieżyczone, ze wam te budowy dają w (usunięte przez administratora)

Kapriolo

Normalka. Umnie też dużo błedów. Nie mówiąc o braku betonu w wieńcu stropowym-widać zbrojonie. Został źle zawibrowany. Pracownicy zatrudnieni z drogi to nie ma co się dziwić i do tego brak kontaktu i dotrzymania terminu budowy

Dominika

Pan Skowron jest uczciwym przedsiębiorcą realizującym założone plany budowlane starannie i terminowo. Jest na etapie wykańczania naszego domu i z czystym sumieniem możemy go polecać wszystkim klientom.

Haha
@Dominika

Pani rzekomo Dominiko, pani się zastanowi w końcu, czy pani jest team egzekutor, którego pani sprowadziła i pani brzydko mówi o Panu Szymonie i swoim kierowniku bo raz pani jednemu a raz drugiemu laurki wystawia. Teraz się pani wybiela bo nieźle pani nabruździła. Mleko się wylało.

Kapriolo
@Dominika

Pani Dominiko.... nie ma tu osoby która powiedziałaby o firmie dobre słowo. Proszę napisać do kiedy miała Pani termin budowy domu skoro twierdzi Pani, iż Pan Szymon dotrzymuje umówionych terminów. Chwali go Pani i poleca innym a przypuszczam, że nie ma Pani nawet otynkowanego domu czy też ocieplonego, nie wspominając o wykonanym tarasie, który również był w umowie. Nie ma inwestora, któremu firma (kogucik) dotrzymałaby terminu. Każda inna firma informuje o przebiegu prac budowlanych jak i odbiera telefony. Mówi Pani,iż firma (kogucik) wykańcza Pani dom. Zobaczy Pani że dzisiaj są a jutro ich nie ma..a dodatkową fakturę jak wiekszość z nas i tak Pani dostanie. Podlizowanie się i wystawianie pozytywnej opini naprawdę nic Pani nie da. Firma i tak wykona pracę po swojemu i z dużym opóźnieniem oraz z wieloma rażącymi błędami.

Zostaw merytoryczną opinię o Żaninwest Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Żaninwest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żaninwest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żaninwest Sp. z o.o.?

Żaninwest Sp. z o.o.
  • Gen. Andersa 24 lok. 5