Opinie o Akademia Sieci LANPulse w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Akademia Sieci LANPulse. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akademia Sieci LANPulse o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Sieci LANPulse w Pruszków

Piotr Kuriata Nowy wpis

Jako zawodowy nauczyciel jestem raczej zdystansowany do wszelkich kursów ;-) ale dostałem kolejny/nowy przedmiot... a wiedzy chwilami brakowało :-) No i tu zaskoczenie! Kurs jest świetny! Tak, świetny! Prowadzony w ciekawy sposób - metodycznie p. Przemysław to klasa sama w sobie - bardzo dużo wiedzy, we właściwej kolejności, podany w sposób niezwykle zrozumiały... pogodny, swobodny, dowcipny... dla kogo jest kurs? Dla każdego z wiedzą wstępną czy bez. Ja zamiast wydawać kasę na Udemy, książki i ebooki - od razu mogłem uderzyć tu... Dziękuję i pozdrawiam!

Ania S Nowy wpis

uczestniczyłam w kursie online zorganizowanym przez Akademię Sieci. forma zajęć bardzo wygodna, całkowicie zdalnie, a każdy ma do dyspozycji własny fragment laboratorium i konfigurujemy prawdziwy sprzęt. zajęcia są na żywo i zawsze można zadać pytania dotyczące omawianych zagadnień, prowadzący jest też dostępny na konsultacje mejlowe w przypadku kłopotów lub pytań przy nauce własnej. jestem bardzo zadowolona z wartości merytorycznej szkolenia. było to u mnie rozpoczęcie nauki czegoś zupełnie nowego i wszystko zostało wyjaśnione i obrazowo opisane. szczerze polecam jako kurs od podstaw, można bardzo wiele zrozumieć, wyobrazić sobie i "poczuć", aby potem prostsze stało się zapamiętywanie teorii i nauka bardziej skomplikowanych zagadnień. każde zajęcia były bardzo rzetelnie przygotowane i rozplanowane, z mnóstwem dodatkowych materiałów webinarowych, ćwiczeń i ciekawostek do doczytania we własnym zakresie, wysyłanych zawsze po zakończeniu. ogromne zaangażowanie prowadzącego jest tutaj dużym atutem, do każdego studenta podchodzi indywidualnie. cena kursu jest bardzo przystępna w porównaniu z innymi na rynku o tej tematyce. uczestnictwo w szkoleniu dało mi sporo motywacji do dalszego zgłębiania tematu sieci i poszerzania horyzontów na nową branżę. planuję w niedalekiej przyszłości zdobyć certyfikat CCNA i po ukończeniu kursu wydaje się to zupełnie osiągalne.

Michał T. Nowy wpis

W pełni zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami tutaj. Ta negatywna to musi być jakiś (usunięte przez administratora) czy konkurencja. Właśnie skończyłem kurs ccna w akademii lanpulse i po prostu nie sposób się do czegokolwiek przyczepić, a ja lubię się czepiać szczegółów, bo w końcu wydaję swoje pieniądze. To najlepszy kurs na jakim byłem, zdecydowanie wart swojej ceny!

Jerzy

Duża przewaga pozytywnych opinii. Proszę o informację ile kosztuje ten kurs? I niech się ktoś proszę pochwali, gdzie dzięki niemu dostał pracę. To będzie najlepsza rekomendacja. W końcu to forum z opiniami o pracy, prawda?

@Jerzy

Szanowny Panie, Dziękuję za zwrócenie na nas uwagi. Faktycznie jest to forum dla pracowników i pracodawców, stąd cały ten temat nie za bardzo tutaj przystaje, ale niestety cały ten wątek wyniknął z tego, że ktoś zamieścił tu nieprawdziwą i szkodliwą opinię na temat tego, jak prowadzę szkolenia. Gdy się o tym dowiedziałem od jednego z uczestników, to poprosiłem też innych żeby zareagowali - no i stąd to całe zamieszanie zupełnie nie w temacie przewodnim GoWork'a. Odpowiadając na Pana pytanie: pełny kurs CCNA kosztuje normalnie 2800zł i jest to 100h zegarowych. Od tej ceny osoby prywatne, lub prowadzące własną działalność gospodarczą, mogą liczyć na zniżki: -400zł dla kursu OnLine oraz nawet -800zł dla kursu eLearning. Szczegóły obu rodzajów szkoleń znajdzie Pan zawsze na naszej stronie www.lanpulse.pl Jesli chodzi o pracę po kursie, to niech wypowiedzą się studenci - ja myślę, że mogę podać linka do bloga jednego z uczestników naszych szkoleń - osoby bardzo zaangażowanej, zainteresowanej tematyką kursu, która znalazła potem bardzo fajną pracę. Polecam: https://diadenkov.medium.com/ Z poważaniem Przemysław Zbroch Akademi Sieci LANPulse

