Opinie o Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa Fb w Dziekanowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa Fb. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa Fb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa Fb w Dziekanowice

Natrafiłem w sieci na ofertę pracy sprzed roku na stanowisko kierowcy autobusu. Ciekawy jestem, czy aktualnie przyjmują tutaj do pracy. :) W ogłoszeniu nie zawarto zbyt wielu szczegółów. Wspomniano, że wynagrodzenie rozpoczyna się od 4k brutto, i że dodatkowo można otrzymać premię. Wiecie może co trzeba zrobić, aby ją otrzymać? I czy ta pensja w przeciągu roku się zmieniła? Chętnie bym tutaj zaaplikował, jeśliby kogoś szukali. ..

Czy w Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa Fb jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Milan Nowy wpis

Jeśli chodzi o pracowników to jakie głównie problemy są zgłaszane że nie ma żadnej reakcji? Chodzi o atmosferę czy bardziej o stan techniczny pojazdów jakimi jeżdżą kierowcy? Bo widziałem uwagi co to tego? Nie ma szans na nowszy tabor albo usunięcie usterek?

Ja Nowy wpis
@Milan

Jaki nowy tabor, busy już swój żywot zakończyły dawno. Kierowcy biletów nie wydają, a rozkład jazdy ustalany nie wiadomo pod kogo.

Mikołaj

W sieci widziałem że jakiś czas temu szukali kierowcy autobusu z uprawnieniami do przewozu osób. Jaki jest tu grafik? Ktoś pracowników mógłby powiedzieć czy można godziny pracy ustawić elastycznie albo jeździć tylko w weekendy?

@Mikołaj

Ciekawe czy zmieni się rozkład z wakacyjnego na jakiś normalny linia Dobczyce- Kraków.

Nie ma teraz żadnych nowych rekrutacji dla kierowców? Rozumiem że w wakacje trochę tras jest zawieszonych wiec aż tak duża obsada w busach nie jest potrzebna ale we wrześniu pewnie wrócą połączenia. Wtedy będą rekrutować? Ktoś wie jak to tu wygląda?

Aplikowałeś do Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa Fb na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
pasażer

te busy to istna katastrofa , powinni jakieś 80 procent tych ,, busów " już dawno zezlomowac , dziś jechałam busem o 16.30 z Krakowa coś okropnego bus przeładowany na Full jak zaczął wyjeżdzać na roznowa to jeszcze na prostym odcinku już miałam ochotę wysiąść , zaczęło smierdziec jakby się coś przetarlo albo przepalilo nie znam się na tym ale myślę że nie powinno się tak dziać i do tego pojawił się dym byłam przekonana że nie wyjedziemy pod tą górę , zastanawia mnie tylko jedno jakim cudem te gruchoty przechodzą badania techniczne , druga sprawa jechałam innym gratem , w którym była temperatura podobna jak na zewnątrz a wcale ciepło nie było , przez całą godzinę siedziałam w czapce , rękawiczkach i mimo to trzeslam się potwornie z zimna i zresztą nie tylko ja

Pasażer
@pasażer

Zgadzam się sto procent z opisem klienta Tez się zastanawiam jak to możliwe ze te wraki przechodzą kontrole techniczne Kierowcy nieuprzejmi , faktycznie nie wydają biletów śmierdzi spalinami Strach jechać takim busem

Ona

Czy FB zastąpi w końcu Michalusa czy ludzie do pracy do Krakowa i z pracy z Krakowa muszą na nogach chodzi ? Chodzi oczywiście o busy przez aleje

Wiktoria
@Ona

Czy Fb zastąpi Michalusa? Nie rozumiem o co chodzi... Możesz jeszcze raz napisać?

@Wiktoria

Chodzi o to że FB miało wziąść kursy którymi jeździł Michalusa, w tym momencie jest taki syf że ludzie nie mają się jak dostać do pracy i z pracy bo ostatni FB wyjeżdża 14:50 z Krakowa przez aleje, a ludzie kończą pracę później niż 15. Kolejna rzecz ludzie z Raciechowic Szczyrzyca itd nie mają się jak dostać do pracy.

As
@Ona

Najlepsze jest to że w dniu 07.04.2022 bus 5.40 nie jechał i tak właściwie na aleje nie masz czym się dostać jak nie mieszkasz w Dobczycach.

@As

No właśnie, śmiech na sali i robienie z ludzi idiotów

@Ona

Trzeba do nich pisać e-maile i pytać. Odpisują. Twierdzą, że się zastanawiają nad zmianą rozkładu jazdy ale żadnych konkretów nie ma. Napisałem w sprawie busów chyba ze 30 e-maili do wszystkich urzędów, firm, gazet, gmin, powiatów, sołtysów i zero reakcji. Totalnie mieszkańcy są olewani. Kolej małopolska też nie chce zwiększyć liczby kursów tych swoich autobusów widmo jeżdżących 4 razy na dzień. Trzeba pisać do urzędników i przyciskać to może w końcu coś zrobią.

