Opinie o Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik Mariusz Świerżewski w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik Mariusz Świerżewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik Mariusz Świerżewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik Mariusz Świerżewski w Olsztyn

Edwin Medyński

Przeczytałem negatywne opinie o przedszkolu. I widzę, że jest "lepiej" niż myślałem. Opowiem Państwu (potencjalni klienci) historię próby podjęcia współpracy z firmą prowadzącą przedszkole PASIKONIK. Mam syna (7 lat) z orzeczeniem AUTYZMU. Wraz z żoną szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla niego, a nazwa Przedszkole Integracyjne wydawała się właśnie takim. Podczas rozmów wielokrotnie dostawaliśmy potwierdzenie, że syn będzie przyjęty. Zarówno przed dniem adaptacyjnym jak i po dniu adaptacyjnym. Co do wizyty adaptacyjnej, wyglądało to tak, że po niespełna jednej godzinie, zadzwonili do mojej żony, żeby zabrała syna z placówki bo syn się nie słucha wychowawczyń. Sam syn później mówił, że zaczął się buntować bo panie NATYCHMIAST oczekiwały od niego reakcji - od dziecka z Autyzmem... Rozumiecie moi drodzy Państwo. Jeszcze w piątek 18.08.2023 żona była zapewniana, że WSZYSTKO AKTUALNE (cokolwiek to znaczy). Dzisiaj tj. 21.08.2023 nastąpił nieoczekiwany przez nas zwrot akcji. Mianowicie, żona dostała drogą SMS decyzję o nieprzyjęciu syna do Przedszkola Integracyjnego Pasikonik. Gdy żona oddzwaniając prosiła o pomoc, o radę, w znalezieniu przedszkola to dostała polecenie TERAPEUTY dla syna!!! Gdy osobiście zadzwoniłem pod numer wyświetlający się na Google, chcąc dowiedzieć się czym jest przedszkole integracyjne, oraz po wyjaśnieniu kim jestem i po informacji, że sposób odmowy jak i mydlenie oczu jest karygodne i nie zostawię tego bez echa (mając na myśli opinię, którą właśnie piszę) - uzyskałem w odpowiedzi, że to jest próba nękania i zastraszania, i że lepiej abym zajął się własnym synem. Do Was drodzy rodzice należy ocena, czy dana placówka jest wiarygodna. W mojej ocenie niestety nie, stąd nie polecam współpracy, bo można narazić się na stratę czasu. Tak jak to było w naszej sytuacji. Oczywiście przy okazji wyjaśniam, że w dobrym przedszkolu jest terapeuta. Jednak sam terapeuta nie wystarczy bo potrzebna jest również integracja z innymi dziećmi. Sytuacja odnosi się do placówki przy ulicy Wyszyńskiego.

Aleksandra
@Edwin Medyński

Nigdy Pan nie był w naszym przedszkolu. To wszystko jest wydawane z palca. Podejrzewam nawet na czyja prośbę . Powinno być karalne takie bezpodstawne oczernianie

Mama

Z czystym sumieniem, NIE POLECAM!!! (usunięte przez administratora) Tylko tak można nazwać tych państwa ... Ważne, żeby kasa się zgadzała, a przy dziecku ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ta kasa nie jest mała... Szkoda, że są na tym świecie osoby, które bez skrupułów żerują na niepełnosprawnych dzieciach i ich rodzinach... Przy czym zapewniając, że kierują się dobrem dziecka. Jeszcze raz szczerze nie polecam i odradzam, zwłaszcza rodzicom dzieci ze specjalnymi potrzebami, proszę się nie łudzić, tam terapii nie szukajcie, bo jej nie znajdziecie

Laura Nowy wpis

Witam serdecznie. Kiedyś sprawdzałam to forum gdy szukałam pracy jako przedszkolanka ale jeszcze nie gromadziło się tu tyle wpisów co w ostatnim czasie. Nie znalazłam jakoś przy tym ogłoszenia o pracę w sieci, więc skąd się bierze takie zainteresowanie? oferty dodawane są lokalnie?

Edwin Medyński

Aleksandra
@Edwin Medyński

Rozumiem że brak miejsc Pana zdenerwował, to pochlebne że tak Państwu zależy a rozumiem że w chwili uniesienia nie znając dobrze sytuacji popłynęły żale. Nigdy Pan u nas nie był nie rozmawialiśmy , a nie zadzwonił Pan z groźbami. Przykro mi że nie mogliśmy przyjąć Państwa dziecka z powodu braku miejsc ale zaraz wypusywać takie rzeczy nie ładnie .

Aleksandra Nowy wpis
@Edwin Medyński

Dzień dobry, sama szukam zatrudnienia jako nauczycielka w przedszkolu i moją uwagę zwrócił ten ostatni komentarz o dziecku ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Czy zatrudniani są nauczyciele wspomagający? Nie pokazała mi się taka oferta w sieci

Mama Nowy wpis

Firma Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik Mariusz Świerżewski szukała nowego pracownika na stanowisko Nauczyciel przedszkola. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Witam, zastanawiam się czy pomoc nauczyciela jest przyjmowana? Mam podobna zagwozdkę co Pani przede mną, tylko ze ja poszukuje zatrudnienia jako asystentka, nie mam pewności czy przyjęcia na takie stanowisko jest możliwe? nikt o takiej funkcji nie wspomniał a tak jak wspomniano wcześniej z ogłoszeniami w sieci jest ciężko

Edzia

czy całkiem podobnie tak jak w odniesieniu do Dzieci jest z samymi nauczycielkami, że nie ma miejsc? Ja również jak poprzednia Pani przeglądam pobliskie placówki i w tym przypadku miałam problem by odszukać aktualną ofertę... Kiedy więc mogły być prowadzone nabory? I czy jedyna szansa na ewentualną prace będzie jakaś umowa o zastępstwo?

