Opinie o Ibombo Janusz Kubasik w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ibombo Janusz Kubasik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ibombo Janusz Kubasik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibombo Janusz Kubasik w Leszno

Jan Nowy wpis

Dla mnie istna patologia. Szefostwo cały czas patrzy Ci (pracownikowi) na ręce, robią to bezprawnie za pomocą kamer. Jawnie szefostwo dzwoni z biura na produkcję mówiąc: "a czemu on to tak wolno robi?" Albo: "czemu on tak wolno chodzi". Produkcja jest banalna, wszystkie etapy jest w stanie każdy ogarnąć w miesiąc, natomiast Przełożeni robia z tego wielce skomplikowany proces i gonią non stop. Przełożeni to "kolesie" szefa, pracujący tam nie długo. Każdy w tej firmie pracuje max pół roku po czym się zwalnia, aktualnie nikt dluzej nie wytrzymuje. Połowa byłych pracowników zostawia tutaj negatywny komentarz. To nie jest tak, że negatywne komentarze wystawia jedna na 50 osób pracujących, tylko większość osób która w tej firmie pracowała. Rekrutacja trwa cały czas, potrafią na zebraniach mówić, że 30 osób jest w wasze miejsce (nie dosłownie, ale taki jest przekaz), jak nie ma byc 30cv skoro zbierają to od lat. Jeden z przełożonych mobbinguje pracowników (mówiliśmy na niego gestapo). Potrafił grozić nam (pracownikom) wielokrotnie i dzień bez afery z tym gościem był dniem straconym. Mógłbym wymieniać w nieskończoność abstrakcyjne sytuacje, które działy się w tej firmie, a pracowałem tam nie długo. Z całego serca odradzam pracy w tej firmie. Swoją drogą osoby piszące obronne komentarze moglbym wskazać palcem i albo są to brygadziści albo rodzinka szefa.

CVowiek Nowy wpis

Z początku wszystko wydaje się ok, OK ogłoszenie czyli dobra płaca i brak większych wymagań. Ale diabeł tkwi w szczegółach po rozmowie z kierownikiem i podpytaniu paru byłych i obecnych pracowników wychodzi na to że te widełki płacowe to ogólnie ściema pisana tylko po to by głupi przysyłali CV. Rekrutacja ogólnie trwa cały czas a płaca brutto to minimalna ewentualnie minimalna z ogłoszenia jeśli ma się umiejętności. Do tego dochodzi premia tylko że często warunku do spełnienia by ją dostać są tak zrobione by jej ewentualna wielkość nie była za duża (podobno kiedyś jej wielkość była odgórnie ustalona ale nadeszły zmiany oczywiście dla dobra pracownika i poprawiono ten "błąd"). Ogólnie ściema, firma bez pracowników na umowę o pracę na czas nieokreślony gdzie nie ma pracowników którzy przepracowali więcej niż 1,5 roku a często nawet roku.

Człowiek

Firma wydająca się fajnym miejscem pracy z fajnymi perspektywami ale niestety tak nie jest, dyrektor który obgaduje pracowników przy innych pracownikach a w twarz mówi ci jaki ty to nie jesteś dobry i super pracownik, trzeba mieć dużo wazeliny i mocno wchodzić w (usunięte przez administratora) dyrektora który razem z szefem są mocno odklejeni od rzeczywistości. Praca która nie wymaga żadnych umiejętności ani wykształcenia bo może to wykonywać kazdy. Ciągła inwigilacja, obciążenia finansowe i ludzie pracujący na hali produkcyjnej są gorzej traktowani niż pracownicy biura. Ogólnie robi się mały (usunięte przez administratora) w tak małej firmie, jeżeli masz ambicje żeby coś w życiu osiągnąć to na pewno nie w tej firmie chociaż będą ci mówić inaczej. Jeżeli coś jest czarne a dyrektor mówi że białe a ty się z nim nie zgodzisz to nawet nie masz tam po co iść.

Ewelina
@Człowiek

Jakie obciążenia finansowe masz na myśli? Za co? Jest coś o tym w podpisywanej umowie?

K.W Nowy wpis

Pieknie ujęte

Szerszeń Nowy wpis
@Człowiek

Kto jest trochę bardziej rozgarnięty to nie będzie czytał wypowiedzi o takim zabarwieniu. Urażona duma wojownika, któremu zapewne należała się podwyżka i uznanie zanim cokolwiek zdążył udowodnić. Pełno takich. I oni zazwyczaj piszą w necie.

Andrzej duda

Szkoda strzepic ryja na tą firmę. Obowiazkow milion a wyplata gorsza niz w eurolinie.. Ogólnie nie polecam. Tak jak w komentarzu niżej ktos napisal wlasciciel odleciał i wydaje mu się ze jest pepkiek świata. Ciągła inwigilacja, kary finansowe, odliczanie czasu pracy za wszystko. Odradzam prace w tej firmie... Nie polecam ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ibombo Janusz Kubasik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
Dic

Osoba, która jest właścicielem tej firmy musi być oderwana od rzeczywistości. Od dłuższego czasu zamieszcza oferty pracy z takimi wymaganiami, że spokojnie są to obowiązki dla trzech, czterech pracowników. Musisz być księgowym, specjalista ds kadr, sprzedawcą, informatykiem.... Aha i jeszcze musisz znać biegle minimum dwa jezyki. A to wszystko za magiczne 4tys brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Ibombo Janusz Kubasik - Leszno

• Jak się pracuje w Ibombo Janusz Kubasik?

Zobacz opinie na temat firmy Ibombo Janusz Kubasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Ibombo Janusz Kubasik
  • Leśna Osada 15