Opinie o Szydłownia Anna Rosłowska w Zeńbok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szydłownia Anna Rosłowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szydłownia Anna Rosłowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szydłownia Anna Rosłowska w Zeńbok

Katarzyna Nowy wpis

Bardzo nie polecam, chyba, że ktoś lubi tracić czas i pieniądze. Szkoda, że nie widziałam powyższej opinii wcześniej, bo zawsze unikam jak ognia takich kombinatorów. Odesłałam sukienkę, bo leżała kiepsko, mój typowy rozmiar wyglądał na mnie jak wór. Odesłałam po dwukrotnym kilkuminutowym zmierzeniu, z metkami, w oryginalnym pudełku i bibułce. Właścicielka zarzuciła mi, że sukienka była przeze mnie poplamiona i prana, co było kłamstwem. Odmówiła zwrotu pieniędzy. Potem zmieniła zdanie i zwróciła 10 procent (sukienka kosztowała 300 zł). W kontakcie mejlowym uprawia pokrętną erystykę typu "na pewno ode mnie przyszła niepoplamiona bo ja zawsze przed wysyłką sprawdzam, ale skoro przyszła poplamiona to trzeba mi było zgłosić ale na pewno przyszła niepoplamiona". Patrząc na powyższy komentarz o swetrze, widzę że to chyba typowa procedura tej pani na "radzenie" sobie ze zwrotami od klientów niezadowolonych z jej produktów, skoro nie chcą po dobroci to wpycha siłą. Po raz pierwszy w takiej sytuacji musiałam podjąć kroki prawne. Bardzo gorąco nie polecam - radzę trzymać się z dala od "chytrych bab" wyłudzających pieniądze.

Sylwia Nowy wpis

Wspaniałe rękodzieło! Jestem stałą klientką i jeszcze nigdy nie żałowałam zakupów. Swetry robione z dbałością o szczegóły, piękne i starannie spakowane. Zamawiałam już kilka personalizowanych i nigdy się nie zawiodłam. Pani Ania jest w stanie zrobić praktycznie wszystko. Szczerze polecam i zazdroszczę talentu.

;) Nowy wpis
@Sylwia

Jaka piekna sciema, nikt tu opinii o Pani Roslowskiej nie zamieszczał, w pół godziny po mojej jest odpowiedz właścicielki w postaci wychwalan zadowolonej klientki, no smiech na sali ????

;-) Nowy wpis

Pani Roslowska z premedytacją robi swetry o mniejszych wymiarach niż te deklarowane i co najciekawsze NIE WIDZI PROBLEMU . Bo to jest specyfika pracy rękodzieła, tylko na moje pytanie czy kiedyś zamiast 8 cm krótszego swetra wyszedł jej 8 cm dłuższy, no to się chyba nie zdarzyło. Moje pieniądze przetrzymuje celowo, z zemsty za to że raczyło klientowi cos nie pasować. Wszyscy mają klaskać uszami z wdzięcznością za jej przykrótkie swetry. Nie polecam, osoba nieprofesjonalna, jakieś fochy mailowe na moje konkretne pytania kiedy zwróci mi pieniądze, co nadal nie nastąpiło , dzis jest 4 marca, sweter wyslalam 16 lutego.

kupiec

W sklepie z włóczkami degrengolada organizacyjna i całkowity brak profesjonalizmu w postępowaniu. Jedynie bezmyślne uzależnienie od telefonu komórkowego i brak samodzielnego kreatywnego myślenia.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Szydłownia Anna Rosłowska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca