Opinie o Testmer Warszawa S.A. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Testmer Warszawa S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Testmer Warszawa S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Testmer Warszawa S.A. w Reguły

Administrator Nowy wpis

W Sanok Testmer Warszawa S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Konstruktor - Projektant. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Damian Nowy wpis

Pytanie jakie stawki oferowali, a widać po rozmowach tutaj, że chyba bardzo słabiutko i marniutko. W ogloszeniu bylo "od"4 tys brutto, co na obecnym rynku pracy jest dla konstruktora kwotą smieszną. W krośnie, w sredniej wielkości firmie z biurem konstrukcyjnym na 5 osób, jako początkujący konstruktor rok temu miałem 4,5tys na rękę + premia. Z tego co wiem, doświadczeni koledzy mieli zauważalnie więcej. Nawet uwzględniając koszty dojazdu z Sanoka i tak jest przepaść w zarobkach.

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 7 lutego kilka aktualnych ofert pracy do firmy Testmer Warszawa S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Łukasz

Na tej samej stronie, w tym samym okresie czasu było ogłoszenie o pracę na stanowisko magazyniera w sanockiej firmie, produkującej m.in. sprzęt rehabilitacyjny. Oferowali 500zł więcej...

Sławomir
@Łukasz

No tak, ale gadamy tu o pracy w tej firmie a nie innej. Skąd wiesz że u konkurencji płacą więcej? Podali w ogłoszeniu stawki? Tu ile dają na początek? wiesz?

Łukasz
@Sławomir

Tak, w obydwu przypadkach w ogloszeniach były podane stawki i ta druga, pochodząca z innej firmy byla o 500zł większa.A pytanie w wątku, na który odpowiadasz dotyczyło warunków, zaproponowanych przez pracodawcę. Podstawowy warunek, czyli pieniądze, w porównaniu z innymi firmami wypada jak widać słabo.

Beata Nowy wpis
@Łukasz

Ale byłeś na rozmowie czy już przy podpisaniu umowy i możesz to potwierdzić? Chyba zdajesz sobie sprawę że wiele firm zawyża stawki podając w ogłoszeniach np. premię, nawet jeśli to jest taka kwota w idealnym świecie nieosiągalna przez większość? :))

Łukasz Nowy wpis
@Beata

Cyt. "Chyba zdajesz sobie sprawę że wiele firm zawyża stawki podając w ogłoszeniach np. premię". Hmmm...jeżeli taka wypowiedź pojawia się tutaj to czyżby....czyżby testmer także zawyżył, i tak już znacznie niższą od innych, kwotę w ogłoszeniu i podał osiągalne przez tego magazyniera zarobki jako podstawa+jakaś premia??? W sumie bardzo cenna informacja dla szukających tam pracy teraz czy w przyszłości. Dopytajcie się, czy kwota z ogłoszenia o pracę to nie będzie w rzeczywistości suma jakiejś marnej podstawy plus premii. A premia, już po zatrudnieniu, może będzie, a może nie...

Jakie są mocne strony pracodawcy Testmer Warszawa S.A.?

MIrek M.

Nie ma żadnych mocnych stron, do tego bardzo słaba kasa. W Sanoku w innych firmach już spokojnie zarabia się więcej. Ludzie poniżej mają rację - czysty PRL i olbrzymie braki w zarządzaniu.

Malinowy Nos

Czy w firmie testmer dalej im więcej wypijesz tym lepszym jesteś pracownikiem proszę o odpowiedzi samych wytrawnych smakoszy szaszłyków.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Testmer Warszawa S.A.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku SPAWACZ MIG-TIG?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Testmer Warszawa S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Mieczysław Jajko

Średniowieczna kuźnia - to słowa IDEALNIE opisujące ten "oddział" w Sanoku :)). A więc mały apel do ewentualnych nowych pracowników, którzy chcieliby tutaj u nas pracować - jeżeli chcecie poznać historyczny i średniowieczny sposób zarządzania firmą to tak. Jeżeli szukacie możliwości rozwoju - to nie jest miejsce dla Was.

