Opinie o Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski w Wrocław

Ina Nowy wpis

Cześć, widzę po ostatnich opiniach, że komfort pracy w biurze się poprawił? A co z samymi zarobkami? ile teraz handlowiec zgarnie podczas pracy? i gdzie można odszukać ewentualną ofertę? nie mogę znaleźć żadnej bieżącej a ciekawa jestem co oferują

Jak wygląda praca na stanowisku asystenta projektanta w tej firmie? Znów widziałem ogłoszenie ale generalnie przewija się ono w kółko od dwóch lat i teraz pytanie czy warto aplikować. Firma tak się rozwija, że szuka tylu pracowników czy jest tak źle, że ciągle odchodzą?

pupil
@Zainteresowany

Pracownicy na tym stanowisku rotują tak szybko jak woda przelewająca się przez palce, z tego co się orientuję bardzo dobrzy projektanci wytrzymują w tej firmie góra 1,5 roku potem sami odchodzą - bo inaczej by osiwieli. Mała kasa, podwyżki średnią chcą dawać. Robiąc projekty musisz za nimi latać jak wściekły, dodatkowo często nadgodziny które związane są z terminowością projektów. O urlopach zapomnij, jak będzie dużo projektów to nie ma bata nie dostaniesz. O dodatkowych benefitach nie wspomnę w tej firmie nie istnieją - masz tyle ile sobie wynegocujesz. Dodatkowo podejżewam że tak łatwo jak chcą cię zatrudnić tak łatwo mogą cie zwolnić gdy pracy będzie mało.

@Zainteresowany

Warto dodać, że "projektujesz" głównie telefonem, pocztą i excelem

Eh
@pupil

Niestety potwierdzam tą smutna informację. Częste rekrutację związane są z atmosferą w pracy. Na początku wydaje się wszystko ok, a później czar pryska. Nie da się robić wszystkiego. obsługa klienta, projekty, montaże, wyceny, zamawianie elementów. Firma rodzinna z "zaadoptowanym p. K", który często dzięki wchodzeniu bez smar urlopuje się z szefem na łódce. Porażka.

@Eh

Ze strony internetowej oferty pracy nie zdejmują. Co ciekawe, twierdzą, że oferują "zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w przyjaznej atmosferze, stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku." Tym pierwszym to chwalą się dzisiaj jedynie firmy o profilu mocno januszowym bo to chyba oczywiste, że zatrudnia się kogoś na UoP. Punkt drugi można wyśmiać. Punkt trzeci - jeśli stabilne stanowisko to takie, na którym pracownicy wytrzymują rok, czy nawet niektórzy miesiąc lub kilka dni to właściwie dochodzimy do tego, że firma nie oferuje nic.

@szszsz

Mi też udało się znaleźć aktualne ogłoszenie na dwa stanowiska - projektanta i ślusarza. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jednak już jesteś pracownikiem firmy i znasz realia zatrudnienia. W takim przypadku, czy uważasz, że to, co pracodawca oferuje w ogłoszeniu, nie pokrywa się z realiami panującymi w miejscu pracy? To tylko Twoja opinia? Inni pracownicy tez tak sądzą, czy mają zupełnie inne zdanie? Zachęcam do zabierania głosu.

Galant
@Piotr

Firma. Oszukuje powinna byc kontrola w tym zakladzie w otpowiednie miejsce zgłosić

@Galant

Wspominasz o jakichś nieprawidłowościach w tym zakładzie pracy, ale nie podajesz ani jednego konkretu, przez co Twój wpis nieco traci na wiarygodności. Co konkretnie jest nie w porządku w firmie Vonart Twoim zdaniem? Może napiszesz jakiś przykład?

@Eh

W firmie wprowadzono od 2021 roku szereg zmian organizacji pracy biura. Pracę działu projektowego koordynuje obecnie dyrektor operacyjny. Rozdzielono obowiązki projektantów i handlowców co poprawiło komfort i wydajność pracy w dziale.

Jak wygląda ścieżka awansu w Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski?

Ole

Podejdź z tym tematem do konia w Vonarcie a cię wyśmieje :-) wtajemniczeni wiedza o co chodzi

SM Nowy wpis

W firmie z reguły zaczyna się od młodszego pracownika, kolejno można awansować na starszego specjalistę. Osoby przejawiające cechy przywódcze oraz wykazujące się dobrą organizacją pracy, mogą liczyć na stanowiska brygadzistów i liderów.

