Opinie o obi.pl - Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OBI. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Kielce

prometeuszwielki

Tak czytam i czytam to forum i nic z niego nie wynika ... nic tylko pracownicy żrą się między sobą - pan,pani z dpt, pan,pani z ogrodu, pan,pani z techniki , pan,pani z budowlanki, pan,pani z mieszkać i na tym można by skończyć ale pragnę przypomnieć zarabiamy naj, naj mniej w sieci i jesteśmy skubani z wszystkiego, pozwolę sobie powtórzyć z wszystkiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Truthful

pracownik - 2013-03-14 17:52:20 Bylismy. Szkoda, ze nie bylo jedzenia i picia. Na jeden stol, przy ktorym siedzialo okolo 10 osob byla 1 butelka muszynianki :))))))))))))))) I nic poza tym do picia...nawet marnej cherbaty :/ Do jedzenia tez za wiele nie bylo. Wrocilismy zniesmaczeni glodni. Dziekujemy za takie "atrakcje" szanowna dyrekcjo. Porusze jeszcze jeden temat...Dlaczego stuliliscie ogony gdy przyjechali na kontrole z centrali??? Podobno kierowniczka jest wspaniala i z perspektywami, hahahahahaha obluda. Tutaj plujecie jadem a jak macie szanse cos zrobic, wypowiedziec sie do odpowiedniej osoby na dany temat, to wam nagle wszystko pasuje i nagle kochacie jowite. Tego falszywego, zaklamanego, wrednego, perfidnego, zawistnego, zazdrosnego o wszystko dziada nie da sie nawet lubic. Zmarnowaliscie szanse i tyle....Jak to nie było jedzenia, a po dwa pierogi to co ? to nic że tylko dla dziewczyn ;) i jeszcze paczka czipsów na stół :) Co do drugiego tematu to również dziwię się jak można funkcjonować i pracować w takim zakłamaniu i ogólnym przyzwoleniu na ten stan rzeczy dyrekcji, która nie wiadomo dlaczego założyła sobie klapki na oczy, bo o ślepotę nie posądzam. A inni? Niestety – czasem dla własnej wygody, czasem dla świętego spokoju, czasem nie chcąc dolewać oliwy do ognia – sami postanawiamy, że damy się zakuć w dyby.Przecież tak też się da żyć. Tylko jak długo? Każdy z nas podejmując indywidualne moralne wybory każdego dnia decyduje o kształcie naszej rzeczywistości w tej samej mierze. Niepoprawna politycznie krytyka i obiektywizm wymagają dużej odwagi, szczególnie kiedy jest się samemu na placu boju a dookoła kraczą wrony. Po chwili kracze się tak jak one.... Dość kłamstwa.Pamiętajcie: Udawanie, że się nie pamięta, jest kłamstwem. Zaprzeczanie prawdzie podawanej przez drugą stronę jest kłamstwem. Poparcie jakiejkolwiek zmiany wymaga wspomnianej odwagi, a sam proces zmiany – postrzegając go fizycznie – potrzebuje dodatkowej dawki energii. Tą energią mogą się okazać Związki Zawodowe i pospolit ruszenie. Zwyczajnym jest w tego typu sprawach, że jakiekolwiek ruszenie z posad status quo będzie napotykało opór obdarzonego ogromną inercją systemu kielecko-obikowskiego. Uważam, że szansa jeszcze nie została zmarnowana. Spójrzmy na siebie jak dajemy sobą sterować manipulant;-om;-tce. Na koniec przytoczę cytat: "Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.” (z książki Harry Potter i Kamień Filozoficzny). Dodam, że ostrożnie nie mylić z tchórzliwie. Prędzej czy pózniej prawda wyjdzie na jaw ,a koń na glinianych nogach padnie.

prometeuszwielki

"Zawyżane faktury" - cytat "sierpień80" . Coś o tym słyszałem a Wy pracownicy Obi Kielce, co byliście w Borkowie 2012 ??

