Opinie o Filip Adamczyk Perfetto w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Filip Adamczyk Perfetto. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Filip Adamczyk Perfetto o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filip Adamczyk Perfetto w Warszawa

To Kierowcy tu jeżdżą teraz tak ostatecznie czy nie? poprzednikowi nikt nie udzielił odpowiedzi a byłem ciekaw na jakie zarobki można byłoby liczyć, bo już kiedyś oferowali widełki do 10 000 zł. rozglądam się za lepiej płatną pracą

Ano ja już widziałem w sieci ofertę, kiedyś kierowcy na kategorię B do siebie szukali. Jak tak patrzę po opiniach to ktoś z parę miesięcy temu pisał o jakichś zaległościach w wypłacie. Jeśli już tak było to czy do dziś sprawa się wyjaśniła może skoro nikt niczego więcej nie pisał? Co z innymi kierowcami?

gieniek Nowy wpis

Szukam informacji lub kontaktu do osoby która się zajmowała obsługą samochodów osobowych, które były użytkowane w Perfetto. Wie ktoś może jak one były użytkowane i serwisowane?

OKRADZIONY PRZEZ TEGO PRACODAW

JESZCZE CHCĘ DODAĆ, że FILIP ADAMCZYK FIRMA HORN TRANS, nie wysłał mi nawet PITU za 2022 rok. Trzymajcie się wszyscy jak najdalej od jego firm. Jedna wielka banda oszustów i złodziei okradających pracowników z ich ciężko zarobionych pieniędzy, którzy po miesięcznym zjeździe z trasy zza granicy nie otrzymują wynagrodzenia i nie mają z czego utrzymać rodzinę a także zrobić opłat comiesięcznych za czynsz, światło oraz innych zobowiązań osobistych !!!!

OKRADZIONY PRZEZ TEGO PRACODAW Nowy wpis
@OKRADZIONY PRZEZ TEGO PRACODAW

ponieważ mnie również FILIP MATEUSZ ADAMCZYK (usunięte przez administratora) I NIE WYPŁACIŁ wynagrodzenia po MOIM miesięcznym zjeździe z trasy po EUROPIE. (usunięte przez administratora) ŻE MAJĄ JESZCZE ODWAGĘ FUNKCJONOWAĆ MIĘDZY LUDŹMI. MAJĄC WŁASNE RODZINY, ŻONY I DZIECI - BEZ SKRUPUŁÓW i BEZ SUMIENIA (usunięte przez administratora) ZATRUDNIANYCH PRACOWNIKÓW !!!!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Filip Adamczyk Perfetto? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik magazynu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
OKRADZIONY PRZEZ TEGO PRACODAW

Filip Adamczyk nie tylko prowadzi Firmę Perfetto > Proszę wejść w zamieszczone linki. HORN TRANS FILIP MATEUSZ ADAMCZYK, BIAŁYSTOK, UL. ELEKTRYCZNA 1/3 / 216, 15-080 BIAŁYSTOK https://aleo.com/pl/firma/horn-trans-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-warszawa http://www.osoby-krs.pl/Adamczyk,Filip,Mateusz,6bded8d7fbbda41fdb2d9a298a813119.html FMA TRANSMISSION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ https://aleo.com/pl/firma/fma-transmission-sp-z-oo-warszawa Osobiście zostałem wręcz okradziony na pseudo Umowę przez Filipa Adamczyka Firma HORN TRANS. Ostrzegam wszystkich, którzy chcą spokojnie pracować i nie szarpać nerw z wszelkimi firmami prowadzonymi przez Filipa oraz Pawła Adamczyk. Mnie okradli na ponad 5 tysięcy i nigdy już na pewno nie otrzymam tej reszty zarobionych pieniędzy.

Ostatnio wysyłają pisma od prawnika. Próbują przerzucić opłaty leasingowe na kierowców, którzy niby nie chcą im oddać samochodu ;) Źli kierowcy przetrzymują samochody i biedactwa nie mogą zarabiać... U mnie "ich"samochód gnije od marca i nikt się po niego nie zgłasza...

Helena

Aha? Czyli oczekują, że ktoś zrobi to za nich czy jak, bo nie bardzo rozumiem sytuacji. Info na ten temat masz już stricte od marca właśnie czy dopiero teraz od tego prawnika coś przyszło? Pytam, bo ciekawa jestem jak zareagować w takiej sytuacji

@Helena

Pracowałem dwa miesiące za darmo (styczeń i luty). Samochód od marca do dziś stoi u mnie pod domem. Pismo dostałem w maju. Prawnik jest z Białegostoku. (Jeśli podasz maila wyślę Ci kopię.) Odpisałem od razu i do dziś cisza...