Czy nowo zatrudnione osoby w Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

SM Nowy wpis

Firma podpisuje umowy na okres próbny, następnie na czas określony i po dłuższym okresie pracy umowę na czas nieokreślony.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

SM

Wynagrodzenie wypłacane jest do 5 dnia miesiąca

Max Damage

Firma działająca jak zakład karny lub (usunięte przez administratora). Nieustanna kontrola wzrokowa lub poprzez kamery. Więcej kierowników/szefostwa/prezesostwa/inżynierów niż pracowników. Mimo nieustannego planowania produkcji i tak wszystko się rozjeżdża i opóźnia, przez co nie raz dowiadujesz się rano, że pracujesz w innych godzinach niż miałeś zaplanowane. Liczy się tylko i wyłącznie dobro firmy, a nie Twoje. ZERO benefitów, nawet nie dostaniesz herbaty czy kawy. Praktycznie za każdy popełniony błąd dostajesz notkę prawną do akt pracy i obciążają pensję. W lecie smażysz się na hali, w zimie zamarzają Ci ręce. Oczywiście ubrań odpowiednich do pogody nie uraczysz - trzeba brać z domu. Wszelkie naprawy sprzętu są zrzucane na pracownika, bo szybciej sam naprawi niż doczeka się na serwis. Tylko niczego nie możesz wtedy zepsuć. W firmie istnieje kontrola czasu pracy w formie kart magnetycznych. Każda minuta spóźnienia musi być potem odpracowana. Ale jak zaczniesz prace wcześniej to już nikogo nie obchodzi, a wymuszają przychodzenie 5-10min przed rozpoczęciem zmiany. Spawalnia czy lakiernia proszkowa obok drogich maszyn cnc. Wszystko zakurzone albo nie ma czym oddychać. Pracownicy są zmuszeni przewozić wózkiem widłowym kilkutonowe ładunki kilka metrów nad ziemią, bo nie ma miejsca żeby przejechać, co stwarza dla wszystkich niesamowite zagrożenie. Dodatkowo wśród pracowników narasta konflikt na linii Polska-Ukraina i obgadywanie za plecami to norma. Tak samo jak donosy. Duża rotacja pracowników zarówno biurowych jak i produkcyjnych. W czasie covidu praca szła prawie 24h na dobe, a 18% pensji zostało obcięte każdemu z powodu ciężkiej sytuacji w firmie. Szefostwo obiecało, że zwróci różnicę na koniec roku, ale minęły dwa lata i nic takiego się nie stało. Firma rodzinna, więc zaoszczędzony grosz poszedł na dzieci szefa, co zaowocowało nowym samochodem sportowym pod zakładem miesiąc później. Nikomu nie polecam podejmować pracy w tej firmie, bo tak samo szybko jak się tam zatrudnicie, możecie wylecieć z byle powodu. Z plusów to terminowa wypłata, dość solidna. Do tego premia o losowej wartości co miesiąc, ale zawsze jakiś dodatkowy grosz. Umowa o prace praktycznie na start, ale pod warunkiem, że firma bardzo Cię potrzebuje w danym momencie. Potem bruk. Zapewne komentarz zostanie szybko usunięty, więc chwała tym, którzy zdążą go przeczytać.

Krystyna
@Max Damage

No tego nie da się zanegować, że na produkcji praca raczej jest ciężka. Tym bardziej wynika to niestety z tego opisu. Zastanawia mnie jednak ta rotacja, która została przypisana odnośnie biura. Co takiego konkretnie w nim się dzieje, że jest tego typu efekt? Ile mniej więcej jest tam stanowisk do obsadzenia a ile z nich to osoby "na stałe"?

@Max Damage
@Krystyna

A to już by się musiał wypowiedzieć ktoś z biura.

MT

Firma płaci śmieszne pieniądze. Brak szacunku dla kogokolwiek. Rotacja, super bajzel. Taki prywatny Amazon. Nigdy więcej.

Firma nie odpowiada na wiadomości?

Сhujart

(usunięte przez administratora) firma, Brak odpowiedzi w ciągu miesiąca!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

XD

Ty masz się cieszyć, że możesz pracować dla tej wspaniałej firmy, a nie tam liczyć na coś.

Iza

Są jakies nowe ogłoszenia ?

Jasiek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie czy warto aplikować?

Grażyna

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

@Grażyna

Ładne schody mają w biurze

CPT

Chyba najgorsza firma w jakiej do tej pory pracowałem.

kaki

no przecież to logiczne in wiadomo że wynagrodzenie w duzej mierze zależy od tego na jakimś stanowisku jestes zatrudniony. ale na pewno nie będzie to mało kasiorki. Obróbka metali CNC, laserowe cięcie blach to teraz naprawde dobrze płatne zajęcia kolego

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski?

Przedsiębiorstwo Vonart Marek Budzanowski
1.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Fabryczna 10
    53-609 Wrocław