Opinie o Grażyna Strączek Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grażyna Strączek Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grażyna Strączek Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Strączek Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji w Kraków

Aneta Nowy wpis

Czy instytut zmienił sposób funkcjonowania przez covid ?

Kamila Nowy wpis
Kandydat
@Aneta

Jak pracuje się tam w dziale księgowości?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Grażyna Strączek Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

miki Nowy wpis

Pracowałem. Trzy lata. Mógłbym pracować nadal. Dobrowolnie odszedłem. Super atmosfera, świetni ludzie, każdy wyjątkowy. Można się wiele nauczyć. Idealne jako pierwsza praca typowo biurowa, daje możliwość rozwoju w zakresie komunikacji z klientem, organizacji, wyszukiwania informacji i innych. Każdemu polecam pracę w KIRE. Rotacji nie ma, mimo że pracują młodzi ludzie. Pracują po kilka lat - czy można nazwać to rotacją? In minus: brak jasnego podziału zadań, komunikacja ustna, która rodzi nieporozumienia. Polecam w każdej pracy, wszystko, nawet do kolegi który siedzi obok... pisać MAILEM! Du...chron. Ale te minusy są zbyt małe by przyćmić zalety pracy w KIRE!!!

tr

Pracuję od dawna, żadnej rotacji nie ma. Świetna atmosfera, polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Strączek Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
brak

Rotacja pracowników- wystarczy mieć tą informację aby wyrobić sobie opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Strączek Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji - Kraków

Grażyna Strączek Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wielicka 57/34
    30-552 Kraków
  • NIP: 6831166255 REGON: 120772379

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grażyna Strączek Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji