Opinie o Filip Adamczyk Perfetto w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Filip Adamczyk Perfetto. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Filip Adamczyk Perfetto o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filip Adamczyk Perfetto w Warszawa

Uwaga na następny patent wyzyskiwaczy! Znowu pojawiają się ogłoszenia o zatrudnieniu kierowców. Tym razem ukrywają się pod firmą córką, a właściwie kolejnym podwykonawcą. Jest nim ich kierowca Paweł z Ostrołęki, który szuka (usunięte przez administratora) niby dla siebie, a faktycznie znowu dla nich. Pracy będzie mnóstwo, o wypłacie radzę zapomnieć. Kto potrzebuje informacji lub kontaktów z innymi oszukanymi niech pisze na adres: hammonder@wp.pl

W moich stronach znam czterech kierowców (w tym ja) , którzy jeździli od początku stycznia 2022 do końca lutego 2022. Żaden nie dostał ani grosza. Mnie wiszą 8500, koledze 7500, innemu koledze 11500. Dwaj (usunięte przez administratora) Filip i Marcin. Cwaniaczki warszawskie. Widzę w necie ich ogłoszenia i nie wiem jak uratować następne ofiary.

Filip mieszka koło Białegostoku

Slawek

Jak macie faktury to podajcie do firmy windykacyjnej ja sprawę wygrałem na początku marca czekam aż komornik ściągnie kase płynność finansową filip ma tylko kwestia czasu jak masz chęć pogadać zadzwoń 577713104

@Slawek

Dzięki. Przekażę kolegom.

kierowca R

(usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Ciągle kłamstwa. Zanizanie przejechanych kilometrów w skali miesiąca co idzie za tym zaniżanie wypłaty. Za ostatni miesiąc pracy nie dostałem do dziś pieniędzy a mija ponad 4 miesiące. Pan Marcin największy klamca warszawy. Nigdy nie mają pieniędzy itp. Na chwilę obecną zalegają mi blisko 5000zl. Dodatkowo otrzymałem od firmy PIT za 2021r z którego wynika że w przez 3 miesiące zarobiłem u nich 700zl. Tak (usunięte przez administratora) skarb państwa i mnie zaniżając mój dochód. Sprawa trafia do prokuratury bo tak nie może być. Pan Marcin jak i Pan Filip mają w (usunięte przez administratora) wezwania do wypłacenia wynagrodzenia itp. Mało tego aktualnie działają pod firma NIP: 527-293-76-86 FMA TRANSMISSION SP. Z O.O. M. CURIE-SKŁODOWSKIEJ 3 / 63 15-094 BIAŁYSTOK (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) !!!!!!

Jacek
@kierowca R

Dobrze, że tu napisałeś. Poszkodowanych zapewne jest więcej, bo nie sądzę, czytając opinie, by potraktowali tak tylko Ciebie?

kierowca R
@Jacek

Każdego tak traktują lecz z PITem polecieli na grubo. Codziennie probuje się dodzwonić do nich lecz jest to nie możliwe..... tragedia.(usunięte przez administratora)

@kierowca R

Mam ten sam problem nie dostaje wypłaty przez długi czas. Nagrywam rozmowy telefoniczne ale nwm czy to coś da, a cały czas jestem spławiany że brak kasy. Jeśli coś by to dało mogę się dołączyć w jakiś sposób.

Helena

A takie nagrywanie jest w ogóle legalne? Żeby później nie było z tego jakiś problemów, szkoda się nadziać przez przypadek...

Ma ktoś numer do Filipa lub Adres zamieszkania albo adres w którym przebywa?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Filip Adamczyk Perfetto? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik magazynu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Firma PERFETTO jest chyba liderem KRD

Maja
@Slawek

A co to jest to krd? Dziwne że piszesz że firma jest liderem a poniżej takie złe opinie.. Może w takim razie zazdrość przemawia przez tych ludzi ?

r
@Maja

Krajowy rejestr długów.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Filip Adamczyk Perfetto na Elektromechanik? 10 lutego ogłoszenie na Pracuj.pl.

Kamila

czy mam rozumieć, że były jakieś problemy a możesz napisac jakie konkretnie bo oskarżyć to najłatwiej jest ale już napisac komentarz gorzej ?

Patryk mechanik

Uważajcie zanim podpiszecie umowę. Ja miałem z Perfetto Filipem Adamczykiem umowę o pracę podpisaną pracując w serwisie motoserwis zostałem perfidnie (usunięte przez administratora) nie otrzymałem: - wynagrodzenia - świadectwa pracy - ekwiwalentu pieniężnego za niewykorzystany 1 dzień urlopu Dłużni są mi obecnie ponad 4tyś oraz mojemu byłemu szefowi ponad 50tys za przejęcie serwisu w którym pracowałem ponad 3 lata w tym samym miejscu!!! Zapomnijcie o kontakcie ani z Filipem ani z Marcinem który zajmuje się jego finansami. Firma nie kompetentna, (usunięte przez administratora) unikają telefonów. Napewno Marcin czy Filip jesli odpowie wam na pytanie na podstawie mojej opinii inaczej niż jest. To się lepiej zastanówcie jeszcze raz. Lepiej wam radzę.

Stefan
@Patryk mechanik

Jeszcze jestem w stanie zrozumieć brak kasy jak mają kłopoty finansowe, ale czemu nie dostałeś świadectwa pracy? Nie możesz tego zgłosić do PIP? Ja bym przynajmniej próbował coś wyegzekwować.

