Opinie o Słotwiny Arena Sp. z o.o. w Krynica-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Słotwiny Arena Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Słotwiny Arena Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słotwiny Arena Sp. z o.o. w Krynica-Zdrój

Olgierd Nowy wpis

Mam dobrą pracę w firmie, fajni ludzi i dobra atmosfera to wszystko daje dużo zadowolenia

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne wieści, ponieważ wątek o pracy w firmie Słotwiny Arena Sp. z o.o. w miejscowości Krynica-Zdrój nadal nie ma opinii.

Nieznany prawdziwy Nowy wpis
@Administrator

Przeważnie tacy ludzie pokroju sławk... doznają przyjemności a nie miłości.wykorzysta i jedziedalej

Była Nowy wpis
@Nieznany prawdziwy

Potwierdza się przysłowie pieniądze szczęścia nie dają tylko orgazm

była pracownica

Pracowałam tam przez chwile w krynicy.To co sie tam dzieje to można ksiązke napisać.Można sie tam wybic jeżeli robimy wszystko co kaze szef i nie stawiamy oporu.Jeżli mamy swoją godnosc i wartosc to lepiej odejsc .Ale tak to jest ze zawsze jest coś za coś i potem trudno z tego wyjsc.Celowe zagranie .Niektórym to pasuje mi nie .

Kucharka Nowy wpis
@była pracownica

To prawda jeśli ma się jakąś godność i wartośc to się nie leci na tanie bajery Szewa który wykorzystuje swoją pozycję i władze na naiwnych dziewczynkach sprawdzone to ma.ale jak to mówią swój swojego znajdzie.to co zauważyłam to lubi mężatki pan Sł. współwłaściciel

Zostaw merytoryczną opinię o Słotwiny Arena Sp. z o.o. - Krynica-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Słotwiny Arena Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Słotwińska 51A
    33-380 Krynica-Zdrój
  • NIP: 8732315859 REGON: 850491706 KRS: 0000107928
Słotwiny Arena Sp. z o.o.