Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz w Czarlin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz w Czarlin

incognito

Po własnym doświadczeniu stanowczo odradzam tego pracodawcę. Atmosfera jest bardzo nerwowa, szef nie ma szacunku do pracowników, jest skąpy na pieniądze. Podejście typu "radź sobie sam, jak Ci się nie podoba to (...)". Jednego dnia masz pracę a drugiego możesz już nie mieć. Coś w styłu "dziad-trans"

Irena Nowy wpis

A czemu taka reakcja?

yhedt Nowy wpis
@Irena

Jestem pracownikiem w/w firmy i nie rozumiem skad takie opinie baranow jak @incognito. Szef nigdy nikogo samego sobie nie zostawil, zawsze mozna liczyc na pomoc. Domyslam sie, ze to opinia jednego z (usunięte przez administratora) ktory nabral zaliczek, nie rozliczyl sie i porzucil prace bez jakis konkretnych powodow. Oczywiscie nie zawsze jest kolorowo i firma firmie nierowna, ale jesli ktos chce pracowac w tym zawodzie i przyjmuje warunki jakie stawia pracodawca, nigdy nie zostanie (usunięte przez administratora) Nadmienie, ze nigdy nie ma problemu z zaliczkami a takze pozyczkami krotkoterminowymi bez oprocentowania. Znam ludzi, ktorzy pracuja tu kilka lat i raczej sobie chwala...Zeby nie bylo, ze jestem dupowlazem, pisze szczera opinie....ja pracuje w firmie Rados, dostaje za to wynagrodzenie, terminowo i bez problemow, dla mnie to najwazniejsze.

Kiero Nowy wpis

Smiesza mnie wypowiedzi tych najbardziej odwaznych.....incognito, matenko czy juyhefd. Jestem bylym pracownikiem, chwile w biurze, potem jako kierowca. Oczywiscie nie znam idealnej firmy, ta tez do tej nie nalezy, szef czasami nerwowy, potrafi wrzasnac.....Ale jak czytam te brednie (usunięte przez administratora) ze "5 tyg w trasie bez sypialni za 2500zl" , lub "radz sobie sam", to widze ze ich cos w (usunięte przez administratora) uwiera. Masakra. Auta wszystkie maja kabine sypialna, a wynagrodzenie jest placone na podstawie "dniowki". Ale pseudokiero lubia robic (usunięte przez administratora). Pozdrawiam Ekipe Radosa

Magda Nowy wpis

A szefostwo jest nadal takie same tak?

Typowy-S

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami pracuję tutaj już dłuższy czas atmosfera bardzo dobra, nie ma się do czego przyczepić szef w porządku po ludzku podchodzi do pracowników jak najbardziej polecam !!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Dominik

@juyhefd Może to jakoś uzasadnić? Mam zupełnie inne zdanie dlatego dziwię się.

juyhefd

nie polecam

Matenko

Zgadzam sie z kolegą nie wiem jak jest teraz kiedys owy szef potrafil wyslac w trase bez sypialnni czyli spanie na siedzeniach zaplacic z kilo.etra 2500 tys za 5 tyg w trasie . uwaza sie on za pempek swiata a jego motto to jezdzimy i zarabiamy pieniadze stanowczo odradzam współprace z ta firma

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz - Czarlin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz?

Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe Rados Radosław Babiarz
  • Za Torami 4