Computer Plus Kraków S.A.

Kraków

Opinie o Computer Plus Kraków S.A.

aaa

Generalnie firma jest w porządku, pracowałem tam dłuższy czas jako programista. Projekty średnio ciekawe, praktycznie 100% z Sharepointa 2010 i każdy kolejny różniący się mało od poprzedniego. Warunki pracy kiepskie, a konkretnie: przechodni pokój, 2 kierowników gadających co chwilę z klientami, skopana klimatyzacja (latem było tak z 25'C), ogrzewanie (zimą też było tak z 25'C albo więcej), brak drugiego monitora na biurku, rozklekotany fotel. Poleciłbym tą firmę po to, żeby się wdrożyć do Sharepointa i niestety nic więcej.

Zostaw opinię o Computer Plus Kraków S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Computer Plus Kraków S.A.