Opinie o I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha w Pabianice

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem tam w 2017 roku , a tutaj znalazłem się przez przypadek. Niestety muszę potwierdzić że ta spółka Przemysław, Michał i Andrzej to banda (usunięte przez administratora) Mnie wykiwali na tysiąc złotych u mam nadzieję że w końcu ktoś się za nich weźmie. Uważajcie i omijajcie szerokim łukiem.

Magdalena Sikora Nowy wpis

Dzień dobry, W jakim czasie odzyskał Pan należności? oraz czy te usługi były bardzo kosztowne? Z góry muszę zapłacić im pieniądze? Proszę bardzo o pomoc.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha w przypadku pracy jako Elektryk?

Przemyslaw ciepluch PRZESTEPCA

LUDZIE MUSICIE ISC BEZPOSREDNIO DO PROKURATURY BO TEN H.J CHOWA CALA KASE KTORA WYLUDZI SAD I ADWOKAT TO STRATA CZASU. PROKURATURA TYLKO I WYLACZNIE I POZEW ZBIOROWY TAK JAK Z AMBER GOLD WTEDY POJDZIE SIEDZIEC 100%! #PRZEMYSLAWCIEPLUCHATOPRZESTEPCA

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha na stanowisko Zatrudnię elektryków i elektromonterów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jolanta

Ludzie, to jest portal dla pracowników! Wchodzę, żeby zobaczyć, czy firma nie szuka czasem instalatora, bo mąż szuka pracy, zapytać się, ile płacą w ogóle w tych niepewnych czasach. A tu co?

Pozew zbiorowy

Niech pod tym komentarzem napiszą wszyscy, którzy zostali (usunięte przez administratora) przez pana Przemka lub Michała. Nie odpisujcie sprawy, ale może ie napisać czy byliscie ich pracownikiem czy klientem. Zobaczymy ile nas jest

1 klient
@Pozew zbiorowy

Zróbmy listę i złóżmy jak inni swoje dowody w jednym miejscu. To się ciągnie latami to nie są sprawy z 2022 czy 2021 od lat są ludzie (usunięte przez administratora) Kancelaria Adwokacka Adw. Andrzeja Śmigielskiego ul. Piotrkowska 270 lok. 4.

Darek

Niech go lepiej zamkną zanim 4 dziecko zrobi bo trójki już nie ma kto utrzymać nierób jeden i (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) szkoda tylko tych dzieci ale mam nadzieję że odpowiednie instytucje zrobią z tym porządek bo tylko to potrafi żyć z pieniadzy państwa a dzieci obdarte chodzą

Tralala
@Darek

Ty to lepiej , zajmij się swoimi dziećmi bo żebraja o jedzenie na internecie gdzie już jest to zgłoszone ???? wraz ze screenami , więc tego się nie wyprzecię , po drugie jak na razie to wy se zrobiliście dzieci dla socjalu a potem jak już pieniążki z socjalu nie przysługują to (usunięte przez administratora)z domu albo całą wypłatę muszą oddać , po trzecie dzieci chodzą przyzwoicie i czysto ubrane , a twoje w zamałych i podartych . Zamkną to ciebie niebawem za alimenty ???? i (usunięte przez administratora) cię powinno interesować nawet jak by była 4 dzieci , przynajmniej ich utrzymuje a nie tak jak ty głupiej złotówki ci szkoda , albo kupienie dzieciakowi zabawki bo za droga , dlatego skończ już (usunięte przez administratora) nie stworzone historię i zajmij się szukaniem lepszej roboty bo alimenty trzeba spłacić

Poszkodowana

Zapraszam wszystkich do Kancelaria Adwokacka Adw. Andrzeja Śmigielskiego ul. Piotrkowska 270 lok. 4. Jedna sprawa na ponad 60tys. złotych jest już wygrana przeciwko Przemysławowi. Pozdrawiam i życzę sukcesów w odzyskaniu zrabowanych pieniędzy.

Beznazwy

Nie dziwi Was fakt, ze firma jest na zone Pana Przemka? Sprawa została zgłoszona na policje oraz do sądu. Kwestia czasu, aż ich wszystkich zamkną. Niby znajomosci w policji ma, ale wszystkich policjantów i prawników w mieście nie zna. Pan Michał który z nim działa również (usunięte przez administratora) jakich mało. Ostrzegam przed tą firmą. (usunięte przez administratora)

@Beznazwy

Dzień dobry, jeżeli jest Pan/Pani poszkodowana i posiada na to dowody z chęcią zajmiemy się sprawą. Wynagrodzenie to 10% od odzyskanej kwoty płatne tylko po wygranej sprawie. Proszę o kontakt do siebie

@Beznazwy

A o co chodzi z panem Michałem on też został (usunięte przez administratora)przez Pana Przemka na grube tysiące On jest tak dawno poszkodowany jak wszyscy

Beznazwy
@Karolina

Teraz udaje niewiniątko, ale jak było co do czego to za Panem Przemkiem murem stał. Jak zgubił swój rozum wcześniej to teraz ma za swoje

@Beznazwy

To jest nie ludzkie nie można wszystkich mieszać w jednym worku pan Przemek naoszukiwał ludzi a pan Michał nic o tym nie wiedział znam pana Michała bo robił nam mieszkanie i na pewno on (usunięte przez administratora)nie jest

Danuta
@Karolina

Zobaczyłam Pani komentarz i jestem zdumiona. U nas tez robił 1. szuflady wysuwają się do połowy w kuchni ponieważ sciana jest krzywa, 2. odpływ jest zrobiony niepoprawnie woda nie spływa 3. Sylikony wszędzie popękały 4. Wzięto 15tys zł na wylewkę i materiał w mieszkaniu. Sam salon ma różnice w poziomach 2,5-3cm. Nie zrobiono wylewek. Położyli panele i tyle 5. Miała być wymieniona elektryka na miedziane kable całość w mieszkaniu. Zostały stare kable wzięto 6tys za robotę 4tys na materiał. Położono gładź i twierdzili ze zrobione 6. Gniazdka które zamontowali nie maja uziemienia 7. Montaż parapetów bez poziomnicy można położyć na płask butelkę z woda i zlatuje. Tragedia.. 8. Na sama robotę wzięto 37tys zł. Remont trzeba zrobić ponownie. Ja tak tego nie zostawię. Po to są sady i policja. Nie ważne czy to potrwa rok czy dwa. Odpowiedzialność za woje czyny trzeba brać.

@Danuta

Tez jestem tego zdania. Nie jest Pani pierwszą osobą. A co do Pana Michała to mało mnie to obchodzi ze został (usunięte przez administratora). Najpierw sam (usunięte przez administratora)ludzi. Karma wraca. Jeden i drugi za to odpowie.

@Karolina

Karma wraca. Zarówno on jak i pan Przemek odpowiedzą za to co zrobili. Dowody są niezbite, a jego znajomosci w policji może sobie wsadzić w 4 litery. Pozdrawiam.

@Danuta

Proszę o nie wprowadzanie ludzi w błąd bo żadnego tak jak tu pani opisała mieszkania nie robiłem to raz , a dwa jeśli chciała Pani zabłysnąć trzeba było brokatem się posypać i trzy o nie prawdziwe informacje oraz oczernianie też są paragrafy

Danuta
@Michał

Robiłeś robiłeś. Zastanów sie 2 razy zanim coś napiszesz. Sprawa jest u prawnika. Chcesz mnie zastraszyć ? Bardzo dobrze, rób tak dalej kolejny paragraf z KK. Do zobaczenia na wokandzie. Sąd Kościuszki 107/109 Do zobaczenia. Więcej nie Zamierzam udzielać się sąd orzeknie winę wtedy będą już tylko łzy i przepraszanie. Gardzę

@Beznazwy

I prawidłowo jak dla mnie może iść spać pod most razem z Aleksandrą, Mia, Natanem, Liwią. Byłem dziś z żona na policji zeszło praktycznie 3h ze spisaniem zeznań. Pani nie chciała nic więcej powiedzieć, bo obowiązuje ja tajemnica, ale powiedziała, że nie jesteśmy ani pierwsi ani drudzy. Naprawdę nie wiem ile osób już poszło na policję, ale prawidłowo. Nip 7252316597 to jest firma tego geniusza z nadwagą.

@Beznazwy

Przecież to oczywiste. Sprawdzajcie w internecie „fachowców” jeden i drugi wrzucają tylko posty na fb. Remont, tanio, termin na już. 8 wyczuje podstęp 2 się nabierze. I tak sobie żyją z cudzego nieszczęścia. Przykre, ale prawdziwe. Czytam komentarze widzę, że (usunięte przez administratora) osób tutaj jest z 10. Coś czuje ze długi to będą płacić nie tylko dzieci ale i wnuki !