Dawid Nowy wpis
@Jerzy

Ja pracuje w zawodzie kilka lat i jesli chodzi o prace, to nie jestem w stanie tego sprawdzic, ale wiem jedno, ze w zagadnieniach sieciowych moja wiedza zostana uporzadkowana, stad tez o wiele latwiej stalo sie dla mnie rozumienie wielu rzeczy, jak i dalsza nauka. U mnie w pracy mamy co prawda urzadzenia HPE, to jednak dzieki teorii i praktyce, przy konfigurowaniu czuje sie pewniej, takze wiele rozwiazan jest taka sama, tylko nazywa sie inaczej lub konfiguruje podobnie. Za tydz-dwa mysle, ze bede sie wybierac na egzamin, bo jednak po to sie uczylem, aczkolwiek nie sadze, zeby sam papier mialby zalatwic sprawe. Gdziekolwiek nie pojdziesz i dostaniesz jakiegos sieciowca do rozmowy kwalifikacyjnej, bedziesz musial na jakies pytania odpowiedziec. Bez porzadnego przysiedzenia papier na nic sie nie zda. A CCNA, i kolejne certy maja ogolnie spora renome, bo wiele osob woli sie certyfikowac niz np. isc na studia informatyczne. To jest raczej fachowa wiedza i zaden kurs, chocby najlepszy na swiecie, nie da Ci nic, jesli samemu nie przysiadziesz i nie rozumiesz o co w tym chodzi. Pan Przemyslaw naswietla tematy jasno i przejrzyscie, dostarcza materialy, cwiczenia, tlumaczy i robi to naprawde porzadnie. Trzeba tylko chciec i miec czas. Moj znajomy z zielonym pojeciem o IT, w wieku 35 lat, ex-weterynarz w tym roku zdal CCNA. Wiadomo, uczenie zajelo mu sporo czasu, ale jak widac sie da. Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do Akademia Sieci LANPulse. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Konrad

Dzień dobry. Uczestniczyłem w Kursie organizowanym przez Pana Przemka. Jestem z niego zadowolony. Merytoryczny i bardzo dobrze przygotowujący do egzaminu CCNA(dużo materiałów wyczerpujących temat orz fajne ćwiczenia na symulatorze).Właśnie jestem po zdanym egzaminie. Myślę, że jest to najlepsza rekomendacja.

@Konrad

Gratuluję zdanego egzaminu i dziękuję za dobre słowo!

@Konrad

Też zdałem i potwierdzam, że kurs jest ok. najlepszy, na jakim byłem!

Alek
@Konrad

Gratulacje! Też zdałem za pierwszym razem. Oczywiście musiałem się przyłożyć też do nauki, ale pomoc w ramach kursu była nieoceniona (aczkolwiek ja oceniam ją bardzo wysoko :-)).

@Konrad

Ja też zdałem, ale niestety nie za pierwszym razem. Nie mam pretensji - po prostu zabrakło trochę szczęścia. Zebrałem 790 punktów, a próg był wysoki, bo jakoś 830 żeby zdać. Ponieważ niewiele brakowało, to umówiłem się zaraz na drugi termin i do tego już się bardziej przyłożyłem i wyobraźcie sobie, że za drugim razem miałem 1000 punktów, czyli 100% dobrych odpowiedzi!!! Sam nie mogłem uwierzyć! Samo szkolenie jest bardzo dobre i większą wartość tutaj ma sama wiedza i praktyka - w pracy jest inaczej, a na egzaminie po prostu było trochę bardzo dziwnych pytań zupełnie od czapy.

Roman
@Konrad

Ja też robilem ten kurs i też zdałem CCNA bez problemu. Udało mi się też znaleźć nową pracę.

