HLS system Sp. z o.o.

Opinie o HLS system Sp. z o.o.

Aktualność
HLS system  jest specjalistyczną firmą budowlaną, która od wielu lat oferuje swoje usługi w zakresie robót ziemnych, inżynierii budowlanej, prac wyburzeniowych, zagospodarowania terenu, wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz geodezji. HLS system to również profesjonalne Centrum Kostki Brukowej i Ogrodzeń.

ZAPRASZAMY DO PRACY ORAZ DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!
PRACOWNIK

Pracuję w HLS już kilka lat. Przed pracą w tej firmie pracowałem w innej... Robię sobie bilans zysków i strat po 15 latach pracy.... Uważam że wiele nauczyłem się w HLS. Zobaczyłem co to znaczy praca, terminowość, stabilność, dążenie do doskonałości. Oczywiście zawsze można szukać "dziury w całym", ale HLS jest świetną trampoliną do kolejnych sukcesów w karierze zawodowej. Na dystansie tych kilku lat mam wiele uznania dla prezesa za zaufanie, którym mnie obdarzył, możliwość samorealizacji, możliwość rozwoju, za stworzenie atmosfery, w której chce się pracować. Jest naprawdę dobrze i za to dzięki. Wierzę, że jeszcze lepsze przed nami!

@Kierowca

Witam. Drogi Panie KIEROWCO, proszę nie opowiadać nieprawdy...Opinie co do których ma Pan wątpliwości są opiniami naszych Pracowników, a nie spółki...Myślę, że tak jak napisano w opinii jednego z naszych pracowników "zawsze można szukać dziury w całym"... proszę jednak nie insynuować nam złych zamiarów . Życzymy Panu wszystkiego dobrego w dalszej pracy i szerokiej drogi!

Gladiator

Pracuję w HLS przeszło 5 lat, po tym czasie z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako dobrego pracodawcę. Firma stabilna i rozwojowa co dodatkowo daje poczucie stabilnego zatrudnienia. Najważniejsza jest atmosfera w pracy, a w HLS pod tym względem jest naprawdę bardzo dobrze. Pozdrawiam pozytywnych ludzi z którymi mam przyjemność współpracować a w szczególności z działu geodezji :)

Marysia Nowy wpis

Dzień dobry, są może otwarte nabory dla pracowników budowlanych? Wiem, że wcześniej doświadczenie było wskazane jako mile widziane, chłopak je natomiast posiada i chciałabym poznać waszą ocenę względem warunków zatrudnienia. Czy pod względem BHP i oczywiście finansów byście polecili?

Dzordz Nowy wpis

Czy są prowadzone obecnie nabory na kierowcę na wannę?

@Pracodawca Nowy wpis
@Dzordz

Witam. W tym momencie takiego naboru nie ma. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu w przyszłości.

Inga Nowy wpis

Witam, wyświetliła mi się oferta pracy dla geodety. Była dodawana w okolicy początku lutego i wygląda wciąż na aktualna. Czy jest tu może ktoś kto był na rozmowie lub pełnił te funkcje i mógłby polecić aplikowanie?

Dzień dobry. Bardzo intensywnie myślałem nad podjęciem pracy u państwa jako kierowca CE natomiast ostatnio rozmawiałem z waszym byłym kierowcą. Powiedział mi żebym się zastanowił bo on miał u państwa taki przypadek, że przebił na budowie oponę, nieświadomie wjechał na pręt, wiadomo jak to na budowie. I został za to niesłusznie obciążony finansowo. Proszę się do tego odnieść, czy tak to właśnie wygląda u państwa w firmie, że pracownik ponosi odpowiedzialność za podobnego typu rzeczy ? A druga sprawa to proszę o informację ile godzin dziennie pracują kierowcy ?

@Zainteresowany

Witam.Pragniemy poinformować, że każdy przypadek jest inny i jest indywidualnie oceniany... pewne jest jednak to, że w przypadku niezawinionej sytuacji, pracownik nie jest niesłusznie pociągany do odpowiedzialności. Ilość przepracowanych godzin jest zgodna z obowiązującymi przepisami.pozdrawiamy serdecznie.

@Zainteresowany

Rozumiem, jak to mówią kij ma dwa koncerty być może też ten kierowca podkoloryzował natomiast nie znam go na tyle by wierzyć mu we wszystko. Natomiast bardzo mi zależy na informacji o godzinach. Powiem szczerze, że zależy mi na pracy, gdzie pracuje się max 11 godzin. Proszę odnieść się szczegółowiej do godzin pracy kierowcy. Bardzo mi na tym zależy, pozdrawiam serdecznie.