Helena

Czy cokolwiek odnośnie tego auta i pisma ruszyło do przodu? Pytam, bo ciekawa jestem jakie konsekwencje mogą z tego wynikać jeśli to tak stale się będzie przedłużało.

@Helena

Dziś przyjechał człowiek z firmy windykacyjnej i zabrał Peugeota 301, który stał u mnie od 1-go marca 2022 . Poinformował że go zabiera... Nawet kluczykami nie był zainteresowany. Laweta i do widzenia:)

Helena

I Pan dalej ma te kluczyki? Nikt mimo wszystko nie pisze od dłuższego czasu o samej pracy w firmie. Wiadomo ile osób teraz się tu zatrudnia i jak współpraca może przebiegać? Cokolwiek w warunkach się zmienia?

dany

cześć, posiadacie jakieś dane do Filipa Adamczyka? jakiś adres? telefonu standardowo nie odbiera.

@dany

(usunięte przez administratora) TRANSPORTOWA ! UNIKAJCIE WSZYSCY , WSZYSTKICH UTWORZONYCH PRZEZ NICH FIRM O WIELU NAZWACH I RÓŻNYCH SIEDZIBACH FIRM , GDZIE chociażby np.: jedna ich Firma ma 3 adresy w Warszawie !!!

Joanna Adamczyk partnerka Filipa Mateusza Adamczyk, Pani prawniczka

DANY

a jakieś dokładniejsze dane?

Sławek

Radcą prawnym jest partnerka Filipa on (usunięte przez administratora) ludzi a ona go broni spółka kant i (usunięte przez administratora)

Naciagniety

7tys do wypłaty mi wiszą. Kontaktu zero. Nie polecam. (usunięte przez administratora).

Anonimowy
@Naciagniety

Z jakiego zakadka polski jesteś? Dzwoniłeś juz do kogoś na pozew zbiorowy? Jak nie to zachęcam brakuje nam 5 osób do pozwu zbiorowego zapraszam numer 504345853.

Poszkodowany
@Naciagniety

Możesz zostawić jakiś kontakt do siebie ?

Anonimowy
@Poszkodowany

Ty kolejny z jakiego rejonu polski?

Wolny
@Anonimowy

Proponuję wcześniej złożyć zapytanie -skarge do Państwowej Inspekcji Pracy, sugerując kontrolę i ustalenie stosunku pracy. Ponieważ umowa która ja podpisałem nosi ewidentnie znamiona umowy o pracę.Jezeli PIP w wyniku kontroli stwierdzi, że pracownicy powinni być zatrudnieni na zasadach umowy o pracę sam wniesie sprawę do sądu. Im więcej takich zgłoszeń do PIP tym większa szansa, że właściciel Filip Adamczyk się obudzi. Postępowanie przed sądem pracy jest szybsze i skuteczniejsze. Ważne jest żeby treść zawiadomienia dotyczyła ustalenia stosunku pracy, ponieważ PIP zajmuje się tylko stosunkiem pracy. Umowy zlecenia i B2B podlegają pod orzecznictwo cywilne.

Maja
@Wolny

Jednej rzeczy nie rozumiem, pisałeś tu, że miałeś zlecenie (o znamionach uop, ale jednak zlecenie) i że trzeba iść do pipu, a na koniec piszesz, że zlecenia podpadają pod sądy cywilne. To jednak nie pod pip? Bo już zgłupiałam.

wolny
@Maja

Te umowy które są podpisywane z Filipem Adamczykiem, noszą ewidentnie znamiona umowy o pracę, czyli zależność pracownika, decyzje od kierownictwa, sama praca czyli w wyznaczonym przez pracodawcę miejscu i czasie ect Tak jak przy stosunku pracy czyli umowie o pracę. Mając umowę zlecenie lub B2B, jeżeli ktoś pójdzie się poskarżyć do PIP to taka skarga nie będzie rozpatrywana, ponieważ PIP rozpatruje wyłącznie skargi pracowników zatrudnionych na umowie o pracę. Natomiast jeżeli pracownik na umowie zleceniu wystąpi o stwierdzenie stosunku pracy i opisze jakie czynności wykonuje, to PIP może podjąć czynności zmierzające do ustalenia jaka powinna być umowa przy wykonywaniu określonej pracy. Może ( ale nie musi ) wystąpić do Sądu Pracy o zmianę stosunku pracy. (usunięte przez administratora)

Wolny
@Naciagniety

Dzień dobry. Dzisiaj mogę poinformowač, że firma wypłaciła mi zaległe wynagrodzenie.w całości przelewem. Dziękuję.

