Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot w Chałupki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot w Chałupki

Impacto

Widzę że konkurencja nie śpi , Firma Bautex to zespół fachowców . coraz mniej tak dokładnych firm . Zdecydowanie polecam !!

Ty
@Impacto

To że brak fachowców to wg. Pana argument że można komuś niezgodnie z prawem budowlanym dom wykonać? Impacto- rodzina Pana wykonawcy sprawdziłem.

Na jakie benefity można liczyć w Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot?

dar
@Impacto

Drogi Panie! Bautex to nie zespół fachowców tylko nieuczciwi ludzie! posiadam opinie biegłych na rażące zaniedbania! (Szef ) o ile tak nazywać tego człowieka dopuszcza się bardzo poważnych zaniedbań grożących utratą życia lub zdrowia! NIE polecam tych ludzi!

@Impacto

Nie nazwał bym ich zespołem fachowców a raczej zespołem nieuczciwych panów w przedemerytalnym wieku których rutyna doprowadzi do tragedi .. Super nieuczciwi ludzie!! Uwaga na tą firme!

michał
@Impacto

Widać ze nikt nie pisze bez powodu negatywnych opini, facet musiał komuś najwidoczniej zniszczyć życie i zadowolenie z nowego domu.. Ja wykonuje swoją prace zawsze jak najlepiej co chyba się nie dotyczy ww.firmy...

@michał

Brawo Panie Michale nie neguję że są jeszcze lepsi fachowcy jak Bautex ????????????w tych czasach jest bardzo duży problem z fachowcami więc myślę że nikt nie narzeka na brak pracy .

Ty Nowy wpis
@Impacto

Jak długo trwa proces awansu w Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot?

Paulina Gajda

Serdecznie polecam wszystkim usługi Pana Krystiana. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości wystarczy odwiedzić pierwszą lepszą budowę, realizowaną przez jego firmę. Tak czystej pracy jeszcze nigdy nie widziałam. Dodatkowym plusem jest pozostawiony po opuszczeniu budowy błysk. Robota wykonana nie na 100, a na 110%. Nieocenione są również udzielone porady, oparte na latach doświadczenia. A każdy, kto ma choć trochę chęci, potrafi powiązać wszystkie negatywne opinie z jednym człowiekiem, który znany jest w środowisku, co ważne, niezbyt pochlebnie. Gdybym musiała skorzystać z usług murarza drugi raz, nie zastanawiałabym się ani sekundy. Pozdrawiam

@Paulina Gajda

Pani Paulino! W stosunku do Pani był uczciwy w stosunku do mnie nie!!!

Wr100 Nowy wpis
@Paulina Gajda

Bo to zakłamana osoba , wprowadził mnie. Elowo w błąd!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Wr100

K.K właściciel bautex spowodował wielki niepokój i chaos w moim życiu.. nie polecam tego zakłamanego człowieka!

Brr100
@Wr100

Człowieku ty już przestań pisać te bzdury bo chaos to musisz mieć w twojej palicy

@Brr100

Krystian k coś buduje a potem twierdzi że tego nie budował! Palicy?? Naucz się poprawnie pisać!. Nieuczciwy pseudo wykonawca zwykły krętacz..Uwaga na tą pseudo firmie. Firma kogucik...Jaka nazwa taka firma.

@Brr100

Krystian k świadomie niezagęścił podbudowy pod całym moim domem na co posiadam ekspertyzę! Pracowałem na dom latami! UWAGA na tego człowieka!!!

justi

Facet niszczy innych ludzi! Czy warto z nim współpracować? Nie! -10 za jego wredne zachowanie!

Artek
@justi

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Pana Krystiana. Sam poleciłem ją wielu znajomym, którzy również potwierdzają wysoką jakość i profesjonalizm. Myślę, że negatywne oceny pisze jedna osoba związana z konkurencją. Jako prawnik podpowiedziałem właścicielowi jakie kroki ma zastosować w tej sytuacji. Nie powinien zezwalać na typowy stalking wobec swojej firmy. Pomogę mu w tym... W przyszłym tygodniu zgłaszamy sprawę na policji....