Kierowcy na pewno nie pracują więcej niż 11 godzin. Pozdrawiam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HLS system Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Też zainteresowany

Dobre pytanie, też interesuje się praca w hls system i czy faktycznie pracodawca mógłby opisac ile godzinek dziennie się pracuje średnio?

Kiedyś już pojawiło się wstępne zapytanie o pracę operatora, ale akurat nabory nie były prowadzone. teraz natomiast po ofertach na stronie wiem, że są. jest to w zasadzie dość krótki komunikat, więc czy jest tu może ktoś kto pracował i by ocenił współpracę? Jak oceniacie maszyny? i jakie może być tegoroczne wynagrodzenie?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w HLS system Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dzień dobry. tak jak było wcześniej wspomniane prócz Żor są tez prace w innych miastach zaplanowane. Czy warunki zatrudnienia mogą się jakkolwiek różnic od danej lokalizacji? Myślę o Gliwicach, na stronie nie ma przypisanych miast do oferowanych stanowisk

Witam.Firma ma siedzibę w Żorach.Rekrutacja i zatrudnienie odbywa się w Żorach także nie ma żadnych różnic w kontekście tego że ktoś pracuje na budowie w Gliwicach...To że budowa jest w Gliwicach, Katowicach czy innym miejscu nie zmienia warunków zatrudnienia.pozdrawiam serdecznie

Zbigniew

Witam,czy firma pracuje tylko na Śląsku czy wyjazdy w delegacje też się zdarzają?

@Zbigniew

Witam. Firma realizuje budowy na Śląsku (najwięcej budów w Żorach).

@HLS system Sp. z o.o.

Witam, gdzie jeszcze poza Żorami mogą być zlokalizowane aktualne bądź też przyszłe budy? Jakie są plany na kolejny rok względem nich?

Witam. Poza Żorami realizujemy i będziemy realizować prace w takich miastach jak Katowice, Gliwice, Chorzów

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w HLS system Sp. z o.o.?

Witam. Pracownik może liczyć na wszystkie potrzebne do pracy narzędzia na danym stanowisku.

Pisze tu firma z tego co patrzę, że nie skracają czasu pracy, a często po godzinach się siedzi? Konkretnie to mi chodzi o tę ofertę na pracownika robót ziemnych, no i czy wymagają doświadczenia w ogóle czy nie ma dla nich to znaczenia, czy ktoś już pracował czy nie?

@Pracodawca

Witam. Szczegóły w kontekście czasu pracy do ustalenia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Sytuacje są różne ale generalnie trzymamy się ustalonego czasu pracy, co do doświadczenia jest ono mile widziane ale jego brak na stanowisku pracownika budowlanego nie jest dyskwalifikujący. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 32 4350072, a także wysłanie CV na e-mail: biuro@hls-system.pl

Ktoś
@@Pracodawca

Witam, na jakie szkolenia można w takim razie liczyć? Po prostu starszy kolega z budowy pokazuje co i jak? Padło też stwierdzenie, że ten fakty nie dyskwalifikują kandydata, zatem jakie inne mogą to powodować? Czego nie może zabraknąć?

@Ktoś

Witam. W zakresie stanowiska -pracownik budowlany, bo jak rozumiem o to stanowisko chodzi...szkoleń raczej nie przewidujemy. Należy wykazywać się chęcią do pracy, zaangażowaniem, a współpraca z bardziej doświadczonymi pracownikami pozwoli na nabycie większych umiejętności. Potencjał kandydata oceniany jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Estera
@HLS system Sp. z o.o.

A co z przeszkoleniem z BHP? I ogólnym bezpieczeństwem na miejscu tam na budowie? Myślę, że mój chłopak będzie do Was aplikował i tak z ciekawości jak na razie weszłam zobaczyć jakie są warunki. Czy jest może jakieś ubezpieczenie lub opieka?

@Estera

Witam. Szkolenie BHP odbywa każdy nowy pracownik, o bezpieczeństwo- przestrzeganie przepisów BHP dbają brygadziści oraz kierownicy robót. Nasza firma daje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia, więcej szczegółów w bezpośredniej rozmowie kwalifikacyjnej.

Marko

Czy przyjmujecie do pracy na stanowiska operator koparki jednonaczyniowej i kierowca CE? Posiadam takowe uprawnienia na koparki kl.I oraz prawo jazdy CE. Na koparkach mam doświadczenia 15 lat robot ziemne i wyburzeniowe. Na naczepie jeździłem 10 lat na wannie, niskopodwoziu, burcie, firanie, kraj i za granica. Czy coś się znajdzie na takim stanowisku?