KT
@Konrad

Wlaśnie tak się zastanawiam czy iść na ten kurs. A wogóle ciekawe jest że taka dyskusja tu rozgożała na ten temat, przecież to jest portal dla pracowników na temat pracodawców, a nie o szkoleniach. To mówicie, że jednak warto?

Piotrek Zet
@Konrad

Ja zdałem już dawno temu, teraz jestem na etapie CCNP. Materiały z kursu CCNA bardzo mi pomogły w zdaniu egzaminu. Pozdrowienia!

Adi_J
@Maciek

Niezła historia. Ja zdałem za pierwszym razem, ale też miałem 830 punktów a limit był na 810. Ale udało się i 3 lata zgłowy. Też potwierdzam, że kurs był dobry, szczególnie że było dużo fajnych rzeczy przydatnych na codzień w pracy, bo wiadomo, egzami to tylko formalność, a potem trzeba sobie radzić w pracy i tutaj wiele rzeczy mi się przydaje.

@Konrad

Ja właśnie skończyłem kurs CCNA w Akademii Sieci Lanpulse i mi się bardzo podobało. Z wieloma rzeczami miałem już doczynienia w pracy, ale dopiero teraz wyjaśniło się wiele tajemnic dlaczego technologie używane na codzień działają jak działają. Egzamin mam za 3 tygodnie i mam nadzieję, że będzie dobrze!

Mark
@Tomek

Też się właśnie przygotowuję do egzaminu, ale nie mam jeszcze umowionego terminu. Materiały dodatkowe, które dostawaliśmy na zajęciach oraz po kursie są super, ale jest tego strasznie dużo... oczywiście nikt nie mówił, że będzie łatwo i jak się chce solidnie przygotować, to trzeba to przewalić. Także powodzenia wszystkim!

Zuzanna
@Konrad

Ja też zdałam i też bardzo dobrze wspominam kurs CCNA Pana Przemka, choć to dawno już było. Ta nieprzychylna opinia to jakaś bzdura.

Alka
@Zuzanna

Pozdrawiam koleżankę :-) Też jestem po CCNA i już nawet po CCNP i też uważam, że to bzdura, już w 2015'tym to szkolenie było super, to zakladam, że teraz jest jeszcze lepsze. Pozdrawiam.

Tomasz W

Akademia sieci Lanpulse to bardzo dobrze i profesjonalnie zorganizowany kurs w przystępnej cenie, idealny dla początkującego jak i bardziej zaawansowanych osób które chcą nauczyć się CCNA Cisco oraz ciekawych konfiguracji z nim związanych. Na pochwałę zasługują świetnie zorganizowane zajęcia oraz laboratorium które pozwala nam ćwiczyć na prawdziwym sprzęcie a nie tylko na symulatorze. Każdy temat był przerabiany szczegółowo a wykładowca oprócz przedstawienia samej teorii potrafił przekazać wiedzę w ciekawy sposób który ułatwiał zrozumienie i mechanizmy działania sprzętu sieciowego. Dodatkowe atuty to, duża ilość godzin oraz sporo rzeczy które nie są w programie Cisco a były poruszane ponadprogramowo przy okazji omawianych tematów. Z czystym sumieniem polecam każdemu LANPulse!