@Wolny

Jak sprawa została załatwiona? Sądowo?

@Mechanik

Pewnie tak, skoro o tym sądzie pracy cały czas była tu wzmianka? Ciekawe ile ostatecznie to wszystko trwało

Emilian

Puste obietnice bez pokrycia. YTrzy miesiące czekania, aż łaskawie odda kasę. Jakby, ktoś wciąż miał problemy to zostawiam namiar w sprawie płatnośći 573985388

Mechanik

Może zacznę od tego że pracowałem u nich w Warsztacie przy ulicy ostrobramskiej 65,biznes coś się kręcił ale zawsze był problem z wypłacaniem pieniędzy, nigdy na czas ich nie było a zawsze Marcin czyli osoba pośrednia mówił że Filip nie ma że to nie jego wina. Na tą chwilę są mi dłużni jeszcze 5550zl a byli dłużni 7tysiecy, Filip Adamczyk sam wyszedł z inicjatywa wypłacania po 300zl co poniedziałek żeby mi to spłacic, oczywiście z tym są też problemy az do dziś gdzie stwierdził Marcin że pieniądze są wstrzymane z tytułu kradzierzy opon i zaklejenia zamkow w Warsztacie aż do wyjaśnienia, Marcin to największy (usunięte przez administratora) jakiego znam, zero honoru ani szacunku, przez telefon rżnie kozaka a na żywo to zwykła (usunięte przez administratora) przez tego człowieka nie miałem 2 miesiące pieniędzy więc żyłem przez nich okropnie. Marcin jest zaprzyjaźniony z policją, przez SMS się kozaczy i za chwilę straszy policja. Filip Adamczyk to samo, zwykły najgorszy bezduszny (usunięte przez administratora) nigdy nie odbiera telefonu i wszystkiego co znajduje się w okół mam nadzieję że nie przejdzie im to na sucho i że karma do nich wróci bo ja nie odpuszczę. Jeden wart drugiego, wszystkich (usunięte przez administratora) skarbówkę i kręcą na lewo pieniądze. Mam nadzieję że się kiedyś spotkamy Panowie

@Mechanik

Tam cały czas ta sama śpiewka: Filip na Marcina, Marcin na Filipa. Jeszcze jest Paweł w Ostrołęce. Też niewinny. Ten też zrzuca na dwóch pozostałych...

Mechanik

Wiecznie z nimi to samo, ten Filip i Marcin to są (usunięte przez administratora)

Niko
@Mechanik

Proszę napisać do mnie maila, napiszemy pozew zbiorowy

Niko

Proszę napisać do mnie maila, napiszemy pozew zbiorowy kamilua3@wp.pl

@Niko

A ty gdzie pracowałeś/łaś?

@Mechanik

Dołączyłeś się do tego pozwu? Ile osób już się zebrało?

Kancelaria

Pomogę odzyskać należności 720 802 005 proszę o kontakt

@Kancelaria

Wątpię czy odzyskasz ale warto próbować ją mam wyrok od marca i nie ma z czego wyrwać kasy pierwsi w kolejce to skarbówka ZUS itd a na końcu szary człowiek

Katarzyna
@Slawek

A jaką kwotę firma powinna Ci zwrócić?

Jakie warunki pracy są w Filip Adamczyk Perfetto? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Elektromechanik?

Slawek

Filip robi wszystko z premedytacją zatrudniając kogoś nie jak pracownika a jak sponsora któremu i tak nie zapłaci robi szalone postępy w grudniu miał 20 wpisów w K.R.D miesiąc temu 36 wpisów i 4 wierzycieli tag że ogarniajcie jak najszybciej temat sąd lub firma windykacyjna bo myśle że niedługo Filipek popłynie na całego nawet jego partnerka prawniczka mu nie pomoże

@Slawek

Mnie naprawdę to wszystko dziwi. Jak można tak elastycznie się wywijać ze wszystkiego. Ta partnerka chyba dobra musi być. :/ Serio myślisz, że to wszystko wam się uda?

