As Bus Transport Adrian Szewczyk

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o As Bus Transport Adrian Szewczyk

Kasia Nowy wpis
Inne

Pan Piotr pracujący dla tej firmy jest rewelacyjnym kierowcą, świetnym organizatorem podróży oraz bardzo miłym kompanem. Podróżowanie z nim to przyjemność Katarzyna

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w As Bus Transport Adrian Szewczyk? Chętnie zatrudniają?

Aurelia Nowy wpis
Inne

Składam ogromne podziękowania na ręce właściciela firmy Pana Adriana Szefczyka!!! Podróż z Firmą AsBus 27.08.23 przebiegła sprawnie!!! Obsługa bardzo profesjonalna !!! Kierowcy : Pan Rafał i Pan Łukasz bardzo empatyczni, usmięchnięci i bardzo pomocni w trakcie całej podróży! Ogromny szacun !!! Jesteście najlepsi!!! ❤️❤️❤️????????????

Mirosława Mil... Nowy wpis
Inne

W zeszłym tygodniu jechałam z Warszawy do Londynu z małym pieskiem z Panem Rafałem i Panem Tomaszem. Panowie kierowcy bardzo mili, kulturalni i pomocni, sprawy organizacyjne na medal (telefon od Szefa informujacy o godzine odbioru, telefon od Pana kierowcy potwierdzajacy czas przyjazdu i wszystko z taką dokladnością jak zapowiedziano). Podróż bardzo komfortowa, vanik czyściutki, wygodny, ilość postojów dostosowana do potrzeb. Gorąco polecam firmę As bus!!! Dziękuję Panom kierowcom za bezpieczną, szybką i miłą podróż i życzę szerokiej drogi. Pozdrawiam serdecznie :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie As Bus Transport Adrian Szewczyk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Pytanie
 Pytanie

Czy w As Bus Transport Adrian Szewczyk wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ania
Inne

Polecam. Miła obsługa. Zarówno kierowcy jak i biuro.

Artur
Inne

Polecam bardzo dobra firma. Jestem bardzo zadowolony.

Ania
Inne

Właśnie dojechałam do Londynu i jestem bardzo miłe zaskoczona. Wszystko sprawnie, kierowcy naprawdę ogarnięci. Jestem pod dużym wrażeniem. Pozdrawiam Waldka i Krzysia. Wygodny bus. Napewno będę z wami wracała. Polecam.

Nickyuk
Inne

Szczerze polecam tą firmę. Kierowcy kompetentni i pomocni. Jeżdżę z nimi od 4 lat. Nigdy mnie nie zawiedli. Jednym słowem SUPER!!!

nika
Inne

jazda na wariackich papierach, kierowcy non stop na energetykach, nie kryją że jadą non stop parę dni i ile to jeszcze mogą, brak poczucia bezpieczeństwa, nie polecam

Robert
Inne

Nie polecam firmy ma stronie w ciągu 24 h A wychodzi tak że jedziemy prawie 40 kierowcy nie uprzejmi z całego serca nie polecam to był mój ostatni raz jak skorzystałem z tej firmy

Pasażer 111
Inne

Nie polecam tej firmy banda (usunięte przez administratora) taka firma nie powinna istnieć, jeśli chcecie zapłacić za testy i bilet i nie dojechać do miejsca docelowego to ta firma jest idealna. Naprawdę nie polecam nie słowni i nie rzytelni.

Były klient
Były pracownik

Nie polecam, nie wywiązują się z umowy, nie odbierają przesyłek i totalnie olewają klientów.

Katarzyna
Inne

Witajcie, napiszcie mi proszę jak pracuje się obecnie w As Bus Transport Adrian Szewczyk. Chętnie poczytam o tym jakie proponowane jest wynagrodzenie oraz jaka jest atmosfera pracy w firmie. Czy jesteście zadowoleni?

Łukasz
Inne

Pijani pasażerowie w Anglii na farmie " szczurów " możecie stracić pieniądze i " cnotę ". Mieszka tam i pracuje rodzina, kierowcy, znajomi firmy którzy dokonują egzekucji.

Patryk
Inne

Jeśli pracownicy czują się dobrze i są dobrze traktowani przez pracodawcę to efektem jest zadowolenie klientów, dlatego polecam firmę.

Pasażer na gapę
Inne

Bardzo mili i sympatyczni kierowcy , jak dla mnie to tak długiej podróży to podstawa naprawdę polecam . Mimo ze jedzie się długo to w takim gronie nawet o tym się nie myśli . Jedynie wada to mogli by odczepić rozwożenie paczek od rozwozu ludzi . Trochę długo z tym schodzi ale mimo wszystko gorąco polecam .

Pasazer
Inne

Witam firma bardzo dobra jeżeli chodzi o przewóz paczek do i z Anglii ale jeśli chodzi o przewóz ludzi to masakra 36 godzin jazdy więcej rozważenia paczek męczarnia straszna zdecydowanie lepiej polecieć. Pozdrawiam

Romek

Nie polecam mieli przyjechać po mnie czekałem dwa dni

Monika

Gorąco polecam. Profesjonalna firma i rzetelni kierowcy.

Zostaw merytoryczną opinię o As Bus Transport Adrian Szewczyk - Zamość

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w As Bus Transport Adrian Szewczyk?

    Zobacz opinie na temat firmy As Bus Transport Adrian Szewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

As Bus Transport Adrian Szewczyk
Przejdź do nowych opinii