@Artek

Panie Artek Pan Bautex wprowadził błąd ludzi celem uzyskania korzyści!! Posiadam materiał dowodowy więc zapraszam na policje sie skompromitować!

we
@Artek

Fajnie ze jesteś prawnikiem i zajmujesz się sprawą nieuczciwego wykonawcy! Mam nadzieje ze wyjdziesz z klientem z podtulonym ogonem gdy odsłuchasz nagrania potwierdzające niegodziwość pana murarza.

@Artek

Bo Bautex jest nieuczciwy!!!!!!

Jedni polecają, drudzy nie... Ale widzę, że tu chodzi raczej jako korzystanie z usług. A co z pracą tutaj. Jesteście w stanie coś napisać? Mąż mój szuka pracy po prostu i dlatego chciałabym się dowiedzieć za niego i dla niego

wr
@Monika

Pani Moniko niw polecam tego człowieka! Uzasadnienie: Nieuczciwy!

Nie

Nie polecam! NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE! KARMA WRACA PANIE KRYSTIANIE!

prwmr

Koleś chciał mi wmówić ze chciałem tanio! Porotherm 30 zamiast 25 dachówka najdroższa na rynku a on kombinuje jak tu słupów które są w projekcie nie lać i pare jeszcze innych chce pomijać oby szybko skasować i z budowy się zwinąć. Cene ustaloną próbuje zmieniać bo twierdzi ze źle policzył kiedy podjechałem lepszym modelem samochodu. Facet nie godny zaufania i słowa! nie polecam!

Damian

Ewidentnie widać ze wszystkie negatywne opinie są pisane przez jedna osobę. Polecam Firmę Bautex, fachowa, solidna i czysta praca. POLECAM !!!

@Damian

Panie Damianie z tego co kojarze syn Pana szefa Bautex nazywa się Damian... niestety firma Bautex powinna jak najszybciej zniknąć z rynku.

Paulina
@Damian

Cześć Damian, na wstępie zaznaczę, że cieszę się, że masz tak dobre zdanie o firmie i ją polecasz. Chciałabym uzyskać jednak trochę więcej informacji na temat pracy w firmie. Czy wiesz może jakie oferowane są warunki i co można zaliczyć do plusów z pracy w niej? Jeśli takich informacji nie posiadasz to może ktoś inny się wypowie?

@Paulina

Tak ja się wypowiem! Bautex Chałupki to firma której nigdy więcej nie wzioł bym na budowe!! Powiem setny raz! Nieuczciwość i jeszcze raz nieuczciwość! Tacy ludzie nie powinni prowadzić jakiejkolwiek działalności!

rico
@Paulina

Same minusy! K.K Jest niewychowany i nie potrafi prowadzić rozmowy pozatym połowa ludzi na czarno.

Franciszek D.

Panie koda ,być może nie jest Pan zadowolony z usług tej firmy ,w usługach tak jest ze nie wszystkim się wygodzi , nawet najlepszy lekarz będzie miał wrogów .Wyraził już Pan swoją opinie z całą Pana rodziną .Jeżeli to Pana bawi proszę kontynuować , ja polecam podpisać się z imienia i nazwiska może to bardziej uwiarygodni to co pan Pisze .( bo tak to każdy czytający może sobie tylko wyobrazić jakim jesteś c........) Ja przeczytałem pierwsze komentarze 6mcy temu jednak sprawdziłem parę realizacji tej firmy i zaryzykowałem .....jestem mega zadowolony i polecam tych fachowców, pisał Pan emeryci ale to właśnie doświadczeni ludzie pozdrawiam do następnego razu Panie Kokot .

@Franciszek D.

