Opinie o Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski w Kościerzyna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski w Kościerzyna

Dariusz Szlagowski Nowy wpis

W odpowiedzi na powyższe nieprawdziwe, znieważające publicznie moje dobre imię oraz renomę mojej firmy opinie wskazuję, iż w dniu dzisiejszym wystąpiłem do właściwych organów o podjęcie stosowanych działań prawnych. Dodatkowo pragnę wskazać, iż moja firma nie nawiązała stosunku pracy, ani w żaden inny sposób nie współpracowała z osobami o nazwisku lub pseudonimie ,,Kaczor”, „Dziadtrans”, „Kamazgks”, „Ktoś”, „Level1”, czy „Transdziad”. Prowadząc działalność gospodarczą przez kilkanaście lat ciężko pracowałem na swoje dobre imię oraz nieposzlakowaną opinię, które posiadam wśród swoich Klientów, pracowników oraz ogólnie na rynku podmiotów gospodarczych, które wykonują działalność gospodarczą w tym samym zakresie. Dzięki ciężkiej pracy i wysokim standardom wykonywanej działalności gospodarczej udało się na przestrzeni lat rozbudować działalność oraz uzyskać kilka specjalizacji w tym między innymi w dziedzinie robót związanych z budową dróg i autostrad, wynajmu i dzierżawy pozostałych pojazdów samochodowych z wyłączeniem motocykli, przygotowania terenu pod budowę, a także pozostałych specjalistycznych robót budowlanych. Z tych przyczyn moja firma od wielu lat ma bardzo dobrą i stabilną sytuację finansową, z tendencją wzrostową. Na uwadze, należy też mieć fakt, iż flota dostępnych przeze mnie pojazdów ciężarowych jest systematycznie wymieniana na coraz nowsze samochody, a także na przestrzeni lat powiększa się. Wskazuję, iż rozwój na przestrzeni lat był możliwy dzięki mojemu zaangażowaniu, a także zaangażowaniu pracowników i współpracowników, których zatrudniałem i obecnie zatrudniam. Dlatego zawsze i przede wszystkim, dbałem i nadal dbam o terminową wypłatę wynagrodzeń i na przestrzeni wszystkich lat prowadzenia działalności nie zdarzyło się, abym nie płacił wynagrodzenia komukolwiek na czas. Podobnie wygląda moje nastawnie do pracowników. Jestem wymagający jeśli chodzi o jakość wykonywanej pracy i przykładanie się przez pracowników do zleconych zadań, ale jednocześnie szanuję wszystkich pracowników i nigdy nie dopuściłem się wobec któregokolwiek z nich działań obraźliwych bądź innych niestosownych. Ponadto, nie naruszam przepisów prawa pracy związanych z wymiarem czasu pracy pracowników, zaznajomieniem pracowników podejmujących pracę z zakresem ich obowiązków, sposobem wykonywania pracy na wyznaczonych stanowiskach oraz ich podstawowymi uprawnieniami. Wskazać należy, że zapewniam bezpieczne i higieniczne warunki pracy pracownikom, stosuje obiektywne i sprawiedliwe kryteria oceny pracowników oraz wyników ich pracy. Podkreślenia wymaga również, że dbam o stan techniczny pojazdów mojej firmy, a także przestrzegam norm prawnych w zakresie transportu. Wobec powyższego, należy zauważyć, iż opinie wskazanych użytkowników na niniejszym portalu internetowym są pomówieniami niezgodnymi z prawdą, naruszającymi moje dobre imię, renomę mojej firmy. Wpisy owych użytkowników obrażają mnie jako człowieka, pracodawcę, co więcej podważają zaufanie do mnie nie tylko potencjalnych pracowników, ale również klientów.

Do Dariusz Szlagowski Nowy wpis
@Dariusz Szlagowski

Pan Dariusz by na tego typu przemówienie "prezydenta" nigdy nie wpadł.Wynagrodzenie ok zgadza się na czas ale czy ty komuś zapłaciłeś wynagrodzenie za urlop oto jest pytanie.Tylko jednej osobie bo musiałeś a szczerze mówiąc gdyby było tak jak ty to niby napisałeś to by takich opinii nikt nie pisał i tyle ☝️tak jak ktoś tam w komentarzu napisał zapraszam na pokładową kanał 26 stanąć i posłuchać.

Dziadtrans Nowy wpis

Piszecie sobie te wypociny i piszecie jak jest źle i okrutnie, jaki to macie (usunięte przez administratora) itp itd, a jeździcie i chętnych nie brakuje hehe. Na drodze tak (usunięte przez administratora), że opony prawie z felg spadają, byleby szefa zadowolić. Robienie pauz przy podjazdach, przeginanie czasu, jeżdżenie polami, lasami... Jakbyście się szanowali to by nie było komu tam jeździć, ale chętnych nie braknie, a interes się kręci... Dzielne harcerzyki :))

ja Nowy wpis

Święta prawda czarno na białym

Level1

Zero szacunku do ludzi ,obraża i traktuje gorzej jak zwierzęta.Jak ktoś jest ciekawy zapraszamy kanał CB 26 na Westerplatte dobry materiał o niewolnictwie w XXI wieku można nagrać i do TV :).

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Ktoś

Nie polecam tej firmy. Aby zarobić obiecane minimum 5 tys trzeba dobrze kombinować z tacho, albo nocki robić bez karty. Po legalu nie ma szans na zarobek. Oczywiście po rozwiązaniu umowy na rozliczenie się na sam koniec zajumanie kasy za urlop.

Kierowca

Nie polecam tą firme

KTM

Kierowca to sam pan Dariusz ???????????? poprawia sobie opinię ????. Powiem tak 3 kursy a czasami 4 na Boże pole i wystarczy czasu bzdury ...... A wahadło na Gdyni bez karty robią

Kierowca

Odnośnie co do wypowiedzi pana "Kaczora" to się nie zgadzam no i ogólnie jak te wszystkie bo wiadomo że jak ktoś się zwalnia to (usunięte przez administratora) musi obsmarować bo straszna krzywda się działa bo pan Daro na rękach nie nosił jak niemowlę dziwne że szef byłych pracowników nie równa z błotem jak oni jego powiem tak gdy tu przyszedłem do pracy to umowa o pracę od zaraz i co najlepsze od razu na czas nieokreślony tak że Kaczor Stuard czy jak ty tam chcesz nie wiem co ty tam wciągasz do nosa ale bez karty jeżdżenie gdzie jak rozładunek do 17 max 18 i to czasami tylko a załadunek od 6 lub 7 zależy czy Darek jest czy Łukasz to jaki sens jeździć bez karty.A to że Kaczora żona zostawiła i przeszedł załamanie nerwowe i zaczął śfirowac pawiana i o 12 godzinie najlepiej kończyć robotę podburzać resztę ekipy to nie dziwię się że pan Darek takiej osobie podziękował a co do finansów to nie narzekam idzie zarobić i to dobre pieniądze docenić dobrą pracę jest ciężko ale obrobić cztery litery łatwo ja nie narzekam wiadomo nikt nie jest idealnym ale zawsze idzie się dogadać.Pracownik

Kaczor
@Kierowca

A ile kursów na bozepole robicie 3 może 4 czasu starcza ...... Ciekawe jakim cudem a na Gdyni jak jest jeździcie ....... Bez karty .......

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kamazgks

Jest taki jeden kierowca co nawet w wigilię wszystkich zastąpi więc reszta na wolne.

Kamazgks

Też tam jakiś miesiąc zmarnowałem, Darek to zwykły ko.. on. Najchętniej by chciał żeby mu te jego auta nie gasly 24h oczywiście z jednym kierowcą, tacho na legalu a później karta out i dalej, ludzi ma za (usunięte przez administratora) a i są tacy co sami z siebie ich robią. Byłem trzeci w grupie normalnych, dwóch wymienił w swojej poniżonej i wazeliniarskiej opinii na K i S, samozwanczy niewolnik i niepisany kierownik, wiemy kto... Auta w dodatku zawsze z nadwagą omijając S 7 przez Gdańsk. Kierowniku niewolniku my chcieliśmy żyć a nie zdechnac w kabinie dla nabijania konta Darka. Pisałeś o prywatnym życiu naszego kolegi i rozstaniu z kobietą. Mam być tak bezczelny jak ty i pisać że wolisz kabinę od swojej rodziny. Pracuj sobie tam dalej za nas trzech ale oszczędź tych komentarzy na nasz temat. I drzyj widząc służby bo Sam Hindus z Itd jest poinformowany wraz z zdiz Gdańsk. Ty pewnie dla Turbiny przez morze byś bokiem szedł.

Marcin P.

Ciągła rotacja kierowców i końca nie widać.

Kaczor

Firma tragedia tylko w Polsce takie firmy istnieją ..... Ładować do bólu jazda bez karty wyścig szczurów poprostu. Pan Darek wielki przedsiębiorca nawet umowy nie ma czasu zrobić .

Olka

A takie zaplecze typu woda, herbata, kawa jest tu?

transdziad

Omijać szerokim łukiem. Właściciel to alfa i omega, wszytko wie lepiej. Jakakolwiek próba konstruktywnej rozmowy nie ma kompletnie sensu z osobą o takim charakerze. Twoje argumenty torpeduje swoimi, kompletnie niedorzecznymi, z uśmiechem na twarzy. Zaczynając pracę masz wszystko o niej wiedzieć i stosować się do portowych przepisów BHP. Oczywiście żadnego szkolenia BHP nie ma. Straszenie karami finansowymi. Jak zgłosisz usterkę to źle, bo dziad nie ma czasu, bo przecież " każdy coś ode mnie chce". Ciągła rotacja to norma.Płacone od kursu..

Kamil

Macie stałe godziny pracy?

Dziadtrans

Nie polecam najgorsza praca jaka moze spotkać czlowieka. Akord plus norma paliwowa. Kasa nie ta co obiecana 5-7 tys szkoda że nie napisane że na dwa miesiące. Atmosfera w pracy jeden wielki terror. Rotacja maks co dwa miesiące. Dużo osób przychodzi na jeden dzień i potem ich nie widać:) Waga ponad normę praca po 13 h, a potem najlepiej na nocke bez karty :) (usunięte przez administratora)

Daria

Oprócz cv oczekują czegoś jeszcze ?

Zibi

Podpowie mi ktoś czy warto składać dokumenty? Jak z zarobkami?

Lesio

czy od roku 2018 wzrosła dniówka dla kierowcy?

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski w mieście Kościerzyna? Co możecie powiedzieć o pracy w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Do turbiny nigdy

Nikomu tam nie polecam tej pracy to jest (usunięte przez administratora) nie płaci. Wogule z niego jest (usunięte przez administratora) Ciogle coś ma A jak mu coś powiesz to ciebie zwolni bo myśli że może dużo A co do czego to jest burak tak zwany "turbina"był I jest oszustem

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski - Kościerzyna

• Jak się pracuje w Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dariusz Szlagowski Fthu Dar-Trans Dariusz Szlagowski
  • Makowa 9