Opinie o Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur w Wręczyca Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur w Wręczyca Wielka

J. Nowy wpis

Witam chciałem się spytać odnośnie tej pracy u tego pana czy polecacie współpracę z nim mogę szybką odpowiedź

Marta Nowy wpis
@J.

A na jakie stanowisko chcesz aplikować?

User Nowy wpis
@J.

Nie, nie polecam. Będziesz pracować prawie za darmo. I będziesz otrzymywać wynagrodzenia raz w 3 miesięcy.

Małgorzata Nowy wpis

Hej :) Wasze opinie są trochę sprzeczne, szczególnie jeśli chodzi o rodzaj umowy :( Mąż szuka pracy i zależy nam, aby dostał umowę o pracę właśnie, nie śmieciówkę... może jakiś pracownik wypowie się na temat warunków pracy teraz?

User

Nie polecam , skąpy człowiek , bardzo nie miły..

Grażyna
@User

w czym przejawia się skąpstwo szefa?

Współpracowałem z Madk Mazur od początku miałem umowę o pracę, rozliczone godziny pracy, pomoc prawną i wszelakie ubezpieczenia. Szefostwo jest do dziś pomocne z każdą bzdurą mogę na nich liczyć, nie zauważyłem, by p. Dominik miał władczy charakter a pracowałem u nich jakieś 2 lata.

Mariusz
@Marek

To świetnie, że od początku zatrudnienia mogłeś liczyć na pełną umowę o pracę. To dosyć ważne, ponieważ nie każdy pracodawca na start to oferuje. Możesz dodać, czy współpracując za pośrednictwem firmy Transportowo Usługowej-Handlowej Madk Mazur mogłeś liczyć z czasem na podwyżkę wynagrodzenia?

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Agnieszka

Zlecenia realizowane na wysokim poziomie, bezproblemowo, wszystko zawsze na czas. POLECAM! Przemiły kontakt!

Rolo

Pracodawca to osoba o władczym charakterze,pracownik to jego prywatna własność,pracuje się po za godzinami pracy,bez rejestracji,często będąc wyzywanym i poniżanym.Radzę omijać szerokim łukiem.

Stahn Trans
@Rolo

Jak jesteś ciepły Kluch to inaczej nie rozumiesz. O czym Ty mówisz mówisz człowieku skoro 3 miesiące zajęło Ci buczenie się jak obsługiwać nawigację. Pozdrawiam

Stahn Trans
@Stahn Trans

Współpracuje z firmą MADK MAZUR od 2016 r . Zlecenia wykonywane są na najwyższym poziomie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur - Wręczyca Wielka

• Jak się pracuje w Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur?

Firma Transportowo Usługowo-Handlowa Madk Mazur Dominik Mazur
  • Śląska 62