Drogi Panie!, ja nie pisze ze jestem niezadowolony bo to słowo było by tu za delikatne! Bautex drogi Panie to (usunięte przez administratora)! Ponadto dbam o swoje dane osobowe dlatego nie wypisuje ich na portalach,więc jeżeli Pan ma ochote to niech Pan zostawi nr. a ja podjade i przedstawie Panu konkretne argumenty! Wtedy Pan będzie wyglądał jak C.... i zmieni Pan zdanie na temat tego nieuczciwego budowlańczyka który nie szanuje czyjejś pracy.pozdrawiam Panie Franku.

koda

Nie decydujcie się na tą firme facet przysporzył mi wielkie trudności.. naprawde nie warto z takim człowiekiem wchodzić w inwestycje.

Impacto Andrzej Kaczor

Kolejny raz piszę pozytywną opinie o tej firmie ! Jestem ciekaw kto napisał tyle negatywów ? Dla mnie to człowiek zero ! Jeżeli macie odwagę kogoś oczerniać miejcie odwagę podpisać się z imienia i nazwiska .

@Impacto Andrzej Kaczor

Panie Andrzeju!Inpacto telefony również jest Pan przyjacielem Pana Bautex.. Pan Bautex jest nieuczciwy a teraz prawda wyszła na jaw i boli.. Panie Andrzeju posiadam argumenty więc niech Pan bzdur nie pisze.

Patrycja

Czytając te negatywne opinie nie wierze w ani jedno słowo które zostało tam napisane. Firma Bautex wybudowała nam piękny dom. Bardzo solidnie, szybko i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko zgodnie z sztuka budowlana co potwierdził nasz kierownik budowy. Ps: nie widziałam jeszcze takiej firmy która by utrzymywała taki porządek na budowie jak Firma Bautex

@Patrycja

Pani Patrycjo ma Pani racje ze Pani teść dobrze zbudował Pani dom! U nas z kolei wykazał się nieuczciwością. Posiadam opinie geologiczną,zdjęcia oraz biegłych na to ze zasypał 1metr fundamentów bez zagęszczenia posiadam faktury na roboty poprawkowe usterek jak również nagrania telefoniczne które potwierdzają kłamstwo i pokazują kim naprawde jest szef Bautex .

Ewelina

qqq
@Ewelina

Z rozmowy.

PRR.

Uwaga! Facet robi miny na nowych budowach!!

qw

Tak nam dom zbudował ze spokojnie w nim spać nie można..

patroma

Facet zostawia niesmak po sobie! Nie polecam jego usług! Albo robimy coś konkretnie i uczciwie albo robimy fuszerke.. jeszcze raz nie polecam i nie toleruje (usunięte przez administratora)

ar

Parszywa osoba niegodna zaufania!

ar

Nie rozumiem podejścia tej osoby.. zamiast budować swój wizerunek i szacunek klientów to wręcz odwrotnie stara się nieuczciwie podchodzić inwestora .. Zdecydowanie nie polecam takich usług.

Paulina
@ar

Zarzucasz Bautex nieuczciwość, ale w zasadzie nie uzasadniasz swojej opinii. Wyjaśnisz, o co chodzi?

@Paulina

Proszę o Pani nr tel. chętnie podjade i pokaże Pani dokumentacje która wskazuje poważne zaniedbania! Mam wrażenie ze jest Pani bliżej spokrewniona z tym nieuczciwym człowiekiem bo bardzo staje Pani w jego obronie.. Człowiek ten powinien mieć zakaz wykonywania działalności gospodarczej bo tak się nie godzi ludziom robić! Niewiem czy była by Pani zadowolona gdyby dom został całkowicie niezgodnie z projektem zbudowany.. Interpretacje tego pseudo szefa są jak dziecka z przedszkola (miałeś dzwonić w kwietniu nie w czerwcu) to powód.. itp. Droga Pani niech Pani nie polemizuje BAUTEX CHAŁUPKI TO NIEUCZCIWI LUDZIE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot - Chałupki

• Jak się pracuje w Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Usługi Ogólnobudowlane Bautex Krystian Kokot
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Vajdy 6
    47-460 Chałupki