Przemek z LANPulse

Bardzo dziękuję za stanięcie w mojej obronie oraz za informację o tym wątku, gdzie faktycznie wygląda na to, że ktoś chyba złośliwie to napisał. Na pewno wiele można mi zarzucić, ale nie to, że olewam uczestników szkoleń i nie wspieram ich. Jeśli "schodzę z tematu", to tylko po to, żeby przytoczyć więcej szczegółów dotyczących danego zagadnienia, albo jakichś przykładów, które oczywiście mogą się wiązać z zahaczeniem o inne zagadnienia, nie wydaje mi się jednak żeby były to zbyt dalekie odejścia od tematu głównego. Tutaj może faktycznie racja, że czasem zbyt dużo tych szczegółów dodaję i potem ciężko się wyrobić z głównymi tematami, ale właśnie tak, jak napisał Mat - zawsze wynagradzam to uczestnikom - nigdy nie było sytuacji, w której po prostu bezczelnie byśmy jakiś temat opuścili, bo "nie starczyło czasu" - jeśli faktycznie nie starcza czasu, to zawsze robimy dodatkowe zajęcia bez żadnych dopłat do kursu. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Wydaje mi się niestety, że te wpisy poniżej są nasmarowane przez konkurencję. Dziwię się tylko przez jaką konkurencję, jak ja organizuję raptem kilka szkoleń w roku, to jaką ja mogę być konkurencją dla innych centrów edukacyjnych przerabiających setki studentów rocznie? W czasie kiedy się pojawiły te komentarze byliśmy akurat w połowie szkoleń dla dwóch grup i od wszystkich uczestników tych szkoleń odebrałem pozytywne opinie... Kto to więc mógł napisać? Szanowny Panie RJ45, jeśli faktycznie uczestniczył Pan w moim szkoleniu i aż tak się Panu nie podobało, to proszę o kontakt bezpośrednio (ma Pan przecież wszystkie dane kontaktowe z kursu) - proszę się nie obawiać deanonimizacją - przecież się nie obrażę i nic Panu nie zrobię. Bardzo chętnie wysłucham, lub przeczytam Pana wrażenia z kursu i wezmę je pod uwagę przy organizacji kolejnych szkoleń. Postaram się też Panu jakoś wynagrodzić ten stracony czas. Proszę dać mi szansę i pomóc ulepszyć moje szkolenia dla przyszłych uczestników. Osoby, które trafiły na tę stronę w poszukiwaniu opinii Akademii Sieci LANPulse proszę o to, aby nie wierzyły ślepo w te poniższe nieprzychylne komentarze - rozumiem, że nie musicie też wierzyć w te pozytywne, dlatego spróbujcie przekonać się sami co do tego jak prowadzę zajęcia. Na stronie mojej Akademii, w zakładce "E-LEARNING" można znaleźć nagrania z moich szkoleń - jest to cała jedna lekcja ze szkolenia absolutnie za darmo - możecie sami obejrzeć ponad 9h materiału i poczuć się jak na kursie - sami zobaczycie jak to wygląda i jak prowadzę zajęcia. Przy okazji nauczycie się podstawowej obsługi sprzętu sieciowego Cisco. Chętnie też odpowiem na wszystkie pytania mailowo czy telefonicznie. Apeluję o to, żebyście nie skreślali naszej Akademii tylko na podstawie tych wpisów, tylko przekonali się sami co do jakości szkoleń. Z poważaniem Przemysław Zbroch Akademia Sieci LANPulse

@Przemek z LANPulse

Panie Przemku! Proszę się nie przejmować, wiadomo że to jakiś trol, każdy kto był na kursie nie mógł czegoś takiego napisać. Jestem pewny, że wszyscy ludzie z naszej grupy zaraz tu coś napiszą pozytywnego i przykryjemy te manipulację. Damy radę!

Zbyszek

Bardzo dobra i konkretna firma

RJ 45

NIE POLECAM TEGO KURSU https://www.lanpulse.pl/ na sieci i administrowanie z powody wykładowcy dostęp tylko zdalnie i żadnej pomocy i wsparcia tylko email i oraz wykładowca przeciąga i bezczelnie patrzy na zegarek na wykładach gada głupoty odchodzi od tematu

ElPolako
@RJ 45

Uczeszczalem w kursie Pana Przemka i byl to jeden z najlepszych kursow, jaki kiedy robilem (i pare mam juz za soba w IT). Pomogl mi bardzo konkretnie w awansie na lepsza pozycje w IT. Z pewnoscia konkurencja probuje tutaj oslabic nieco przeciwnika, ktory oferuje lepsze uslugi za mniejsze pieniadze? Pan Przemek moze przeciaga, jezeli nie zdazy wyjasnic doglebnie wszystkich kwestii, ale o odchodzeniu od tematu nie ma mowy, tak samo jak o "bezczelnym patrzeniu na zegarek". Jestem calkiem pewien, ze autor tego wpisu nie bral w ogole udzialu w kursie i tylko probuje obnizyc rating. Nie uda sie Panie RJ45, jakosc zawsze zwycieza ;) Pan Przemek jest pasjonata i fachowcem. Moge tylko polecic!

@RJ 45

Wygląda jakby to była mowa nie o tym samym kursie i prowadzącym, może nawet mylimy firmy? Ja jestem bardzo zadowolony z samego kursu, metody zdalnej i konkretnej pomocy na kazde pytanie zadane na mailu, tak wyczerpujacych odpowiedzi trudo się bylo spodziewać i nie sposób wtedy nie zrozumieć

Rafal
@RJ 45

Uczestniczyłem w tym szkoleniu i muszę przyznać że widzę tu same bzdury wypisane przez RJ45. Szkolenie jest kompletne a nawet wykraczające poza standardowe tematy, co pozwala nawet z laika zrobić admina.