Patryk mechanik
@Stefan

Jest zgłoszone. Drugi krok zrobię również w stronę sądu i nie tylko. Także działam spokojnie jest dobry kontakt.

Yurii

Firma nie wypłaca pensji uważaj, Nie radzę tej firmie, nie radzę z nią współpracować.

Tomasz

To wielkie (usunięte przez administratora) ciagle nie maja kasy a wymagaja niewiadomo czego, jeden z drugim to (usunięte przez administratora) w oczy mowi Ci co innego a pozniej co innego, radze nagrywac rozmowy wieczny problem

Wolny

Odradzam zdecydowanie, praca wygląda upraszczając tak, że się jeździ ile człowiek wytrzyma i nawet więcej. Ja miałem przerwę na sen, jedną trwającą 4 godziny, druga 8 godzin, zrobiłem ponad 3 tys kilometrów. Szybko otrzymałem informację od pasażerów, że firma nie płaci za wykonaną pracę. Żeby nie opierać się na tylko takich informacjach uzyskałem kontakt z osobami którym nie zapłacono za pracę, w sumie dwa miesiące ok 8 tys. Wypowiedziałem umowę ponieważ nie zamierzam jeździć jak niewolnik i szukać pieniędzy w Sądzie. Jak z relacji wynika ponadto praktyki są takie; zepsute auto proponują jazdę swoim i jeszcze straszą. Przy kolizji wina spoczywa na kierowcy jeżeli sam się nie ubezpieczy. Umowa zlecenie pomimo terminu upływu ustawowego czasu nie zgłoszona do ZUS. Mogę tu przytaczać wiele szokujących informacji jak traktują pracowników i jakie jest zakłamanie w tej firmie, ale po co ? Niech każdy się przekona jeżeli chce jeździć jak niewolnik i szukać wypłaty nie wiadomo gdzie. Sprawę niestety kierują do Sądu, powiadamiam odpowiednie ograny. Firma Perfetto jest podwykonawcą przedsiębiorstwa taksówkowego SAWA TAXI Auta należą jak wynika z dowodu rejestracyjnego do spółki SAWA. Jeżeli ktoś chce poczytać więcej informacji to wpisując SAWA TAXI dowie się znacznie więcej. Wszystko to jest ze sobą powiązane.W branży szybko się rozniosło o braku płynności finansowej w obu firmach i wśród ich podwykonawców – to już informacja ze słyszenia i czytania wpisów na Go Work. Szczególnie dotyczy to osób rozwiązujących umowę. Wiem o 2 osobach z nazwiska, zaległości na ok 8 tys. Pozostałe fakty są nie potwierdzone osobiście więc o nich nie piszę.

Anonimowy
@Wolny

Potwierdzam tak jest dla mnie wiszą 5.5k

Ogolnie
@Wolny

Sawa wymaga od przewoźnika tych białych parchów, jezdza w 1 kolejności. Wypożyczenie od nich (przymusowe, bo dadzą komuś innemu kto wejdzie na Twój rejon) koszt msc to 1700 netto, calosciowy serwis po Twojej stronie, przegląd pojazdu, opony i to śmieszne adblue, które jest nieporozumieniem.. Przewoźnik rejonu dostaje 0,85 netto. Odlicz od tego samochody, odlicz paliwo(które wciąż rośnie), odlicz koszt pracownika nawet na śmieciowej .. PIT-4, PIT- pracowniczy. Zostaje Ci tyle co brudu za paznokciem, znam przewoźników, którzy jeździli dodatkowo sami- zeby dorobić do pensji pracownika. Do tego wymyślone przez Sawę - spóźnienia za które obcinają 50% z kursu. Albo przewoźnik obetnie to pracownikowi, albo Sawa jemu. Nie bronię Pana wyżej- a opisuje jak wyglada to od strony przewoźnika.

W dodatku wszystkie lepsze kursy sa dla 3-4 przydupasow m.s. ciebie wyrywa o 3 w nocy żebyś przejechał 30 km. Tamci zarabiają po 8k ty 2k podstawy.

Jak długo trwa proces awansu w Filip Adamczyk Perfetto?

A czy w ogóle jakiś jest haha masz (usunięte przez administratora) i tyle. Oprócz M. S nikogo nie obsadzi na stanowisko kierownicze obaj się dobrali. W Auschwitz podejrzewam były lepsze warunki. 30 h jazdy za kółkiem przy przewozie maszynistów zaniżona pensja. Bo to już są nadliczbówki plus za dyżur no tutaj jak dobrze wiesz są dyżury. a 30gr z km gdzie się wali po 100 czy 200 najczęściej i 24h dostępny i nie załatwisz prywatnych spraw to jak obuchem w mordę. Radzę uciekaj a nie chcesz karierę robić

Jak ktoś chce jeździć po 48 godzin w samochodzie i prosić o swoje zarobione pieniądze to tak no i prosić się o to by zrobili samochód by był sprawny do obsługi klienta .Dla mnie na nie

Teresa
@Adam

Czyli 48 godzin w samochodzie pod rząd, a jakieś przerwy? Jak wobec tego wygląda rozplanowany grafik pracy w Perfetto? Ile godzin się przepracowuje miesięcznie?

Zostaw merytoryczną opinię o Filip Adamczyk Perfetto - Warszawa

• Jak się pracuje w Filip Adamczyk Perfetto?

Zobacz opinie na temat firmy Filip Adamczyk Perfetto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filip Adamczyk Perfetto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Filip Adamczyk Perfetto
  • Nowogrodzka 44