@Marko

Witam. W tym momencie nie poszukujemy pracowników na wskazane przez Pana stanowiska. Sytuacja jednak dynamicznie się zmienia w branży budowlanej dlatego zachęcam do przesłania CV na adres sekretariat@hls-system.pl z podaniem danych kontaktowych do Pana. W razie potrzeby będziemy się kontaktować. Pozdrawiam serdecznie

Witam, mam pytanie. Posiadam prawo jazdy kat C+E. Jeżeli nie ma obecnie naborów na kat C+E tylko na 4 oski to czy jeśli przyjmę się na 4 oski to jes szansa wskoczoczyc odrazu na na wannę jeśli zwolni się miejsce czy raczej nie ma o tym mowy ? Proszę tylko o szczera odpowiedź. Pozdrawiam

Chciałbym się dostać na stanowisko kierowca C+E na wannę. Nie mogę się skontaktować z kierownikiem pod podanym nr. Proszę na szybkości napisać czy mamcie wolne miejsca na kierowcow ? Pozdrawiam wszystkich

@Nowy

Witam. W tym momencie możemy rozmawiać tylko o stanowisku na kierowcę 4-ośki. W razie zainteresowania, proszę o kontakt 606-159-276

Czy jest obecnie rekrutacja na kierowcę C+E ?

@Zainteresowany

Witam.proszę o przesłanie CV na adres: biuro@hls-system.pl, a po przesłaniu kontakt z kierownikiem transportu pod nr 531 528 127. Pozdrawiamy serdecznie.

Daniel

Cześć czy jest ktoś zorientowany czy na stanowisko kierowcy wchodzą w grę tylko kierowcy CE... Posiadam tylko C doświadczenie 15 lat na 4 oś. Szukam zmiany... Pozdrawiam

@Daniel

Witam. Mile widziane są uprawnienia C+E ale absolutnie niedyskwalifikujące jest posiadanie uprawnień C i doświadczenia w tym zakresie. Proszę o kontakt w sprawie z kierownikiem transportu 531-528-127

????

Hej, jakie wszystkie kursy są w tym roku organizowane przez firmę? Ktoś pytał niedawno o prace kierowcy gdy ma sama kat C, czy taka osoba może liczyć na pomoc w wyrabianiu kolejnych uprawnień? Opisze mi ktoś także jak pracuje się teraz na robotach ziemnych? Jak oceniacie maszyny i ogólną atmosferę?

Operator

Dzień dobry Jak wygląda u was sezon zimowy czy jest jakiś przestój skracanie godzin roboczych czy praca jest cały czas przez cały rok ?

@Operator

Witam. Praca jest cały rok. Nie skracamy godzin pracy, nie ma przestojów...i mamy nadzieję, że tak będzie zawsze....bo to będzie wyznacznikiem dużej ilości zleceń! Pozdrawiamy serdecznie

Witam. Czy ktoś mógłby podzielić się opinie jak wygląda dzień pracy kierowcy kat. C+E ? Czy jest szansa dostać się bez doświadczenia? Jakie są mniej więcej godziny pracy ? Pozdrawiam

@Kandydat

Witam.W kontekście szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na rozmowę celem omówienia warunków potencjalnej współpracy! Co do doświadczenia jest ono mile widziane... Pozdrawiamy serdecznie

Widzę po wpisach na forum, że jeśli chodzi o stanowisko spawacza to Panowie byli zainteresowani jakie doświadczenie trzeba mieć, żeby móc się podjąć tu zatrudnienia. Do biura nie trzeba? Pytam, bo nie widziałam na ten temat wzmianki w ogłoszeniu a szukali kogoś w tamtym roku. Jest napisane, że przysługuje tu premia za wyniki. Jakie konkretnie i ile wynosi? Jaka atmosfera w biurze i ile osób się zatrudnia?

@Monika

Witamy Pani Moniko. Aktualnie nie poszukujemy pracowników biurowych, kwestia doświadczenia w przypadku takiego stanowiska jest wartością dodaną, ale jego brak nie jest dyskwalifikujący. W kwestii premii -jest to sprawa zindywidualizowana, w zależności od wyników i zaangażowania, dlatego trudno na forum przedstawiać konkrety. Atmosfera w biurze jest bardzo dobra, koleżeńska, motywująca do działania. Pozdrawiamy serdecznie. Być może w przyszłości nasze drogi się skrzyżują.

Zostaw merytoryczną opinię o HLS system Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w HLS system Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HLS system Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HLS system Sp. z o.o.?

HLS system Sp. z o.o.