Marcin Borkiewicz
@RJ 45

Ja również uczestniczyłem w kursie i mam odwrotne odczucia , niejednokrotnie wykłady były przedłużane a odpowiedzi na maile z pytaniami dostawałem nawet w weekend. Odejścia od tematu zdążają się , ale nie są to moim zdaniem głupoty a raczej praktyczne rady. Kurs zaczynałem niemal z zerowym poziomem wiedzy i po 2 miesiącach od ukończenia kursu udało mi się przejść bez problemu rozmowę do Soc . A cena jest jedną z lepszych jakie udało mi się znaleźć

@RJ 45

Po pierwsze zostawiona przez kogoś bezimiennego, po drugie nie majaca nic wspólnego z rzeczywistością zatem to napisał ktos kto nie brał udzialu w tym kursie bo jakby brał to by reklamował do firmy prowadzącej a dopiero po wykorzystaniu tej scieżki szerzej

Dawid S
@RJ 45

I to ma być merytoryczna opinia? Jak dla mnie, jest ona wyssana z palca. Uczestniczyłem w kursie Pana Przemysława i jestem zadowolony. Kontakt z Panem Przemysławem przed, w trakcie, a także nawet i po kursie jest błyskawiczny. Wielu prowadzących tak naprawdę po ukończeniu programu ma "wywalone" na swoich uczestników, bo kurs się skończył i kropka. W Akademii LANPulse jest zupełnie inaczej. Co do czasu trwania zajęć to wszystko jest optymalnie zorganizowane tak, jak napisane jest na stronie akademii. Niemniej jednak trzeba myśleć na trzeźwo, że każda grupa składa się z różnych ludzi, jednych lepszych, drugich gorszych, więc to normalne, że coś może skończyć się szybciej lub przedłużyć się o kilka minut. W mojej grupie było tak, że raz skończyliśmy zajęcia ~15 min wcześniej to Pan Przemek zaoferował nam ciekawostki, tajemnice tego, co omawialiśmy. Większość prowadzących kazałaby już się nam wylogować i tyle. Raz zdarzyło się, że nie wyrobiliśmy się z jednym tematem to Pan Przemek zaproponował dodatkowe zajęcia zupełnie za darmo. Termin wybierała grupa, bo trzeba było dobrać odpowiednią datę dla każdego. Jaka inna firma wyszłaby z podobną inicjatywą? Reasumując, jestem bardzo zadowolony i żałuję, że Akademia LANPulse nie oferuje więcej kursów. Takie zdanie podzielały także inne osoby, które, jak dobrze pamiętam, chwilę po ostatnich zajęciach, stawiały to samo pytanie. Panie Przemku, może kiedyś?

Bzdura !