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie OBI? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Heros

telimena - 2013-03-10 22:05:53 A więc tak :) Pracuję w castoramie 2 lata na stanowisko Doradca Handlowy... Na sam początek dostałem 2200 złotych brutto. Po pierwszych 3 miesiącach podwyżka 200 złotych brutto. Po kolejnym przepracowanym roku kolejna podwyżka w wysokości 200 złotych. Tak Więc w tym momencie moja stawka to 2600 brutto plus za każdą przepracowaną niedzielę 150 złotych. Niedziele są z reguły dwie w miesiącu. Ponad to w roku są dwie premie zwane 13 i 14 wypłatą. w wysokości pełnej pensji bez dodatków. Zaplecze socjalne bardzo bogate: liczne bale i zabawy dla pracowników ich rodzin i dzieci, dofinansowania do wakacji, prezenty dla dzieci, bilety do kina, zaproszenia na kręgle itp atrakcje. Zniżki na basen, sztuki walki, spa i masę innych umilaczy czasu wolnego. Kierownik zależy od długości zatrudnienia i ocenienia go przez przełożonego 4000-5000 złotych na rękę a mają i więcej........ Piszesz prawdę i dziwisz się nam, że walczymy ,My jesteśmy takimi biednymi ludźmi, biedniejszymi od was z castoramy; nawet nie mamy danej nadziei......Pewnie, że biednymi bo sami na tę biedę się godzicie, jednak gorsza jest bieda świadomości w której tkwicie nie podejmując odpowiednich działań. Wyjdzcie z zaułka zakłamania i powiedzcie głośno to co czujecie, głowy za to nie urwą. Już pora urwać łeb hydrze, najlepiej wszystkie naraz, by nie zdążyły się zregenerować.

sierpień 80

wpiszcie w gogle obi protest, obi strajk, to wam polecą informacje o działaniach związku ;)

telimena

Związkowiec

Właśnie w tym celu między innymi zostały powołane związki, także w markecie OBI Kielce, abysmy mogli dorównać standardom warunków obecnych w Castoramie, a może osiągnąć i więcej. Nie będziemy zadowalać się ochłapami rzucanymi w celu zamknięcia ust, a i te w kieleckim markecie są okrojone do granic możliwości w celu wykazania się oszczędnościami. Ale ci którzy najwięcej oczekują nie są w stanie wykazać cienia odwagi aby wstąpić w szeregi związkowców i domagać się tego co nam się prawnie należy a inni już mają (np Castorama). Jeszcze inni żyją w nieświadomości uważając że złapali Pana Boga za nogi i jest to szczyt ich możliwych osiągnięć. Można mieć więcej, jednak nikt nam na tacy nie poda,musimy jasno określić nasze oczekiwania. ODWAGI !

ktoś kto jest blisko

A więc tak :) Pracuję w castoramie 2 lata na stanowisko Doradca Handlowy... Na sam początek dostałem 2200 złotych brutto. Po pierwszych 3 miesiącach podwyżka 200 złotych brutto. Po kolejnym przepracowanym roku kolejna podwyżka w wysokości 200 złotych. Tak Więc w tym momencie moja stawka to 2600 brutto plus za każdą przepracowaną niedzielę 150 złotych. Niedziele są z reguły dwie w miesiącu. Ponad to w roku są dwie premie zwane 13 i 14 wypłatą. w wysokości pełnej pensji bez dodatków. Zaplecze socjalne bardzo bogate: liczne bale i zabawy dla pracowników ich rodzin i dzieci, dofinansowania do wakacji, prezenty dla dzieci, bilety do kina, zaproszenia na kręgle itp atrakcje. Zniżki na basen, sztuki walki, spa i masę innych umilaczy czasu wolnego. Kierownik zależy od długości zatrudnienia i ocenienia go przez przełożonego 4000-5000 złotych na rękę a mają i więcej........sierpniowcy 80 może w tej kwestji się sprawdzicie ? o lepszą kasę ! .... a nie jak teraz marnujecie kasę swoich związkowców ! Pozdrawiam !

sierpien80

Nasi Niemieccy pracodawcy grupa kapitałowa Tengelman do której należą takie marki jak OBI czy LIDL KPIĄ I POGARDZAJĄ PRAWEM POLSKIM bowiem nie ustalają wydatkowania Funduszu socjalnego zgodnie z ustalonym w naszym kraju prawem! Daje to możliwość niegospodarnych praktyk jakie mają miejsce w ,marketach w których nie ma przedstawicieli związków. DLATEGO na mocy prawa Polskiego Sierpień 80 będzie blokował Fundusz socjalny puki zarząd OBI nie ustali zasad jego sprawiedliwego rozdziału! Dość patologi tam gdzie nie ma związkowców! Dość wycieczek dla wybranych! Dość zapomóg tylko dla ludzi dyrekcji! Dość lewych zawyżanych faktur! Nie będziemy krajem przekręciaży i malwersantów! Pieniążki nie wydane nie zginą! będą na następne święta lub jako wczasy pod gruszą ale nie będą zagrabione przez cwaniaczków pokroju przedmówcy. Pozdrawiam.

prometeuszwielki

HaHa idą święta "sierpień80" i zobaczymy czy wywalczycie chleb czytaj "talony" ... z pozdrowieniami ...

SIERPIEN80

(usunięte przez administratora) Teraz macie formę prawną i wszelkie możliwości (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i trzymajcie się hasłem Chleba zamiast Igrzysk !

fra

Od roku szukam pracy bez skutku, do was też składałem cv. Ludziska, wy honoru nie macie na waszym miejscu odgryzłbym sobie rękę, którą dziesiątego (usunięte przez administratora) wypłatę. Uciekajcie z tej okropnej firmy i zróbcie miejsce innym. To nie Rzym tylko Polska właśnie, a wy pracujecie na jej dobre imię.

Żaklina

Na ogrodzie jest wspaniała atmosfera, sprzedawcy szczęśliwi a na około sielanka ....... !!! TAK ? Tylko że dopiero przez internet można dowiedzieć się prawdy o co niektórych osobach(usunięte przez administratora)

gość

Witam, pozdrawiam wszystkich. Pozdrowienia przede wszystkim dla Pana Dyrektora i jego zastępców. To wspaniali ludzie, świetni fachowcy, odznaczający się wysoką kulturą osobistą, o nieposzlakowanej opinii. Duże słowa uznania za ich prace i wkład włożony w budowanie przyjacielskiej i rodzinnej atmosfery w pracy. Pozdrowienia dla Pani Kierownik Działu ogród. Mam nadzieję,że już niedługo Dyrektor Regionalny przejrzy na oczy (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

pretorianin 1

xyz - 2013-02-23 18:45:00 mieszko - 2013-02-21 16:32:59 Witam poruszając sprawę forum obi pracy w kielcach muszę przyznać że nie jest całkowicie prawdą to co internauci wypisują na temat dyrekcji i kierowników jako takich uwag konkretnych nie mam i muszę się zgodzić z przedmówcą sprawiedliwym że większość rzeczy jest oferowane pakiecie są tak jak jest w umowie i prawda jest taka że są osoby na markecie których można pochwalić i są przyjazdni do danej osoby. Dlatego ja bym polecał pacę w markecie obi nie patrząc na te fałszywe posty gdzie każdy potrafi wypisać w nerwach swoje odczucie. Jeżeli innym osobą nie pasuje praca w markecie niech sobie poszuka innej pracy. Ciekawe w którym markecie jest taka spokojna i sprawiedliwa kadra zarządzająca gdzie dba się i troszczy się o swoich pracowników. Wstyd mi za te osoby które fałszywie i źle oceniają dyrekcję oraz kierowników . Pozdrawiam

felek

Widzę ludzie, że wam się nudzi, bo pracy na waszych działach za mało i ciągle wam w głowie głupoty i oszczerstwa.(usunięte przez administratora)

gość123

Zgadzam się z tym, ze w OBI nie jest lekko i kolorowo. A juz kasy i ogrod maja chyba najgorzej. (usunięte przez administratora)

antygwiazda

Zgadzam się, że to forum służy do wyrażania opinii ale stwierdźmy fakty. (usunięte przez administratora) Ustawa antykryzysowa, na którą powoływało się szefostwo wygasła z końcem 2011 roku - przypominam. Czy wiecie jaka jest stawka za pracę w godzinach nadliczbowych? Na pewno nie dowiecie się tego z pasków bo w Obi nie płaci się za to tylko są jakieś chore godzinki do odebrania kiedyś tam.(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

byk

Jest rada i to prosta wywalić (usunięte przez administratora) i będzie spokój na ogrodzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Kielce

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI