Tim-Dom Marcin Jędrzejewski

Kiełpino

Opinie o Tim-Dom Marcin Jędrzejewski

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kiełpino.

gosia

Firma Tim-Dom wykańczała mi w styczniu dom podłogi i drzwi , Podłoga to parkiet jodła francuska wygląda cudownie , drzwi białe porta bezprzylgowe spasowanie tych drzwi przez montażystów firmy Tim-Dom perfekcyjne. Listwy do podłogi białe cudownie docięte na kąty. Gorąco polecam firmę Tim-Dom

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Tim-Dom Marcin Jędrzejewski jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

niezadowolona

Brak szacunku do klienta i nieprofesjonalna obsługa, zostałam wprowadzona w poważny błąd i zamiast "przepraszam", usłyszałam cyt." każdy klient chce usłyszeć to, co jest dla niego wygodne"... Na szczęście mogłam jeszcze wycofać zamówienie. ODRADZAM

Polecam

Witam ostatnio montowali mi montażyści podłogę drewnianą. I także piękne wysokie listwy wygląda bajecznie bardzo polecam firmę

Zadowolony

polecam jak najbardziej tą firmę ostatnio montowali mi okna i bramę garażową jestem jak najbardziej zadowolony montażyści doradzili i fachowo zamontowali na pewno zamówię tam również drzwi wewnętrzne i podłogi

miesiąc czasu

Miesiąc czasu walczę o nowe drzwi bo dostałam uszkodzone, niestety panowie montujący drzwi nie mają ani narzędzi ani wiedzy o pracy którą wykonują, brak kontatku z biurem, nie potwierdzają terminów wykonania pracy, wiedzą lepiej od klienta, chciałam mieć firme na miejscu a więcej problemów niż pozytku, radzę wybrać inną firmę.

mp

Firma do kitu!!! Zupelny brak profesjonalizmu i poszanowania dla klienta. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Tim-Dom Marcin Jędrzejewski - Kiełpino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tim-Dom Marcin Jędrzejewski