MaTi

Z całą pewnością mogę polecić kurs szkoleniowy w formie e-learningowej prowadzony przez Pana Przemysława. Przed zapisaniem się na wymieniony kurs zastanawiałem się czy taka forma szkoleniowa w ogóle ma sens. Po zdecydowaniu się i zakończonym kursie mogę śmiało stwierdzić i polecić kolejnym słuchaczom szkolenie prowadzone w takiej formie nawet dla początkujących osób, którzy dopiero poznają wiedzę z zakresu IT jak i dla tych którzy już tą wiedzę posiadają a pragną ją rozszerzyć o kolejne umiejętności. Same szkolenie prowadzone jest w taki sposób aby każdy miał możliwość zrozumienia podstaw wiedzy z zakresu sieci komputerowych oraz rozszerzania jej podczas dalszego prowadzonego kursu szkoleniowego. Podczas udostępnionych nagrań filmowych Instruktor szkolenia przekazuje wiedzę teoretyczną, merytoryczną, praktyczną, sposobów rozwiązywania problemów z życia wziętych oraz samych ciekawostek, które mogą się przydać po zakonćzonym kursie czego nie ma w kursie programowym kursu CCNA CISCO. Pan Przemysław bardzo się przyłożył do nagrań filmowych tak aby każdy uczestnik kursu był wstanie zrozumieć każde zagdanienie. Dodatkowo podczas trwania kursu zgodnie z harmonogramem otrzymujemy w pierwszej wiadomości udostępnione materiały filmowe prowadzone przez samego Instruktora, gdzie w tym samym dniu również otrzymujemy w kolejnej wiadomości dodatkowe materiały pozwalające na rozszerzenie swojej wiedzy z zakresu CCNA w sposób indywidualny, które nie zostały ujęte w ramach programu szkolenia CCNA. Podczas całego kursu szkoleniowego posiadamy również możliwość wymiany korespondecyjnej z samym Instruktorem pod kątem zapytań, problemów technicznych oraz zagadnień, które nie zostały ujęte. Dodatkowo należy zaznaczyć fakt że Pan Przemysław podchodzi do każdej osoby indywidualnie a na same wiadomości odpowiada w sposób błyskawiczny, również należy zaznaczyć to że nie zamyka się na uczestników kursu po zakończonym szkoleniu. Pomimo zakończonego kursu szkoleniowego, posiadamy dalszą możliwość wymiany korespondencyjnej z Panem Przemysławem oraz będziemy otrzymywać na podane skrzynki pocztowe dodatkowe ciekawostki oraz aktualizacje z zakresu CCNA. Podsumowując kurs szkoleniowy w formie e-learningowej był strzałem w dziesiątke. Jednym z najważniejszych apsketów tego kursu szkoleniowego jest fakt, że posiadamy możliwość oglądania materiałów wybranym dla nas dobrowolnym terminie oraz możliwości powrotu do nagrań filmowych i powtórzenia poznanej wiedzy gdy tylko tego chcemy. Jednocześnie należy zwrócić uwagę, że jeśli ktoś w szybki sposób chce poznać wiedzę oraz umiejętność konfiguracji urządzeń CISCO to jest odpowiedni kurs dla takiej osoby. ! POLECAM !

Kamil

Uczestniczę w kursie Elearning od Pana Przemka z Akademi Lan Pulse. Zajęcia na bardzo profesjonalnym poziomie, naprawdę wiele zagadnień wytłumaczonych krok po kroku z wieloma przykładami , co bardzo ułatwia zrozumienie koncepcji i działania sieci komputerowych samych w sobie a docelowo przygotowuje do egzaminu CCNA . Pan Przemek odpowiada na maila w sposób wyczerpujący i widać że ma dar do przekazywania wiedzy i robi to bardzo dobrze. Mam nadzieje że kiedyś w przyszłości być może pojawi się kurs dla poziomu CCNP, myślę że nie ja tylko byłbym chętny :) Polecam wszystkim

Damian

Jestem mocno zdziwiony tą nieprzychylną opinią, która nie ma żadnego związku z rzeczywistością. Osobiście brałem udział w zeszłym roku na zajęciach w LANPulse i nie żałuję wydanych własnych pieniędzy. Widać, że Pan Przemek ma doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i to w bardzo przystępny sposób. Poza tym stara się odpowiedzieć na nurtujące pytania w zakresie sieci czy to na zajęciach jak i również w miarę możliwości poza nimi, jest bardzo pomocny. Bardzo dobrze wspominam zajęcia z Panem Przemkiem i jak już to wcześniej wyraziłem opinię pod koniec szkolenia, gotów byłbym zapisać się na poziom rozszerzony z zakresu sieci komputerowych, czyli CCNP gdyby takie były prowadzone przez Pana Przemka prowadzone. Dodam, że na zajęciach uczestniczyły osoby z różnym poziomem wiedzy i dało się to wszystko pogodzić. Także z czystym sumieniem polecam LANPulse i zajęcia z Panem Przemkiem. P.S. dodam jeszcze tak jak przedmówcy, jak trzeba było przedłużyć zajęcia aby dokończyć dany wykład, to Pan Przemek to robił. Po prostu widać, że zależy mu na przekazaniu wiedzy i aby uczestnicy nie byli pokrzywdzeni i stratni. Tylko chwalić taką postawę. Pozdrawiam

Jacek

Opinia RJ45 całkowicie mi nie pasuje do tego, co było na zajęciach i wydaje się hejtem niskiego poziomu. (RJ45 wystawiając swoją "odważną" opinię jako "świadomy obywatel" mógłby się nie ukrywać jak tchu... pod NIKIEM. Żałosne! Zajęcia były bardzo konkretne i nadal będę je gorąco polecał ludziom z branży za: wysoki poziom nauczania, profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne (również te, które dostaliśmy w wersji papierowej, zbindowane do domu), ciekawie prowadzone lekcje, odpowiedzialne traktowanie czasu lekcji, punktualność i dyspozycyjność prowadzącego do niesienia pomocy w przypadku dodatkowych pytań (zarówno mailowo jak i telefonicznie no i oczywiście podczas zajęć.) Panie Przemku, niech się Pan nie przejmuje HEJTEM, bo nie ma nic wspólnego z rzeczywistością a przy okazji życzę Panu dużo wytrwałości, bo kolejne roczniki potrzebują Pana wiedzy i wsparcia. Pozdrawiam kurs CCNA47

S.M.

Kurs bardzo mi się podobał. To dobra solidna podstawa, jeśli ktoś chce się zajmować sieciami. Wykładowca był mailowo dostepny i szybko odpowiadał na wiadomości.

Adalbert

Witam, uczestniczyłem w tym kursie i uważam, że był to jeden z najlepszych kursów na których byłem. Pan Przemek przekazuje w sposób wzorowy wyjaśnia i opisuje każdy problem w sposób tak, że każda osoba wie dokładnie sposób działania urządzenia i danej technologi sieciowej. Zdecydowanie polecał bym każdemu taki kurs i uważam że Pan RJ 45 był chyba na jakimś innym kursie.

Maciek

Kurs bardzo dobry i konkretny, prowadzący bardzo rzeczowy i absolutnie dostępny na każde pytanie czy wątpliwość zgłoszoną np przez maila, odpowiedzi przychodza niemal natychmiast i mocno rozbudowane co się nie często zdarza w dzisiejszych czasach, gorąco polecam kurs

Slaw

Bardzo krzywdząca opinia autora RJ 45, a najważniejsze że nieprawdziwa. W polemice do RJ 45 chce powiedzieć, że spogladanie na zegarek, przeciąganie, gadanie głupot przez wykładowcę to absolutne KŁAMSTWA. Musiałem zareagowac, ponieważ prowadzący to wyjątkowo kompetentny, uprzejmy i pomocny nauczyciel. Uczestniczyłem w kursie LanPulse więc doskonale znam sprawę. Ja osobiscie wybrałem szkolenie zdalne i Pan Przemek zapewnił mi niezwykle przydatny komplet materiałów do nauki, a korespondencja mailowa była obszerna, zawsze na wysokim poziomie, rzeczowa i na czas. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za profesjonalne szkolenie.

Radek

Szkolenie bardzo merytoryczne, położony nacisk na praktyczne aspekty spotykane w codziennej pracy. Obawiałem się formy zdalnej na sprzęcie sieciowym, ale organizacja miło mnie zaskoczyła (większość czasu pracy również pracujemy zdalnie na sprzęcie sieciowym :) ) Polecam serdecznie jeśli ktoś chce rozpocząć prace jako administrator albo rozwinąć umiejętności w tym zakresie.

Grzegorz

Sprawa jest bardzo prosta. Pobierzcie sobie lekcje próbne i samo zobaczcie. Ja byłem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Zapisałem się z pewną obawą, że może tylko te lekcje "na wabia" są takie fajne. Okazało się, że obawy były nieuzasadnione. Pan Przemysław daje czadu do samego końca. Bardzo utalentowany dydaktycznie wykładowca. Wielokrotnie miałem wrażenie, że nawet małe dzieci by zrozumiały ten sposób tłumaczenia, czasami dość zagmatwanych zagadnień. Cały kurs wygląda tak, jak lekcje próbne. Mucha nie siada. Muszę zaznaczyć, że był to kurs w formacie gotowych nagrań, co dla mnie miało olbrzymią zaletę. Jak czegoś nie skumałem od razu, to jechałem jeszcze raz. Mogłem zatrzymać w każdej chwili i po dowolnym czasie wrócić do tego samego miejsca. Ludzie, czego chcieć więcej? Do tego Pan Przemysław odpowiada ma maile i zachęca do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Sieci LANPulse - Pruszków

• Jak się pracuje w Akademia Sieci LANPulse?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Sieci LANPulse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Sieci LANPulse?

Akademia Sieci LANPulse
4.9/5 Na podstawie 29 ocen.

Akademia Sieci LANPulse