@Adam

Tak myślisz? Bo prawnie to nie da rady tego jakoś wymusić? Dziwię się, że mają takie podejście do ludzi, gdzie te uwagi są przecież uzasadnione

An
@Ewa

Czy to prawda, że firma z dniem 31.12.2022r kończy swoją działalność??

Współpracuje i pracuje. Pensja na czas

@Adam

Że na czas to bezstresowo akurat. To na plus. A co do wysokości stawek? Pytam, bo aktualnych info za dużo tu nie ma

Piwko

Mam prośbę proszę o informację jak jeździ bus Kraków Zręczyce który jeździ od 1.04.2022 nie mogę nigdzie znaleźć rozkładu a pilnie go potrzebuje nie mogę też uzyskać kontaktu telefonicznego

@Piwko

Nie jeździ

Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa Fb szukała niedawno pracowników w mieście Tarnów. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Jaaaa

Witam Zauważyłem ostatnio ogłoszenie na linie Wieliczka Łapanów może ktoś podać jakie autobusy tam śmigają i jak wygląda współpraca?

DK .

Czy ktoś może mi powiedzieć na którym przystanku zatrzymuje się bus do Dziekanowic FB.Czy jest to przystanek przy ogrodzie botanicznym tam gdzie zatrzymuje się 125 autobus.Bardzo dziękuje za podpowiedz. A odjazd ma o 13,50.

Mia
@DK .

Busy FB zatrzymują się na Rondzie Mogilskim (jadąc w kierunku Dziekanowic) przy Ogrodzie Botanicznym (po zjeździe z ul. Lubicz w prawo).

Mia

Tak.

Hej, z czego wynika taka cisza tu na forum? :( Widziałam, że w styczniu pojawiła się nowa oferta pracy dla Mechanika u pana Bodziocha. Może ktoś zechciałby napisać mi jak pracuje się w firmie na takim stanowisku? :D Jak oceniacie wynagrodzenie czy atmosferę pracy? Czego się spodziewać? :)

majster
@Karolina

polecam mozna sprobować swoich sił

@majster

O fajnie, że ktoś napisał o firmie, a powiesz, czego się można spodziewać po kierownictwie ? Jest dla pracownika, można się z nimi dogadać ? Twoja wypowiedź zbyt dużo nie podpowiada. Dziękuję.

Robert

Same pytanie i żadnej odpowiedzi, szkoda bo opinie pracowników są pomocne dla chętnych do pracy.

Poszukują obecnie pracowników?

PA

Czy mi się wydaje czy wasz ulubiony Pan kierowca już nie jeździ? Prawda, że zabrali mu prawo jazdy, czy kolejne plotki? :D

Aga

Tak tak

@Aga

A wiadomo coś więcej? :)

@PA

Szkoda bo nie ma na kim oka zawiesić. Nie ma ulubionego kierowcy nie ma jazdy FB

Pasażerka
@Renata

HI HI CHA CHA????????????????

@Aga

Czy w związku z tym, że nie ma już kierowcy, o którym wspominacie, firma będzie w najbliższym czasie poszukiwała nowej osoby na to stanowisko? Jestem ciekaw, czy będzie szansa, aby aplikować.

Renats

Każdy sądzi według siebie pozdrawiam.

@Renats

Renatko, czy to ty? :)

Tak a o co chodzi???

Teresa
@Renata

Renata, pracujesz w firmie Przewozowa Fb? Lub znasz osoby, które tam pracują? Mam kilka pytań, co do zatrudnienia. Pomożesz?

Wrócił mój ulubiony kierowca jeździ Travel Bus

vavawq

Bus nie trzyma się rozkładu jazdy,nałogowo spóźnia czasem nawet 20 minut albo wogóle nie jeździ mimo że kurs jest wpisany w rozkład. Jeśli chodzi o busy są tak niesprawne że ledwo co jeżdżą smród spalin nie wytrzymania, do tego kierowcy nie wydają biletów które są ważne bo w razie wypadku są pokwitowaniem do ubezpieczenia ale przecież skoro nie wydają biletów a nawet ich nie wybijają na kasie to nie odprowadzają podatków od nich i więcej idzie do kieszeni. Lepiej zmiencie to bo inaczej dużo stałych klientów zacznie odchodzić.

Lila

Jakość busów woła o pomstę do nieba- stare, ledwo działające i brudne. Niektóre kursy są maksymalnie przepełnione, a kierowcy dalej wpuszczają do środka kolejnych pasażerów. Ogrzewanie w zimie albo działa, albo i nie - loteria. Nie polecam. Lepiej wybrać którąkolwiek z konkurencyjnych firm

Domino

Najgorsze busy w całej Polsce

JANUSZ

Dramat busy nie przyjeżdżają spóźniona się jadą za wcześnie :) nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa Fb - Dziekanowice

Stanisław Bodzioch Firma Przewozowa Fb
1.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 49
    32-410 Dziekanowice