Czyli w każdej placówce mogą występować całkiem inne warunki? mnie ze względu na odległość bardziej interesowałaby ta przy Rataja. Nie widziałam jednak żadnych ofert pracy z ostatniego czasu. Czy to oznacza, że w tamtejszej placówce nie ma rotacji? Ile Nauczycielek jest potrzebnych do dzieci? I czy są prowadzone na bieżąco jakieś szkolenia?

Podobno pracując w firmie Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik Mariusz Świerżewski można liczyć na zarobki 3900 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Ola

Nie polecam tego Przedszkola co chwilę Panie się zmieniają . Pan Mariusz wysyła dzieci zdrowe do poradni żeby dostać kasę

Zuzanna
@Ola

ale kasę za co ? bo chyba nie rozumiem jak na tym niby zarabia ?

Luna
@Zuzanna

Kasę z orzeczeń z poradni pedagogicznych. Za dzieckiem idą niemałe pieniądze, które powinny być przeznaczone na terapię.

Beata
@Ola

To nie prawda skąd taka opinia . Profesjonalna opieka. Pan Mariusz nie zajmuje się terapią????

Beata
@Luna

Proszę przeczytać ustawę. Nawet nie ma takiej możliwości żeby było inaczej. Zanim się pisze bzdury warto sprawdzić informacje. Pieniądze idą w za dzieckiem muszą być rozliczone i wykorzystane na dane dziecko a w Pasikoniku wykorzystuje się więcej niż przyznana kwroa bo te ogromne pieniądze wcale nie są takie ogromne

Spostrzegawczy

Właściciele tworzą w okół swojego biznesu bańkę propagandową wystawiając sobie laurki pozytywnymi opiniami, które sami piszą. Do tego stopnia, że najwidoczniej chyba sami uwierzyli w propagandę, którą wszystkim nam serwują. Każda podważająca ten stan rzeczy opinia jest od razu atakowana coraz to bardziej groteskowymi wpisami właścicieli. Czy warto wchodzić z nimi w jakąkolwiek współpracę? Moim zdaniem nie. Spróbuj być niezadowolony, a tym bardziej podziel się swoją negatywną opinią z innymi. Omijać szerokim łukiem, przedszkoli w Olsztynie nie brakuje :)

Pani z kuratorium
@Spostrzegawczy

Z tego co kojarzę syn był trzy lata w tej placówce to chyba nie było tak źle . W trakcie żadne skargi nie wpływały czyli coś zadziało się po odejściu i popycha do fałszywych oskarżeń .

P.B.

Nie polecam. Dużo mówią, mało robią. Business is business, a dzieci są tu tylko tłem. Za fasadą profesjonalizmu kryje się zwyczajna cebula.

Słownik ortograficzny

Frustracja, nie flustracja. Wam kury pasać, a nie dzieci uczyć. Proszę zgłaszać do prokuratora, droga wolna :) Mam nadzieję, że osoba odpowiedzialna za ten komentarz będzie podobnie wyszczekana w sądzie. Tylko się utwierdzam w przekonaniu, że Swierżewscy dla ratowania biznesu są gotowi posunąć się do każdego świństwa, nawet takich pomówień. Żenujące.

Urszula

Naprawdę pani myśli, że nikt nie rozpozna, że to pracownik napisał tak żenujący komentarz? Obrzydliwe.

P.B.

Zwracam uwagę, że syn nie chciał chodzić do przedszkola, a nie wracać z niego do domu :D Czekam na rozwój wydarzeń :)

Niezadowolony

Jako rodzice dziecka, które uczęszczało do tego przedszkola, również odradzamy! Pomimo starań pań przedszkolanek, które dwoiły i troiły się, by dzieci były tam zadowolone i zaopiekowane jak najlepiej, niestety nie były w stanie przypilnować wszystkich dzieci, w szczególności tych, które powinny tej opieki otrzymać jak najwięcej, czyli dzieci z problemami. Oczywiście dyrektorzy stwarzają ogromne problemy jak się chce zrezygnować z przedszkola. I tylko dodam jeszcze, że obserwując to, co się działo, polecam zastanowić się szczególnie rodzicom, których dziecko wymaga specjalnej opieki nad posyłaniem do tego przedszkola swojej pociechy.

Niezadowolony

Nie jesteśmy sfrustrowani, jak to Pani określiła, po prostu każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Po to została stworzona strona taka jak ta i sądząc po wielu wpisach, nasza opinia nie jest bardzo rozbieżna. Proszę wziąć to na tzw. klatę i poprawić swoją sytuację, a napewno takich opinii będzie mniej jak i również nauczycie nie będą z Państwa placówki tak często odchodzić.

Mama

Przedszkole z pasją i wielkim sercem. Domowe warunki, atmosfera bardzo ciepła i przyjazna dzieciom. Indywidualne podejście do dziecka i jego potrzeb. Najlepszy tego dowód jak na wejście dzieci przytulają się do Pań Nauczycielek.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik Mariusz Świerżewski - Olsztyn

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik Mariusz Świerżewski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Macieja Rataja 64A
    10-260 Olsztyn