Opinie o Akademia Sieci LANPulse w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Akademia Sieci LANPulse. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akademia Sieci LANPulse o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Sieci LANPulse w Pruszków

M

Na kurs uczęszczałem w zeszłym roku i dokładnie tak jak piszą Mat i Przemek - zajęcia były prowadzone w sposób wzorowy. Nie było sytuacji przerywania tematu w połowie, bo skończył się czas. Zajęcia były sensownie zaplanowane i w razie potrzeby PRZEDŁUŻANE, a nie skracane. Pan Przemek był dostępny mailowo i telefonicznie. Pytań i wątpliwości miałem chyba sporo zarówno na zajęciach jak i poza zajęciami - wszystkie były na bieżąco wyjaśniane. Do zajęć było mnóstwo dodatkowych materiałów (z zakresu CCNA oraz poza zakresem CCNA) do samodzielnego przerobienia z ewentualną pomocą prowadzącego. Jeśli tylko ktoś chciał to mógł wynieść z zajęć bardzo dużo. Mi się udało zdać egzamin CCNA za pierwszym podejściem po rzetelnym przerobieniu materiałów. Co ważniejsze dzięki wiedzy wyniesionej z kursu udało mi się dostać pracę jako junior network engineer mimo, że z IT do tej pory nie miałem nic wspólnego. Wszystko tłumaczone jest bardzo dokładnie i w sposób bardzo przystępny. Tempo na zajęciach jest ok, nie ma pospieszania i gnania na złamanie karku, żeby tylko zdążyć z tematami. W razie potrzeby zajęcia są przedłużane. Podsumowując z kursu w Lanpulse jestem bardzo zadowolony i Pana Przemka mogę polecić z czystym sumieniem.

Przemek z LANPulse

Może dodam jeszcze bezpośredniego linka do tej strony, gdzie można zobaczyć przykładową lekcję: https://www.lanpulse.pl/ccna-e-learning Dokładnie tak prowadzę zajęcia - każdy może zobaczyć! Pozdrawiam!

Mat

Trafiłem przypadkiem na tę stronę przy okazji poszukiwania informacji o pracodawcach, do których obecnie aplikuję i nie mogę uwierzyć własnym oczom, że ktoś mógł taką opinię wystawić na temat szkolenia ccna w lanpulse. Te poniższe wpisy to jakieś bzdury! Tak się składa, że ja chodziłem własnie na to szkolenie prowadzone przez pana Przemka i absolutnie nie mogę się z tym zgodzić - to strasznie krzywdzące i chyba to konkurencja napisała, bo szkolenia te wyglądają wręcz wzorowo. Absolutnie nie ma mowy o jakimkolwiek olewaniu uczestników czy tematów przez pana Przemka, wręcz przeciwnie - każdy uzyskuje natychmiastową pomoc podczas zajęć i po zajęciach też wielokrotnie zawracałem panu Przemkowi głowę różnymi sprawami i zawsze dostawałem odpowiedź! Zaangażowanie pana Przemka było ogromne, a innym prowadzącym daleko do tego. To że prowadzący bezczelnie patrzy na zegarek podczas zajęć to chyba mógł napisać tylko ktoś kto nigdy na tych zajęciach nie był - w tej kwestii powiem tylko tyle, że większość zajęć była nawet wydłużana o kilkanaście minut żeby dokończyć temat, a nie przerywać go w połowie, a nawet - rzecz absolutnie niespotykana na innych szkoleniach - na końcu kursu, gdy okazało się że nie zdążyliśmy z kilkoma tematami pan Przemek zaproponował wydłużenie kursu o dodatkowe zajęcia bez żadnych dopłat - nasz kurs trwał więc o 8 godzin dłużej niż był zaplanowany. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim? ja nigdy. Na koniec powiem tylko, że dzięki temu szkoleniu właśnie mam dwie propozycje pracy jako junior administrator sieci i właśnie szukam informacji o tych firmach, bo nie wiem, na którą się zdecydować. Dla mnie ten kurs to był strzał w dziesiątkę, choć przed kursem miałem wątpliwości czy wogóle możliwa jest zupełna zmiana branży na sieci - teraz po zdobyciu certyfikatu ccna i dwóch równoległych ofertach pracy wiem, że jest to możliwe. Zaraz zresztą napiszę do pana Przemka, że ktoś go tu tak obsmarował, bo to straszne świństwo i nieprawda! może da radę jakoś to usunąć. Ludzie! nie wierzcie temu poniżej! najlepiej sami zadzwońcie do lanpulse to jak pogadajcie z panem Przemkiem to od razu zobaczycie co to za człowiek i przekonacie się do tego kursu.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Sieci LANPulse - Pruszków

• Jak się pracuje w Akademia Sieci LANPulse?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Sieci LANPulse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Sieci LANPulse?

Akademia Sieci LANPulse
4.9/5 Na podstawie 29 ocen.

Akademia Sieci LANPulse