Młody
@123

Dokładnie, perfidny człowiek. Odpowie przed wymiarem sprawiedliwości. 3 dzieci bez ojca ! Ojejciu ale mi z tego powodu wszystko jedno ! Hahahahah Dzieci w szkole pochwała się ojcem, co robi twój tata? A siedzi w więzieniu, bo nie wiedział co to uczciwość

Żeby twoich nie splacali

Frajer
@Młody

Hahaha ???? Ty też odpowiesz nie buj dupki .. Twoja pastecikowa laseczka też będzie spłacać twoje kredyciki . I już nie będziesz udawał jak to ty w chuj bogaty nie jesteś , a już jak piszesz nie masz się o co bać , bo to nie ja jestem nazywana na Polesiu brudasem i zlomiarzem Kacperku

Haha
@Młody

Życie na kredycie

Agnieszka

Obydwaj są siebie warci a Pan Michał który prowadzi firmę zatrudnia pracowników a po chwili zwalania ich na zabity pysk jeszcze żonę w to wszystko wciąga i zastrasza szkoda mi tej kobiety bo nie ma własnego zdania a o dzieciach już nie wspomnę

@Agnieszka

Firmę prowadzi pan Przemek, a właściwie jego żona. Ale ma Pani racje. Jeden wart drugiego. Natomiast jest już tyle spraw w sądzie i na policji, ze ani jeden ani drugi się nie wywinie. Kwestia czasu

@Agnieszka

Nikt nikogo nie wyrzucił , "pracownik" dostał rozwiązanie umowy za porozumieniem stron , raczej nikt nie płaci za chodzenie po manufakturze zamiast zjawić się w pracy . Nikt nikogo się zastrasza ani nie wciąga to są tylko wasze urojenia ..

@Darek

W którym komisariacie złożyliście zeznania? Tez planujemy iść na policje, żeby wsadzili jednego i drugiego.

@Anonim

Nie ma różnicy gdzie składasz. Dokumenty i tak przesyłają w ciągu 2dni nawet jak złożysz w Gdańsku. Więc na spokojnie. Pozdrawiam i daj znać jak poszło

Ola
@Darek

Słuchaj pajacu myślisz że nie wiem kto to pisze , to cię informuje że dobrze wiem i jeśli tak bardzo chcesz to dziś możesz narobić sobie problemu , bo screen jest zrobiony i lepiej zajmji się swoimi dziećmi bo ja bynajmniej nie wysyłam ich po darmowe żarcie

Alicja

Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem. Weźmie kasę i zniknie. Albo weźmie za rzeczy których nie zrobi w ogóle. Wziął pieniądze za zrobienie elektryki, a w ścianie kable stare zostały. Na to gładź i udawał ze wszystko Ok. Chamstwo

Dh

Omijać szerokim łukiem Wyzysk,kretactwa, brak wynagrodzenia Zarówno właściciel jak i jego wspólnik to totalni kretacze i (usunięte przez administratora) Odradzam współpracę

@Dh

Proszę zgłosić sprawę na policję! Im więcej nas tym większa szansa, że coś z tym zrobią. To jest teraz jego sposób na życie bierze osoby z OlX albo fb do pracy i nie wypłaca wynagrodzenia. Z tego on teraz żyje

@Dh

Dzień dobry, prowadzę jedną za spraw. Proszę o podanie adresu gdzie były prowadzone prace

Anonim169
@Dominik Sęczkowski

Dzień dobry, Czy mógłby Pan się ze mną skontaktować pod adresem e-mail? nowakkinga613@gmail.com Firma (usunięte przez administratora) mojego tate, pozdrawiam

@Michał

A jak sądzisz w jakim czasie uda się to wszystko rozwiązać? To będzie kwestia kilku miesięcy czy policja szybciej coś zdziała?

@Anonim169

klinika-mors.0j@icloud.com Wszyscy poszkodowani proszę pisać na ten e-mail.

@Anonim169

Proszę o kontakt Pani tatę ponieważ on jest stroną, a nie Pani. Dane kontaktowe, krótki opis sytuacji praz czy posiada sms, nagrania cokolwiek co to potwierdzi. Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy otrzymałem. Niezależnie od ilości osób dla Państwa jest to darmowe. Od wyegzekwowanej kwoty pobierane jest 10%. Pozdrawiam

Kinga

Ile czekaliście na podpisanie z nimi umowy?

Czy można się z panią spotkać mam dużo dowodów obciążających firme I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha.

Aneta
@Karolina

Sprawa już ma swój bieg w prokuratura Łódź - Śródmieście oraz w KAS Łódź. Bezpośrednio można złożyć dokumentacje. Pozdrawiam

@Karolina

klinika-mors.0j@icloud.com Wszyscy poszkodowani proszę pisać na ten e-mail.

Agnieszka

Wiszą mi kase!!! Dorabiają się na czyimś nieszczęściu, sprawa została zgłoszona!! Kompletnie nie uczciwi ludzie!!! Ostrzegam przed tą i każdą podobną ''firmą'', nawiną makaron na uszy i co zamiast pomóc to okradają w biały dzień.. Wstyd!!!  Niedługo was wszystkich pozamykają petla się zaciska :)

Tomasz
@Agnieszka

Zapraszamy do pozwu zbiorowego.

