Opinie o Vipmar Tour Mariusz Woszczyński w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vipmar Tour Mariusz Woszczyński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vipmar Tour Mariusz Woszczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vipmar Tour Mariusz Woszczyński w Gliwice

Remik

Fajne miejsce pracy. Jestem w Vipmarze od pół roku i jestem zadowolony. Jasne warunki i wysoki poziom kultury osobistej całej załogi. Zdecydowana wielkość klientów jest zadowolona z przejazdów a to bardzo umila dzien pracy

Nie polecam firmy. Rozmowa trwała półtorej godziny gdzie konkretów bardzo mało. Sprawdzenie umiejętności polega na tym żeby trzymać się za wszelką cenę przepisów i broń Boże odezwać się za kółkiem, spróbować zagaić czy nawet rzucić jakiś komentarz na temat aktualnej sytuacji za oknem czy gdziekolwiek. Zdecydowanie nie polecam

Vipmar Tour
@Anonim

Dzien dobry. Bardzo przykro nam że, ma Pan takie odczucia z przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. Naszym zamiarem nie było zdenerwowanie Pana. W momencie rozmowy i na jej zakończenie wydawało sie wszystko wyjaśnienie i rozeszliśmy się dziękując sobie za poświęcony czas. Bardzo jasno omówiliśmy kilka kwestii a jeśli chodzi o przepisy - nie my je wymyślimy. Jesteśmy firmą, która stawia w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo pasażerów, dlatego szanujemy wszelkie przepisy a w szczególności prawo o ruchu drogowym. Jako przewoźnik jesteśmy do tego prawnie zobligowani, czy nam się to podoba czy nie. Jeszcze raz dziękujemy za rozmowę I poświęcony czas. Mamy szczerą nadzieję, że szybko znajdzie Pan pracę. Spokojnego dnia i wszystkiego dobrego.

Hanna
@Anonim

A jakich konkretów się nie dowiedziałaś? I daj znać, czy dostałaś jakąś odpowiedź zwrotną, tak generalnie. Ogólnie można liczyć u nich na feedback czy jest problem z tym?

Honorata
@Anonim

1,5 h to jeszcze nie tak długo. A co z tymi konkretami? Firma podała stawkę godzinową? Konkurencyjna?

Osa

Fajni, mili kierowcy i cała załoga. Świetna organizacja przewozu paczki. Polecam

Nicol

Jechałam z tym przewoźnikiem kilka razy. Kierowca umawia się kiedy przyjedzie, jest punktualny .Pomaga wnieść bagaże. Kierowcy są bardzo mili i sympatyczni. Jestem zadowolona z tego przewoźnika,polecam

"Gwał"? Co to znaczy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vipmar Tour Mariusz Woszczyński? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Zainteresowani

Witam, Pytanie dotyczy kierowców. Jak wygląda proces rekrutacji tj. Czy wymagania są faktycznie takie jak w ogłoszeniu. Jak wyglądają zarobki, z czego skada się pensja. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Firma działa od lat już na rynku, polecam osobą które szukają stabilnej, stałej pracy. Atmosfera w biurze jak i szefostwo bardzo przyjazne. Pozdrawiam

Beata
@Marcin

Dzięki za opinie. Możesz jeszcze dopisać jak z zarobkami? Dobrze płacą w stosunku do tego co wymagają? Można dobrze zarobić?

Robert

Pracowałem niecałe 2 lata na stanowisku konsultanta infolinii, szczerze polecam. Atmosfera w firmie jest świetna, każdy naprawdę jest bardzo pomocny. W porównaniu do innych firm etap szkolenia też przebiega bardzo solidnie. Byłem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą, niestety w związku ze zmianą miejsca zamieszkania zmuszony byłem zmienić pracę.

Olga

Mąż chce się starać o stanowisko kierowcy. Widzieliśmy na internecie, że rok temu wymagali posiadania prawa jazdy minimum 5 lat - czy coś się zmieniło w tej kwestii? W ogłoszeniu pisali, że wypłacają wynagrodzenie za czas szkolenia. Ktoś powie co to za szkolenie i ile trwa?

Alina. W

Podróż z tą firmą to czysta przyjemność. Miło oraz bezpiecznie. Polecam każdemu z całego serca ❤️Do zobaczenia ????‍♀️

to ja

Firma Vipmar tour nie bez kozery maja taka nazwe . Jade z nimi juz 3 raz i jestem mega ale to mega zadowlona . kierowcy bardzo pomocni co wazne dla pasazera.. Bardzo mili i cierpliwi w trudnych sytuacjach . Pozdrawiam cala flote Vipmar tour. i wszystkich kierowcow z ktorymi jechalam . Jolka .

witam, jakiś czas temu widziałam ogłoszenie na konsultanta infolinii, była opcja na dwa wakaty i chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku. Ktoś ma jakieś aktualne doświadczenie i może dać znać jak praca w praktyce w firmie wygląda? Dodatkowo chciałabym jeszcze dopytać czemu wymagają prawa jazdy?

Janina

Serdeczne podziękowania dla bardzo solidnej firmy jaka jest Vipmar Tour nadawałam paczki z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski paczki były już na drugi dzień dostarczone na czas .???? Polecam bardzo uczciwa firma grzeczni i solidni kierowcy .Dziękuję również w imieniu siostry.

Korona

Super przewoźnik. Kierowcy z prawdziwego zdarzenia. Dla mnie bez zarzutu. Pelna profeska. Pozdrowienia dla Kierowcy Pana Mateusza

Co jaki czas w Vipmar Tour Mariusz Woszczyński można ubiegać się o podwyżkę?

Teraz biorą od 480zl lub od 105e w górę

@Piotr

A na dzień dzisiejszy jak to wygląda? Chyba, że bez zmian?

Sabina

Jechałam kilka dni temu z tą firmą pierwszy raz .Kierowca super , pan Olek .Natomiast pani która dzwoni z biura, bardzo protekcjonalny ton .Trochę pokory ,wszyscy jesteśmy sobie potrzebni .Wy dowozicie nas z pracy i do pracy ,a my zapewniamy wam środki żeby firma istniała.

Firma to jednak porażka, wszyscy zachwalają ale nie jest tak kolorowo. Wysadzili mnie jak się okazuje 6 domow za blisko mimo że kierowca był w 100% pewny że to tutaj. Prosiłem aby zaczekał bo byłem pierwszy raz tam ślę kierowca powiedział że nie ma czasu i odjechał.

@Piotr

A to faktycznie strasznie chamsko. Może jakiś zmęczony był i się nie dogadaliście? Dobrze, że Ty "miałeś czas", żeby się przejść te kilka domów... Ale ogólnie oprócz tego wszystko inne ok?

Ewelina

Chcialambym podziekowac kierowcom firmy Vipmartour za bezpieczny przejazd w obie strony Niemcy-Polska. Punktualosc: TOP, Komunikacja z firma: TOP Kierowcy: TOP uprzejmni i chociaz zmeczeni zawsze pomocni. Dziekuje!

Darius

Bardzo polecam tego przewoźnika kierowcy mili na czas

Inspektor Gadżet

Fajny przewoźnik, polecam ????

Podróżnik
@Inspektor Gadżet

Bardzo fajni, zaczęłam z nimi jeździć,

Zostaw merytoryczną opinię o Vipmar Tour Mariusz Woszczyński - Gliwice

• Jak się pracuje w Vipmar Tour Mariusz Woszczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Vipmar Tour Mariusz Woszczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vipmar Tour Mariusz Woszczyński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vipmar Tour Mariusz Woszczyński
  • Wita Stwosza 26 lok. 3