counter
3 2 10 5 1
Krystian Nowy wpis

Polecam firmę szybka rezerwacja samochody zadbane czyste sprawne technicznie jestem zadowolony polecam firmę

Ostrzegam !!!!! Nowy wpis

Widze ze nie tylko mi wisi kase - 15 tyś. Uwaga pan Jan K. ma 20 komorników na koncie urzad skarbowy' zus' inne instytucje 'osoby prywatne oraz firmy. Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tym Panem. Tacy jak on powinni mieć zakaz prowadzenia jakiejkolwiek działalności.

Karol Nowy wpis

Uwaga. Wisi nam 10tys zl. J.K. zalozyl teraz spolke. Nie mozemy odzyskac swoich pieniedzy za naprawe.

Attention thIef Nowy wpis

Uwaga na goscia poprzednia firma ma 22 komorników na koncie wierzyciele mają ogromne problemy z uzyskaniem swoich należności. A cwaniak założył nowa firmę i bawi się w najlepsze ale kwestia czasu kiedy samochody na leasing przestanie opłacać.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gosc

Jak można mieć tyle dlugow w Zusie , US, komorników na koncie zwinac jeden interes i jeszcze założyć spółkę takie rzeczy tylko w Polsce. :(

Edyta
@Gosc

Jesteś już kolejną osobą, która pisze tu o poważnych problemach finansowych firmy Moto-Port 24. Z uwagi na to, że właśnie zaczęłam szukać informacji na temat tego pracodawcy, chętnie dowiem się czegoś więcej o tej kwestii. Ale powiedz mi najpierw: pracowałeś tam, czy byłeś klientem?

Gosc

Chcesz robic interesy z tym gosciem szczerze odradzam.

Jony

Nie polecam pracy u tego goscia zwykly cwaniak i o sz u st. Firma ma kilku komornikow na koncie. Jako kierowca będziesz robił za darmo. O urlopie zapomnij. Do tej pory - wyrok sądu o zapłatę z grudnia 2018 brak zapłaty za pracę.

Tak1Nie
jola

uwaga(usunięte przez administratora)

TakNie

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Moto-Port 24 Jan Klamer w miejscowości Długie? Czekamy na info odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda opinia się liczy!

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Port 24 Jan Klamer - Długie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad