Opinie o Omega-System Budownictwo Maciej Kopiec w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Omega-System Budownictwo Maciej Kopiec. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Omega-System Budownictwo Maciej Kopiec o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega-System Budownictwo Maciej Kopiec w Rybnik

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Omega-System Budownictwo Maciej Kopiec w miejscowości Rybnik? Co wiecie nowego o pracy w Omega-System Budownictwo Maciej Kopiec? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Omega-System Budownictwo Maciej Kopiec - Rybnik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Omega-System Budownictwo Maciej Kopiec
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dąbrówki 1C lok. 15
    44-210 Rybnik
  • NIP: 6423053314 REGON: 243581900

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188