hihihi

Sanocka firma bez przyszłości, kierowana przez osobę, która, z tego co mówili na produkcji, znalazła się tam tylko dzięki znajomościom (zawód? - SYN) i po prostu się na zarządzaniu ludźmi nie zna, co od razu widać. Widać też zero perspektyw na przyszłość i jakikolwiek rozwój, produkcja "taka sama od lat, więc po co coś zmieniać". Kontakt z kimkolwiek z działu handlowego nie istnieje (nie wiem, czy jest w ogóle jest tam taki dział, bo jak już się do nich dodzwonisz, to rozmawiasz z jakimś starszym człowiekiem, który zachowuje się chamsko i prędzej czy później rozmowa schodzi na politykę. A poglądy ma dosyć radykalne....dziwne i mało profesjonalne podejście do klienta.....)

Janusz PRL u
@hihihi

W tej firmie czas staną w miejscu, gdyby nie kilku naprawdę mądrych, ludzi to ta firma przeszła by kryzys 5 lat temu, na pierwszy rzut oka wygląda wporzadku ale oczywiście zawsze znajdzie się gamoń co zepsuje autorytet firmie nie wiem dlaczego trzymaja tam takich ludzi, bo nie jeden powinien być tam juz na dyscyplinarnym zwolnieniu, do admina wstydzicie się prawdy, także do nowych ludzi z ulicy mocno zastanówcie się nad współpraca z firmą

@hihihi

Na jakiej podstawie firma nie ma przyszłości i perspektyw ? Co to znaczy "produkcja taka sama od lat" ? Jeśli chodzi o park maszynowy, to jest w miarę możliwości wymieniany lub modernizowany, a jeśli chodzi o asortyment to jest stale rozwijany i do tego "krojony" pod klienta. Jeśli chciałby Pan coś kupić to proszę o kontakt przez stronę. Anonimowo to każdy tchórz potrafi obrobić innemu (usunięte przez administratora)

Dobry chłopak
@hejter

Ja będziecie zamawiać to patrzycie czy nie bite i z miernikiem lakieru bo może być szpachlowane. Hejter co to jest PARK MASZYNOWY czy to ten skansen pod wielkim namiotem może zróbcie lepiej konserwację zabytków bo w tym parku to pająki budują gniazda. Jak się głośniej mówi to słychać echo. A tak na marginesie klient nasz pan to niech wie co mu się sprzedaje.

@Dobry chłopak

Widać, że firma Testmer Cię zawiodła, ciekawe w jakim względzie, widać, że musi to być duża sprawa, skoro wypisujesz takie rzeczy. Mądry klient patrzy na wiele aspektów i wybiera co mu pasuje, a skoro firma funkcjonuje tyle lat to musi swoje znaczyć, a płacze w internetach w stylu jaki to słaby "park maszynowy" ma Testmer świadczy o dużym bólu (usunięte przez administratora) Ciekawe czy pan z konkurencji czy co jeszcze...

MM
@hejter

Kiedyś rzeczywiście coś znaczyła. Obecnie jest już z górki. W dół.

Jaka jest kultura pracy w Testmer Warszawa S.A. Oddział? Obowiązuje typowy dress code?

Baron

Taka jak w kuźni w średniowieczu. Czyli brak kultury. Wolna amerykanka, trzoda w dosłownym tego znaczeniu szkoda tylko że przez kilku pajaców musi cierpieć ogół. A szefostwu bydło na salonach nie przeszkadza, przez ten brak kultury na produkcji tracicie dobrych ludzi. Te pajace to jak przychodziły nie wiedziały nic teraz same fachowce ta Fachowiec od rypania owiec jeden z drugim matoł. Teraz po 10 12 latach w firmie to asy i same inżyniery jeden mądrzejszy od drugiego.

Mirek

Odział, który zatrzymał się w rozwoju w ubiegłym stuleciu, maszyny pamiętające czasy wczesnego PRL, zarządzanie, szczególnie przez "Wice" nie istnieje. Taki sanocki skansen.

@Mirek

Sanok znany jest ze Skansenu, ciekawe jak sie rozwija Panska firma ?

admin

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Testmer Warszawa S.A. Oddział.

Zostaw merytoryczną opinię o Testmer Warszawa S.A. - Reguły

Testmer Warszawa S.A.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Al. Powstańców Warszawy 4
    05-816 Reguły