Opinie o Przedszkole Mini Dorota Wawrocka w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedszkole Mini Dorota Wawrocka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedszkole Mini Dorota Wawrocka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Mini Dorota Wawrocka w Olsztyn

Pati Nowy wpis

Placówki prowadzone oraz zarządzane Przez właścicielke oraz Panią Dyrektor w jednej osobie , same alarmują i wrecz proszą sie o przeprowadzenie kontroli , oraz objęcie na ten czas nadzorem w całości funkcjoniowania, zaczynająć od personelu oraz weryfikacji chociazby odpowiedniego wykształcenia , poprzez warunki sanitarne , ilosci dzieci w grupie przy jednym wychowawcy, jak rownież kwestie finansowe ,np składanie nieprawidłowo i nie zgodnie z prawem wydanych funduszy dotacyjnych, po chociażby kwestie mentalne , jak brak kontaktu z Panią dyrektor w bardzo kluczowych kwestiach dotyczących zdrowia dzieci oraz ich pobytu w danej placówce. Sytuacja ewidentniue przerosła właścicielke ,ogrom obowiązków oraz świadomość wagi prowadzenuia i odpowiedzialnosc za daną placówkę ,zamienił sie zwyczajnie w dochodowy biznes dzięki któremu w szybki sposób można sie wzbogadzić kosztem tych najbardziej niewinnych i bezbronnych dzieci.

Powyższe opinie,to tylko odgrywanie się, wstyd! Jest to placówka jakich mało, pracowałam w różnych firmach,i wiem co mówię. Oby każdy liczył się tak z człowiekiem jak tam. Owszem bywały osoby które myślą,że przychodząc do pracy nic nie trzeba robić i tylko telefon w ręku przez 8h....tj.przedszkole, a nie telekomunikacja. Dziękujemy p.Doroto.

@Ania

Pani Doroto, czemu Pani sama wystawia sobie oponie pozytywne ? Uważa Pani ze to uczciwe zachowanie ? Czy ten myśli pani ze ludzie z branży nie maja na tyle oleju w głowie by się zorientować ze to pani napisała. Zreszta jakie to ma znaczenie , my wszystkie byle pracownie same dobrze wiemy jaka jest prawda.Miała pani dwie sprawy w sądzie z pracownikami , wszyscy wiemy jaka jest pani konfliktowa i nie uczciwa wobec nie tylko nas pracowników ale tez klientów, wiele rodziców zgłaszało ze wpłaca pani pieniążki osobiście a nie może się doprosić dowodów wpłaty , czy tez rządało wiedzy na temat wykształcenia personelu.Może pani mydlić oczy samej sobie ale w środowisku jest już pani skończona. Proszę lepiej się skupić skąd pani weźmie dowody na to ze postawiła pani sobie dom w tak krótkim czasie , czyżby tez z pieniążków dotacynjych , czy może z wpłat rodziców.?a może z tych zaległych pensji dla pracowników .WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD.

@Anna.G

Szanowna PANI, co też za bzdury pani wypisuje?! jakie 2 sprawy w sądzie? jakie wpłaty rodziców?, jakie wykształcenie personelu, dom? Czego wy ludzie z zazdrości nie wymyślicie jeszcze?! Są od tego odpowiednie instytucje, jesteśmy świeżo po wszystkich kontrolach, cała dokumentacja firmy jest w najlepszym porządku!!! Proponuje wam wszystkim wziąć się do pracy, bo z nudów to bzdury wypisujecie, "bo wstyd mi nie że mam zaległe pensje", NIE bo nigdy takich nie miałam, tylko wstyd,że tacy ludzie byli pod moim nazwiskiem.

@Dorota

Jest Pani bardzo agresywna i ordynarna w swoich odpowiedziach , bardzo Pani wspłóczuje bezsilnosci . ale głowa do góry wystraczy odrobina szacunku i sie wszytsko ułoży. Zdobędzie pani płynność finansową , frekwencja sie poprawi i może sie uda wyjsc z tej sytuacji.

@Dorota

To i ja zabiorę głos, wszystko co dotychczas zostało napisane , jest jak najbardziej prawdą , szczerą prawdą ,nie ma w tych opiniach odrobiny dodanej nieprawdy. Ja dodatkowo pragnę sie podzielić tym iż Pani dyrektor wraz z całą swoją rodziną stołowała sie w placówce z porcji wyzywienia które przeznaczone były dla maluchów, niby małe przewinienie a jednak ogromny wyraz nieuczciwości oraz maxymalnego osiągniecia zysku z kazdej możliwej sytuacji/

Natalia Nowy wpis
@Anna.G

Wykształcenie większości pracowników kończyło się na średnim. Aby zostać tam zatrudnionym wystarczą same chęci. Do najmłodszej grupy żłobkowej były zatrudniane dziewczyny bez jakiegokolwiek doświadczenia w pracy z dziećmi często świeżo po skończeniu 18 lat, nie wiedzące co mają robić, bez odpowiedniego przeszkolenia lub chociażby kursu pierwszej pomocy co przy tak małych dzieciach powinno być kluczowe!!

Karolina Nowy wpis
@Natalia

Ja pisze trochę na usprawiedliwienie pracowników odnośnie wymagań dotyczących wykształcenia. My nie ukrywaliśmy nic nasze cv i poziom wykształcenia zawsze był zawarte, my same nie widziałyśmy jakie są kryteria i wymogi do zajmowanego stanowiska . To Pani Dyrektor Dorota W decydowała o wszystkim, do tego stopnia że na pytanie rodziców o ukończonym kierunku musiałyśmy odpowiadać wymijająco , tuszować również wiek , na osobistych portalach , musiałyśmy ukrywać informacje jak twierdziła pani dyrektor że tylko ona jest od udzielania wszelkich informacji. Proszę zrozumiem i przepraszamy wszystkich których nie celowo oraz nie zawsze świadomie musiałyśmy wprowadzać w błąd nie wiedząc ze same jestemy niedostatecznie wykształcone chociażby do branie odpowiedzialności za dzieci .

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedszkole Mini Dorota Wawrocka?

Ewelina Nowy wpis

Zatrudnienie po rozmowie z panią dyrektor na umowa zlecenie przeważnie na rok szkolny ,Ogolnie nie poleciłabym współpracy z tą włascicielką, bardzo duzy zakres obowiązków i wymagań wykraczający poza zajmowane stanowisko, pani dyrektor raczej nie należy do uprzejmych i kontaktowych osób, w szczególnosci w sytuacjach konfliktowych. W razie jakiegokolwiek problemu prowadzi jedynie monolog.Dodatkowo duża rotacja pracowników nawet w czasie roku szkolnego.

Natalia

Zdecydowanie nie polecam nikomu pracy w tym miejscu. Pani Dorota jest osobą zapatrzoną w siebie nie zwracającą uwagi na problemy dziejące się w przedszkolu. Dodatkowo są problemy z wypłatą wynagrodzenia w terminie. Fakt, iż nieustannie są poszukiwani ludzie do pracy mówi sam za siebie. Pracownicy są traktowani bez szacunku, nie odbiera się od nich telefonów nie odpisuje się na wiadomości. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak złymi warunkami pracy w jakimkolwiek przedszkolu i odradzam przyszłym kandydatom.

Zaciekawiona
@Natalia

A jak to wygląda na grupie? Słyszałam, że są właśnie wakaty i szukają nauczycieli. Więc pewnie jest się samemu na grupie.

Natalia
@Zaciekawiona

Są duże braki kadrowe najczęściej jest się samemu na grupie

@Natalia

Zdecydowanie potwierdzam, uwzam ze bardzo kulturalnie i dyplomatycznie Pani to opisala , to jest kropla w morzu tego jakie nieprawidlowosci sie dzieja w tym miejscu.

@Natalia

Chcialam rowniez potwierdzic to co wyzej wymienione,Pracowalam chwile i to byla moja pierwsza praca , potwornie sie zrazilam, Pani Dyrektor miala mnie jak i reszte pracownikow za nic dopoki czegos nie potrzebowala , nie dopuszczala do siebie najmniejszych sprzeciowow , tworzyla niekomfortowe sytuacje w postaci jawnego nasmiewania sie z reszty pracownikow ,czy tez rodzicow.Zostalam zwolniona z powodu wyglaszania swoich racji , sugesti ktore byly nie na reke dla Pani Dyrektoro Doroty W. o wyplate musialam sie upominac kilka tygodni , bardzo niegrzeczne i nie profesjonalne bylo to ze bylam lekceazona w momencie upomnienia sie o swoje pieniazki. Zdecydowanie odradzam prace u tej osoby.

@Dorota

Co też za głupoty pani wypisuje?!, Nigdy, nikogo nie zwolniłam, po następne, nigdy nie zalegałam z żadną wypłatą, a pomówienia, to były w pani kompetencji, to przykre, Na takie rzeczy nie ma u nas miejsca. Wszelkie pani opinie , czy każdego pracownika problemy rozwiązywane są na bierząco. Jeśli jeszcze ma pani jakiś żal , to zapraszam do biura. Wszelką opinią mówiącą nieprawdę zajmie się mój adwokat.

@Dorota

No to Pani największy wyraz słabości , adwokat któremu pani zapłaci za to żeby mowił to co Pano wskaże !!!, Tym razem to sie nie uda , to są stare sztuczki ,zresztą w sadzie nie wiele pani ugrała i musiala pani isc na ugodę ., Teraz bedziemy tutaj publicznie wyrażały i rozpowrzechniały informacje w jaki sposób zostałysmy pokrzywdzone troche sie nas nazbierało i jesteśmy w większosci . Niech każdy czytelnik zada sobie jedno pytanie , dlaczego młode wykształcone kobiety w wiekszosci miały by pisać nieprawdę a tylko pani jedna poszkodowana? Ja bym żadnej zywej istoty nie dała pod Pani opiekę ani Pani nie wykształconych pracowników.Jeśli będzie Pani dalej zaprzeczać tym faktom , przejdziemy dalej do dowodów.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedszkole Mini Dorota Wawrocka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Paulina

Bardzo mocno odradzam prace u Pani Doroty Wawrockiej , jest to osoba całkowicie nieodpowiednia do prowadzenia tego typu placowek, brak szacunku do personelu , szantaże , wplątywanie pracownikow bez ich zgody i wiedzy w prywatne sprawy poza firmowe. Dodatkowo dopuszcza sie licznych uchybien zarowno finansowych jak i prawnych. Bardzo wyniosla, kontakt utrudniony, w zyciu nie polecila bym pracy oraz nie podpisala sie swoim wizerunkiem pod ta placowka .

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Przedszkole Mini Dorota Wawrocka w mieście Olsztyn? Jak dotąd nie ma info związanych z pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Mini Dorota Wawrocka - Olsztyn

• Jak się pracuje w Przedszkole Mini Dorota Wawrocka?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Mini Dorota Wawrocka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole Mini Dorota Wawrocka?

Przedszkole Mini Dorota Wawrocka
  • Franciszka Barcza 7 lok. 2