@Tomasz

A gdzie można znaleźć kontakt, lub gdzie się zgłosić do tego pozwu?

Anonim169
@Wanda

Witam, Firma (usunięte przez administratora) również mojego tatę. Nie wypłaciła mu pieniędzy. Mam nagrane jak szef jasno i wyraźnie mówi, ze jest mu dłużny. Zostało wysłane do niego pismo o wezwanie do zapłaty w przeciągu 7 dni. Jeśli pieniądze nie będą na koncie, sprawa trafi do sądu. Może zbiorowy pozew?

@Anonim169

Może stworzyć jakąś grupę, żeby móc się skontaktować lub cokolwiek? Ale najlepiej żeby każdy miał dostęp i bezpieczny wgląd.

Lidia

Dobry wieczór, odbyliśmy z mężem spotkanie z Panem Przemysławem. Wcześniej znaleźliśmy informacje na firmie na podstawie banera który wisiał na balkonie. Stamtąd tez wzięliśmy telefon. W te opinie aż nie chciało się wierzyć. Jednak jesteśmy tacy, że każdemu dajemy szanse, a internet to nie wyrocznia. Niestety… okazuje się, że to prawda. Nie zgadza się na żadna umowę. Nawet odręcznie napisana zakres prac kto co komu i gdzie. Nic ! Jak powiedzieliśmy z mężem, że wiemy o jego długach na ponad 1mln złotych. O (usunięte przez administratora) ludziach, o sprawach na policji spojrzał i powiedział, że jesteśmy gnidami i życzy nam tragicznej (usunięte przez administratora) do dziś jesteśmy zszokowani. Jak tak w ogóle można powiedzieć do kogokolwiek?

@Lidia

Szczerze, jeżeli naprawdę ja opinia to faktycznie 100% prawda to chyba wypada jeszcze bardziej to nagłośnić? Dobrze, żeby ludzie serio wiedzieli z kim mogą mieć do czynienia. U was dobrze, że przezorni byliście, dlatego jednak pisanie tych wszystkich opinii serio ma sens

Lukasz

Czy w firmie się coś zmieniło czy dalej nie płacą

@Lukasz

Też mnie to ciekawi, poprzednie opinie nie były pozytywne, może jednak coś w końcu zmieniło się na plus? Liczę na wpisy osób związanych bezpośrednio z firmą, każda szczera opinia jest na wagę złota.

@Lukasz

Nadal nie płacą. Ja przed świetami nie dostałem pieniędzy. Ja się pytam gdzie sumienie?

ADA
@Bogdan

Czy wlascicie firmy ma na imię Przemek Cieplucha?

@ADA

Proszę skontaktować się z komornikiem z Pabianic. Przekaże Pani wszelkie informacje. Wraz z jego pomocą złożone zostaną dokumenty do prokuratury.

sławek
@Bogdan

Miałem tak samo niby 1500zl. Ale dla mnie to duży pieniądz. Bezkarność. Ma znajomosci w policji którymi się chwali. Wiele razy mówił ze jest bezkarny i może wszystko bo umorzą sprawę.

medula

Nie polecam korzystać z usług tej firmy, jak również zatrudniać się w niej. I&P pod względem merytorycznym jest bardzo bardzo słabiutkie(usunięte przez administratora)Do tego nie kończą robót, nie płacą pracownikom i podwykonawcom(usunięte przez administratora)

@medula

Zgadzam się

Na jakie benefity można liczyć w I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha?

Bogdan

Jedyne na co można liczyć to brak wypłaty. Idź i przekonaj się sam. Zrobi ci się bardzo smutno jak pod koniec miesiąca powie ze to okres próbny był i nauka kosztuje.

Facet jest niepoważny. Dziękuje ludziom za opinie. Dobrze ze go sprawdziłem wziął zaliczkę na materiał ani materiału ani faceta. Sprawa zgłoszona na policję jako wymuszenie i kradzież

Marzena

Dzień dobry, jestem kolejna jak widzę (usunięte przez administratora)osobą. (usunięte przez administratora)mnie i męża na ponad 15tys zł. Byłam na polucji podobno są już dwa zawiadomienia na policji. Pójdziesz siedzieć !

Zostaw merytoryczną opinię o I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha - Pabianice

• Jak się pracuje w I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha?

Zobacz opinie na temat firmy I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha?

I&P Instalatorstwo Elektryczne Iwona Cieślicka-Cieplucha
  • Osikowa 25