Wojtek

Warunki są psie, (usunięte przez administratora)i pracujesz dla nich, po czym cię (usunięte przez administratora)po paru miesiącach na pieniądze i zostaniesz bez niczego, nie będą odbierali telefonów, i żadnego kontaktu z nimi żadnego nie bedzie

@Helena

Myślę że ta prawniczka go z wszystkiego wyciąga i uchodzi mu na sucho, na prawie się znają i wiedzą co robią, mnie zastanawia jak można być taka (usunięte przez administratora) Filip z Marcinem mają dzieci,i nie rozumiem jak mogą być tacy bezuczuciowi, oszukiwać ludzi i zostawiać ich na pastwę losu bez niczego i bez żadnych pieniądzy, niektórzy nie mieli co jeść przez nich i musieli się zapożyczać od innych

Stefan
@Wojtek

Tak cię potraktowali że nie zapłacili kasy? Wspominasz że pracujesz kilka miesięcy. To wcześniej była normalnie wyplata czy od razu były problemy?

Wojtek
@Stefan

Od początku był problem, ale uznałem że może trafiłem na zły okres bo się spóźnili z wypłatami po 2/3dni

prac1
@Stefan

Często sa małe opóźnienia.

Zuzanna
@prac1

A większych opóźnień nie ma? Ciekawi mnie to bo widziałam jakieś wpisy o niewypłaceniu i nie wiem co o tym myśleć...

Marcin to pała

Czy wie ktoś gdzie Marcin teraz pracuje? Albo w jakiej firmie można go zastać?

Kamila
@Marcin to pała

Na co Ci kontakt do niego jak go wyzywasz?

Marcin to pała
@Kamila

Może dlatego że jest dłużny mi sporo pieniędzy

Mechanik

Czy jest tu jakiś aktualny pracownik firmy firmy perfetto od Filipa Adamczyk?

Sławek

Dla Filipa firmy lizingowe zabierają samochody z tego co się orientuję licencji na busy też nie wyrobił tak że dni Filipa są policzone

Tomasz

Jeżeli chcecie się skontaktować z Marcinem to posiadam jego instargrama Marcins1973

Mechanik

Dodam jeszcze ze mam nagrane wszystkie rozmowy gdzie Marcin zadeklarował się wypłacania pieniędzy, i jeszcze Marcin mówi ludzia żeby zgłaszali Filipa a sam nie zdaje sobie sprawy że poniesie tego konsekwecje, mi jest dluzny pieniądze mojemu koledze z pracy oraz mojej koleżance, więc nie polecam tam pracować bo to są zwykle hieny, ty pracujesz na to żeby mieli co jeść a oni cię (usunięte przez administratora) na hajs

@Mechanik

Ale dziwna sytuacja, pierwszy raz coś takiego widzę. Aż trudno mi uwierzyć, żeby dorośli ludzie tak się zachowywali. To skoro przestał po te 300 wypłacać to co teraz zrobisz, żeby te rachunki w końcu uregulować?

@Helena

Sprawa została zgłoszona do sądu, do skarbówki oraz do zusu, oraz zostanie złożony wniosek do instytucji która zajmuje się sciagniem pieniędzy z pracodawcy

@Mechanik

Faktycznie wykazałeś w 100% swoje zaangażowanie. Czy do teraz cokolwiek zdążyło już może ruszyć?

@Helena

Wykazałem, wszystko zostało zgłoszenie, ale ciekawe czy coś z tym zrobią

Mazur

Potwierdzam ! Trzymajcie się jak najdalej od tych panów. P.s. Czy ktoś z Was pozwał panów ,,biznesmenów,, lub zamierza? Proszę o info.Możliwy pozew zbiorowy(10 osób)

kierowca r
@Mazur

Chętnie. Jakiś namiar do ciebie? Znam osoby które również pójdą na pozew

Bronisław
@kierowca r

I co? Pozew został zgłoszony tak jak napisałeś czy nie? Coś ruszyło w tej sprawie? Ktoś jeszcze w ogóle taki pozew wnosił? Dajcie znać

@Mazur

Ja podałem w tamtym roku w czerwcu do firmy windykacyjnej na początku marca tego roku wyrok na moją korzyść czekam na kasę od komornika

@Slawek

Myślisz, że komornik bez problemu to wszystko załatwi czy jednak jeszcze kolejne komplikacje będę się nadarzać po drodze?

@Mazur

Podałem Filipa do firmy windykacyjnej trwało to około 9 miesięcy sprawe wygrałem ponad miesiąc temu czekam na pieniądze od komornika jak chcesz dowiedzieć się więcej możesz zadzwonić 577713104

Zostaw merytoryczną opinię o Filip Adamczyk Perfetto - Warszawa

• Jak się pracuje w Filip Adamczyk Perfetto?

Zobacz opinie na temat firmy Filip Adamczyk Perfetto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filip Adamczyk Perfetto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Filip Adamczyk Perfetto
  • Nowogrodzka 44